کیک تولد میر حسین موسوی(تولدت مبارک سید)

koruosh

عضو جدید

koruosh

عضو جدید
میرحسن موسوی متولد ۱۱ اسفند ۱۳۲۰ است و روز سه‌شنبه ۶۸ ساله شد. جمله‌های درخشانش را در بیانیه سیزدهم، زمانی که شایعه شده بود ۷ مهر روز تولدش است، قاعدتاً یادتان هست:
مردمی كه می‌خواهند سر پای خود بایستند و حیاتی كریمانه را تجربه كنند جا دارد كه از نخستین قدم‌هایی كه به ناكامی‌‌شان می‌انجامد با بیشترین دقت‌ها پیشگیری كنند. تولد اینجانب نه هفتم مهر كه روز آشنایی با شماست. حتی اگر روز هفتم مهر به دنیا آمده بودم نیز جا نداشت حركت شما به كیش شخصیت آلوده شود. امیدوارم این كلمات مرا صمیمانه و از سر نگرانی و نه یک شكسته‌ نفسی بی‌حقیقت و تعارف‌ گونه تلقی كنید.​
من هم، آن‌قدری که خودم را می‌شناسم، به کیش شخصیت آلوده نشده‌ام. اما فکر می‌کنم نوع سیاست‌ورزی موسوی در این نه ماه نمونه‌ای کم‌نظیر در تاریخ سیاسی معاصر جهان است. نه (دست‌کم هنوز) به برجستگی کسانی مثل ماندلا و گاندی و کاسترو و آیت‌الله خمینی، اما در بعضی جهات از بعضی از این‌ها و خیلی‌های دیگر چشمگیرتر.

از همین الان هم خیلی روشن می‌توان دید که شیوه سیاست‌ورزی و رهبری او و در مقیاس بزرگ‌تر شیوه جنبش سبز، یکی از مهم‌ترین و مورد توجه‌ترین نمونه‌های «سیاست مردمی» در کتاب‌های درسی و غیردرسی علوم سیاسی در چند دهه آینده خواهد شد.

تولدش مبارک

Hamed_Khan

عضو جدید
تبریک میگم این روز بزرگ رو ....میر حسین عزیز امیدوارم 1000 ساله بشی و بالاخره تا زنده ای به آرزوت برسی!

ghasem56

عضو جدید
خدا از گناهانش بگذرد
گناه داره منافقه شما براش جشن بگیرین

سه رتنور

عضو جدید
خدا از گناهانش بگذرد
قرانبود كه بي ادب باشيم .سعي كنيم نسبت به بزرگترهابي ادبي نكنيم.مقام رهبري حتي يك كلمه توهين اميز به اقايون نگفتند تواگر پيرو ايشان هستيد چطورخلاف ميل ايشان سخن ميرانيد البته ببخشيد من دوست ندارم دراين سايت به هيچكس توهين بشود همه كاربران محترمند سعي كنيم باعث نگراني دوستان نشويم.متشكرم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا از گناهانش بگذرد
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
راست میگوید گناه کبیره است چون منافق است ولی اگر آخوند بود و بعدهر کاری میکردمشکلی نداشت چون زیر ابای اسلام بود:surprised:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادب مرد به ز دولت اوستتتتتتتت میر حسین خیللییییییییی اقااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

yagod

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
راست میگوید گناه کبیره است چون منافق است ولی اگر آخوند بود و بعدهر کاری میکردمشکلی نداشت چون زیر ابای اسلام بود:surprised:
ميدوني چرا مير حسين منافق ميگوييم
1 - ادعا ميكند پيرو امام است ولي پيرو بيگانگان است
2 - دم از دوستي مرددم ميزند ولي با شمنان مردم دوست ميشود:razz::razz:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغگو دروغگو تولدت مبارك:biggrin::biggrin::biggrin:

ميدوني چرا مير حسين منافق ميگوييم
1 - ادعا ميكند پيرو امام است ولي پيرو بيگانگان است
2 - دم از دوستي مرددم ميزند ولي با شمنان مردم دوست ميشود:razz::razz:
كاش يه ذره قبل از گفتن جملاتي كه بر زبونمون قرار جاري بشه يا مي خوايم بنويسيم، فكر مي كرديم.
براتون واقعاً متاسفم

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرکنم تولد میرحسین 7 مهر بوداااااا ولی در هر صورت مبااااااااااااارک باشه:heart:

koruosh

عضو جدید
فکرکنم تولد میرحسین 7 مهر بوداااااا ولی در هر صورت مبااااااااااااارک باشه:heart:

شما پسته دوم منو نخوندید دوباره میذارمش:

میرحسن موسوی متولد ۱۱ اسفند ۱۳۲۰ است و روز سه‌شنبه ۶۸ ساله شد. جمله‌های درخشانش را در بیانیه سیزدهم، زمانی که شایعه شده بود ۷ مهر روز تولدش است، قاعدتاً یادتان هست:
مردمی كه می‌خواهند سر پای خود بایستند و حیاتی كریمانه را تجربه كنند جا دارد كه از نخستین قدم‌هایی كه به ناكامی‌‌شان می‌انجامد با بیشترین دقت‌ها پیشگیری كنند. تولد اینجانب نه هفتم مهر كه روز آشنایی با شماست. حتی اگر روز هفتم مهر به دنیا آمده بودم نیز جا نداشت حركت شما به كیش شخصیت آلوده شود. امیدوارم این كلمات مرا صمیمانه و از سر نگرانی و نه یک شكسته‌ نفسی بی‌حقیقت و تعارف‌ گونه تلقی كنید.​
من هم، آن‌قدری که خودم را می‌شناسم، به کیش شخصیت آلوده نشده‌ام. اما فکر می‌کنم نوع سیاست‌ورزی موسوی در این نه ماه نمونه‌ای کم‌نظیر در تاریخ سیاسی معاصر جهان است. نه (دست‌کم هنوز) به برجستگی کسانی مثل ماندلا و گاندی و کاسترو و آیت‌الله خمینی، اما در بعضی جهات از بعضی از این‌ها و خیلی‌های دیگر چشمگیرتر.

از همین الان هم خیلی روشن می‌توان دید که شیوه سیاست‌ورزی و رهبری او و در مقیاس بزرگ‌تر شیوه جنبش سبز، یکی از مهم‌ترین و مورد توجه‌ترین نمونه‌های «سیاست مردمی» در کتاب‌های درسی و غیردرسی علوم سیاسی در چند دهه آینده خواهد شد