*** چهره های ماندگار تالار مواد ***

*** چهره های ماندگار تالار مواد ***

• مجموع رای دهندگان
    88

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک رو برای انتخاب چهره های ماندگار تالار مواد از ابتدای تاسیس تالار تا حالا زدم .

روند تاپیک به این صورته که ابتدا دوستان بیان افرادی رو پیشنهاد بدهند و در انتها یه نظر سنجی به تاپیک اضافه

می کنم که شامل 7 نفر از افرادی هست که بیشترین پیشنهاد رو برای کاندیداتوری تالار مواد داشته اند .

دوستان پس از قرار دادن نظر سنجی رای میدهند و 3 نفر چهره ی ماندگار تالار که بیشترین زحمات رو برای تالار کشیدند انتخاب می شوند .

هدف : مثل همه ی انتخابات چهره های ماندگار ، تشکر و قدر دانی از زحمات این عزیزان هست .

fidele

عضو جدید
این تاپیک رو برای انتخاب چهره های ماندگار تالار مواد از ابتدای تاسیس تالار تا حالا زدم .

روند تاپیک به این صورته که ابتدا دوستان بیان افرادی رو پیشنهاد بدهند و در انتها یه نظر سنجی به تاپیک اضافه

می کنم که شامل 7 نفر از افرادی هست که بیشترین پیشنهاد رو برای کاندیداتوری تالار مواد داشته اند .

دوستان پس از قرار دادن نظر سنجی رای میدهند و 3 نفر چهره ی ماندگار تالار که بیشترین زحمات رو برای تالار کشیدند انتخاب می شوند .

هدف : مثل همه ی انتخابات چهره های ماندگار ، تشکر و قدر دانی از زحمات این عزیزان هست .
خیلی کارباحالی کردی
همین کارت خودش جای تشکرقدردانی داره
:w30::w30::w30::w38::w38::w38::w40::w40::w40:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر
فکر کنم دو سال یا بیشتر از اون هست پستی نزاشتم ، اما به درخواست یکی از دوستان قدیمی سری به باشگاه زدم
از لطف شما سپاسگذارم ، در این فضا خاطرات شیرین و تلخی رو تجربه کردم ، ولی در کل روزگاران خوشی بود
روزهایی که این تالار بدون زیر تالار بود جز خودم هیچکس توش آنلاین نبود ، انقدر تلاش کردم تا این آمار به 12 نفر به طور میانگین در ساعت رسید ، برای خودم حداقل جالب بود . این کارهاییکه من کردم در هدف خدمت به جامعه ی دانشجویی و صنعتگر کشورمون بود ، روزها رو به شب و شب ها رو به روز پیوند می دادم و همیشه در این انجمن پر مهر بودم. خوشحالم دوستانی که اونروز جز حلقه اولیه بودن(افرادی مانند فرهنگ - متالیک -رضا 1364 - و کسای دیگه که یادم نیست ولایق به این مقامات هستند) و البته تازه وارد سایت شده بودند امروز برای خودشون کسی و کسایی شدن اما هیچوقت یادشون نره برای بهترین شدن خیلی کسا قبلا جان کندن و خیلی ها هم الان با اونها دارن همکاری می کنند پس همیشه منصف باشن و دچار غروز و یا چیزی شبیه به این نشن
یادگاری های من تمام پست هام در این تالار بوده و هست ، هفته ای یک بار رو میام تا ببینم پیام خصوصی هست که جواب بدم و اکثرا هم دوستان با درخواست های علمیشون مشتری هستند و من در حد توانم پاسخگو میشم
برای همه ی دانشجویان مواد و متالورژی که از پوست و استخونم میتونم حسشون کنم و روزگارشونو درک کنم آرزوی موفقیت میکنم
سر همه ی دوستان به سلامت

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر
فکر کنم دو سال یا بیشتر از اون هست پستی نزاشتم ، اما به درخواست یکی از دوستان قدیمی سری به باشگاه زدم
از لطف شما سپاسگذارم ، در این فضا خاطرات شیرین و تلخی رو تجربه کردم ، ولی در کل روزگاران خوشی بود
روزهایی که این تالار بدون زیر تالار بود جز خودم هیچکس توش آنلاین نبود ، انقدر تلاش کردم تا این آمار به 12 نفر به طور میانگین در ساعت رسید ، برای خودم حداقل جالب بود . این کارهاییکه من کردم در هدف خدمت به جامعه ی دانشجویی و صنعتگر کشورمون بود ، روزها رو به شب و شب ها رو به روز پیوند می دادم و همیشه در این انجمن پر مهر بودم. خوشحالم دوستانی که اونروز جز حلقه اولیه بودن(افرادی مانند فرهنگ - متالیک -رضا 1364 - و کسای دیگه که یادم نیست ولایق به این مقامات هستند) و البته تازه وارد سایت شده بودند امروز برای خودشون کسی و کسایی شدن اما هیچوقت یادشون نره برای بهترین شدن خیلی کسا قبلا جان کندن و خیلی ها هم الان با اونها دارن همکاری می کنند پس همیشه منصف باشن و دچار غروز و یا چیزی شبیه به این نشن
یادگاری های من تمام پست هام در این تالار بوده و هست ، هفته ای یک بار رو میام تا ببینم پیام خصوصی هست که جواب بدم و اکثرا هم دوستان با درخواست های علمیشون مشتری هستند و من در حد توانم پاسخگو میشم
برای همه ی دانشجویان مواد و متالورژی که از پوست و استخونم میتونم حسشون کنم و روزگارشونو درک کنم آرزوی موفقیت میکنم
سر همه ی دوستان به سلامت
پ

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

خیلی خوشحال شدم که بعد از این همه مدت پست دادین ..

بچه های تالار مواد " هرگز " زحمات شما رو فراموش نمی کنند و همیشه یادمون میمونه که کی اینجا رو رونق داد .

همیشه قدر دان زحمات شما هستیم .

سپاس:gol:

negin1368

عضو جدید
البته ببخشید من شیمی می خونم ولی آقای سرلکی رو کاملا شناخت دارم و میدونم چهره ی ماندگاری هستند .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد سرلکی 7

reza_1364 7

فرهنگ 6

hamidevf 6

5 m4material

zeinab68 5

REZAB 3

mossit 2

از این به بعد .. یکی رای آوردن :

pedestrian

mold_silver

m_niknezhad

Nimitzo

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
لازم به ذکر است که به محض رسیدن آرا به 10 رای برای اولین نفر نظر سنجی قرار داده می شود ...

با تشکر

فرهنگ

مدیر بازنشسته
یادش بخیر
سر همه ی دوستان به سلامت

مرسي كه سر زدي...
چون ديدم خاطر خواه زياد داره گفتم بياد عرض ارادت:)
بچه ها اون دوست قدمييه منم هااااااااااااا

آخرین ویرایش:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
نمي دونم مفهموم كلمه چهره ماندگار تو ذهن هر كسي چيه؟؟
تو ذهن من اون كسي ميشه كه بيشترين سهم رو توي زنده نگه داشتن يه چيزي داشته ..
با اين تعريف ماندگارترين چهره تالار مواد حامد سرلكيه....
روزاي ورود من به اينجا تعداد پاي ثابتها به 5 نفر هم نيم رسد و حامد تنهايي خيلي كارا رو كرد..

اما اگه بخوام مث بقيه دوستان قضاوت هاي شخصي و ... رو در نشر بگيرم بايد اسم خيليا رو بگم...
بي متال و متاليك كه تو روزاي اول واقعا هر كمكي بر مي اومد انجام دادن
مرضيه به خاطر انرژي كه ميداد تو تالار با غلط املايهاش
حميده و rezab به خاطر مهربوني كه دارن نسبت به بچه ها و تالار_ گلن اين دو تا_
متريال به خاطر اينكه هميشه دنبال تغييرات خوب بود و هميشه پر از ايده بود
نيميتزو به خاطر هميشه ان لاين بودنش
iran casting هم به خاطر ايده هاش
زينب به خاطر شيطنتاش
mossit به خاطر هميشه بودنش
برفك به خاطر عكساي نابش
thixo و مسعود به خاطر اطلاعاتي كه به واسطه كنكور اينجا گذاشتن
moldsilver به خاطر زبونش :)
روزبه به خاطر اكتيويتش
pedestrain به خاطر كمكايي كه هميشه ميكنه و تمام تلاشش رو واسه بي جواب نموندن سوالا ميكنه
بچه هاي قزوين كه شادي رو به تالار مي اوردن و الان نيستن
كسپر به خاطر مطلباي قشنگش و البته ايميلاي خوبش كه من فيض مي بر مازشون
sosmar به خاطر پسته هيا اولين ملاقات حضوري..
الهام جونم :) به خاطر معرفتش

و....
خيلياي ديگه كه الان ذهنم ياري نميكنه..

ياد همگي بخير
شاد باشيد

آخرین ویرایش:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي دونم مفهموم كلمه چهره ماندگار تو ذهن هر كسي چيه؟؟
تو ذهن من اون كسي ميشه كه بيشترين سهم رو توي زنده نگه داشتن يه چيزي داشته ..
با اين تعريف ماندگارترين چهره تالار مواد حامد سرلكيه....
روزاي ورود من به اينجا تعداد پاي ثابتها به 5 نفر هم نيم رسد و حامد تنهايي خيلي كارا رو كرد..

اما اگه بخوام مث بقيه دوستان قضاوت هاي شخصي و ... رو در نشر بگيرم بايد اسم خيليا رو بگم...
بي متال و متاليك كه تو روزاي اول واقعا هر كمكي بر مي اومد انجام دادن
مرضيه به خاطر انرژي كه ميداد تو تالار با غلط املايهاش
حميده و rezab به خاطر مهربوني كه دارن نسبت به بچه ها و تالار_ گلن اين دو تا_
متريال به خاطر اينكه هميشه دنبال تغييرات خوب بود و هميشه پر از ايده بود
نيميتزو به خاطر هميشه ان لاين بودنش
iran casting هم به خاطر ايده هاش
زينب به خاطر شيطنتاش
mossit به خاطر هميشه بودنش
برفك به خاطر عكساي نابش
thixo و مسعود به خاطر اطلاعاتي كه به واسطه كنكور اينجا گذاشتن
moldsilver به خاطر زبونش :)
روزبه به خاطر اكتيويتش
pedestrain به خاطر كمكايي كه هميشه ميكنه و تمام تلاشش رو واسه بي جواب نموندن سوالا ميكنه
بچه هاي قزوين كه شادي رو به تالار مي اوردن و الان نيستن

و....
خيلياي ديگه كه الان ذهنم ياري نميكنه..

ياد همگي بخير
شاد باشيد

حميده

فرهنگ جون این همه آدم ....

7 تای اولش قبوله تو رای ها محسوب میشه ...

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد سرلکی 9

reza_1364 7

فرهنگ 7

hamidevf 6

zeinab68 6

5 m4material

REZAB 3

mossit 2

از این به بعد .. یکی رای آوردن :