كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا سیرابی ها جم کنید برید!!!
QUOTE]
جم کنید برید یعنی چی داداش؟
خوب اونام جم کردن و برا همیشه از جام رفتن دیگه.
این که ناراحتی نداره.
فردا پس فردا هم تو لیگ میرن هفتم میشن. به ما چه اصلآ؟
اونا حالشون خوش نیست شما هم هی داغشونو زیادتر میکنی.
گناه دارن . نکن این کارو.
فردا هم داور رو ول میکنن میگن تو باعث باختشون شدی.
آره قربونت , مراعاتشون کن.هر چی باشه اونام یه موقعی تیم بودن.
آره فدات شم.

EmperorMHSN

عضو جدید
QUOTE]
جم کنید برید یعنی چی داداش؟
خوب اونام جم کردن و برا همیشه از جام رفتن دیگه.
این که ناراحتی نداره.
فردا پس فردا هم تو لیگ میرن هفتم میشن. به ما چه اصلآ؟
اونا حالشون خوش نیست شما هم هی داغشونو زیادتر میکنی.
گناه دارن . نکن این کارو.
فردا هم داور رو ول میکنن میگن تو باعث باختشون شدی.
آره قربونت , مراعاتشون کن.هر چی باشه اونام یه موقعی تیم بودن.
آره فدات شم.

آره عزیز!!!
بالاخره اونا هم میخوان زندگی کنن!!
حالا باشه یکم میذاریم حرف بر گفتن داشته باشن!!
فعلا که پیداشون نیس...!!

ScoRPioN2

کاربر فعال
درود
لونگی های عزیز میبینم خیلی خوشحالیت ، شما ها رو هم میبینیم :biggrin:
اونایی که بازی رو دیدن میدونن برد حقه کی بوده
4 تا تیم محله ای رو بردید فکر کردید خبریه؟
عمرا شماها قهرمان نمیشید
.

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
.
داداش گلم ریاضی ت خوب نیست.
ما فقط یه تیم محله ای رو بردیم اسمشم اس اسه.
به بقیه کاری نداریم.
اصلآ دوست داریم همه تیما به ما گل بزنن و برنده شن. مهم نیست. ما فقط یه هدف داشتیم که بهش هم رسیدیم.

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
لونگی های عزیز میبینم خیلی خوشحالیت ، شما ها رو هم میبینیم :biggrin:
اونایی که بازی رو دیدن میدونن برد حقه کی بوده
عمرا شماها قهرمان نمیشید.
سپاس:gol:فقط شرمندت شدم که تشکرهام تموم شده:redface:

tigerman_h

عضو جدید
استقلال از جام حذفی حذف شد. تسلیت میگم.
ممنون.
هی شعارمیدادن استقلال سرور پرسپولیسه اونوقت یه گل میخوردن. باز میگفتن و باز هم گل میخوردن تا اینکه بالاخره حذف شدن.آخی بیمیرم برا خودم . بیچاره ها داغون شدن.
5 تا گل اونم از قرمزا.
سرور ها حذف شدند. سرور ها همین بود بازی شما؟
سرور اینجوری فقط تو کتابای شاه پریون پیدا میشه.
برید جلو آینه خودتونو درست ببینید. سرور که سهله سرسره هم نمیشین.
:warn: چرا بیخود شلوغش میکنی؟! پنالتیِ الکی حال میده، نه؟؟؟!!!:warn:
پرسپولیس قهرمانه!!!!
بی تربیت! :mad:
باز ما لااقل خوب بازی کردیم.مثل این ...ها بازی نمیکنیم که شانسی یه توپ به پامون بخوره و بره تو گل.حق استقلال تو این بازی باخت نبود.من که از بازی بچه ها لذت بردم.
:gol:
به افتخار استیل آذین یه کف مرتب
عجب بازیییی سوپر بازی بود
:warn:
حق شما تو این بازی باخت نبود. ولی خوب هر موقع یه پیرهن قرمز جلو خودتون میبینید هول میشید و می بازید. بازم میگم حق شما باخت نبود حق شما همون حذف بود که با تلاش زیاد به حقتون هم رسیدید.مبارکه
من هم از بازی بچه های قرمز لذت بردم .فقط شما لذت نبردی.
:warn::warn::warn:چجوری این حرفو میزنی؟؟؟ تو دو تا بازی قبل استیل‏آذین برده بود یا ما هول شده بودیم؟؟؟ همینه دیگه، مربیمون با کاراش باعث این توهمات امثال شما میشه. پرسپولیس، دربی رو هم بیخود برد.. :razz:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
جایی خوندم نوشته بود شیر گرچه پیر است باز شیر است .استقلال زلزله تو همه شرایط محبوب هرچی :heart:
داداش گلم اونی که خوندی اصلش اینطوریه :
شیر شیر است اگر چه پیر است.
بقیه شم اینجوریه :
پیر پیر است اگر چه شیر است.
استقلال یکی از بهترین تیمهای لیگ ایرانه.
احترامش هم واجبه.
تو میدون کشتی پهلونها به رقباشون احترام میذارن. مام همینطور.
بازیهاش هم خیلی زیبا و جونداره.
منتها من پرسپولیسی ام . چون قهرمانها رو دوست دارم .
از هو کردنه نیکبخت توسط هواداران اس اس هم خیلی بدم اومد.
امروز هم روز شادی منه , چون استیل برنده شده. آخه اونم قرمزته.
راستی شما که میخواستین حذف بشین دیگه چرا داور بیچاره رو محکومش کردین؟
بین دو نیمه هر چه نامردی بود نثار داور کردید.اونم محل نذاشت و با جوانمردی داوری کرد.
اینا تو تاریخ فوتبال ماندگار میشه. یکم خونسرد باشید. شکر خدا شما که به اینجور باخت ها عادت دارید. طوری که نشده ؟ حذف شدید همین.
شاید مام فردا پس فردا حذف بشیم. مهم نیست. مهم اینه که تیمها باید ضعف یا بد شانسی خودشونو قبول کنن و تقصیرارو سر یکی دیگه نندازن.

مغز متفکر

عضو جدید
میدونین شاعر چی میگه؟
میگه پرسپولیس باید حالا حالا ها بدود تا تیمی مانند استقلال را تحویل جامعه دهد.اون هم شاید که البته خود من بعید میدونم با این مربیشون

ScoRPioN2

کاربر فعال
داداش گلم ریاضی ت خوب نیست.
ما فقط یه تیم محله ای رو بردیم اسمشم اس اسه.
به بقیه کاری نداریم.
اصلآ دوست داریم همه تیما به ما گل بزنن و برنده شن. مهم نیست. ما فقط یه هدف داشتیم که بهش هم رسیدیم.
درود
عجب!
پس وضع آسیا الان خیلی خرابه که تیم های محلی میرن توش بازی میکنند؟؟
اگه ما تیم محلی حساب بشیم شما اصلا تیم حساب نمیشید!
آخه هدف های دیگرو نمیتونید بهش برسید ، فراموش نشه که حالا حالا باید بدویید تا کارایی که اس اس کرده شما انجام بدید هرچند میدونم که عمرا نمیتونید این کارارو کنید.
ایشالله این یدونه هدفتون رو هم که بهش رسید در اینده نطفشو کور میکنیم که اصلا تیمتون به هیچ دردی نخوره
.
سپاس:gol:فقط شرمندت شدم که تشکرهام تموم شده:redface:
;)

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین شاعر چی میگه؟
میگه پرسپولیس باید حالا حالا ها بدود تا تیمی مانند استقلال را تحویل جامعه دهد.اون هم شاید که البته خود من بعید میدونم با این مربیشون
شما زیاد به حرف این شاعرا گوش نده.
به همون شاعرت بگو داش فکور گفته , یکصدم ارزش ها و افتخارات مربی پرسپولیس رو کل تاریخ و جامعه استقلال نتونسته کسب کنه.
در ضمن این شاعر شما فوتبال دستی هم میزنه؟

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین شاعر چی میگه؟
خیلی حال کردم داداشی وقتی دیدم پرسپولیسو با رنگ آبی نوشتی.

N. fotros

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر خوشحالین واسه برد توی آزادی اونم مقابل آلومینیوم هرمزگان:Dشاد باشین;)
من نمی دونم اگه جای استقلال بودین چی کار می کردین:surprised:

:biggrin::biggrin::biggrin: حالا دیدین که از یه قزمز دیگه هم خوردین بد جور
بله ما جای استقلال نیستیم اصلا نمی تونیم باشیم چون در خون ما روحیه بره نه باخت;)

مغز متفکر

عضو جدید
شما زیاد به حرف این شاعرا گوش نده.
به همون شاعرت بگو داش فکور گفته , یکصدم ارزش ها و افتخارات مربی پرسپولیس رو کل تاریخ و جامعه استقلال نتونسته کسب کنه.
در ضمن این شاعر شما فوتبال دستی هم میزنه؟

آره راست میگی.این افتخارات مربی پرسپولیس رو جامعه استقلال کسب نکرده.آخه جامعه استقلال که نمی یاد تیم ملی رو کله کنه نتونه ببره جام جهانی.جامعه استقلال ترسو نیست که با یک مهاجم بازی کنه جلو عربستان بازی به اون حساسی اون هم تو ورزشگاه آزادی.جوابتو گرفتی داداش:biggrin::D:gol:

kia_martan

عضو جدید
چه کرد این عمران زاده
بهترین بازیکن استقلال بود
:))
صمد مرفاوی دوست داریم ما

ایشالله فصل بعدم تو استقلال باشه یکم بخندیم
فقط حیف عنایتیو دادید رفت
جا خالی جواد زرینچه و سیروس دین محمدی تو کادر فنی داره احساس میشه!

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خودتون به افتخارخودتون دست بزنیدبااین شاهکاراتون.تیم فقط استقلال دیگه مثل اون پیدانمیشه. پس توانتخابت صرف نظرکن.;););)

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این بازیکنه باهوش استقلال اسمش چیه.................؟؟؟
عجب گل به خودیه قشنگی زد،تا حالا فکر میکردم فقط استاد اسدی اینجور گلها میزنه،خیلی فنی زد...........

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیچاره این قرمزها گناه دارن.نیست که تا حالا قهرمان آسیا نشدن,تو دلشون مونده.تازه امسال هم که باید بشینن و بازیهای بقیه تیمها رو تو آسیا ببینند.تازه استقلال اگه قهرمان آسیا هم نشه,میره یه دوری میزنه و تفریح میکنه.اما این بنده های خدا باید بشینن پیش مربیشون به حرفای صد من یه غاز اون گوش کنند.

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليس برترين تيم ايراني

تيم هاي ايراني در اين رده بندي جايگاه مناسبي ندارند تا آنجا که پرسپوليس با پنج پله نزول نسبت به گذشته و با 79.5 امتياز در رده 246 قرار دارد.

تیم فوتبال بارسلونا طبق اعلام سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال(IFFHS) به عنوان برترین تیم باشگاهی جهان معرفی شد ضمن اینکه پرسپولیس در این رده بندی به عنوان بهترین تیم ایرانی معرفی شده است.
تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا در این رده بندی که از اول مارس سال 2009 تا 28 فوریه سال 2010 محاسبه شده، با 321 امتیاز به عنوان برترین تیم فوتبال باشگاهی جهان برگزیده شده است.
چلسی انگلیس با 286 امتیاز دوم است و وردربرمن آلمان با سه پله صعود و 284 امتیاز در رده سوم این رده بندی قرار گرفته است. منچستریونایتد با 278 امتیاز و یک پله نزول در رده چهارم قرار دارد. شاختار دونتسک اوکراین و آرسنال انگلستان هر کدام با 266 و 254 امتیاز در جایگاه های پنجم و ششم این رده بندی ایستاده اند.
تیم های ایرانی در این رده بندی جایگاه مناسبی ندارند تا آنجا که پرسپولیس با پنج پله نزول نسبت به گذشته و با 79.5 امتیاز در رده 246 قرار دارد. ذوب آهن اصفهان با 45 پله صعود و با 74.5 امتیاز در رده 273 قرار گرفته است. سپاهان با 72 امتیاز و یک پله نزول، در جایگاه 289 قرار دارد. استقلال نیز به عنوان چهارمین تیم ایرانی با 30 پله صعود و 67 امتیاز در رده 334 این رده بندی قرار دارد.

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليس برترين تيم ايراني

تيم هاي ايراني در اين رده بندي جايگاه مناسبي ندارند تا آنجا که پرسپوليس با پنج پله نزول نسبت به گذشته و با 79.5 امتياز در رده 246 قرار دارد.

تیم فوتبال بارسلونا طبق اعلام سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال(IFFHS) به عنوان برترین تیم باشگاهی جهان معرفی شد ضمن اینکه پرسپولیس در این رده بندی به عنوان بهترین تیم ایرانی معرفی شده است.
تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا در این رده بندی که از اول مارس سال 2009 تا 28 فوریه سال 2010 محاسبه شده، با 321 امتیاز به عنوان برترین تیم فوتبال باشگاهی جهان برگزیده شده است.
چلسی انگلیس با 286 امتیاز دوم است و وردربرمن آلمان با سه پله صعود و 284 امتیاز در رده سوم این رده بندی قرار گرفته است. منچستریونایتد با 278 امتیاز و یک پله نزول در رده چهارم قرار دارد. شاختار دونتسک اوکراین و آرسنال انگلستان هر کدام با 266 و 254 امتیاز در جایگاه های پنجم و ششم این رده بندی ایستاده اند.
تیم های ایرانی در این رده بندی جایگاه مناسبی ندارند تا آنجا که پرسپولیس با پنج پله نزول نسبت به گذشته و با 79.5 امتیاز در رده 246 قرار دارد. ذوب آهن اصفهان با 45 پله صعود و با 74.5 امتیاز در رده 273 قرار گرفته است. سپاهان با 72 امتیاز و یک پله نزول، در جایگاه 289 قرار دارد. استقلال نیز به عنوان چهارمین تیم ایرانی با 30 پله صعود و 67 امتیاز در رده 334 این رده بندی قرار دارد.

قرمزته:gol::gol::gol::gol:

بالا