[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

majid2798

عضو جدید
نه عزیز ، اردیبهشت 300 نفر دعوت میکنن برای اوایل خرداد. بعدش هم با توجه به اینکه طب پارس از حدودای 26 بهمن شروع شده و روزی حدود 50 نفر معاینه شدن، حتی اگه نیمی از نفرات پروندشون به کمیسیون ارجاع شده باشه، من که طبم اواسط اسفند بوده، امید ندارم جز این 300 نفر باشم، شما که دیگه 23 فروردین بودی و جواب کمیسیون اسفندی ها هم زودتر از جواب طب شما رسیده به شرکت!
نگران نباش نوبت بعدی آموزش اوایل تیر ماهه.;)
البته این حسابیه که من می کنم ، خدا رو چه دیدی ، ممکنه پرونده شما هم تکمیل باشه و سری اول بری آموزش!

روزی 50 تا بعید میدونم ها.
نهایت روزی15 تا 20 نفر فرستادن.
اسفند و فروردین منهای تعطیلات میشه حدود 50 روز.
50 * 15 =750
یعنی حدود همون تعدادی که پارس نیرو گرفته.

حالا کیا شانس بیارن جزو گروه اول باشن یا دوم و یا سوم.
دیگه الله اعلم

سلام دوستان
بچه ها
کسی هست که شماره پخش و پالایش ساختمان سوم و یا پنجم رو داشته باشه
ممنون میشم

سلام مهندس شما با کی کار دارین من شمارشو بدم؟ می تونی با شماره 021-61651 تماس بگیری بعد با شخصی که کار دارین وصل کنه

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خدارو شکر من امروز تونستم وقت دفاع بگيرم واسه 25 ارديبهشت (هرچی زور زدم نشد 20 ام بشه)
خدا کنه تا اون موقع من اعزام نشم به محل آموزش!
احتمالا من که قبل از عيد گزينش و طبم رو رفتم جزء گروه اول باشم! اما ای کاش نباشم يا اقلا يه کوچولو ديگه به من وقت بدن

moslemkh

عضو جدید
بچه های مناطق مرکزی کسی تو تاپیک هست؟خبری از شروع به کار ندارید؟من که هربار به انسانی نفت و گاز غرب زنگ می زنم میگن اطلاعی نداریم!!!!!!!!!؟؟؟!!این دیگه نوبرشه.

MBNMBN

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه بخوای جاهامون رو عوض کنیم. ما که مردیم از بی کاری

JYH6656

عضو جدید
کی بشه که ما بچه های پارس بیایم اینجا بگیم بالاخره دعوت شدیم به آموزش:crying::crying::crying:

ایشالا همتون موفق باشید فلاتی های گل

سلام
من امروز ظهر تهران تماس گرفتم ؛ مسولش گفت نماینده شرکت اومد و همه جواب ها رو گرفت برد.

shamabady

کاربر فعال
بچه های مناطق مرکزی کسی تو تاپیک هست؟خبری از شروع به کار ندارید؟من که هربار به انسانی نفت و گاز غرب زنگ می زنم میگن اطلاعی نداریم!!!!!!!!!؟؟؟!!این دیگه نوبرشه.

طبق تماسی که با تهران داشتم اونا هم مثل بقیه شرکتا میگن اوایل خرداد تماس میگیریم باهاتون
خواستی شماره تهران رو بهت بدم خودت تماس بگیر آمارشو بگیر

moslemkh

عضو جدید
طبق تماسی که با تهران داشتم اونا هم مثل بقیه شرکتا میگن اوایل خرداد تماس میگیریم باهاتونخواستی شماره تهران رو بهت بدم خودت تماس بگیر آمارشو بگیر[/QUOTممنون مهندس.تازه اوایل خرداد تماس میگیرن؟پس حتما شروع به کار اوایل تیره!

majid2798

عضو جدید
سلام
من امروز ظهر تهران تماس گرفتم ؛ مسولش گفت نماینده شرکت اومد و همه جواب ها رو گرفت برد.

جدی میگی مهندس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زنگ زدی طب صنعتی دیگه،آره؟؟
با کی صحبت کردی؟

خدا کنه درست گفته باشه

kuwait

کاربر فعال
امروز ظهر دوباره به مناطق زنگ زدم: گفتن طب و سو پیشینه و گزینشت مثبته( دیگه حرفی از تاییدیه تحصیلی نزدن)
بعد گفتن شما هیچ مشکلی برای شروع کار نداری تا 2 هفته دیگه هم براتون دعوتنامه میاد
واقعا خدایا شکرت ,شکرت خدا
:gol:
واقعا نمیدونم چطوری شکر گذار خداوند باشم امیدوارم سایر دوستان هم از همه شرکت ها از این خبر های خوش بشنون

آخرین ویرایش:

JYH6656

عضو جدید

جدی میگی مهندس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زنگ زدی طب صنعتی دیگه،آره؟؟
با کی صحبت کردی؟

خدا کنه درست گفته باشه

سلام
امروز ساعت 12.50تماس گرفتم با شماره 02161636471 که مربوط طب صنعتی تهران هست (قسمت استخدامی ها )که مسولش بهم گفت کدوم شرکت هستی منم گفتم نفت و گاز پارس ،، طرف گفت دو دقیقه پیش نماینده شرکت پارس اومد نتایج رو گرفت و برد.

امیدی

عضو جدید
سلام

من يه مشكل دارم
اگه تو خرداد به ما بگن بيام اموزشي بعد ما كه دانشجو هسيم و امتحان داريم اجازه ميدن تو اموزشي بيام امتحان بديم.يا بايد قيد اين ترم رو بزنيم؟

خرداد که هیچ !! همین الانم اگه بگن بیا ، شما امتحاناتت واست اولویت داشته باشه !! خبری نیست!!

samy_Y

عضو جدید
خرداد که هیچ !! همین الانم اگه بگن بیا ، شما امتحاناتت واست اولویت داشته باشه !! خبری نیست!!

از جوابت ممنون مهندس
اما اگه مثلا اگر شركت گفت كه فلان تاريخ بايد محل اموزش باشي بعد همون موقع هم امتحان بود .
شركت اجازه ميده ما به سركار نريم و امتحانمون بديم؟

ABADAN-

عضو جدید
سلام مهندس امیدی و kuwait
با تشکر از مطالبی مهمی که گذاشتین .
اگه میشه بیشتر توضیح بدین!!
برای رسمی شدن کلا چه موانعی ممکنه سر راهمون باشه؟
نوع لباس پوشیدن و محاسن و... مهمه واسشون؟
ممنون میشم​

n@91

عضو جدید
سلام"آقای امیدی"یعنی میشه امتحاناتمون روکه نزدیک دوهته طول میکشه بدیم؟(تاریخ امتحانات از۲۷خردادتا۱۱تیر)

FAMINE RIAN

عضو جدید
دوست من مناطق مرکزیه گفت که نمایشگاه نفت از منابع انسانی شرکت پرسیده گفته نیمه دوم خرداد شروع به کاره

امیدی

عضو جدید
از جوابت ممنون مهندس
اما اگه مثلا اگر شركت گفت كه فلان تاريخ بايد محل اموزش باشي بعد همون موقع هم امتحان بود .
شركت اجازه ميده ما به سركار نريم و امتحانمون بديم؟

شرکت اجازه داد که خوب اگه نداد میری امتحانتو میدی .گور بابای شرکت گفتم که خبری نیست اگه چیزی شد با من. راهاشو بعدا که اومدی خودم یادت میدم:cool:

امیدی

عضو جدید
سلام"آقای امیدی"یعنی میشه امتحاناتمون روکه نزدیک دوهته طول میکشه بدیم؟(تاریخ امتحانات از۲۷خردادتا۱۱تیر)

نه اینکه دو هفتشو نری شرکت !! همون روزاییکه امتحان داری . نرو شرکت . منم همین شرایطو دارم .نگران چیزی نباشید فقط تا اونموقع خوب بخونید که آماده باشید که واسه خوندن وقت کم نیارین

samy_Y

عضو جدید
شرکت اجازه داد که خوب اگه نداد میری امتحانتو میدی .گور بابای شرکت گفتم که خبری نیست اگه چیزی شد با من. راهاشو بعدا که اومدی خودم یادت میدم:cool:

پس يه كلاس خصوصي واسمون بزار مهندس
.;)

بازم از جوابتون ممنون.

mohandes851

عضو جدید
سلام به همگییه سوال:براطب که رفتید کارت پایان خدمت هم میخواستن ازتون یا نه؟ممنون میشم جواب بدید؟

بالا