بایگانی (راندو در معماری)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

تبسم

عضو جدید
حالا كه يه همچين تاپيك خوبي هست بايد استفاده كرد.شيت بندي توي كار مهمه ولي متاسفانه در اين مورد همه كمترين اطلاعاتو دارن استادام كه در مورد شيت بندي هيچي نميگن:(
من فکر کنم بچه ها یی که ترم بالاتر هستن می تونن کمک کنن کاراشون بزارن یه کم از تجربیات بگن از رنگ ها بگن اما بعضی تاپیک ها فقط اسم و توش خبری نیست!چرا؟

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم بچه ها یی که ترم بالاتر هستن می تونن کمک کنن کاراشون بزارن یه کم از تجربیات بگن از رنگ ها بگن اما بعضی تاپیک ها فقط اسم و توش خبری نیست!چرا؟

شاید بهتر بود از کسی که تاپیک و شروع کرده بخوایم ادامه بده:gol:

marya_com

عضو جدید
سلام
بچه ها ببخشید چون دیدم کسی استقبال نکرد ولش کردم
من خیلی دوست دارم کارهام را بذارم ولی نمی دونم چرا نمی شه یا نمی تونم این قدر طول می کشه
که پشیمون می شم پیشنهادتون چیه؟

rana.7

عضو جدید
اتفاقا ماريا جان خيلي تاپيك خوبيه اگه خودت ادامه بدي مطالبو جمع بندي كني كم كم كاراتو بزاري بقيه هم استقبال ميكنن
گذاشتن كارام خيلي راحته عكسيو كه از كارات گرفتي حجمشو كم كن كه انقد طول نكشه يا با paint يا با photoshopبعدشم ميزاري تو تاپيك
اگه كم كردن حجمشم بلد نبودي بگو من بهت ميگم
موفق باشي;)

mehrazin_f

عضو جدید
اگه آموزش پايه ای باشه خيلی بهتره...اینجوری همه ميتونن استفاده کنن .مخصوصا ما سال پايينيا...:)

marya_com

عضو جدید
اتفاقا ماريا جان خيلي تاپيك خوبيه اگه خودت ادامه بدي مطالبو جمع بندي كني كم كم كاراتو بزاري بقيه هم استقبال ميكنن
گذاشتن كارام خيلي راحته عكسيو كه از كارات گرفتي حجمشو كم كن كه انقد طول نكشه يا با paint يا با photoshopبعدشم ميزاري تو تاپيك
اگه كم كردن حجمشم بلد نبودي بگو من بهت ميگم
موفق باشي;)
مرسی عزیزم اگه توضیح بدی ممنون می شم

mahsa_1363

عضو جدید
سلام به همه دوستان منم یه سری کارامو میزارم واستون ولی اول مهر چون کارام همه یزدن برم حتما میزارم.امیدوارم بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم.فقط میشه یکی به من کم کردن حجم عکسو یاد بده .مرسی.;););):victory::w17::w17::w17::w14::w14::w14:

rana.7

عضو جدید
سلام به همه دوستان منم یه سری کارامو میزارم واستون ولی اول مهر چون کارام همه یزدن برم حتما میزارم.امیدوارم بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم.فقط میشه یکی به من کم کردن حجم عکسو یاد بده .مرسی.;););):victory::w17::w17::w17::w14::w14::w14:
عزيزم عكسيو كه ميخواي حجمشو كم كني توي paint كه تو ويندوزت هست باز كن بعد همون جوري بدون اينكه كاري انجام بدي save كن حجمش كم ميشه اينجوري;)

draz

عضو جدید
انتقاددر مورد کار آقای قنبری از طرف ناشناس

انتقاددر مورد کار آقای قنبری از طرف ناشناس

:biggrin:پلان مزخرف ویک توحینی به معماری :smile:اما توحینی به آقای قنبری نشه راندوخیلی خیلی ساده است اگر می شود راندو درست کنه بعدداخل سایت بذار

سلام خدمت همه ي کاربران سايت.......
اين عکسا مال پروژه ي پايان ترم ساخت و ارائه ي 2(ترم 2) هست. کار يکي از دوستام به نام ب.قنبري هستش که به نظر من کار خيلي جالبي از آب در اومده...

سايت پلان

پرسپکتيو کل

نماي جنوبي

ماکت

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:پلان مزخرف ویک توحینی به معماری :smile:اما توحینی به آقای قنبری نشه راندوخیلی خیلی ساده است اگر می شود راندو درست کنه بعدداخل سایت بذار
ممنون از نظرت ناشناس جان:smile:
والا خودت هم میدونی ما به زور وقت پیدا میکنیم کارای خودمونو بکنیم چه برسه بیاییم راندوی کار رو بازسازس کنیم . ایشالا تو پروژه های بعدی.
موفق باشی;)

Tohi

عضو جدید
انتقاد

انتقاد

دوست عزیز نمیدونم چه فکری کردی که این پروژه ی ................... را تو سایت گذاشتی؟؟!!
کاری کردی که یه دانشجوی رشته ی برق هم به مزخرف بودن کار پی ببره.
سعی کن کارای جالب و قشنگ خودتو تو سایت بذاری تا کارای کودکانه یه دانشجوی...........
امیدوارم انتقادپذیر باشی.;)

sorur

عضو جدید
دوست عزیز نمیدونم چه فکری کردی که این پروژه ی ................... را تو سایت گذاشتی؟؟!!
سعی کن کارای جالب و قشنگ خودتو تو سایت بذاری تا کارای کودکانه یه دانشجوی...........

دوست عزیز ،فکر نمی کنی راه های بهتری برای انتقاد کردن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :surprised:
.
اگر واقعا حرفی برای گفتن داری یک کار غیر.............برامون بزار تا از دانشت جهت بالابردن اطلاعاتمون استفاده کنیم!!!!!!:)
.
هیچ کدوم ما مادرزاد معمار به دنیا نیومدیم.

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهي جان...
نمي دونم از يه دانشجويي که نه تمرين معماري رو خونده و نه طراحي فني و از اينجور درساي تخصصي که راه و کار جزييات مبلمان کردن و اينا رو بدونه چه انتظاري داري ولي منتظر باش تا کاراي تمرين معماري رو که اين ترم انجام ميديم رو ببيني.;)
فعلا هم از کاراي ترم 1 و 2 چندتا مبلمان و راندو ميزارم تا بلکه يه کم ...

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزيز به نظرت ملاک هاي يه دانشجوي برق براي خوب يا بد بودن يه طرح معماري چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همينه که اوضاي کشور ما شده اين . اگه هممون سرمون تو کار خودمون باشه و دنبال تخصص خودمون بريم خيلي جلوتر از اينا بوديم.

Tohi

عضو جدید
دوست عزیز ،فکر نمی کنی راه های بهتری برای انتقاد کردن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :surprised:
.
اگر واقعا حرفی برای گفتن داری یک کار غیر.............برامون بزار تا از دانشت جهت بالابردن اطلاعاتمون استفاده کنیم!!!!!!:)
.
من شاید بر فرض محال کارام بدتر از اون دانشجو باشه ,ولی تا وقتی کارم در سطح و اندازه ی یه کودک باشه به خودم اجازه نمیدم که کارمو توی سایت بذارم.
:razz:

Tohi

عضو جدید
دوست عزيز به نظرت ملاک هاي يه دانشجوي برق براي خوب يا بد بودن يه طرح معماري چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همينه که اوضاي کشور ما شده اين . اگه هممون سرمون تو کار خودمون باشه و دنبال تخصص خودمون بريم خيلي جلوتر از اينا بوديم.

اون دانشجوی برق زیبایی رو می فهمه.اونم مثل دوستای من حتما همخونه ی معماری داره .
تفاوت کارای بقیه رو با اون کار ببین.
هر انسان عادی وقتی یه شاهکار معماریو می بینه واقعا لذت می بره.ولی وقتی یه افتضاح معماریو میبینه................؟؟؟!!!:eek:

Tohi

عضو جدید
.
.

عزیز من,اگه دقت کرده باشی,این کار به عنوان یک کار زیبا معرفی شده از طرف دوست عزیزمون fayazbahram .
من ادعایی نکردم.در ضمن من کارامو ضعیف میدونم و به خودم اجازه نمیدم که به عنوان کار زیبا توی سایت بذارم.

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چنتا کار راندو دارم ولی نمی دونم چه جوریی بزارم رو سایت

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چنتا کار راندو دارم ولی نمی دونم چه جوریی بزارم رو سایت
سلام
اولا خوش اومدی
بعدش اول عکست ر با acdsee باز میکنی و حجمش ر کم میکنی اگه سایزش 700*600 باشه خوبه!!!!!!!!!!!بععد یه صفحه اینترنت باز میکنی و این سایت ر مینوسیس
http://tinypic.com
بعد توی این سایت یه جای خالی هست که آدرس عکست ر توش مینویسی و دکمه uplod رو میزنی تا عکست آپلود بشه
بعد اون آدرس ر تو همین صفحه بالاش که محل عکس هست میزاری
شرمنده اگه یکم گیجت کردم

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بابت راهنمایتون این کار کار خودمه نمیدونم برای یه ترم 2 خوبه یا نهhttp://http://tinypic.com/view.php?pic=2q9cqcp&s=4

amineh_taheri

عضو جدید

سلام، این کار مقدمات 1 است و اول ماکت نمای یک ساختمان را ساختیم و بعد ان را راندو کردیم..
البته می دونم راندوم خیلی افتضاحه:child:
درواقع این تمام چیزیه که به ما یاد دادند....
توی بیان 2 ما زمان کمی برای آموختن راندو داشتیم...
به طور کلی میشه گفت اصلاً راندو یاد ندارم و دارم با کمک بچه ها توی این سایت یاد می گیرم.
ممنون از کارهایی که گذاشتید.:w17::w27:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
:warn:
اون دانشجوی برق زیبایی رو می فهمه.اونم مثل دوستای من حتما همخونه ی معماری داره .
تفاوت کارای بقیه رو با اون کار ببین.
هر انسان عادی وقتی یه شاهکار معماریو می بینه واقعا لذت می بره.ولی وقتی یه افتضاح معماریو میبینه................؟؟؟!!!:eek:

خيله خوب تهي جان .. باشه آقا حق با شماست اينا افتضاح ترين کاراي معماريه ... ول کنين ديگه اين بحث رو تموم کنين.:que:

وضعیت
موضوع بسته شده است.