هر کی سوتی داده تعریف کنه!

tur

عضو جدید
يه بار از مدرسه با دوستام ميومديم خونه 8 نفر بوديم سر راه يه كل فروشي با كلاس و بزرك بود يكي از دوستام ميخواست يه شاخه كل رز بخره از اونجايي كه جمعيت زياد بود و ما رومون نميشد واسه يه شاخه اومديم اينجا و قيمت كل رو ميخواستيم يكي از دوستام كفت من خيلي خوب سوال ميكنم وايسيد!! ببخشيد اقا اين كل رزاتون كيلويي جه قيمته؟؟ تمام مغازه بركشتن نكاه كردن وشروع به خنديدن كردن ابرومون رفت!!!

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینترنت پرسرعت وزارتخانه را راه انداخته بودیم با دو دیش بصورت متقارن و سرعت عالی، توی سالن آمفی تثاتر وزارتخانه وزیر و معاونین و نمایندگان کمیسیونهای مختلف مجلس و خلاصه تمام کله گنده ها جمع شده بودند و من میخواستم راجع به اقدامات انجام شده و کاربردهای اینترنت در محدوده وزارن معادن و فلزات صحبت کنم، خلاصه بعد از توضیحات مختلف و نشان دادن سایتهایی مانند معادن مس در شیلی، بازار بورس فلزات لندن (LME) و غیره، بحث استفاده از اخبار از طریق اینترنت شروع شد،
دقیقاً زمان انتخابات آمریکا بود
و
مدعوین پیشنهاد کردند که ببینیم در سایت کاخ سفید چی نوشته،

وای وای وای ......................

در آن زمان سایت کاخ سفید whitehouse.gov بود و سایت whitehouse.com یک سایت پورنـو، که بعدها توسط دولت آمریکا خریداری و به سایت خبری تبدیل شد.
من طبق عادت و بدون توجه کلمه whitehouse را تایپ کرده و کلید Ctrl+Enter را فشار دادم، چشمتان روز بد نبینه با اون سرعت بالا ناگهان سایت whitehouse.com با عکسهای آنچنانی باز شد، یکی از خانمها ناگهان جیغ کشید و من دست و پایم را گم کرده بودم و تنها کاری که کردم جلوی مونیتور را گرفتم، غافل از اینکه تصویر روی پرده بزرگ درحال نمایش است، خلاصه جلسه با خارج شدن خانمهای حاضر و متلکهای بقیه و فشار کلید Alt+F4 تمام شد.

آخرین ویرایش:

tur

عضو جدید
اینترنت پرسرعت وزارتخانه را راه انداخته بودیم با دو دیش بصورت متقارن و سرعت عالی، توی سالن آمفی تثاتر وزارتخانه وزیر و معاونین و نمایندگان کمیسیونهای مختلف مجلس و خلاصه تمام کله گنده ها جمع شده بودند و من میخواستم راجع به اقدامات انجام شده و کاربردهای اینترنت در محدوده وزارن معادن و فلزات صحبت کنم، خلاصه بعد از توضیحات مختلف و نشان دادن سایتهایی مانند معادن مس در شیلی، بازار بورس فلزات لندن (LME) و غیره، بحث استفاده از اخبار از طریق اینترنت شروع شد،
و

در آن زمان سایت کاخ سفید whitehouse.gov بود و سایت whitehouse.com یک سایت پورنـو، که بعدها توسط دولت آمریکا خریداری و به سایت خبری تبدیل شد.
من طبق عادت و بدون توجه کلمه whitehouse را تایپ کرده و کلید Ctrl+Enter را فشار دادم، چشمتان روز بد نبینه با اون سرعت بالا ناگهان سایت whitehouse.com با عکسهای آنچنانی باز شد، یکی از خانمها ناگهان جیغ کشید و من دست و پایم را گم کرده بودم و تنها کاری که کردم جلوی مونیتور را گرفتم، غافل از اینکه تصویر روی پرده بزرگ درحال نمایش است، خلاصه جلسه با خارج شدن خانمهای حاضر و متلکهای بقیه و فشار کلید Alt+F4 تمام شد.

mage che axaie bood?

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
و

mage che axaie bood?
میگه پورنو بود دیگه !!! :دی

Nima_r

عضو جدید
من دختر داییم با پسر داییم 3-4 سالشونه. یه روز این پسر داییه ما گلاب به روتون جیش داشته بعد دختر داییم میاد بهش میگه برا چی این همه راه میخوای بکوبی بری دستشویی. بیا رو همین رختخوابت جیش کن. این پسر داییه ما هم گولش رو میخوره و هر چی آب تو بدنش بوده خالی میکنه رو جاش. تا کارش تموم میشه دختر داییه میره به مامانش میگه: بیا ببین، داداشم رو تختخوابش جیش کرده.:w15:

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
و

واااااای ، چه افتضاحی.
حساب کن کیلیپش میومد بیرون!
یعنی فکرشم نمیتونم بکنم چه صحنه ای شده !(جدا میگم)
اووووووففففففففففففف.

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از آشناها تعریف میکنه قرار بوده تو دانشگاه تهران پایان نامشو ارائه بده. ملتم از دختر و پسر نشسته بودن. تک و توکی از استادام اومده بودن. ایشونم سرگرم آماده کردن سیستم و بقیه خرت و پرتا بوده. بعد فلاپی عکسای پروژشونو می ذاره تو سیستم و میندازن رو پرده نمایش و به کارشون ادامه می ده. کمی بعد می بینه همه دارن درگوشی پچ پچ می کنن . وقتی یه لحظه برمی گرده ببینه عکسا درست نمایش داده می شه میفهمه که اینا عکسای **** ای بوده که دیشب از اینترنت گرفته بوده نه عکسای مربوط به پروژه. اول اینجوری می شه :surprised: بعد اینجوری می شه :eek: بعد اینجوری میشه :confused: و در اخر :cry:
فقط بنده خدا شانس آورده بوده که قبل از رسیدن رییس دانشگاه و نماینده ولی فقیه تونسته بوده دیسکتو دربیاره و قضیه رو ماست مالی کنه وگه نه: :w13::w43::w47:

EmperorMHSN

عضو جدید
والا نمیدونم تعریف کنم یا نه! آخه تو فضاش نبودین شاید درک نکنید. حالا سنگ مفته گنجشک هم مفته. ا تعریف می کنیم، شاید خندتون گرفت!!!!!
حدود چهار پنج روز پیش، جلسه آخر تاریخ جهان که استادش خانم حبیبی هست:
ما مثل همیشه دیر رفتیم سر کلاس. رفتیم داخل دیدیم استاد به یکی از پسرا که آخر کلاس نشسته بود گیر داده بود بیاد جلو. حبیبی گفتش آقای فلانی بیاین جلو بذارین ما یه بار این چهره شما رو ا نزدیک ببینیم دیگه! من و دوستم اون لحظه وارد کلاس شده بودیم و من اینو شنیدم. وقتی استاد به اون بنده خدا این حرفو زد، (ما کلاسمون طوری هست که ورودیش سر کلاسه، یعنی میای تو، میخوری تو صورت استاد!!) من برگشتم به استاد گفتم: استاد چهره مارو دیدین(در حالی که نزدیکش بودم)؟ گفتش آره! گفتم خب استاد پس ما میریم آخر کلاس بشینیم.
آقا ما اینو گفتیمو رفتیم آخر کلاس نشستیم، اولش استاد نفهمید چی گفتمو خودش هم داشت می خندید!! بعدش فهمید چی شده، تا آخر کلاس ول نمی کرد مارو، هر تیکه ای دلش خواست به ما انداخت سر کلاس!!!

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشت تا ساری 8 ساعت راهه
عروسی یکی از دوستام بود ما هم حتما میخواستسم بریم اما ماشین جا نبود با شرایط سخت قبول کردیم با داییم که ما 4 تا دختر پشت پراید بشینیم :cry: 2 تا دختر داییمام و یه دختر خالم و من
:cry: منم چون از همه لاغرترم باید تو مسیر هر یه ساعت روی پای اینا مینشستم وسطای راه دسشوییم گرفت روم نمیشد بگم و تو کل راهم تو ماشین با یه شلوار لی یه تیشرت تو ماشین نشسته بودم هر جور بود خودمو تا ساری تحمل کردم رسیدیم ساری گفتیم بریم یه کبابی کبابو بزنبم بعد بریم تالار
تا رسیدیم جلو در من با سرعت نور پریدم بیرون به طرف دسشویی بدوووووو رفتم رفع حاجتو اومدم که دیدم یه عالمه مرد دارن نگام میکنن اینطوری:eek: تازه فهمیدم از شدت عجله مردونه رفتم اونم بی مانتو و روسری:confused:

Anahita.pb

عضو جدید
آقا یه روز با بکس داشتیم راه میرفتیم ...در مورد یکی از اساتید دانشگاه که با من لج بودو به بارم استااتیک منو انداخته بود حرق میزدیم منم که دلم پر بود تا تونستم بش توهین کردم و اینا...یهو دیدم یکی مث فشنگ! از کنارم رد شد.نیگا کردم دیدم استادس از فرداشم دیگه جواب سلاممو نداد! خدارو شکر ترم بعد دکترا قبول شدو رفت:biggrin:

نوآموز

عضو جدید
کلاس سوم دبستان بودم توی یکی از روزها معلم کلاسمون یکی از همکلاسی های منو تنبیه کرد . بعد از تعطیل شدن کلاس رفتم به سمت خانه در مسیر خانه ما یک مدرسه دخترانه بود که همون موقع تعطیل شدن در حین خواهر این دوستمون رو دیدم بهش قضیه رو گفتم تعجب کرد با حیرت داشت منو نگاه می کرد.

من پس از چند ثانیه فهمیدم چه اتفاقی افتاده ایشون خواهر اون یکی از همکلاسی هامون بود من با گفتن اشتباه شده سرمو بالا گرفتم وبا سرعت هر چه تمامتر به سمت خانه رفتم و از این قضیه ناراحت بودم و بالاخره این قضیه از ذهنم ناپدید شد.:surprised::redface:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر خالم گواهی نامه گرفته بود چند وقت پیش همه فامیل زوم کرده بودیم رو این بنده خدا هی چپ وراست ازش شیرینی میگرفتیم;):D ...یه روز دوباره سر همین قضیه داشتیم بحث میکردیم که یهو خالم با یه قیافه جدی گفت:حالا دیگه نمیخواد خیلی بزرگش کنید نه که الان بنز 206 اش دم دره:surprised::surprised:!!!!!:surprised:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشت تا ساری 8 ساعت راهه
عروسی یکی از دوستام بود ما هم حتما میخواستسم بریم اما ماشین جا نبود با شرایط سخت قبول کردیم با داییم که ما 4 تا دختر پشت پراید بشینیم :cry: 2 تا دختر داییمام و یه دختر خالم و من
:cry: منم چون از همه لاغرترم باید تو مسیر هر یه ساعت روی پای اینا مینشستم وسطای راه دسشوییم گرفت روم نمیشد بگم و تو کل راهم تو ماشین با یه شلوار لی یه تیشرت تو ماشین نشسته بودم هر جور بود خودمو تا ساری تحمل کردم رسیدیم ساری گفتیم بریم یه کبابی کبابو بزنبم بعد بریم تالار
تا رسیدیم جلو در من با سرعت نور پریدم بیرون به طرف دسشویی بدوووووو رفتم رفع حاجتو اومدم که دیدم یه عالمه مرد دارن نگام میکنن اینطوری:eek: تازه فهمیدم از شدت عجله مردونه رفتم اونم بی مانتو و روسری:confused:
wowww!!!!

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
سر کلاس نشسته بودیم و من طبق معمول که سر هیچ کلاسی نمیتونم

آروم بشینم و حتما باید با بغل دستیم صحبت کنم گرم صحبت بودم که

استاد یهو برگشت گفت خانوم... بگو ببینم این قسمت چی بود و کاربردشو

برای بچه ها یه توضیح مختصر بده!!!

من اول خیلی جا خوردم و شدم اینجوری: :eek:

بعد گفتم صبر کنید الان میگم! و هرچی فکر کردم نتونستم بگم پس شدم

اینجوری: :cry:

بچه ها سعی کردن بهم برسونن! همه زیر لب گفتن این میشه شیما بگو

همینه!!

منم فهمیدم چی گفتن اما چون خیلی هول کرده بودم اومدم سریع جواب

بدم که:

جواب پیستون بود و من گفتم ....!!!!! :w25:

تصور کنید کلاس در اون لحظه به فضا پرتاب شد!

در نهایت استاد شد اینجوری: :surprised: :D و پشتشو کرد!

بچه ها شدن اینجوری: :w15::w15::w15:

و اما من! شدم اینجوری: :whistle:

یهو یکی از اون آخر گفت استاد بگین کاربردشم یه توضیح مختصر بده!! :w16:

دیگه جاتون خالی ترکیدیم! :w42:

آخرین ویرایش:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااخیییییییییییییییییییی
الهی نازی شبیه این دوستم واسم تعریف کرده بود گفت با مامانش رفته بوده مغازه یه نفر(زن یا مردش یادم نیس)اومده گفته اقا شما کمه...م..مه :redface::redface:نمیفروشین؟:surprised:من تا الان نگفته بودم چون خجالت میکشیدم تورو خدا به دل نگیرین:redface::biggrin:

Anahita.pb

عضو جدید
نمیدونم میشه به اینم گفت سوتی با نه ....2تا از هم دوره ای هامون (یه دخترو به پسر) خیلی با هم صمیمین و کلا تابلوان...ترم سه.سر کلاس نقشه برداری این 2تا ته کلاس نشسته بودن و هر هر و کر کر میکردن استاد در اومد گفت آقای فلانی بیا جلو بشین ببینیمت! پسره گفت استاد سردم میشه اونجا..بعد استاد با یه لحن با حالی گفت بیا اینجا خودم گرمت میکنم! البته هر گرمایی که گرما نمیشه! (منظورش دختره بود) اینجا بود که کلاس رفت رو هوا :D

Anahita.pb

عضو جدید
سر کلاس نشسته بودیم و من طبق معمول که سر هیچ کلاسی نمیتونم

آروم بشینم و حتما باید با بغل دستیم صحبت کنم گرم صحبت بودم که

استاد یهو برگشت گفت خانوم... بگو ببینم این قسمت چی بود و کاربردشو

برای بچه ها یه توضیح مختصر بده!!!

من اول خیلی جا خوردم و شدم اینجوری: :eek:

بعد گفتم صبر کنید الان میگم! و هرچی فکر کردم نتونستم بگم پس شدم

اینجوری: :cry:

بچه ها سعی کردن بهم برسونن! همه زیر لب گفتن این میشه شیما بگو

همینه!!

منم فهمیدم چی گفتن اما چون خیلی هول کرده بودم اومدم سریع جواب

بدم که:

جواب پیستون بود و من گفتم ....!!!!! :D

تصور کنید کلاس در اون لحظه به فضا پرتاب شد!

در نهایت استاد شد اینجوری: :surprised: :D و پشتشو کرد!

بچه ها شدن اینجوری: :biggrin::biggrin::biggrin:

و اما من! شدم اینجوری: :redface::(:redface:

یهو یکی از اون آخر گفت استاد بگین کاربردشم یه توضیح مختصر بده!! :biggrin:

دیگه جاتون خالی ترکیدیم! :D

اوه مایییی :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::eek::eek::biggrin::biggrin: دیگه اخر سوتی بود
ای ول

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااخیییییییییییییییییییی
الهی نازی شبیه این دوستم واسم تعریف کرده بود گفت با مامانش رفته بوده مغازه یه نفر(زن یا مردش یادم نیس)اومده گفته اقا شما کمه...م..مه :redface::redface:نمیفروشین؟:surprised:من تا الان نگفته بودم چون خجالت میکشیدم تورو خدا به دل نگیرین:redface::biggrin:
:surprised:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه چند سال پیش , لوله ی آب نشتی داشت و یه کارگر داشتیم:rambo: ,همون رور خالم به اتفاق خانوادش اومده بودن خونمون :whistle: یادمه اون کارگره بیشتر از اون که کار کنه می ر فت روم به دیوار دستشویی :lol: و از قضا شوور خالم هم به جای اینکه بیاد داخل اول رفت دستشویی :w07:
چند دقیقه بعد من رفتم چک کنم تا ببینم کارگره فضا رو معطر نکرده باشه :lol:
به دماغتون بوی بد نخوره :lol::lol: داشتم بالا می اوردم (دمه شوور خالهه گرم :w05:)
منم با اعصاب خورد اومدم داخل ,همه فهمیدن عصبانی بودم ,مادرم پرسید چی شده ,منم گفتم
مامان جان این کارگره باز کار خودشو کرد :w01::w07: و حسابی فضا رو معطر کرد , مامانم گفت اون که نیم ساعت پیش رفته :w20:
منم که مشکوک شدم یه نیم نگاهی به طرف مهمونا انداختما , دیدم که صورت شوور خالم مثله لبو سرخ شده :redface::redface::redface:
بعدشم رفتم بیرون 10 دقیقه داشتم می خندیدم :w15:

Anahita.pb

عضو جدید
با دوستم داشتیم از دانششگاه بر میگشتیم من خط کش T تو دستم بود و به صورت افقی گرفته بودمش ( عمود به بدنم) داشتیم از پله های پل هوایی بالا میرفتیم و یه پیرمرد بیچاره ام جلومون بود... منم که شیطون! داشتم مسخره بازی در میاوردم که مثلا میخوام خط کشه رو .....:D:D همینطور میخندیدیم که یهو پیرمرده ایستاد و خطکشه رفت اونجا که نباید میرفت:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: منو دوستمم که منفجر شدیم از خنده(حرکت بعدی پیرمرده باحال بود بالا که رسید صب کرد ما ازش جلو بزنیم بعد راه افتاد:biggrin::biggrin::biggrin:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
با دوستم داشتیم از دانششگاه بر میگشتیم من خط کش T تو دستم بود و به صورت افقی گرفته بودمش ( عمود به بدنم) داشتیم از پله های پل هوایی بالا میرفتیم و یه پیرمرد بیچاره ام جلومون بود... منم که شیطون! داشتم مسخره بازی در میاوردم که مثلا میخوام خط کشه رو .....:D:D همینطور میخندیدیم که یهو پیرمرده ایستاد و خطکشه رفت اونجا که نباید میرفت:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: منو دوستمم که منفجر شدیم از خنده(حرکت بعدی پیرمرده باحال بود بالا که رسید صب کرد ما ازش جلو بزنیم بعد راه افتاد:biggrin::biggrin::biggrin:
خیلی باحال بود امتیازام تموم شده فردا حتما امتیازی بس ابدار بت میدم;):D:biggrin:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووهه بچه ها محض رضای خدا....چرا من یه درصدم پیشرفت نمی کنم.....؟ نه لول نه فعالیت اه