دقت کردید؟...

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم همه همینطورین.پلیس راهنمایی رانندگی،گشت!فرقی نداره بطور کل می ترسم.
یه بار توی همین عید امسال با دوستم توی جاده چالوس بودیم،یه موتوریه که پلیس مخفی میزد برای چند دقیقه چسبونده بود به ماشین از پشت ما تکون نمی خورد.بعدشم هی دور ماشین می چرخید تا بی خیال شد و رفت.ما انقدر ترسیده بودیییییییییییییییم.من نمیدونم چه مرضیه این ملت بدبخت رو می ترسونن مخصوصا جوون ها.خوششون میاد ما می ترسیم ازشون!

YuMi

اخراجی موقت
تا حالا دقت کردید تو ایران بر عکس بقیه جاها وقتی پلیس میبینیم به جای اینکه احساس امنیت کنیم احساس نا امنی بهمون دست میده؟؟؟
شایدم فقط منم که تو خیابون حس مجرم بودن بهم دست میده
لطفا شما هم نظرتون رو بگید

شما بقیه جاها رفتی که میدونی اینطوری نیست؟:surprised:

شاید بقیه جاها هم همینطورند:confused:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه واسه چی نا امنی...چند تا پلیس باحال تو شهرک غربن من هر وقت می بینمشون ازشون آتیش می گیرم...اونا هم با خوشحالی آتیششونو می دن...2 بار هم ازشون سیگار گرفتم...کلا هر جا پلیس می بینم صاف زل می زنم تو چششونو و باهاشون سلام و احوالپرسی می کنم اونا هم جواب می دن...ولی از پلیسهای ضدشورش می ترسم(آخه خیلی بداخلاقن_مخصوصا بچه های گردان انزلی-همون صورت مشکی ها)

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بقیه جاها رفتی که میدونی اینطوری نیست؟:surprised:

شاید بقیه جاها هم همینطورند:confused:

از اونجایی که تو ایران همه چی با جاهای دیگه فرق میکنه حدس زدم شاید این موردم اینطوری باشه!

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه واسه چی نا امنی...چند تا پلیس باحال تو شهرک غربن من هر وقت می بینمشون ازشون آتیش می گیرم...اونا هم با خوشحالی آتیششونو می دن...2 بار هم ازشون سیگار گرفتم...کلا هر جا پلیس می بینم صاف زل می زنم تو چششونو و باهاشون سلام و احوالپرسی می کنم اونا هم جواب می دن...ولی از پلیسهای ضدشورش می ترسم(آخه خیلی بداخلاقن_مخصوصا بچه های گردان انزلی-همون صورت مشکی ها)

خوش بحالت میتونم رمز موفقیتتون رو بپرسم؟؟!!;)

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش بحالت میتونم رمز موفقیتتون رو بپرسم؟؟!!;)

دلیل خاصی نداره...از اولش همینطوری بودم...شده حتی موقع هایی که شیشه مشروب همراهم بوده وایستادم از پلیسهای کمیته آدرس پرسیدم...یه بار یه جاسوس متفق می خواسته تو آلمان قایم بشه...می دونی کجا رو برای قایم شدن انتخاب کرد؟ گشتاپو

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل خاصی نداره...از اولش همینطوری بودم...شده حتی موقع هایی که شیشه مشروب همراهم بوده وایستادم از پلیسهای کمیته آدرس پرسیدم...یه بار یه جاسوس متفق می خواسته تو آلمان قایم بشه...می دونی کجا رو برای قایم شدن انتخاب کرد؟ گشتاپو

:victory:روش جالبیه!
ولی همه جا جواب نمیده مثلا من خودمو به گشت ارشاد تحویل بدم بهم شک نکنن!!!:biggrin:

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا دقت کردید تو ایران بر عکس بقیه جاها وقتی پلیس میبینیم به جای اینکه احساس امنیت کنیم احساس نا امنی بهمون دست میده؟؟؟
شایدم فقط منم که تو خیابون حس مجرم بودن بهم دست میده
لطفا شما هم نظرتون رو بگید

والا پلیسای خارجی هم فرقی ندارن.

درسته که به روابط بین دختر و پسر کار ندارن اما اگه دختر از پسر شکایت کنه پسره باید بره آب خنک بخوره یا اینکه جریمه بشه! و خیلی هم سخت میگیرن.

اگه پلیس راهنمایی رانندگی باشه و بخواد جریمت کنه که نباید از ماشین پیاده شی و گرنه که حق تیر داره!

رفته بودم دانشگاه یورک حراستشو دیدم از پلیس تو شهر چیزی کم نداشت!

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز

گشت ارشادو باحال اومدی...می تونی بهشون تیکه بندازی ببینی واکنششون چیه:w11::w15::w15::w15:

:razz:جرات داری خودت امتحان کن!!!:D
البته یه بار به یه دختره گفتن موهاتو بذار تو دختره گفت نمیذارم..
رانندهه شمارشو داد!
نمیدونم منظورش چی بود!

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط اینو میدونم اگه ما هم پلیس دختر داشته باشیم خیلی خوب میشه.......... بازده خوبی داره:whistle:
:D:D
ایییییییییییییییییی..........:w36::w42:
اتفاقاً منم همچین حسی دارم :(
تو که حق داری پلیس بین الملل دنبالته:razz::w41::w15:

خب این فاطی کماندوها هستن دیگه!
تازه از این یکیا وحشی ترن!
آدمو از تو ماشین زنده زنده میخورن!
:Ph34r::Ph34r::w08::w13::w16::w24::w46::w37:

دقیقا منم همین احساسو دارم حتی وقتی تو ماشینم یه گشت میبینم ضربان قلبم تند تر میشه چون تا حالال چندین بار با گیر دادنهای الکی ماشینمو خابوندن
از آواتورت معلومه از اون پسرای ..... هستی:whistle::whistle:
منم بودم بهت گیر میدادم:w00::w00:

heleya

عضو جدید
عزیزانم مشکل از خودتونه مگه به خودتون شک دارین نمی دونم چرا من همچین حسی ندارم

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ناراحت نشو ولی حقیقت تلخه:cry:بازم آفتابی نشو:Dیا تغییر چهره بده!!!;)
همین دیروز کل باشگاه رو زیرو رو کردن پیدات کنن،کجا قایم شده بودی؟ها؟
یکی از این فاطی کماندوها بدجوری وسایل رو بهم می ریخت؟باز بهش چی گفته بودی؟:surprised:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نرفتم ولی تو فیلما که میبینم مردم با دیدن پلیس احساس امنیت میکنن درستشم همونه اصلا وظیفه پلیس همینه دیگه;)
شایدم ایجا وظیفشونو درست انجام نمیدن:w20:

زیزم خودت میگی فیلم توفیلمهای ما هم اینجوریه طرف تو فیلم امنیت داره
آره منم این حس رو دارم مخصوصا وقتی که بابام ماشین رو پارک کرده باشه کنار خیابون و فقط من تو ماشین باشم از دور که پلیس میاد میترسم واسه اینکه هر لحظه ممکنه سر برسه و جریمه ....

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزانم مشکل از خودتونه مگه به خودتون شک دارین نمی دونم چرا من همچین حسی ندارم

وقتی به هر آدم بیگناهی انگ گناهکاری چسبونده میشه و آدمای معصوم زندانی میشن،اعدام میشن مگه میشه با خیال راحت تو خیابون راه رفت؟؟

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو شهر ما یکی از تفریحات نیروی انتظامی شده این: سربازا میشنند توی این تویوتا ها بعد چند جوون که میبنند واسه سر گرمی بهشون فحش میدند . درجه دار هم که جلوئه نمیشنوه و خبر نداره. کافیه یکی از اینایی که بهش فحش دادند چیزی بگه. سریع ماشین متوقف میکنند و میرزن سرش. حالا نخور کی بخور. طرف که در گیر بشه واویلا. چند شب بازداشت که رو شاخشه. خب بایدم ترسید. وقتی یک نفر از قدرتش علیه تو استفاده میکنه ترس هم داره.