جند سوال؟

maisam_k1

عضو جدید
:que:سلام
1-ميخواستم بدونم با چه رتبه اي ميشه تو دانشگاههاي مجازي تهران قبول شد؟حداكثر رتبه؟
2-كدوم رشتهها واحد هاي درسيشون به برق نزديكتره؟چون من فوق ديپلم برق بودم و دوباره امسال امتحان دادم و رتبه ام 17550 شد با اين رتبه برق جايي نميشه قبول شد وگفتم لااقل يه رشته اي كه به برق نزديك باشه برم تا ارشد دوباره در رشته برق شركت كنم

maisam_k1

عضو جدید
1-ميخواستم بدونم با چه رتبه اي ميشه تو دانشگاههاي مجازي تهران قبول شد؟حداكثر رتبه؟
2-كدوم رشتهها واحد هاي درسيشون به برق نزديكتره؟چون من فوق ديپلم برق بودم و دوباره امسال امتحان دادم و رتبه ام 17550 در منطقه 2 شد با اين رتبه برق جايي نميشه قبول شد وگفتم لااقل يه رشته اي كه به برق نزديك باشه برم تا ارشد دوباره در رشته برق شركت كنم.
3-بازار كار بين رشتهاي عمران و مهندسي شيمي و فن اوري اطلاعات و صنايع و كامپيوتر كدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين ديگه چه فرومي هست ؟/؟؟ اخه كسي به داد ادم نميرسه !!!!!!!!!!!!!!:(

2-كدوم رشتهها واحد هاي درسيشون به برق نزديكتره؟چون من فوق ديپلم برق بودم و دوباره امسال امتحان دادم و رتبه ام 17550 در منطقه 2 شد با اين رتبه برق جايي نميشه قبول شد وگفتم لااقل يه رشته اي كه به برق نزديك باشه برم تا ارشد دوباره در رشته برق شركت كنم.
3-بازار كار بين رشتهاي عمران و مهندسي شيمي و فن اوري اطلاعات و صنايع و كامپيوتر كدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين ديگه چه فرومي هست ؟/؟؟ اخه كسي به داد ادم نميرسه !!!!!!!!!!!!!!:(
1- نميدونم
2-دروسي كه به برق نزديكن همشون گرايش برقن ديگه . الكترونيك -مخابرات-قدرت و...
3-بستگي داره اهل چجور كاري باشه
همش بازار كار داره . اگه دوست داري توي پالايشگاه كار كني كه اكثرا هم در مناطق گرمسيرند ، ميتوني بري م.شيمي . اگه وضع ماليت خوبه و ميتوني شركت بزني ميتوني عمرانو انتخاب كني . اگه به كاراي كامپيوتري و برنامه نويسي و شبكه ها علاقه داري ميتوني بري كامپيوتر ....
من خودم م.شيمي ميخونم بازار كارشم تا حالا خوبه ...

بالا