بد بختای فلک زده خرشانس بیان تو

parichehr16

عضو جدید
:cry::cry:من شانس ندارم.تو عيدبرااولين بارسنجابمو بردم پارک....همونجا به درخت چسبيدورفت بالا!!!ديگه نتونستم بگيرمش!!!

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
واسه منم پیش میومد اما من همیشه میخندیدم میگفتم غلط املایی هم بگیرید بیافتم اما اینکه بدشانسی نیست:biggrin::biggrin::biggrin: بزار بیای دانشگاه میبینی این چیزا زیاده

دانشگاهو که دیگه نگو...
کل ترم داشتم فقط رو یه درس کار میکردم انصافا هم از کارای همه بچه ها بهتر شده بود هر کی آلبوممو میدید کف میکرد روزی که قرار بود نمره هارو بده خوشحال بودم که خستگی یه ترم قراره از تنم دراد چون 20 برابر بقیه کار کرده بودم نمرمو دیدم 18 حالا بد نبود
جالب اینجاست که به کل کلاس همون 18و داده بود!!!!
تا دو روز تب و لرز گرفته بودم میگفتم کاش 13 میداد ولی نیم نمره از بقیه بیشتر میشدم:cry:

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاهو که دیگه نگو...
کل ترم داشتم فقط رو یه درس کار میکردم انصافا هم از کارای همه بچه ها بهتر شده بود هر کی آلبوممو میدید کف میکرد روزی که قرار بود نمره هارو بده خوشحال بودم که خستگی یه ترم قراره از تنم دراد چون 20 برابر بقیه کار کرده بودم نمرمو دیدم 18 حالا بد نبود
تا دو روز تب و لرز گرفته بودم میگفتم کاش 13 میداد ولی نیم نمره از بقیه بیشتر میشدم:cry:
:w24:

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا اگه من شانس داشتم اسمم شمسی میذاشتن نه ...!!!

Anahita.pb

عضو جدید
گلم خر شانس یعنی خوش شانس:biggrin::biggrin::biggrin:
عجببب:biggrin::biggrin::biggrin:
من خرشانس!:D نیستم:( اما خیلی بد شانسم
همیشه وقتی دعا میکنم یه اتفاقی نیافته همون لحظه اون بلا سرم میاد:razz:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاهو که دیگه نگو...

:biggrin:اون ترم تحقیق معارف همه از رو من کپی زدن بعد اونا شدن 3 من 2
اینقدر خندیدیم داشتم میترکیدم

جالب اینجاست استاد گفت من فهمیدم تو از بقیه کپی کردی اما دلم نیومد نمرتو ندم اینو که گفت همه کلاس زدن زیر خنده:biggrin:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز

جالب اینجاست استاد گفت من فهمیدم تو از بقیه کپی کردی اما دلم نیومد نمرتو ندم اینو که گفت همه کلاس زدن زیر خنده:biggrin:

وااااااااااااااااای عجب صبری داری!
من بودم تا حالا یا خودمو کشته بودم یا استاد رو!
البته حسود نیستم ولی تحمل اینو ندارم که ببینم حقم داره پایمال میشه!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاهو که دیگه نگو...

منم همینطور بودم

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای عجب صبری داری!
من بودم تا حالا یا خودمو کشته بودم یا استاد رو!
البته حسود نیستم ولی تحمل اینو ندارم که ببینم حقم داره پایمال میشه!
زندگی اینقدر ارزش نداره که بخوای خودتو زجر بدی بیخیالی طی کن ;) من گیرم که 20 میشدم اخرش اینه که معدل لیسانشم بالاتر بشه خوب کو کار؟:( من به همه میگم سعی کنید بخندید به اتفاقات;)

ماریا جمشیدی

عضو جدید
نمیدونم فیلم کیش و مات رو دیدین یا نه،منم مث همون پسره بد شانسم با این تفاوت که هنوز اون شانس خوب که واسه اون پیش اومد واسه من نیومده

sakav

عضو جدید
ای بابا گفتی بدشانس غممو تازه کردی من از بچگی شانس نداشتم نمی دونم اون لحظه که به دنیا اومدم در چه شرایطی بودم که اینطوری شدم به هر حال نه برای دلداری بلکه برای امیدواری میگم نگران نباشید مطمئن باشید توی دنیا یکی بدبخت تر از تو وجود داره پس همیشه خدا رو شکر کنید که بدبخت تر و بدشانس تر از این حالتون نیستید:w24:

sohrabibroker

عضو جدید
ما که خر شانسه خر شانسیم "مخصوصا در business
خدا من رو خیلی دوس داره "
ولی بیشتر دسته خودمونه و این خودت هستی که آیند ه را رقم میزنی "10 درصد هم شانس