حیا . انسانیت. برهنگی

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکراریه یه چیز جدیدتر بگو :D
راستی تو نقل قولت اسممو پاک کن بجاش نقطه چین بزار ممنون میشم :gol::gol::gol:

مرسییییییییی:gol::gol::gol:
بجاش نقطه چین گذاشتم ;)
راستش من از اين جريان چند اسمه بودن تو خوشم نيومد
تو صندلي داغتم حوصلم نشد همه صفحات رو بخونم ببينم بالاخره اسم واقعيت رو گفتي يا نه

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من از اين جريان چند اسمه بودن تو خوشم نيومد
تو صندلي داغتم حوصلم نشد همه صفحات رو بهونم ببينم بالاخره اسم وتقعيت رو گفتي يا نه
من اصلا دوس ندارم و نداشتم که تو اینجا همه اسممو بدونن و شبنمم بچه های اون یک باشگاه برام انتخاب کرده بودن که با اون صدام کنن و اینجام به همه گفتم شبنم اسم واقعییم نیس و تو صندلی داغم منو مجبور کردن که بگم :smile:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا دوس ندارم و نداشتم که تو اینجا همه اسممو بدونن و شبنمم بچه های اون یک باشگاه برام انتخاب کرده بودن که با اون صدام کنن و اینجام به همه گفتم شبنم اسم واقعییم نیس و تو صندلی داغم منو مجبور کردن که بگم :smile:
جدي خب چي هس حالا؟

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها خب زودتر ميگفتي... منم رفتم edit كردم
اسم قشنگي داري كه چرا نميخواي بدونن بقيه
به هر حال مباركت باشه... خيرشو ببيني
:gol:مرسییییی دلیلشم تو صنلی گفتم دوس ندارم اینجا اشناهامونو (پسر) پیدا کنم چون همه میدونن همدانیم و مرمت میخونم

بيتاب

عضو جدید
برای شنیده شدن شاید باید چون گودیوا برهنه شد

(Godiva) همسر دوک کاونتری انگلیس زنی خیلی محبوب و محترم بود. وقتی ظلم شوهر و مالیات سنگینی که باعث بدبختی مردم شده بود،را مشاهده کرد . اصرار زیادی کرد به شوهرش که مالیات رو کم کنه ولی شوهرش از این کار سرباز می زد. بالاخره شوهرش یه شرط گذاشت، گفت اگر برهنه دور تا دور شهر بگردی من مالیات رو کم می کنم . گودیوا قبول می کنه، خبرش در شهر می پیچد، گودیوا سوار یک اسب در حالی که همه ی پوشش بدنش موهای ریخته شده روی سینه اش بود در شهر چرخید، ولی مردم شهر به احترامش اون روز، هیچکدوم از خانه بیرون نیامدند و تمام درها و پنجره ها رو هم بستند.در تاریخ انگلیس و کاونتری بانو گودیوا به عنوان یک زن نجیب و شریف جایگاه بالایی داره و مجسمه اش در کاونتری ساخته شده است....

شوهر بي اين بي غيرتي ............هرگز نه ديده امتي

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد یه جریانی اوفتادم توی هندوستان مال همین چند سال پیش بود!

چند نفر (فکر کنم سه یا چهار نفر) از زنان هندی در اعتراض به شرایط بد زنان و فقر فرهنگی در برخی نقاط هند که منجر به قربانی شدن زنان فرو دست جامعه میشه در برابر یکی از ساختمان های دولتی هند برهنه شدند.

البته مردم بهشون نگاه میکردند ولی کی میدونه برداشت اون مردم در مورد اون افراد چی بوده!

در مورد این یکی که مردمش هم شاهکار زدند.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد یه جریانی اوفتادم توی هندوستان مال همین چند سال پیش بود!

چند نفر (فکر کنم سه یا چهار نفر) از زنان هندی در اعتراض به شرایط بد زنان و فقر فرهنگی در برخی نقاط هند که منجر به قربانی شدن زنان فرو دست جامعه میشه در برابر یکی از ساختمان های دولتی هند برهنه شدند.

البته مردم بهشون نگاه میکردند ولی کی میدونه برداشت اون مردم در مورد اون افراد چی بوده!

در مورد این یکی که مردمش هم شاهکار زدند.
اره واسه منم کار مردمش ستودنی بود همونطور که زنه از اینا حمایت کرد اینا هم با این کارشون حمایت کردن;)

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واسه منم کار مردمش ستودنی بود همونطور که زنه از اینا حمایت کرد اینا هم با این کارشون حمایت کردن;)
هر کسی با رفتارش شخصیتشو نشون میده دیگه:D
این خانم یه جور شخصیتشو نشون داد شوووووور جووونشم یه جور;)

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی مینا قضیه چیه یه تاپیک دیگه هم مث همین بهنام زده؟
اشتباهی داشتم میرفتم اونجا:D

rahele83

عضو جدید
ازدست این انگلیسیا هرکاری برمیاد!!!!!!!ولی ازشجاعت اون زن هرچی بگیم کمه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولي اگه من زن بودم نميرفتم لخت بشم
يه كم زهر حلاهل ميدادم به شوهره كه شرش هم از سر من كم بشه هم از سر مردم

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی مینا قضیه چیه یه تاپیک دیگه هم مث همین بهنام زده؟
اشتباهی داشتم میرفتم اونجا:D
ااا من نمیدونستم بازم هست برم معذرت خواهی;)
عزیز این با این کاراش یاد داد تن عریان عیب نیسا مغز عریان عیبه

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب البته ادمها با هم فرق میکنند!

این شده بانو گودیوا !

شما میشدی یک شوهر کش که فرداش اعدامت میکردند!

بنابراین خوب شده که زن نیستی و زن یک دوک (فرضاً) هم نیستی و ... همین! خوب شده دیگه؟!:surprised: