درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

shoooka

عضو جدید
ببخشید جزوه استادایی که طراح سوال هستن از کجا میتونم پیدا کنم؟(رشته آبیاری زهکشی)

تشكر فراوان

تشكر فراوان

با سلام مي خواستم ظرفيت ارشد سال 88در رشته اصلاح نباتات را بپرسم.اگه لطف سوالات ژنتيك و اصلاح نباتات از سال 80به بعدبا كليد برام بفرسي متشكرم.

pariaa

عضو جدید
سلام آقا محسن
اگه امکان داره سوالات کنکور سازه های آبی سال 88 رو هم بذارید
مرسی از همه راهنماییهاتون

AMIR-ALI

عضو جدید
من مدیریت کشاورزی شرکت کردم توی رشته های شناور ولی هرچی گشتم به منبعی برای خوندن نرسیدم
کل انقلاب رو هم بالا و پایین کردم
کسی هست که تجربه یا اطلاعاتی داشته باشه با توجه به این زمان محدود

alem_zadeh

عضو جدید
سوال

سوال

سلام
من میخوام بدونم آیا این سایت مقاله های درخواستی رو برامون دانلود میکنه یا نه؟

m.aein

عضو جدید
جزوه منابع آب دانشگاه تهران

جزوه منابع آب دانشگاه تهران

سلام
من امسال رشته منابع آب شرکت کردم.و برای درس مدیریت منابع آب به جزوه منابع آب دانشگاه تهران نیاز دارم. خواهش میکنم اگه میشه کمکم کنید.ممنون:w20:

tfsrl

عضو جدید
اضطراري(كليد سوالات ارشد صنايع غذايي)

اضطراري(كليد سوالات ارشد صنايع غذايي)

باسلام
كليد سوالات ارشد صتايع غذايي سالهاي 82تا88 رو ميخواستم كسي ميتونه كمكم كنه.

باتشكر

امیرر

عضو جدید
منابع آزمون کارشناسی ارشد زراعت با کمی تغییر با دوست عزیز رتبه اول
۱- زراعت: زراعت گیاهان صنعتی خواجه پور -زراعت علوفه نسترین شهبازیان-اصول ومبانی زراعت خواجه پور - جزوه زراعت علوفه دکتر چایی چی دانشگاه تهران-مبانی زراعت عمومی مظاهری-زراعت غلات قربان نور محمدی وکاشانی-تست زراعت دیباگران- زراعت در مناطق خشک دکتر کوچکی جزوه زراعت عمومی مظاهری دانشگاه تهران
۲-فیزیولوژی گیاهان زراعی:فیزیولوژی گیاهان زراعی عوض کوچکی و سرمدنیا- فیزیولوژی گیاهی تایز و زایگر - فیزیولوژی گیاهان زراعی انتشارات پوران پژوهش و تست فیزیولوژی گیاهان زراعی دیباگران
۳- اکولوژی: اکولوژی اردکانی -۷۰ صفحه اول اکولوژی گیاهان زراعی عوض کوچکی و خیابانی- تست اکولوژی دیباگران-جزوه اکولوژی دکتر جوانشیر دانشگاه تبریز
۴-طرح وازمایشات :کتاب طرح ولی زاده و مقدم- تست طرح اماری دیباگران -تست طرح اماری پوران پژوهش-جزوه طرح دکتر پیغمبری دانشگاه تهران
۵- خاکشناسی : جزوه خاک شناسی عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان-جزوه خاکشناسی دکتر گیوی و تست خاکشناسی دیباگران
به امید موفقیت

cedrus

عضو جدید
سلام من دانشجوي منابع طبيعي هستم.اگه ميشه منابع ارشد رشته جنگلداري رو بهم بگين.

sadeghiemajd

عضو جدید
سلام من جزوه سبزی کاشی و دلشاد رو می خواستم. می شه در صورت وجود در اختیارم قرار بدید؟

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
هست ولی به صورت فایل که ایمیل بشه کرد نیست متاسفانه.
اگه راه دیگه دارین بفرمایید

m.aein

عضو جدید
سلام .من که چند وقته منتظر کمک شما هستم اما جوابی ندادین!!!!!
جزوه مدیریت منابع آب دانشگاه تهران رو واسه ارشد میخوام

زهرا رسولی

عضو جدید
سلام، میتونی راهنماییم کنی چجوری جزوه بیوتکنولوژی رو می تونم پیدا کنم؟ راستی تو این سایتتون چخبره؟ میشه روش حساب کرد؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام، میتونی راهنماییم کنی چجوری جزوه بیوتکنولوژی رو می تونم پیدا کنم؟ راستی تو این سایتتون چخبره؟ میشه روش حساب کرد؟
سلام:gol:
برای جزوه ها میتونین از پارسه تهیه کنین
برای سایت هم سوالی داشتین در خدمتم:gol:

sadeghiemajd

عضو جدید
سلام من می خواستم در مورد منابع ارشد دانشگاه آزاد برای رشته باغبانی به من اطلاعات بدید با تشکر:smile:

47692

عضو جدید
سلام اقا محسن
من هم محسنم لطفا اگر میتونین سوالات رو واسم بفرستین;)

hadis66

عضو جدید
من هم دقیقا همین سوالات را دارم. منابع را میدونم ولی از کجا چطوری تهیه کردنش مشکه
منابع
1- فیزیک خاک:جزوه دکتر نیشابوری دانشگاه تبریز--کتاب فیزیک خاک تکمیلی دکتر برزگر
-2-شیمی خاک:جزوه شیمی خاک دکتر توفیقی دانشگاه تهران -خزوه شیمی خاک دکتر اوستان تبریز- جزوه شیمی خاک دکتر کلباسی دانشگاه صنعتی اصفهان-
3-بیولوژی خاک:جزوه بیولوژی خاک دکتر علی اصغرزاده دانشگاه تبریز-جزوه بیولوژی خاک دکتر صالح راستین دانشگاه تهران-جزوه بیولوژی خاک بشارتی دانشگاه تهران
4- فرسایش خاک:جزوه دکتر گرجی دانشگاه تهران -جزوه دکتر جلالیان دانشگاه صنعتی اصفهان
5-- رده بندی خاک:جزوه دکتر خادمی دانشگاه صنعتی اصفهان-جزوه دکتر محمودی دانشگاه تهران- رده بندی حیدری دانشگاه تهران
6- کتاب خاصلخبزی مناطق خشک دکتر ملکوتی-جزوه حاصلخیزی میرخسینی دانشگاه تهران-جزوه خاصلخیزی دکتر مفتون دانشگاه شیراز
سلام دوستای عزیزم
امسال که تموم شد ولی لازم نیست تمام این جزوها رو تهیه کنید
من لیسانسم و لی عصر رفسنجان بودم فقط جزوه های استادای خودم و خوندم اونم از اول مهر رتبه ام شد 70.خودم کم خوندم وگرنه سوالی نبود که توی جزوه های استادام نباشن
به جزوه های خودتون و اساتیدتون اعتماد داشته باشید
فقط اون جزوه هایی که احساس میکنید کمبود دارن و تهیه کنید که الان اگه توی اینترنت searchکنید سایتها و بلاگهایی هستن که این جزوات رو اینترنتی میفروشن

ایشاا... که همین امسال قبول شید
براتون ارزوی موفقیت دارم:gol:

نوش آفرین

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
این تاپیک جهت راهنمایی و کمک به شما دوستان عزیزی راه اندازی شده که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رو دارید.پس لطفا هرگونه سوالی یا درخواستی در مورد کارشناسی ارشد دارین اینجا مطرح کنید و من وافسون عزیز سعی میکنیم در اسرع وقت پاسخ شما رو همینجا بگذاریم .
خواهشمندیم سخنانی رو که مربوط به مبحث این تاپیک نیستن رو اینجا مطرح نکنید .
با تشکر از همکاری یکایک شما دوستان عزیز

سلام.من تازه عضو این سایت شده ام .بی نظیرید.یه محیط علمیه خوب و سالم.خوب حالا خیلی خودتونو نگیرید.من زراعت خوندم. میخوام ارشد حشره بدم.با اجازه گیاهشناسی ها.یه برنامه ریزی خوب میخوام:w10:

hadis66

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم
امیدوارم امتحان ارشد رو بخوبی پشت سر بزارید
برای همتون ارزوی موفقیت دارم:gol::gol::gol::gol:

مرجان85

عضو جدید
ازمون ارشد رو چطور دادید؟

ازمون ارشد رو چطور دادید؟

من تازه امروز عضو این انجمن شدم و نمی دونم کیا ازمون امسال رو شرکت کردن پستی هم در این باره ندیدم اگه کنکور امروز رو شرکت کردین لطفا بیاین و از تجربه امروز و سوالات بگید

milad36

عضو جدید
سلام و ممنون ازاين تايپيك ؛ من حسابداري شركت كرده بودم ، واقعا سخت بود همون دفترچه اول استرس منو گرفت آخه من رياضي و آمار خيلي كار كردهبودم انتظار داشتم بتونم 80 - 90% بزنم يعني تو آزمايشي ها مي زدم اما خيلي سخت اومده بود، برام دعا كنيد

مرجان85

عضو جدید
من هواشناسی شرکت کرده بودم من هم در حدی که خونده بودم جواب ندادم به نظرم سوالات نسبت به پارسال خیلی مفهومی تر شده بود الانم کلی استرس نتایج رو دارم کسی نمی دونه با چه رتبه ای می شه روزانه یا شبانه هواشناسی شیراز رو اورد؟

na_jam

عضو جدید
کمک می خوام

کمک می خوام

سلام . دفترچه سوالات کنکور ارشد کشاورزی - زراعت 89 را می خواستم . اگه کسی داره ممنون میشم برام بذارید

na_jam

عضو جدید
دانلود دفترچه ارشد کشاورزی - زراعت 89

دانلود دفترچه ارشد کشاورزی - زراعت 89

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد کشاورزی - زراعت 89 را احتیاج دارم .

47692

عضو جدید
سلام دوست عزیز می خواستم بپرسم ارشد زراعت یا اصلاح سالانه درکشور چقدر قبولی داره و بنظرشما کدام دانشگاه بهتره لطفا توضیح کامل بدید.:smile:

بالا