نظر سنجی

قلب یخی

عضو جدید
سلام:D
خسته نباشیددددددددددددددددددددد:confused:

میخام نظر همه پیام نوری ها رو در مورد استادایی که بهشون میدن بدونم
فرقی نمی کنه اهل کجایین و رشتتون چیه فقط باید پیام نوری باشد.
فقط نظر بدین در مورد استاداتون؟
استادایی که بهتون میدن واقعا استادن یا هنوز تازه پشت لبشون سبز شده؟؟؟؟؟:surprised:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز

استادایی که بهتون میدن واقعا استادن یا هنوز تازه پشت لبشون سبز شده؟؟؟؟؟:surprised:

استادای مرکزه ما یعنی مشهد خوبن;)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

من پیام نور ی ام×

اساتید زوی اعصاب ما راه میرن!چون بدون اینکه قانون دانشگاه را بدونن میان واسه تدریس! و تا آخر ترم هم هنوز نمی دونن وعده و وعید هاشون را دانشگاه به حساب نمیاره

توی اراک تا دلت بخواد استاد هست! به قول یه بابایی از سر "محسنی " میرن میارن!

قلب یخی

عضو جدید
من پیام نور ی ام×

اساتید زوی اعصاب ما راه میرن!چون بدون اینکه قانون دانشگاه را بدونن میان واسه تدریس! و تا آخر ترم هم هنوز نمی دونن وعده و وعید هاشون را دانشگاه به حساب نمیاره

توی اراک تا دلت بخواد استاد هست! به قول یه بابایی از سر "محسنی " میرن میارن!

اخه بعضی استادا توی سراسری و ازاد درس خوندن باید بهشون حق داد خود منم تا ترم چهار نمی دونستم که قانون پیام نور چطوره از بس پیچیدسسسسس
:D:D:D:D
اماااااااااااااااااااااا ما یه استادی داریم که خودش تو پیام نور درس خونده اما قانون پیام نورو نمی دونه این دیگه سوختن دارههههههههههههههههههههههههههههههههههه

:mad::mad::mad::mad::mad:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخه بعضی استادا توی سراسری و ازاد درس خوندن باید بهشون حق داد خود منم تا ترم چهار نمی دونستم که قانون پیام نور چطوره از بس پیچیدسسسسس
:D:D:D:D
اماااااااااااااااااااااا ما یه استادی داریم که خودش تو پیام نور درس خونده اما قانون پیام نورو نمی دونه این دیگه سوختن دارههههههههههههههههههههههههههههههههههه

:mad::mad::mad::mad::mad:

خوب این اساتید واسه چی پول میگیرن! مثل هر شخص دیگه ای باید وظایف خودشون را بدونن

قلب یخی

عضو جدید
آقا حمید اساتید ما گل تر هستن اصلا دانشگامون گلستونههههههههههههههه
:gol::gol::gol:

اینا رو می بینی ؟ اینا استادای ما هستن. یکی از یکی گلتر

100af خوب پول چرک کف دسته دلیل نداره به خاطر چرک کف دست اساتید محترم به مغزشون فشار بیارن از همینجا هم روز معلم رو به همه اساتید محترم تبریک میگم
:D:D:D

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولا من اصن کلاس نمیرم مگه براهردرسی یک یا دوجلسه ولی استادا بعضیشون اصلن خوب نیستن یعنی حتی رفتن سر کلاس از جیبت رفته به همین خاطر استادا رو نمیشناسم.
ترم پیش رفتم سر جلسه امتحان استاد به من میگه خانم شما دانشجوی من بودی؟
حتی منو نمیشناخت

قلب یخی

عضو جدید
هههههههههه خوب وقتی نمیری سر کلاس باید بشناستت؟
حالا من هر روز و هر روز هلک هلک پا میشم میرم سر کلاس استاد میپرسه جلسه اوله که میای چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترم چندی؟مگه خودت تو خونه میتونی درسا رو بخونی؟
من امتحانی ترم پیش کلاسا رو نرفتم معدلم اومد پایین

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هههههههههه خوب وقتی نمیری سر کلاس باید بشناستت؟
حالا من هر روز و هر روز هلک هلک پا میشم میرم سر کلاس استاد میپرسه جلسه اوله که میای چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترم چندی؟مگه خودت تو خونه میتونی درسا رو بخونی؟
من امتحانی ترم پیش کلاسا رو نرفتم معدلم اومد پایین

[FONT=&quot]باز یه کم به خودم امیدوار شدم[/FONT]

[FONT=&quot]من ترم دوام ولی خب برا نرفتن دلیل دارم اونم اینکه سرکارم ولی خب میدونم که اگه بیکارم بودم از هرچنتا یکیشو میرفتم، چون رفتن زیاد فایده ای نداره اونم با این استادای گرام و کارکشته و سطح سوادبالا[/FONT]
[FONT=&quot]یه چیزی که به شماها هم توصیه میکنم این کارو بکنین اگه براتون مقدوره اینکه: کلاسای مشترک با دانشگاه ملی رو سعی کنید اونجابرید فقط برا استفاده از کلاسا. اگه با استادا هم رفیق بشی که میتونی رفع اشکالم بکنی[/FONT]. [FONT=&quot]خودم تصمیم دارم درسای مشترک با عمرانو دانشگاه ملی برم[/FONT].

قلب یخی

عضو جدید
آخه اغلب استادای ما خوب تدریس می کنن

نیازی نمیشه برم دانشگاه سراسری
ولی ترم اول و دوم یکی دو تا از دوستام همین کارو میکردن

ای ول به تو که کار داری
من که همه کاره و هیچ کارم

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه اغلب استادای ما خوب تدریس می کنن

نیازی نمیشه برم دانشگاه سراسری
ولی ترم اول و دوم یکی دو تا از دوستام همین کارو میکردن

ای ول به تو که کار داری
من که همه کاره و هیچ کارم

خوب دوستم وقتی استادا خوبن که لزومی نداره بری ملی من چون استادام خوب نیستن این کار رو میکنم. درضمن تو که هنو دانشجویی ایشالله به وقتش میری سر کار:w14:

helya.azad

عضو جدید
سلام
قلب يخي جون
تو دانشجويي؟
نيستي كه!!!
چيكار به پيام نور داري؟
اصلا مگه تو پيام نوري هستي كه گير دادي به پيام نور
مگه تو و من از سوربن بر نگشتيم؟
فيلماي عينالي رو ببيني متوجه دانشگاهت ميشي
در ضمن زمين و زمون رو بهم بدوزي استادي مثل افي مهربون و باكلاس و با سواد پيدا نخواهي كرد
خودت كه ميدوني من از اساتيد بسيار بسيار راضي مي باشم:eek:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه تو دانشگاه ما درصد خيلي كمي استاد خوب داريم...و اكثر استادامون تازه فارغ التحصيل شدن...اومدن تو پيام نور تجربه كسب كنن بعد برن دانشگاه هاي دولتي..!!!

ببين ما چقدر بدبختيم!!!

*ستاره آسمان*

عضو جدید
متاسفانه تو دانشگاه ما درصد خيلي كمي استاد خوب داريم...و اكثر استادامون تازه فارغ التحصيل شدن...اومدن تو پيام نور تجربه كسب كنن بعد برن دانشگاه هاي دولتي..!!!

ببين ما چقدر بدبختيم!!!

خانم خوبه حالا شما داخل خود مرکز درس میخونه و یکی دوتا استاد با تجربه دارید و عده ای از انها تازه وارد هستند ما چه کنیم که توی مجتمع فنی مهندسی همه تازه واردن وخیلی ها تازه دارند اولین جزوه استادیشون رو مینویسند سر کلاس ما . البته انصافا بعضی هاشون با اینکه تازه سال اول درس دادنشون است ولی به اندازه یه استاد با تجربه دانشگاه دولتی هم سواد دارند و هم میتونند سوادشون رو به دانشجو منتقل کنند.:D