اگر به شما بگویند که فقط 1ماه دیگه زنده اید !! توی این مدت چی کار می کنید؟؟

Topcoding

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
امیدوارم که هیچ وقت این اتفاق نیافته و هیچ وقت منتظر مرگ نباشید.
ولی گاهی سرنوشت یه چیز دیگه ای می خواد و از ما دیگه کاری برنمی آید پس باید بپذیریم ولی نه همه چی رو
دوستان توی این مدت چی کار میکنید؟
خودتون رو توی شرایط مختلف قرار بدید و جواب بدید .
مثلا اگه پولدار بودید ؟ اگه تنها بودید ؟ و اگه ...
می دونم که سخته راجع به این موضوع بحث کنیم شاید توی اون شرایط همه چی تغییر کنه ولی بازم نسبت به شناخت خودتون ،نظرتون رو اعلام کنید.
ممنون

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ممنون از تاپیکتون

من سعی میکنم بیشتر به اطرافیانم خوبی کنم
ولحاظت خودم را با خدا بیشتر کنم
سعی میکنم به کسانی که از روی غرور شاید جواب دوست داشتنشون ندادم تلافی کنم

وسعی میکنم بهترین لحظات از خود با قی بزارم

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خدا باشم.بعدشم برم پیش کسایی که دوسشون دارم.از همه طلب حلالیت کنم.
از وقتم بهترین استفاده رو میکنم و خودمو آماده رفتن میکنم.تشکر.:gol::gol:

fosil

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised:خودمو می کشم
آدم دچار افسردگی میشه خوب:surprised:
شايدم برم تموم غذاهای دنيا رو امتحان کنم بعدش خودمو بکشم:surprised:
اول تموم گولامو خرج می کنم بعدش خودمو می کشم:surprised:
:cry::cry::cry:

Topcoding

عضو جدید
$%شرایط همه چی رو تعیین می کنه% بعضی وقتا مرگ درمون دردای بی درمونه $

$%شرایط همه چی رو تعیین می کنه% بعضی وقتا مرگ درمون دردای بی درمونه $

خوب بگذارید من هم نظرم را بگویم احتمال اشتباه وجود داره پس از دوستان می خوام اگه که حرفی زدم که اشتباه بود مرا به راه راست هدایت کنند:gol::gol:
همونطور که گفتم توی شرایط همه چی معلوم میشه.با مثال توضیح میدم
اگه من در شرایطی زندگی کنم که همه عمرم رو از دست دادم (کاری ندارم که خودم مقصرم یا کس دیگه ای ،جامعه و...)خلاصه بگم فردام از امروزم سیاه تره ،یه جورایی خودم از دست خودم خسته شدم از اینکه همه عمر نداریمو توی سرم زدند، شرمنده خانوادم شدم (واسه یه مرد خجالت داره که نتونه برای دخترش یه عروسک بخره) ،از اینکه هر چی تلاش کردم نتونستم به خواسته هام برسم ،خواسته هایی که برای خیلی از افراد جامعه ام به آسانی مهیا است ولی برای من شده آرزوی دست نیافتنی.
از اینکه یه عمر درس خوندم و حرف مفت شنیدم ولی ادامه دادم حالا که می خوام ثمرش رو ببینم یکی که از نظر علمی پایینتر منه میاد بدون هیچ زحمتی کارم رو با پارتی میگیره.
از اینکه سعی کردم آدم خوبی باشم و به کسی ظلمی نکنم ولی تا تونستن حقم رو خوردن و تا حرفی زدم مارکی به من چسبوندن و آبرویم را بردند
وقتی میبینم که این زندگی چیزی جز درد و تحقیر برایم نداشته و درمونی هم براش نمی بینم .
شیرین ترین خبری که به من میدهند همینه که من تا 1ماه دیگه به درمونه این دردای بی درمونم می رسم که همون مرگه:D
حالا فرض کنید که من توی زندگیم انگیزه ای برای زندگی دارم (مثل : خانواده ، کار ، اعتبار ، پول و ..)
صبح که می خوام از خواب بیدار بشم همه چی مهیاست و همه چی جوره .
همسرم مرا با گرمی روانه کار می کنه شاید چون کار دارم این کارو میکنه ، میرم شرکت ،کار پشت کار ،انگار اگه خودم هم نخوام قرار توی حسابای بانکیم پول بریزند.
شب میرم خونه دست خانوم بچه ها رو میگیرم و میریم پارک و شهر بازی (وه چه حسی داره وقتی دخترم می شینه روی زانوم و میگه بابایی دوشت دارم ،کشته منو این لهجش)
شب آروم وقتی بچه ها خوابیدن خانومم به من میگه که خیلی خوشحاله که با من ازدواج کرده بعد دستامو میگیره و میفشاره و از ته دلش به من می گه که دوست دارم و من بدون اینکه بگه متوجه میشم انگار که توی آسمونا دارم پرواز میکنم .وه که چه شب آرومیه(همه چی آرومه...)
ولی یه روز اون خبرو به من میدن . قلبم داره وای میسه ، نفسم دیگه در نمیاد ، همه وسایلم از دستم می افته. خدایا چرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره من تایه 1ماه دیگه همه خوشبختی هام رو از دست می دم من می میرم:cry:
این 2تا تصویر متفاوت بود از شنیدن این خبر ولی نظر خودم موند که من با شنیدن این خبر چی کار میکنم.سخته گفتنش من نمی دونم که اون موقع توی چه شرایطی خواهم بود و مرگ برای من چه حسی خواهد داشتم.
فعلا راجع به این موضوع فکر میکنم تا اگه قرار شد حرفی بزنم اون موقم همون رو عمل کنم
ما منتظر شنیدن نظر دوستان هستیم شاید نظر دوستان به ما هم کمکی بکنه

Topcoding

عضو جدید
توی این مدت مثل روزهای قبلم عمل می کنم،اصلا کی گفته شاید فردا مردم یا 5 سال دیگه بی خیال...

توی این مدت مثل روزهای قبلم عمل می کنم،اصلا کی گفته شاید فردا مردم یا 5 سال دیگه بی خیال...

[FONT=&quot]انسان به طور متوسط 70 سال عمر می کنه و این تعداد سال از سالها و ماهها تشکیل می شه و از بهم پیوستن این 1ماه و اون 1ماهه که این تعداد سال رو میسازه و تازه این 1ماه روهم، روزها و ساعتهاست که تشکیل میده.[/FONT]

[FONT=&quot]ببینید دوستان من کاری ندارم که چند سال عمر خواهم کرد 70 یا 30 یا همین الان یکی میاد میگه که وقت تمومه بایداز اینجا بری،اصلا اجازه نمی دهد که من پلک بزنم.بابا بزار اینو بنویسم بعدش.. [/FONT]

[FONT=&quot]این رو باید باور کنیم که همه ما یه مسافریم به وقتش باید بریم و این جایمان رو به مسافران بعدی بدیم.[/FONT]

[FONT=&quot]درسته که ما مسافریم و باید بریم ولی خب هر کسی یه چیزایی این جا به یادگار میزاره . نمی دونم یکی نامش رو یکی آثارش رو و یکی هم ...[/FONT]

[FONT=&quot]خب من تصمیم گرفتم هر موقع که وقتش شد بدون هیچ اعتراضی بار سفر رو ببندم(خب دیگه اعتراضی هم وارد نیست وباید بری) ولی تا اون موقع می خوام یه چیزهایی رو به یادگار بزارم.[/FONT]

[FONT=&quot]به قول برنامه نویس ها ، می خوام تابع های خوبی برای این دنیا از خودم به یادگار بزارم ،تابعهایی که حتی اگه ورودی خوب ومعتبری نداشته باشه بازهم خروجی نرمال و مطلوبی رو چاپ کنه. [/FONT]

[FONT=&quot]تابعهایی همچون مهربانی ،گذشت و ... وایسا وایسا همینطوری سرت و انداختی پایین و می ری جلو[/FONT]

[FONT=&quot]ردیف کردن و گفتن از این چیزا آسونه ولی خب پای عمل که میاد وسط سخت می شه و به خصوص که شرایط اجرای اون هم مهمه که قبلا راجع بهش بحث کرده ام[/FONT]

[FONT=&quot]درسته، ما معصوم که نیستیم و هر کسی هم آستانه تحملی داره ولی خب قرار نیست که این طوری بمونیم هر کسی اگه شروع کنه می تونه هر روز روی آستانه ی تحملش کار کنه حالا به هر طریقی که شد و اون رو ببره بالا[/FONT]

[FONT=&quot]اصلا فک کنم فلسفه ی اینی که اومدیم اینجا این باشه که خودمون رو بسازیم[/FONT]

[FONT=&quot]ظرفیت هایمان رو ببریم بالا .خودمون رو با استانداردهایی که قراره خداوند به واسطه نعمتهاش به ما بده ،هماهنگ کنیم . چطور بگم خداوندکه رحمت خاصه خودش رو به هر کسی که نمی ده ،نگاه به ظرفیتش هم می کنه.(از دوستان فیلسوف به خاطر این چند خط اخیر پوزش که پای در کفششان کردم)[/FONT]

[FONT=&quot]یه مثال دانشجویی می زنم:[/FONT]

[FONT=&quot] اگه رفیقم، نه، همکلاسیم بیاد پیشم و ازمن کتاب تست ارشدی رو بخواد که من از کتابخونه گرفته ام و مثل این کتاب هم فعلا موجود نیست و با کتابدار هماهنگ شده که برام تمدید کنه تا روز کنکور .حالا با این رقابت کنکور، سخته واسه من که بیام چنین کتاب خوبی رو بهش بدم ممکنه بره و با رفیقاش باهم بخونند و همه از من جلو بزنند(رقابته دیگه) ___ خب من و شما چی کار می کنیم ؟؟[/FONT]

[FONT=&quot]زندگی پراست از این انتخاب های سخته...[/FONT]

[FONT=&quot]ببینید من که الان حاضر نیستم از این کتاب (پول ، صندلی و ...)بگذرم چطور فردا از عزیز ترین چیزم که جونمه می گذرم و اون وقت بی خود نیست که میگند برای بعضی افراد جون دادن مثل جونکندن می مونه(چی شد!)[/FONT]

[FONT=&quot]خب بسه دیگه زیادی صحبت کردم ،شرمنده ، فقط دوستان امیدوارم که روی این حرفا کمی فکر کنیم تا شاید جان دادنی مثل بو کردن گل داشته باشیم[/FONT]
بازهم منتظر نظرات دوستان هستیم...

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
امیدوارم که هیچ وقت این اتفاق نیافته و هیچ وقت منتظر مرگ نباشید.
ولی گاهی سرنوشت یه چیز دیگه ای می خواد و از ما دیگه کاری برنمی آید پس باید بپذیریم ولی نه همه چی رو
دوستان توی این مدت چی کار میکنید؟
خودتون رو توی شرایط مختلف قرار بدید و جواب بدید .
مثلا اگه پولدار بودید ؟ اگه تنها بودید ؟ و اگه ...
می دونم که سخته راجع به این موضوع بحث کنیم شاید توی اون شرایط همه چی تغییر کنه ولی بازم نسبت به شناخت خودتون ،نظرتون رو اعلام کنید.
ممنون
خب من بهت گقتم چکار میکنی؟
قربون شکلت برو زندگیت رو بکن.مرگ هیچوقت صدا نداره یواش میاد ومبره.اصلن نمیفهمی.
من همکارم 4 شنبه با ما بود شنبه و1 شنبه نیومد ،2 شنبه زنگ زدن مرده.33 سالش بود.بچه پاک وخوبی هم بود.ساده بود.خیلی اذیتشم میکردم یعنی سربه سرش میذاشتم.هنوز تو شوکشم.پس غصه نخور.فکرشم نکن.پیمونت پر شده اومده.نمیفهمی.
فکر کن1 ثانیه بعد 1 ماهت تمومه.چکار کردی؟

mrkp

عضو جدید
1 ماااااااااااااااااااااه
چه خبره؟
کمتر نمیشه؟؟؟؟؟

Topcoding

عضو جدید
خب من بهت گقتم چکار میکنی؟
قربون شکلت برو زندگیت رو بکن.مرگ هیچوقت صدا نداره یواش میاد ومبره.اصلن نمیفهمی.
من همکارم 4 شنبه با ما بود شنبه و1 شنبه نیومد ،2 شنبه زنگ زدن مرده.33 سالش بود.بچه پاک وخوبی هم بود.ساده بود.خیلی اذیتشم میکردم یعنی سربه سرش میذاشتم.هنوز تو شوکشم.پس غصه نخور.فکرشم نکن.پیمونت پر شده اومده.نمیفهمی.
فکر کن1 ثانیه بعد 1 ماهت تمومه.چکار کردی؟
سلام محسن جان:gol:
همچین میگی که نمی فهمی و بی سر وصداست که انگار خودت تجربش کردی . ولی امیدوارم که وقتی خواستی این شربت مرگ رو بچشی واست گوارا و خنک باشه .
الان شاید همون 1ثانیه ی خودت باشه که پرسیدی و منم جوابت رو میدهم ، خب عمرم رو تلف کردم ،تازه فهمیدم که یه عمر بی خودی دنبال کار و مدرک و پول و ... بودم الانم همه رو باید بزارم و برم ... ولی توی این 1ماه به اندازه یه عمر حال کردم . فقط دنبال چیزهایی بودم که روحم رو آروم می کرد .آواز می خوندم و خوش بودم و اصلا نگران شهریه و کرایه خونه هم نبودم بعضی وقتا هم شبا توی پارک میخوابیدم و خلاصه همزیستی با طبیعت رو داشتم کم کم تجربه می کردم که عادت کنم .
مثل اینکه این 1ثانیه آخر نبود ولی شاید بعدی باشه ،اصلا مهم نیست ، تازه فهمیدم چجوری زندگی کنم ،پس تا هستم زندگی می کنم ،نه اینکه زندگیم رو برای من طراحی کنند مثل یه روبات.
پس اون ور منتظرتم، می بینمت گلم:gol:

1 ماااااااااااااااااااااه
چه خبره؟
کمتر نمیشه؟؟؟؟؟
سلام گلم:gol:
اینطوری گفتن ولی اگه 1ماه زیادته می تونی به اونایی که احتیاج دارند قرض بدی.چطوره؟خوبه؟

lili2116

عضو جدید
ديگه سر كار نميام
ميرم شمام پيش خالم
بعد هر روز باپسرخاله هام ميرم ميگردم
بعدم ميرم يزد
بعدم شيراز
بعدم اراك
اي واي وقتم تموم شد

Topcoding

عضو جدید
سفر یکی از مولفه هایی برای رسیدن به آرامش است ...اما ...

سفر یکی از مولفه هایی برای رسیدن به آرامش است ...اما ...

ديگه سر كار نميام
ميرم شمام پيش خالم
بعد هر روز باپسرخاله هام ميرم ميگردم
بعدم ميرم يزد
بعدم شيراز
بعدم اراك
اي واي وقتم تموم شد
سلام داریم مسافر:gol:
به فرض که همه نقاط ایران رو گشتی، ما که بدخواه نیستیم رفتی سفر دور دنیا قبول؟
حالا بهت می گن که اشتباه شده و 1ماه دیگه تمدید می شه حالا دوباره می خوای چی کار کنی ؟
بازم می ری میگردی ؟ من کاری به پولش هم ندارم فرض به اینه که شما بچه پول دار هستی.
شنیدی که گفتند هیچ جا خونه ی آدم نمی شه؟ برات مهم نیست که کجا بمیری؟ با آیین چه دینی به خاکت بسپرند؟
گفتی که سر کار نمی ریی از بیکاری حوصله ات سر نمیره؟ممکنه بگید که بابا 1ماه می خواهم خوش باشم خب قبول کسی منکر خوشی شما نیست ولی بازم ممکنه بگن احتمال 1ماه تمدید داری از کجا می خوای در بیاری و بخوری . می خوای به گدایی بیافتی؟ یه چیزی راجع به همین کار بگم که اگه طعم بیکاری رو چشیده باشی اون وقت می فهمی که بی کاری بدترین درده و آغازگر چندین تادرد دیگه.
البته کار تا کار داریم من دنبال کاری می رم که روحم رو آزار نده و هنوز 8ساعتم شروع نشده دنبال این نباشم که زودی تموم بشه...
خلاصه اینکه خدا پشت و پناهت مسافر;)
شرمنده از اینکه بمباران سوالت کردم فقط خواستم که یکمی با هم فکر کنیم.ok;) بعضی حرفام هم از روی شوخی بود ولی خب می تونی جدی بگیری.
راستی از تو بابت این پیشنهادت ممنون به نکته ی خوبی اشاره کردی :smile:ولی باید در اعتدال بود
دوست دارم عزیزم و موفق باشی ---->:gol:
------------- نتیجه از بحث و پیشنهاد دوستمان ----------
سفر به انسان آرامش می دهد و او را از روزمررگی بیرون می آورد. چه خوب است قبل از اینکه به ما بگویند خبری این چنین ، ما کمی هم به خودمان فکر کنیم ،به روح مان ، به اینکه انسان هستیم و دارای احساس و با ماشین فرق میکنیم.
کلامی قابل تأمل:وسایل برای استفاده کردن هستندو انسان ها برای دوست داشتن ، اما مشکل این است که انسان ها مورد استفاده واقع می شوندو به وسایل عشق ورزیده می شود!!!!!

مسافرکوچولو

عضو جدید
میرم یه گوشه خلوت {بالای کوه} زار زار گریه می کنم.....انقدر گریه می کنم تا که آسمون هم اگه قصد داشته بباره دیگه پشیمون بشه

یه سه تار برمی دارم برای دلم انقدر می زنم وانقدر شعر های خودم رو می خونم که اگه عاشقی تو اون نزدیکی باشه شک کنه به عشقش

سلام به تنهایی شب قبر
سلام به نکیر ومنکر
سلام به پل برنده و خطرناک
یاحق

Topcoding

عضو جدید
چه قد سخته که ...

چه قد سخته که ...

سلام مسافر کوچولو:gol:
اون سه تار رو خوب اومدی ،یه چندبیت شعر هم بهت می گم که باهاش بزنی :;)

چه قد سخته که عشقت روبروت باشه نتونی هم صداش باشی
چه قد سخته که یک دنیا بها باشی نتونی که رها باشی
چه قد سخته که بارونی بشی هر شب،نتونی آسمون باشی
چه قد سخته که زندونی بمونی بی در ودیوار نتونی هم زبون باشی
چه قد سخته که چشمات رنگ غم باشه ولی ظاهر پر از خنده
چه قد سخته که عشقت آسمون باشه ولی آسون بگن چنده
چه قد سخته کلامت ساده پرپر شه ، نتونی ناجیش باشی
چه قد سخته که رفتن راه آخر شه ، نتونی راهیش باشی
چه قد سخته تو خونت عین مهمون شی،بپوسی،خسته بیرون شی
چه قد سخته دلت پر باشه ساکت شی ولی تو سینه داغون شی
چه قد سخته که یک دنیا صدا باشی ولی از صحنه خوندن جدا باشی
چه قد سخته که نزدیک خدا باشی ولی غرقِ ادا باشی
چه بدبخته قناری که بخونه اما رویاش حس بیرونه
چه بدبخته گلی که مونده تو گلدون غمش یک قطره بارونه

شرمنده از دوستان اگه یه کمی تو مایه های غم بود حالم یه کم گرفته مثل اینکه داره کم کم 1ماهم تموم می شه...:(:cry:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تجربشو تو خواب داشتم

این حرف ها رو نگو شنیدن کی بود مانند دیدن

وقتی این حرفو شنیدم که باید برم تا موقع رفتنم تو خواب گریه کردم اینقدر گریه کرده بودم که دیگه نمیتونستم گریه کنم

من خواب های روشن میبینم (vivid dream) یعنی تجربه ام تو خواب همتراز با واقعیته

خیلی سخته

ادم باید تو زندگیش خوب باشه خوب زندگی کنه و راحت بتونه بمیره

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچي ميشينم زندگي ميكنم...
چيكار ميتونم بكنم !!!
دلم ميخواد برم دريا ساعتها تو ساحل بشينمو دريا رو نگاه كنم...
برا خودم اهنگ بخونم و گريه كنم...
بشينم فكر كنم اصلا برا چي اومدم تو اين دنيا كه حالا بخوام برم...

mehrad_eyval

عضو جدید
من میرم خودمو میندازم زیره ماشین

بچه ها دیه رو بگیرن بزنن بر بدن

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه اسمس میدم حتی اونایی که جوابشونو ندادم...

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم خيلي خوبه اگه بهم از قبل....
اولش فكر كردم خوبه بدونم
هر چي فكر ميكنم نگن بهم بهتره كه...
اينجوري دچار سردر گمي ميشم و بي هدف:cry:

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مسافر کوچولو:gol:
اون سه تار رو خوب اومدی ،یه چندبیت شعر هم بهت می گم که باهاش بزنی :;)

چه قد سخته که عشقت روبروت باشه نتونی هم صداش باشی
چه قد سخته که یک دنیا بها باشی نتونی که رها باشی
چه قد سخته که بارونی بشی هر شب،نتونی آسمون باشی
چه قد سخته که زندونی بمونی بی در ودیوار نتونی هم زبون باشی
چه قد سخته که چشمات رنگ غم باشه ولی ظاهر پر از خنده
چه قد سخته که عشقت آسمون باشه ولی آسون بگن چنده
چه قد سخته کلامت ساده پرپر شه ، نتونی ناجیش باشی
چه قد سخته که رفتن راه آخر شه ، نتونی راهیش باشی
چه قد سخته تو خونت عین مهمون شی،بپوسی،خسته بیرون شی
چه قد سخته دلت پر باشه ساکت شی ولی تو سینه داغون شی
چه قد سخته که یک دنیا صدا باشی ولی از صحنه خوندن جدا باشی
چه قد سخته که نزدیک خدا باشی ولی غرقِ ادا باشی
چه بدبخته قناری که بخونه اما رویاش حس بیرونه
چه بدبخته گلی که مونده تو گلدون غمش یک قطره بارونه

شرمنده از دوستان اگه یه کمی تو مایه های غم بود حالم یه کم گرفته مثل اینکه داره کم کم 1ماهم تموم می شه...:(:cry:

خيلي سخته چيزي رو كه تا ديروز بود يادگاريييييي
صبح بلند شي و ببيني كه ديگه دوستش نداريييييييي...:cry::cry::cry:

کامیلا

عضو جدید
من اگه باشم
تمام کارایی رو که تا حالا دوست داشتم و از نظر عموم بد بوده رو انجام میدادم

Topcoding

عضو جدید
من اگه باشم
تمام کارایی رو که تا حالا دوست داشتم و از نظر عموم بد بوده رو انجام میدادم
خب پس چرا حالا انجامش نمی دی؟ممکنه اصلا بهت خبر ندن اون وقت توی حسرتش میمونیا
ببین یا اون کارا خیلی بده خب نباید انجامش بدی یا بد نیست الکی مردم جلوش جبهه گرفتن پس باید بی خیال حرف مردم بشی و بری سراغ چیزی که تو رو آروم می کنه و انگار فقط برای انجام اون کار اومدی روی زمین
در کل موفق باشی

m00nlight

عضو جدید
خب من دوست دارم که بهم گفته شه .....
حتما میرم حلالیت میطلبم .... از خیلیا....سعی میکنم تو این یک ماه به خونوادم برسم....بهتر از قبل باشم... یه مسافرت تک نفره هم میرم .... بقیشم میشینم با خدا حرف میزنم و سعی میکنم بیشتر بهش نزدیک شم...... با هاش دردودل میکنم و ازش میخام ازم راضی باشه ... یه مهمونی میذارم که همه دوستام توش باشن...کلی کیف کنیم که وقتی مردم اخرین خاطره ای که باهاشون داشتمو هیچوقت یادشون نره ....

zohre7

عضو جدید
اگه به من بگن از خوشحالی بال در میارم و خوشحال ترین ادم زمین میشم:D:gol:

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه داستان خونده بودم که یه اقایی سرطان داشت گفت که تو اتاق 9نفر بودیم که هر کدوم بعد در عمل جراحی مردن قبلش تعریف کرد که همین کارایی که بعضی ها میخوان انجامش بدن رو به دفعات تجروبه کرده
کلی پیش خدا راز و نیاز تا از اتاق عمل سالم در امدش این ادم کمتر از چند ماه فرست داشت تا زنده بمونه:gol: حالا جای جالبش اینجاست که بعد عمل برگشت
به کارایی که قبلا گفتم.:cool:داستانش کاملا واقعی بود

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
هر چیزی که بلد بودم رو به بقیه یاد میدادم

parna pahlavani

عضو جدید
به دونفر خاص اس میدم و خبرشو میدم بینم چیکار میکنن.تمام وسایل شخصی و مهممو سازماندهی میکنم.با همه یه کم مهربون میشم.ولی از این که هست کم حرف تر میشم.شبها بیشتر گریه میکنم.از خونمون بیشتر لذت میبرم.لباسامو خوب نگاه میکنم.یه نامه هم واسه یه چند نفری مینویسم. و .........دوستمو میبینم.

تبسم44

عضو جدید
من سعی میکنم تا اخرین لحظه ی زندگیم شاد باشم و شادیمو با دیگران قسمت کنم.....هوراااااااااااااااااا میریم اون دنیا!!!!!!!!!!!!!!!!!