نامه سرگشاده يك دانشجو به اصغر فرهادي!

Setareh_madness

عضو جدید
من به کسی توهین نکردم.اگه منظورت فاحشه مغذیه که این توهین نیست.یه بیماریه که متاسفانه خیلیا امروز تو جامعه بهش دچارن.
کسایی که نمیتونن خیلی چیزا رو ببینن.کسایی که به اسم مقدسات دارن اونو به لجن میکشن.اره عزیز اینا فاحشه مغذین.اون زن فاحشه خیلی ازین ادما سرتره.فاحشه های مغذی همونایی بودن که همه چیزو تو ظاهر کار میدیدن.همونایی که تا قرانو سر نیزه دیدن گرخیدن.امروز جاشونو دادن به همین ادمایی که این نامه های مزخرفو مینویسن.کوچیک اونیه که کوچیک فکر میکنه نه من.اونیه که به اسم علی داره اسلامه به لجن میکشه .اونیه که امروز چون قدرت دستشه هر غلطیو میکنه و با اسم علی ادمای کوته فکر و سطحی نگرو خلع سلاح مسکنه.ولی ظاهرا شما خیلی بزرگی.

واقعا کو گوش شنوا؟

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بابا بدبخت یه چیزی نوشت 1000تا چیز تحویل گرفت...بستشه دیگه...شاید الان پشیمون شده...شایدم دلیل داشته...شاید آقا اصغر جوابشو داده...گناه داره دیگه این همه پشت سرش حرف نزنین

ali_85

عضو جدید
من به کسی توهین نکردم.اگه منظورت فاحشه مغذیه که این توهین نیست.یه بیماریه که متاسفانه خیلیا امروز تو جامعه بهش دچارن.
کسایی که نمیتونن خیلی چیزا رو ببینن.کسایی که به اسم مقدسات دارن اونو به لجن میکشن.اره عزیز اینا فاحشه مغذین.

خودمونیما...چقد معنی تو همین دوکلمه خوابیده بود.

اون زن فاحشه خیلی ازین ادما سرتره.فاحشه های مغذی همونایی بودن که همه چیزو تو ظاهر کار میدیدن.

قربون آدم چیز فهم...پس قبول دارین که هر ظاهری یه باطنی داره. ظاهرا یه اسکار به ایران دادن میشه باطن کارو شما بفرمایید؟؟

همونایی که تا قرانو سر نیزه دیدن گرخیدن.امروز جاشونو دادن به همین ادمایی که این نامه های مزخرفو مینویسن.کوچیک اونیه که کوچیک فکر میکنه نه من.اونیه که به اسم علی داره اسلامه به لجن میکشه .اونیه که امروز چون قدرت دستشه هر غلطیو میکنه و با اسم علی ادمای کوته فکر و سطحی نگرو خلع سلاح مسکنه.ولی ظاهرا شما خیلی بزرگی.

از کجا معلوم اون مجسمه که توی دست اون آقای خوش تیپ بود همون قرآن سر نیزه نباشه؟؟مگه تاریخ نمیتونه تکرار بشه؟؟؟
لازم نیست که حتما توی صفین باشی تا بتونی خودتو در مقابل قرآن سر نیزه محک بزنی...شاید یه مجسمه اسکار هم محک خوبی باشه.

اره من حرفم دیده نمیشه چون یکرنگم.به گفته مولام علی.منافق نیستم که بتونم طوری حرف بزنم که همه خوششون بیاد.ولی ظاهرا شما خوب بلدی.

اگه بلد بودم که شما اینجوری جوش نمیاوردی و خوشت میومد.

اگر سواد شما اجازه نمیده معنیه این حرفو بفهمی مشکل من نیست .سوادتو ببر بالا.این روزا ازین جور ادما زیادن تو مملکت ما.

خوب شما که میبینی این همه بیسواد و کم سواد دورت ریخته یه جوری صحبت بفرمایید که همه متوجه بشن نه اینکه چیزی بگین که فقط خودتون متوجه بشین البته اگه فرض بر اینه که شما خودتون متوجه شدین.

تو کاری که به شما ربطی نداره دخالت نکنید لطفا.علی هم حرف حقو میزد.حرفشم خریدار نداشت.چون با ادبیات شما مطابقت نبود.من دلم واسه حضرت علی میسوزه که نیست که از نصایح شما بهره مند بشه.البته اگر میبود شما به یه جرمی بازخواستش میکردین.

لازم نکرده...دلمون واسه خودمون بسوزه که یه مجسمه ،اینجوری مارو به جون هم انداخته.

خاک بر سر ادمی که بیسواده و معنیه حرفو نمیفهمه و فقط ظاهرو میبینه.

بشماااااااااااااااااار

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودمونیما...چقد معنی تو همین دوکلمه خوابیده بود.

قربون آدم چیز فهم...پس قبول دارین که هر ظاهری یه باطنی داره. ظاهرا یه اسکار به ایران دادن میشه باطن کارو شما بفرمایید؟؟

از کجا معلوم اون مجسمه که توی دست اون آقای خوش تیپ بود همون قرآن سر نیزه نباشه؟؟مگه تاریخ نمیتونه تکرار بشه؟؟؟
لازم نیست که حتما توی صفین باشی تا بتونی خودتو در مقابل قرآن سر نیزه محک بزنی...شاید یه مجسمه اسکار هم محک خوبی باشه.

اگه بلد بودم که شما اینجوری جوش نمیاوردی و خوشت میومد.

خوب شما که میبینی این همه بیسواد و کم سواد دورت ریخته یه جوری صحبت بفرمایید که همه متوجه بشن نه اینکه چیزی بگین که فقط خودتون متوجه بشین البته اگه فرض بر اینه که شما خودتون متوجه شدین.

لازم نکرده...دلمون واسه خودمون بسوزه که یه مجسمه ،اینجوری مارو به جون هم انداخته.

بشماااااااااااااااااار
خیلیا حرف منو فهمیدن شمایی که سوادشو نداری.برو سوادتو زیاد کن ..من جوش اوردم؟اگه بخام واسه ادمایی با طرز تفکر شما جوش بیارم که همیشه باید در حال جوش باشم.اخه شما یکی دو تا که نیستین.زمان علی هم کم نبودید.یه نگاه به صف معاویه و عمر عاص بنداز میفهمی چی میگم.البته اگه سوادشو داری.
کوته فکری همینه دیگه .میگی یه مجسمه.اون یه مجسمه نیست کلی افتخار توشه.همیشه همینطوره هر چیو که ارزششو نمیدونید میارینش پایین در سطح خودتون تا توجیحش کنین.

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع تاپیک اشتباه بود ...نامه ای از یه دانشجوی احمق به اصغر فرهادی.......چقدر چرت و پرت یه ادم می تونه بگه؟؟؟!!!!

arch boy

کاربر بیش فعال
حسین فهمیده رفت زیر تانک،اونوقت فرهادی میره با زن نامحرم دست میده.

آخه چرا فرهادی باید اینهمه راه بکوبه بره امریکا با جولی دست بده اما اینجا با فرشته ها دست نده؟

اگه این دانشجویی که ایشون می گن جایه اصغر فرهادی بود به خدا دست که می داد هیچ فکر کنم یه قرار ملاقاتیم با انجلینا میزاشت

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا انفجاری رخ داده در یکی از دانشکده ها آنوقت فرهادی گره کرواتش رو محکم کرد.

حسین فهمیده رفت زیر تانک،اونوقت فرهادی میره با زن نامحرم دست میده.

ما با حاجی بخشی وداع کردیم اونوقت شما از فاحشه های مغزی میگی.

آخه چرا فرهادی باید اینهمه راه بکوبه بره امریکا با جولی دست بده اما اینجا با فرشته ها دست نده؟

ننه علی هم رفت ولی فرهادی اینجا نبود تا مانع رفتنش بشه.

چرا در مورد باکری و همتی حرف نمیزنی؟یعنی ارزش یک مجسمه بیشتر از آنها بود؟

ببین بردار! ما شهید ندادیم که شما اینطوری صحبت کنی.

نه! شما برادر من نیستی!

خدا رو شکر که برادر شما نیستم.راستی شهید دادی که بیای اینجا پزشو بدی یا بتونی باهاش اختلاس کنی؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)
من خودم از اول تاپیک بودم مطمئنم خیلی از دوستان متوجه منظور همدیگه نشدیم........

من خودم روی صحبتم با شخص اصغر فرهادی نیست میخواد اون نباشه کسی دیگه باشه یا بگم با فیلمش ابروی ایرانو برده چون این خیلی سطحی نگریه که ما بخوایم فکر کنیم ابروی ما با یه فیلم که مشکلات ایرانو نشون داده و حالا اسکار گرفته و در سطح بین الملل اسم در اورده رفته ......مگه بقیه از مشکلات ما خبر ندارند یا اون ور ابی ها این قدر کوته فکر شدند که با یه فیلم میگن اوه ایران چه خبره......

من میگم اینا همش یه بازیه .......خیلی بده خودمونو بازیچه قرار بدیم.......اونا میخوان یه جو راه بندازند علیه ما......(اصلا فیلم جدایی نادر از سیمین بهترین فیلم دنیا ولی دلیل اسکار دادن اونا به خاطر خوب بودن فیلم نیست به خاطر اینه که یه خوابایی دیدند و اینه که ادمو اذیت میکنه......)

بعد گذشته از اینا خوبه ادم تو هر موقعیتی قرار گرفت اصالتشو حفظ کنه مثلا همین دست دادنش با انجلینا من کاری ندارم که هر کس عقاید خاص خودشو داره و ادم تا توی یه موقعیتی قرار نگیره نمیتونه درکش کنه شاید خود من جای اون بودم باهاش روبوسی هم میکردم بحث من صرف اینه کسی که به عنوان نماینده ایران مطرح میشه باید ویژگی یه ایرانی رو نشون بده......

با همون دست دادنش الان خیلی ها واسش نقشه ها دارند و میدونند گزینه ی خیلی خوبیه واسه ضربه زدن به همین ملتی که داریم ازش تعریف و تمجید میکنیم.......

ایشالله همیشه اسکار بگیریم وکاممون شیرین باشه ولی از خدا میخوام این شیرینی به تلخی تبدیل نشه......
مهمترین دلیل گرفتن اسکار این فیلم بازی کردن لیلا حاتمی دراین فیلم بود
یکی از دلایل دیگش این بود نادر و سیمین آزادانه برای زندگی و آیندشون تصمیم گرفتن
مطمئن باش اونا بیکار نیستن واسه ما خواب ببین یا نقشه بکشن
مطمئن باشید اصالت ما ایرانی ها بایه دست دادن اصغر فرهادی به نامحرم زیر سوال نمیره فقط مراسم طبق آیین اونا برگذار شده (میگن خواهی نشی رسوا همرنگ جماعت شو)
حالا یه کراوات بسته به یقش دیگه که اونم یکی از رفتارهای آراستگیه همین
مطمئن باشین شادی شادی میاره

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئن باشید اصالت ما ایرانی ها بایه دست دادن اصغر فرهادی به نامحرم زیر سوال نمیره فقط مراسم طبق آیین اونا برگذار شده (میگن خواهی نشی رسوا همرنگ جماعت شو)
من موندم یه کراوات اینقدر بعضیا رو اذیت کرده ؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم یه کراوات اینقدر بعضیا رو اذیت کرده ؟
منو نه اصلا من فقط شرح دادم کار خلاف نکرده
من نمیدونم کارای بدتر از این انجام میشه ولی کسی ایراد نمیگیره انوقت گیر دادن به دست دادن و کروات زدن این بیچاره

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منو نه اصلا من فقط شرح دادم کار خلاف نکرده
من نمیدونم کارای بدتر از این انجام میشه ولی کسی ایراد نمیگیره انوقت گیر دادن به دست دادن و کروات زدن این بیچاره
میدونم منظور من ه مشما نبودید.منظورم صاحب نامه و برخی کسانی بود که همه چیو به هم ربط میدن.نمیدونم وقتی اقایون فساد میکنن چرا بهشون بر نمیخوره؟چرا اونجا یاد خون شهدا نیستن.تا کراوات میبینن یه طوری میشن؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم منظور من ه مشما نبودید.منظورم صاحب نامه و برخی کسانی بود که همه چیو به هم ربط میدن.نمیدونم وقتی اقایون فساد میکنن چرا بهشون بر نمیخوره؟چرا اونجا یاد خون شهدا نیستن.تا کراوات میبینن یه طوری میشن؟
دقیقا منم همینو میخوام بگم
چرا و چرا و چرا ....................برای همه ی مشکلات دیگه الان اینجا جاش نیست بگم

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حال ادم بهم میخوره از طرز صحبت بعضی به اصلاح مهندسین ...........

یه عده میان هر چی از دهنشون در میاد نثار نویسنده نامه میکنند با این که میدونند شاید خیلی ها با اون نویسنده موافق باشند (حالا درست و غلطش بماند) و این جوری انگار دارند به همه ی اونا توهین میکنند......

فردا همین ما ها میخوایم بریم توی جامعه با هم سر وکله بزنیم.......کاش توی دانشگاه به جای این همه واحد های درسی بی خود 4 تا واحد تفکر نقاد و نقد پذیر و این جور چیزا میذاشتند.....
برادر عزیز ما اومدیم و منطقی حرفمونو زدیم...یه عده هم زدن به سیم آخر و مارو کردن طرفدار ریگی و....حالا تا نشدیم خود ریگی و...!!!!و انگ جانی بودن بهمون نزدن بهتره بریم!!وقتی دو طرف مقابل هم قرار میگیرن اونی پیروزه که بتونه ادب و رعایت کنه و حرفشو با اصول نقادانه پیش ببره کنار گذاشتن ادب نشانه ی کم آوردن است...ما که رفتیم شمام هی هندونه بذارین زیر بغل هم و خوش بگذرانید....خوبی تاپیک این بود که 2 طرز فکر متفاوت(مخالف و موافق)کنار هم قرار گرفته بودن...حیف...

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

ثمینه خانم این حرف از شما بعید بود اونا برعکس خیلی هم به فکر هستند و یه کارایی میکنند که حتی به مغز ادم هم خطور نمیکنه من همینو جوری روی هوا یه چیزی نمیگم فقط کافیه یکم به همین ترور های اخیری که شد بازگردیم یکیشون ورزشکار بود که رفته بود خارج(اون قاتل مادر زاد نبود ولی شد یه مهره واسه نقشه های شوم) و همون ورزشکار شد قاتل جون دانشمند کشورمون......

مطمئنا اصالت ایرانی با این کارا زیر سوال نمیره مگه گلشیفته فراهانی رفت اون کارا رو کرد به ایران لطمه ای وارد شد!!!!!نه....

خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو!!!!!میگید خیلی ها خیلی کارا میکنند بهشون چیزی گفته نمیشه خب چون فرق میکنه من نوعی شاید هزار تا خبط رو انجام بدم ولی شاید در جایگاهی نباشم که بخواد اتفاق خاصی بیفته ولی کسی که به عنوان نماینده ایران میره اسکار میگیره واقعا ایا میتونه هر کاری رو انجام بده.............

درهر صورت کار و جایزه فرهادی خیلی قابل تقدیره ....ایشالله تا اخر هم همین طور بمونه و به سرنجام شوم بقیه دچار نشه و بازیچه نشه........

ali_85

عضو جدید
خیلیا حرف منو فهمیدن شمایی که سوادشو نداری.برو سوادتو زیاد کن ..

این حرف شما منو یاد اون ملایی انداخت که گفت اینجایی که من ایستادم وسط زمینه، میگی نه پس متر کن.
شما میگی که خیلیا حرف شمارو فهمیدن، خوب منم میگم خیلیا حرف شمارو نفهمیدن.

من جوش اوردم؟اگه بخام واسه ادمایی با طرز تفکر شما جوش بیارم که همیشه باید در حال جوش باشم.اخه شما یکی دو تا که نیستین.زمان علی هم کم نبودید.یه نگاه به صف معاویه و عمر عاص بنداز میفهمی چی میگم.البته اگه سوادشو داری.

طرز تفکر من؟؟من فقط یه پست زدم و گفتم به طرف مخالفتون توهین نکنین...اونوقت شما از کجا فهمیدین طرز تفکر من چیه؟؟
زمان حضرت علی اونایی که میگفتن توهین نکنین تو صف معاویه و عمرعاص قرار میگرفتن؟؟
تو پست قبلی هم 2تا سوال مطرح کردم که شما لطف کردین و جواب ندادین...فکر نکنم مطرح کردن سوال موضع کسی رو مشخص کنه.

کوته فکری همینه دیگه .میگی یه مجسمه.اون یه مجسمه نیست کلی افتخار توشه.همیشه همینطوره هر چیو که ارزششو نمیدونید میارینش پایین در سطح خودتون تا توجیحش کنین.

شما همیشه به کسایی که حرفشون باب میلتون نیست همچین نسبتایی میدین؟؟
باشه...من کوته فکر...خدا بر بلندیه فکرتون روز به روز بیفزاید.

ali_85

عضو جدید

من کاری به این ندارم که اسکار نقشه بوده یا نه اما توجه داشته باشین که واسه فشار به ایران توی کنگره آمریکا بودجه تصویب میشه...واسه ایران ردیف بودجه در نظر میگیرن...مطمئنا این بودجه واسه جشن عاطفه ها نیست.

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثمینه خانم این حرف از شما بعید بود اونا برعکس خیلی هم به فکر هستند و یه کارایی میکنند که حتی به مغز ادم هم خطور نمیکنه من همینو جوری روی هوا یه چیزی نمیگم فقط کافیه یکم به همین ترور های اخیری که شد بازگردیم یکیشون ورزشکار بود که رفته بود خارج(اون قاتل مادر زاد نبود ولی شد یه مهره واسه نقشه های شوم) و همون ورزشکار شد قاتل جون دانشمند کشورمون......

مطمئنا اصالت ایرانی با این کارا زیر سوال نمیره مگه گلشیفته فراهانی رفت اون کارا رو کرد به ایران لطمه ای وارد شد!!!!!نه....

خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو!!!!!میگید خیلی ها خیلی کارا میکنند بهشون چیزی گفته نمیشه خب چون فرق میکنه من نوعی شاید هزار تا خبط رو انجام بدم ولی شاید در جایگاهی نباشم که بخواد اتفاق خاصی بیفته ولی کسی که به عنوان نماینده ایران میره اسکار میگیره واقعا ایا میتونه هر کاری رو انجام بده.............

درهر صورت کار و جایزه فرهادی خیلی قابل تقدیره ....ایشالله تا اخر هم همین طور بمونه و به سرنجام شوم بقیه دچار نشه و بازیچه نشه........
من نمیگم اونا برای ما نقشه های شوم ندارن نه اشتباه نکنید ولی با دادن این جایزه به جایی نمی رسن
تروخدا کار گلشیفته رو با این فرهادی موازی قرار ندین گلشیفته به کارهاش افتخار میکنه و کمتر کسی هست که تاییدش کنه نمونش تو تاپیک ها هست پس فرق داره
مطمئن باشین اصغر فرهادی ابزاری برای دسیسه اونا نمیشه
اون ورشکار هم قاتل مادر زاد نبود درست ولی به نظر من ورزشکار هم نبود و الا ................
اصالت ایران با کار گلشیفته زیر سوال نمیره چون دیگه ایرانی نیست
اصالت ایران با کار فرهادی زیر سوال نمیره چون از جنس گلشیفته نیست

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز

هي ميخوام بحث نكنم و هيچي نگم ولي نميشه !!
ببخشيد ؟!؟!؟ قاتل !؟؟!؟!! الان شما آقاي فرهادي رو با يه قاتل مقايسه كرديد ؟! ميگم چقد شما اينده نگريد! ، قصاص پيش از جنايت ميكنيد ؟! لااقل بذاريد يكي رو بكشه بعد بيايد اين حرفا رو راجع بهش بزنيد!!!

در مورد نماينده هم كه فرموديد به عنوان نماينده ايران رفته به عنوان سرباز امام زمان كه نرفته ، اگه ايشون نماينده ايرانه و اگه من يه ايرانيم مشكلي با اين قضيه ندارم كه هيچ كلي هم ازش به خاطر اين افتخار آفريني ممنونم....

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به این ندارم که اسکار نقشه بوده یا نه اما توجه داشته باشین که واسه فشار به ایران توی کنگره آمریکا بودجه تصویب میشه...واسه ایران ردیف بودجه در نظر میگیرن...مطمئنا این بودجه واسه جشن عاطفه ها نیست.
اخه من نمیدونم اسکار و هنرمندای امریکا چه ربطی به تصویب کنگره آمریکا برای فشار به ایران داره
میدونی مشکل کجاست مشکل اینجاست که ما همچی رو به هم ربط میدیم بعد فکر میکنیم اونا هم اینجورین
شاید کنگره امریکا و دولتش با این فشار موافق باشن ولی ملتش موافق نیستند یعنی هیچ ملتی موافق نیست هنرمندان هم جز ملتش هستن پس به هم ربطی ندارن

takta_77

عضو جدید
آدم یه وقتایی یه چیزایی میخونه که دلش میخواد سرشو بکوبه به دیوار
چرا فکرا انقدکوتاه شدن که گاهی اوقات حتی محو میشن؟!!!
آخه بستن یه کراوات و یا دست دادن به جولی انقدر چیز بزرگ و غیر قابل بخششیه که این همه راجع بهش بحث شه!!!
ول کنید توروخدا این خاله زنک بازیارو
دنیا داره آماده میشه که بره فضا زندگی کنه،ما هنوز دنبال نخودچی خوردن و سرک کشیدن تو زندگی دیگرانیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.منم نامه نوشتم برا اصغر فرهادی .باید کجا بفرستمش؟

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چرا خیلی هم دلشون بخواد....انداختنم بیرون فدای سرت.......تنت سلامت باشه........
آره دیگه هم شهری بدرد همین جاها میخوره دیگه. فردا شب میزارمش زود بیاین بخونید چون فک کنم تاپیکم حذف بشه

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نویسنده این متن یک آدم بی شعوری بوده که هنوز نمیتونه بین سیاست و هنر تفکیک قایل بشه، یعنی چی چرا از منتقد آمریکایی تشکر کردی ولی از شهید باکری تشکر نکردی؟! بیشعور اینا چه ربطی به هم داره آخه؟ اگه اینجوری بود که همه میخواستن ورزش و هنر رو سیاست زده بکنن الان توی جام جهانی هر کسی گل میزد عکس رهبران سیاسی و شهداشون رو رو پیراهنش نشون میداد! یا هرکسی توی فستیوال های جهانی جایزه میبرد چهار مرگ بر و درود بر به رهبران سیاسی میداد.
خیلی بده آدم توهم توطئه داشته باشه و همه چیز رو سیاسی ببینه وگرنه فوتبال رو هم انگلیسی ها درست کردن اگه شما خیلی دلت از غربی ها پره به قول اون یارو عباسی فوتبال رو هم تعطیل کنید و اصلا تو تلوزیون هم نشون ندید. به خدا پدرمون رو این سیاست کثیف در آورد ولمون کنید تورو قران .

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آره دیگه هم شهری بدرد همین جاها میخوره دیگه. فردا شب میزارمش زود بیاین بخونید چون فک کنم تاپیکم حذف بشه
من روی کلمه هم شهری اردات خاصی دارم.....بزار حتما میام.....خودم اولین نفر......

مگه چی میخوای بنویسی.......

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
نویسنده این متن یک آدم بی شعوری بوده که هنوز نمیتونه بین سیاست و هنر تفکیک قایل بشه، یعنی چی چرا از منتقد آمریکایی تشکر کردی ولی از شهید باکری تشکر نکردی؟! بیشعور اینا چه ربطی به هم داره آخه؟ اگه اینجوری بود که همه میخواستن ورزش و هنر رو سیاست زده بکنن الان توی جام جهانی هر کسی گل میزد عکس رهبران سیاسی و شهداشون رو رو پیراهنش نشون میداد! یا هرکسی توی فستیوال های جهانی جایزه میبرد چهار مرگ بر و درود بر به رهبران سیاسی میداد. خیلی بده آدم توهم توطئه داشته باشه و همه چیز رو سیاسی ببینه وگرنه فوتبال رو هم انگلیسی ها درست کردن اگه شما خیلی دلت از غربی ها پره به قول اون یارو عباسی فوتبال رو هم تعطیل کنید و اصلا تو تلوزیون هم نشون ندید. به خدا پدرمون رو این سیاست کثیف در آورد ولمون کنید تورو قران .
حرفتون منطقیه و من کاملا موافقم.اما طرز بیان و ادبیاتتون اصلا خوب نبود. موفق باشید