مکانیک ساخت و تولید تهران مرکز

hhh_mania

عضو جدید
با سلام میخواستم ببینم کسی میدونه تراز اخرین فرد قبول سال 87 تو این رشته چند بوده ؟ ممنون

metamoeen

عضو جدید
بچه ها اگه بهتون میگفتن میتونین دوباره انتخاب رشته کنین چی میزدین؟

metamoeen

عضو جدید
نمیدونم چرا تراز ساخت و تولیدها پایین تر از بقیه گرایشاست در صورتیکه2دانشگاهای دولتی خیلی با اهمیته ولی2دانشگاه آزاد تحویل نمیگیرن؟کسی تا حالا استاتیک با پازوکی برداشته؟توصیه میکنم اگه حتی فیش ثبت شده تمام دوره4سالتون افتاد2کلاسش برید دوباره پول بریزید چون اصلا نمیارزه برید2کلاسش چون حتما 1فحش میخوری یا یه جوری ضایت میکنه که تا خونه بدوی

یوزا

عضو جدید
نمیدونم چرا تراز ساخت و تولیدها پایین تر از بقیه گرایشاست در صورتیکه2دانشگاهای دولتی خیلی با اهمیته ولی2دانشگاه آزاد تحویل نمیگیرن؟کسی تا حالا استاتیک با پازوکی برداشته؟توصیه میکنم اگه حتی فیش ثبت شده تمام دوره4سالتون افتاد2کلاسش برید دوباره پول بریزید چون اصلا نمیارزه برید2کلاسش چون حتما 1فحش میخوری یا یه جوری ضایت میکنه که تا خونه بدوی

سلام
پازوکی منم شنیدم چیزه:w15:
دوستام دارن باهاش

sh152s

عضو جدید
من کاملا درک می کنم با پازکی استاتیک پاس کردن چه وضعی داره حالا این که خوبه دینامیک ماشین و مقاومت بپا با هاش نیفتی .

Engineer021

عضو جدید
دوستان شاید استاد پازوکی یه خورده که در واقع خیلی بد اخلاق باشه ولی من باهاش استاتیک پاس کردم به نظرم از معدود استاداییه که وقتی از کلاسشون میای بیرون واقعآ درسشو متوجه شدی.
در واقع اصلآ به کتاب هیبلر ( کتاب رفرنسی که معرفی میکنه) توجه نمیکنه بیشتر سعی میکنه تو کلاس مثال های واقعی و کاربردی حل کنه و در کل جوری درس میده که همه ( مجبور باشن ) درسو بفهمن!!;):)

• Like
واکنش ها: YuMi

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پازوکی منم شنیدم چیزه:w15:
دوستام دارن باهاش

من کاملا درک می کنم با پازکی استاتیک پاس کردن چه وضعی داره حالا این که خوبه دینامیک ماشین و مقاومت بپا با هاش نیفتی .

دوستان شاید استاد پازوکی یه خورده که در واقع خیلی بد اخلاق باشه ولی من باهاش استاتیک پاس کردم به نظرم از معدود استاداییه که وقتی از کلاسشون میای بیرون واقعآ درسشو متوجه شدی.
در واقع اصلآ به کتاب هیبلر ( کتاب رفرنسی که معرفی میکنه) توجه نمیکنه بیشتر سعی میکنه تو کلاس مثال های واقعی و کاربردی حل کنه و در کل جوری درس میده که همه ( مجبور باشن ) درسو بفهمن!!;):)

یادم باشه استاد پازوکی گرامی رو دیدم بگم بیاد یه سر اینجا بزنه!!! :lol:

sh152s

عضو جدید
من این ترم باهاش مقاومت دارم به نظر منم کاملا مفهومی درس می ده رو هم رفته عالیه

saeid_system

عضو جدید
وب سایت انجمن علمی دانشجویی با تلاش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در سال 1389 افتتاح گردید و با بازگشایی یکی از پویاترین تالارهای گفتوگوی همگانی در سطح دانشگاهی توانست جمع زیادی از دانشجویان علاقه مند را جذب نماید . سایت جدید را همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) افتتاح گردید.
http://mokhs.com/