هیــــــــــــــــــچکی منو دوست نداره................

جوجوبا

عضو جدید
بدجور حالمو گرفتین:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
هی یه سری دوستان میگن چرا پست نمیذاری
اینا پست میذاریم هیچکی نمیاد نظر بده
هرچی خودموخفه کردم گفتم بابا برنامه جدیدتون چیه بیایین همفکری کنیم ناسلامتی همه ما از یه قشریم اکثرا مهندسیم چرا نباید به هم کمک کنیم؟!!!!!!!!!:redface::redface::redface::redface::redface:
حداقل نظر نمیدین امتیاز که میتونید بدید :smile::smile:
میرسید به ما امتیازات ته میکشه دیگه....

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم گدایی تشکرررررررررررررررر!!!

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوجوبای عزیز. شما خلاقیت تاپیکها وپستها رو یه کم ببری بالا ومن به نمایندگی از خودم و بقیه قول میدیم دوستت داشته باشیم. خوبه؟؟؟؟؟

waffen

اخراجی موقت
بدجور حالمو گرفتین:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
هرچی خودموخفه کردم گفتم بابا برنامه جدیدتون چیه بیایین همفکری کنیم ناسلامتی همه ما از یه قشریم اکثرا مهندسیم چرا نباید به هم کمک کنیم؟!!!!!!!!!:redface::redface::redface::redface::redface:
خانومی این امتیازات هیچ ارزشی نداره. ولی به هر حال من که تشکر کردم.
بچه های اینجا دو گروه هستند. من میتونم بهت بگم چرا کسی نظر نمیده اما اگر بگم به خیلی از بچه های اینجا بر میخوره چون درک بعضی واقعیت ها خیلی خیلی سخته.
فقط بدون بیشتر بچه ها زیاد با فکر کردن و برنامه داشتن میونه ای ندارند.
اگر بری یه تاپیک خیلی سبک و بی معنی بزنی در عرض سه دقیقا بیست هزار تا پست میگیری. ولی هر چیزی که معنا دار باشه طرفدار نداره.
این محیط "دانشگاهیان" و "مهندسین" هست خودت حساب کن بقیه ی جامعه چی هستند.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوجوبای عزیز. شما خلاقیت تاپیکها وپستها رو یه کم ببری بالا ومن به نمایندگی از خودم و بقیه قول میدیم دوستت داشته باشیم. خوبه؟؟؟؟؟
من دوزش دالم منتها تشکر ندالم ...توهم اینقد ول نگرد بچه یه جای خوب سراغ دارم برو بیا>>>>http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=160529&page=5:D:surprised:;):D;)

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوزش دالم منتها تشکر ندالم ...توهم اینقد ول نگرد بچه یه جای خوب سراغ دارم برو بیا>>>>

امــــــــــــــــــــــــــــــــــدم

دوست عزیز میدونستی تبلیغات تو تاپیکای دیگران از گدایی تشکر بدتره!!!

جدی دوستته؟؟؟ پس چرا اینقدر لجید با هم؟؟؟

mmm98k

عضو جدید
نههههههههههههههههههههه
نگو این حرفو ، اصلا خودم ازت حمایت میکنم !

آخرین ویرایش:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوزش دالم منتها تشکر ندالم ...توهم اینقد ول نگرد بچه یه جای خوب سراغ دارم برو بیا>>>>http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=160529&page=5:D:surprised:;):D;)
سلام بر شما. میبخشی که اینو میگم. در جامعه ما خیلی از انسانها مشکل تکلم دارند و عده ای هم لب شکری هستند و خیلی ها هم عمل فک انجام دادن.
نوع نوشتن شما ناخواسته باعث بی حرمتی به این افراد میشه که نمیتونن کلمات رو درست ادا کنند.
شاهد این قضیه یکی از دوستان من هست که ازم خواست این نکته را بشما یاد آوری کنم.
امیدوارم منو ببخشی که این نظر رو برات نوشتم.

جوجوبا

عضو جدید
بازم گدایی تشکرررررررررررررررر!!!

نخیـــــــــــــــــر بنده قصد گدایی تشکر نداشتم
ولی وقتی همه به پستای مسخره نظر وجواب میدن مجبور شدم اینو بگم تاشاید بچه ها نظراتشونو بگن
واقعا دوست داشتم اون تاپیک برنامه سال جدید خیلی پربار شه وهمه از تجربیات هم استفاده کنیم و روی هم اثر مثبت داشته باشیم
متاسفانه باشگاه شده وقت تلف کردن م از مهر عضو باشگاه شدم وقتی میبینم وقت میذارم ولی بچه ها یا سراغ تاپیکهای سیاسی میرن یا خنده دار و....
دیگه پست نمیذارم
از این به بعدم فقط میشم نظاره گر وامتیاز میدم
وترجیح میدم به جایی اینکه مثل خیلی از دوستانیکه یه مدت کوتاه 24 ساعته توی باشگاه بودن وبه دلیل اعتیاد خدافظی کردن بمونم وبخونم
یاحق:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادته یه بار گفتم دوست دارم دنبالم کردی منو بزنی؟
حالا بگو هیشکی منو دوس نداره
ولی حالا عیب نداره خودم دوباره دوووست دارم:D:D:D

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی وقتی همه به پستای مسخره نظر وجواب میدن مجبور شدم اینو بگم تاشاید بچه ها نظراتشونو بگن
واقعا دوست داشتم اون تاپیک برنامه سال جدید خیلی پربار شه وهمه از تجربیات هم استفاده کنیم و روی هم اثر مثبت داشته باشیم
متاسفانه باشگاه شده وقت تلف کردن م از مهر عضو باشگاه شدم وقتی میبینم وقت میذارم ولی بچه ها یا سراغ تاپیکهای سیاسی میرن یا خنده دار و....
دیگه پست نمیذارم
وترجیح میدم به جایی اینکه مثل خیلی از دوستانیکه یه مدت کوتاه 24 ساعته توی باشگاه بودن وبه دلیل اعتیاد خدافظی کردن بمونم وبخونم
گر صبر کنی زغوره حلوا سازی
انقدرم فونتتو درشت نکن بابا عادی هم میبینیم

جوجوبا

عضو جدید
امتياز نميدم! :smile:
اشکال نداره نده واقعا هدف من ازاین پست این نبود امتیاز جمع کنم اخر حرفمم شکلک خنده زدم
من دوست داشتم توی بحث برنامه اینده وسال جدید همگی شرکت کنند
خوشحال میشم شماهم شرکت کنید;)

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما امتیاز بده ....ببین چجوری عاشقت میشم;)
البته خودمم امتیاز میدم ............برو نگا کن

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانومی این امتیازات هیچ ارزشی نداره. ولی به هر حال من که تشکر کردم.
بچه های اینجا دو گروه هستند. من میتونم بهت بگم چرا کسی نظر نمیده اما اگر بگم به خیلی از بچه های اینجا بر میخوره چون درک بعضی واقعیت ها خیلی خیلی سخته.
فقط بدون بیشتر بچه ها زیاد با فکر کردن و برنامه داشتن میونه ای ندارند.
اگر بری یه تاپیک خیلی سبک و بی معنی بزنی در عرض سه دقیقا بیست هزار تا پست میگیری. ولی هر چیزی که معنا دار باشه طرفدار نداره.
این محیط "دانشگاهیان" و "مهندسین" هست خودت حساب کن بقیه ی جامعه چی هستند.

.............:(:(

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز شما خودت تا حالا فقط 4 بار از دیگران تشکر کردی !؟؟؟

چطور می تونی از دیگران به خاطر تشکر نکردن گله کنی!؟؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه پست نمیذارم

باشه عزیزم!!!:gol:
هزار ماشالله چه دله پریم داری تووووووووووووووو!!!!!:eek:
باز به تاپیکا نظر ندن که خوبه !!!! من که از شانس گندم هر وخ تاپیک میزنم انقده قاطی پاتی میشه که سریع حذف میشه یا اینکه انقد گیر میدنو انقد انتقاد می کنن که اصلا دیگه دلم نمی خواد برم تو تاپیکام!!!:(:(
حالا چرا انقد فونتاتو درش کردی؟؟؟ از عصبانیت بود نه؟؟ :surprised:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
فك كنم نام كاربريتم عوض كني نتيجه ي بهتري ميگيري ! :smile: من هر وخ اسمتو زير يه تاپيك ميبينم ناخودآگاه از اون تاپيك دفع ميشم نميدونم چرا :redface:

جـــــــوجـــــــوبا يعني چي آخه؟؟؟؟؟

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر شما. میبخشی که اینو میگم. در جامعه ما خیلی از انسانها مشکل تکلم دارند و عده ای هم لب شکری هستند و خیلی ها هم عمل فک انجام دادن.
نوع نوشتن شما ناخواسته باعث بی حرمتی به این افراد میشه که نمیتونن کلمات رو درست ادا کنند.
شاهد این قضیه یکی از دوستان من هست که ازم خواست این نکته را بشما یاد آوری کنم.
امیدوارم منو ببخشی که این نظر رو برات نوشتم.
okولی بدون فقط من نیستم:razz:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
فك كنم نام كاربريتم عوض كني نتيجه ي بهتري ميگيري ! :smile: من هر وخ اسمتو زير يه تاپيك ميبينم ناخودآگاه از اون تاپيك دفع ميشم نميدونم چرا :redface:

جـــــــوجـــــــوبا يعني چي آخه؟؟؟؟؟

جوجوبا اسم یه گیاه داروئیه;);)

جوجوبا

عضو جدید
جوجوبا اسم یه گیاه داروئیه;);)

ایول ممنون که جوابشو دادید واز گمراهی درش اوردید:D
خب هرکی یه اسم میذاره منم لحظه ای که ثبت نام کردم این اسم اومد توی نظرم درضمن همه با این اسم میشناسنم واسه چی عوضش کنم؟؟؟؟؟؟
از اون اسم وعکس شادمهر شما که بهتره:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
مهم اینه که خودم خوشم میاد چون اسمش خاصه همه اول فکر میکنن منظورم جوجو هستش ولی وقتی به عمقش فکر کنی میفهمی یه معنی دیگه میده;);)

• Like
واکنش ها: eder

جوجوبا

عضو جدید
باشه عزیزم!!!:gol:
هزار ماشالله چه دله پریم داری تووووووووووووووو!!!!!:eek:
باز به تاپیکا نظر ندن که خوبه !!!! من که از شانس گندم هر وخ تاپیک میزنم انقده قاطی پاتی میشه که سریع حذف میشه یا اینکه انقد گیر میدنو انقد انتقاد می کنن که اصلا دیگه دلم نمی خواد برم تو تاپیکام!!!:(:(
حالا چرا انقد فونتاتو درش کردی؟؟؟ از عصبانیت بود نه؟؟ :surprised:
نه بابا دلم پر نیست همینجوری خوشم اومد یه تنوعی بدم

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول ممنون که جوابشو دادید واز گمراهی درش اوردید:D
خب هرکی یه اسم میذاره منم لحظه ای که ثبت نام کردم این اسم اومد توی نظرم درضمن همه با این اسم میشناسنم واسه چی عوضش کنم؟؟؟؟؟؟
از اون اسم وعکس شادمهر شما که بهتره:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
مهم اینه که خودم خوشم میاد چون اسمش خاصه همه اول فکر میکنن منظورم جوجو هستش ولی وقتی به عمقش فکر کنی میفهمی یه معنی دیگه میده;);)

:gol::gol::gol:

من که خیلی دوست دارم :D:heart::gol:

شما دو تا با هم دو قلویین !!!؟؟؟؟

عکستون خیلی شبیه همه!!!!!!!!

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: