دعاكده باشگاه مهندسان ايران!!

scorpio20

عضو جدید
سلام....
با توجه به روزهايي كه در اون قرار داريم و همچنين همزمانيش با امتحانات پايان ترم بچه هاي ليسانس و ميان ترم بچه هاي فوق ليسانس....
از كليه دوستان با هر آييني از اديان آسماني كه در شهري زندگي مي كنند كه امام و يا امامزاده و يا زيارتگاهي در آن بر پاست در خواست داريم تا اعلام كنن (لازم نيست اسم شهرتون رو بگين!!!) تا دوستاني كه امتحان دارن وبيان اينجا اعلام كنن و دوستاني كه در اين شهرها زندگي مي كنند و يا به آن تعلق دارند براي ما و ايشان!!!
دعا كنند تا دوستان با قوت قلبي مضاعف سر جلسه امتحان حضور بهم رسانند!!
دوستان بدون شك دعا هاي شما در امتحانات خودتون هم موثره!!!

اول خودم كه اصلاتا به شهري با يك امامزاده كار درست تعلق دارم....

**
ما در اين دعاكده به تعدادي همكار براي ساماندهي دعا ها و ياد آوري به دوستان دعا گو نياز داريم از كليه دوستان چه بانو و چه آقا دعوت به همكاري مي شود(تعداد محدود!!!)

*
مورد بعد اينكه من در مورد اسم تايپك وسواس خاصي بخرج دادم ولي اگه دو ستان اسم مناسب تري سراغ دارن بگن ...بسم الله اگه حريف مايي!!

scorpio20

عضو جدید
سلام میشه یکم بیشتر توضیح بدید من منظورتونو نفهمیدم

خب خيلي سادست هر كي متولد شهري كه در اونجا زيرتگاه هست مياد مي گه من دعا گو هستم مثلا من خودم دعا گو شماره1 و...
بعد دوستان ميان ميگن من امتحان رياضي دارم و دوستان هم دعا ميكنن كه ايشون امتحانشون رو خوب بدن و مي گن برات دعا كرديم...خب بعدش اون هم شاد شاد ميره سر جلسه!!!
حالا شما امتحان داري يا خودت دعا گو هستي يا مي خواي همكار ما بشي!!

سعيد؟

عضو جدید
خب خيلي سادست هر كي متولد شهري كه در اونجا زيرتگاه هست مياد مي گه من دعا گو هستم مثلا من خودم دعا گو شماره1 و...
بعد دوستان ميان ميگن من امتحان رياضي دارم و دوستان هم دعا ميكنن كه ايشون امتحانشون رو خوب بدن و مي گن برات دعا كرديم...خب بعدش اون هم شاد شاد ميره سر جلسه!!!

ایشالله که همه دوستان بتونن این ترم رو بخوبی پاس کنن
منم فردا امتحان دارم برام دعا کنید

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب من هم همکار شما میشم هم نیاز به دعای شدید همه بچه ها دارم وهم برای همه بچه ها دعا میکنم همینطور برای آقا سعید که فردا امتحان دارن

scorpio20

عضو جدید
خوب من هم همکار شما میشم هم نیاز به دعای شدید همه بچه ها دارم وهم برای همه بچه ها دعا میکنم همینطور برای آقا سعید که فردا امتحان دارن

پس شما شدي دعا گوي 2
اگه كسي از بچه ها دوست داره كس خاصي!! براش دعا كنه مي تونه شماره بده!! نه مي تونه شمارشو بگه!!
شما هم مسئول دعا ياوري(يعني ياد آوري دعا كردن دعا گويان!!)

scorpio20

عضو جدید
خوب با دعاهاشون چیکار کنم؟

راستي شما كجا مي زيي(يعني زندگي مي كني!!)؟
زيارتگاه ندارين تو شهرتون؟
لازم نيست با دعا ها كار خاصي بكني طبقه بندي كن دعا هاي درسي دعا هاي عاشقانه!! دعاهاي ..!!!
راستي ما از پذيرفتن نفرين معذوريم!!

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه هر وقت به وجود من نیازی داشتی یه یاد آوری کن باشه؟
راستی کارمن یاد آوری کردنه؟

scorpio20

عضو جدید
باشه هر وقت به وجود من نیازی داشتی یه یاد آوری کن باشه؟
راستی کارمن یاد آوری کردنه؟
خدا خير بدهد شما را!!!!
شما تازه بايد ما رو بيادآوريي!!
ولي منم ميام...
راستي ما هميشه به وجود عزيزاني چون شما نيازمنديم!!(از طرف محتاجان دعا!!)

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام سلام
برا من خیلی دعا کنید زیرا :
1)اصلا از همکلاسی های در پیت و ترشیده ام و پر ادعام (مامان بزرگامو می گم)با اون پسرای ..........(بابا بزرگامو )می گم خوشم نمیاد
2)اه اه اه یه عالمه کار عملی دارم اصلا حوصله انجام دادنشونو ندارم برام دعا کنید حسش بیاد
3)برا امتحانام هم خیلی دعا کنید :cry::cry::cry: من خیلی می ترسم :confused:

scorpio20

عضو جدید
سلام سلام سلام
برا من خیلی دعا کنید زیرا :
1)اصلا از همکلاسی های در پیت و ترشیده ام و پر ادعام (مامان بزرگامو می گم)با اون پسرای ..........(بابا بزرگامو )می گم خوشم نمیاد
2)اه اه اه یه عالمه کار عملی دارم اصلا حوصله انجام دادنشونو ندارم برام دعا کنید حسش بیاد
3)برا امتحانام هم خیلی دعا کنید :cry::cry::cry: من خیلی می ترسم :confused:

من متوجه نشدم بايد براي مورد اول چطوري دعا كنيم...مثلا بگيم خدا همرو!! شوهر بده!!! خوب بيد!!!

ha.sa

عضو جدید
میشه برای من هم دعا کنید:w05:
کنکور ارشد دارم و خیلی محتاج دعام:crying:

Lu30Fer

عضو جدید
دوعا میکنم که زودتر آقا امام زمان پیاد و ما لو بکشه و زمین رو بسوزونه بعد ...

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
من متوجه نشدم بايد براي مورد اول چطوري دعا كنيم...مثلا بگيم خدا همرو!! شوهر بده!!! خوب بيد!!!

نوچ من می گم برام دعا کنید خیلی همکلاسیام در پیتی ان دخترا هم خیلی ادعاشون بدبختا ترشیده ان پسراشون هم که اه اه

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره،دارم میخونم که از الآن استرس گرفتم دیگه

نمی خواد برا ارشد بخونی اول بگو ببینم چند سالته اگه جوون باشی بری ارشد بخونی اگه هم دختر باشی همه بهت حسودیشون می شه بعد کفریت می کنن بعد اصلا انگیزتو از دست می دی
الان برو عشق کن ..................

scorpio20

عضو جدید
نوچ من می گم برام دعا کنید خیلی همکلاسیام در پیتی ان دخترا هم خیلی ادعاشون بدبختا ترشیده ان پسراشون هم که اه اه
من باز هم نگرفتم برا چي بايد براي شما دعا كنيم....آهان فهميدم...خب چرا رودربايستي مي كني...
خدايا ايشاالله اين دوست ما زود زودشوهر بده!!! تا مثل هم كلاسياش نشه...!!

scorpio20

عضو جدید
نمی خواد برا ارشد بخونی اول بگو ببینم چند سالته اگه جوون باشی بری ارشد بخونی اگه هم دختر باشی همه بهت حسودیشون می شه بعد کفریت می کنن بعد اصلا انگیزتو از دست می دی
الان برو عشق کن ..................

خداييش ديدي همه همه جا به شما حسودي مي كنن بس كه با كمالاتين!! بچه ها دعا كنين چش نخورن اين دوستمون!!