صفحه 1 از 2 12 آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 11

تاپیک: مزایا و معایب کارشناسی ارشد آموزش محور چیست؟

عضو آواتار bijibuji
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2007/10
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مزایا و معایب کارشناسی ارشد آموزش محور چیست؟

سلام دوستان
    کسانی که از روش آموزش محورکارشناسی ارشد(مزایا یا معایب) اطلاعاتی دارند لطفا نظر بدهند
    1-آیا اعتبار مدرک آموزش محور با آموزشی پژوهشی یکسانه؟
    2-تو این روش شرایط ادامه تحصیل راحت تر میشه یا سخت تر؟
    3- آیا عبارت آموزش محور یا عبارات مشابه در مدرک درج می شه؟
    4- آیا واسه ادامه تحصیل در مقطع دکترا در داخل یا خارج محدودیتی داره؟

تازه وارد آواتار talatom
    رشته
    سایر رشته های مهندسی
    تاريخ عضويت
    2007/12

پيش فرض

سلام
    راستش منم خيلي راجع به اين شيوه آموزش محور شك داشتم .اما امروز كلي راجع بهش تحقيق كردم و همه جا از قول دكتر برزوئي گفته بودن كه هيچ محدوديتي واسه ادامه تحصيل وجود نداره و مدركش هم كاملا معتبره.اگه بخواين دكترا شركت كنين بايد قبلش 4واحد پايان نامه رو بگذرونين

تازه وارد
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2010/6

پيش فرض

دوست عزیز بهتره بیشتر درباره ی آموزش محور تحقیق کنی چون من از یکی از بچه های دکترا شنیدم که مدرک اموزش محور توی ایران اصلا اعتباری نداره چون پایان نامه نداره.

عضو آواتار .آزاده
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2011/8
    محل سكونت
    پاریس کوچولو

پيش فرض

سلام
    لطفاً هرکس اطلاعات بیشتریداره بگه

تازه وارد آواتار ar.gho
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2011/9

پيش فرض امو.ش محور

سلام
    منم تو سایتا خوندم که امکان شرکت تو دوره دکترا وجود داره .من خودم ارشد،رشته فناوری اطلاعات شیراز شیوه اموزش محور قبول شدم .میخواستم بدونم کسی از 4 تا 6 واحد سیمیناری که باید بگذرونی چیزی میدونه؟

تازه وارد آواتار baran4
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض

سلام
    بچه ها از فردا میخوایم بریم واسه ثبت نام . ترو خدا اگه کسی میتونه راجع به آموزش محور راهنمایی کنه. دارم دیوونه میشدم. اگه به درد نمیخوره که وقت و هزینمو هدر ندم!

7. تشكر از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2007/12

پيش فرض شیوه آموزش محور

مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از افزایش 20 درصدی ظرفیت کارشناسی ارشد در کنکور سال 89 خبر داد و گفت: دانشجویان آموزش محور که بدون پایان نامه هستند نیز می توانند در دوره دکتری ادامه تحصیل دهند. رجبعلی برزویی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اعتبار مدرک دانشجویان آموزش محور و نحوه ادامه تحصیل این دانشجویان افزود: ارزش و اعتبار مدارک روش آموزش محور (بدون پایان نامه) در دوره کارشناسی ارشد با روش آموزشی پژوهشی یکسان است.
    وی اظهار داشت: دانشجویان پذیرفته شده در این روش نیز مانند سایر دانشجویان می توانند در آزمون دوره دکتری شرکت کنند و در صورت قبولی در این مقطع ادامه تحصیل دهند لذا هیچ تفاوتی در نحوه ادامه تحصیل این دانشجویان با دانشجویان آموزشی پژوهشی کارشناسی ارشد وجود ندارد.
    مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی اظهار داشت: پذیرش به روش آموزش محور باعث می شود برای حوزه های مختلف ظرفیت ایجاد شود و از خروج دانشجویان از کشور جلوگیری کنیم.
    وی گفت: با اجرای این طرح در 30 دانشگاه کشور، ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در سال تحصیلی آینده حدود 20 درصد افزایش خواهد داشت که این میزان نسبت به سالهای گذشته بسیار قابل توجه خواهد بود.
    به گزارش مهر، از سال گذشته در کنکور کارشناسی ارشد دو نوع شیوه پذیرش اعمال شد شیوه پذیرش آموزشی پژوهشی یکی از این روشها است که در آن دروس تئوری به همراه پایان نامه ارائه می شود وزارت علوم با سیاستی جدید در راستای افزایش ظرفیت در دوره های تحصیلات تکمیلی روش آموزش محور را نیز به روش پذیرش دانشجو در کنکور کارشناسی ارشد اضافه کرد که در این شیوه تمامی واحدها به صورت تئوری ارائه و دانشجو از گذراندن پایان نامه معاف می شود.

عضو فعال آواتار sarake
    رشته
    مهندسی صنایع
    تاريخ عضويت
    2012/2

پيش فرض

سلام
    از دوستان کسی هست که به این شیوه خونده باشه.یه کمی بیشتر توضیح بده
    توضیحات مقامات رو نمیخام.توضیح کسی ارشد اموزش محور بوده(پیام نور و اموزش محور)
    در مورد کار و دکتری
    ممنون

پيش فرض

برای هیت علمی شدن با مدرک کارشناسی ارشد آموزش محور ها را قبول نمی کنند اما برای جا های دیگری اصلا مهم نیست فقط پایان نامه ندارید
    موفق باشید.

11. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار *ستاره آسمان*
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2012/8
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله baran4 نمايش پست
    سلام
    بچه ها از فردا میخوایم بریم واسه ثبت نام . ترو خدا اگه کسی میتونه راجع به آموزش محور راهنمایی کنه. دارم دیوونه میشدم. اگه به درد نمیخوره که وقت و هزینمو هدر ندم!
    همچینم بدرد نخور نیست ولی برای اونایی که میخوان از شر پایان نامه خلاص باشن خوبه
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]وب سایت انجمن علمی برق پیام نور اصفهان
    من حقیقتا نگران هستم.من نگران اسلام هستم.ما اسلام را از چنگ محمدرضا درآوردیم ومن خوف این را دارم که اسلام به چنگ ما مبتلا شده باشد به طوری که ما هم مثل او یا بدتر ازاو بر سر اسلام بیاوریم.این نگرانی هست و زیاد هست.آدمهای جاهلی هستند که به خیال خودشان خدمت میکنند برای اسلام ،خدمت میکنند،لکن سرخود کارهایی می کنند که ضرر به حیثیت اسلام میخورد

امام خمینی (ره)

13. تشكر از اين پست

صفحه 1 از 2 12 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2012/8/14, 11:01 AM
  2. آموزش دروس كنكور كارشناسی ارشد صنايع
    توسط torabi در تالار کارشناسی ارشد
    پاسخ ها: 220
    آخرین ارسال: 2011/11/18, 12:03 AM
  3. 92--اموزش-جزوه-نمونه سوالات نظریه زبان ها و ماشین ها(کارشناسی ارشد)
    توسط Sharif_ در تالار کتاب ها ، مقالات و مولتی مدیای اموزشی
    پاسخ ها: 2
    آخرین ارسال: 2011/11/10, 07:05 AM
  4. پاسخ ها: 6
    آخرین ارسال: 2010/8/03, 01:13 AM
  5. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2010/4/05, 07:37 PM

عبارت‌های مرتبط

آموزش محور ارشد چیست؟

شیوه آموزش محور چیست؟

آموزش محور

اموزش محوردانشگاه آموزش محور چیستشیوه آموزش محور چیستآموزش محور یعنی چهکارشناسی ارشد آموزش محور

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
  •