گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این میگن پیشرفت...
تو 4روز تعداد پستام:110
:biggrin::D:):biggrin::D:)

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز

mammad.mechanic

عضو جدید
نه مسلما بیکارتر از ما نیافریده.... بر طبق آنچه ناقلان اخبار و راویان احادیث بیان نموده اند تاپیک "گپ صمیمانه مکانیک" را همیشه خاک فرا گرفته بود.... تا آنکه خدا برگ و محمد امین و ممد مکانیک و Judass و ariana2008 و دیگر دوستان را آفرید تا این تاپیک مهم را از صفحات تاریخ بیرون کشیده و صفایی داده سپس به خیابان های اطراف ریخته و کلاه سایر برادران و خواهران مکانیکی را برداشته در این تاپیک قرار داده تا آن ها نیز به این تاپیک سرزده و پستهای فراوان را روانه ی این تاپیک کنند....امید است سایرین نیز به راه راست هدایت شده و قدم به این تاپیک تاریخی بنهند... نقطه....
تماااااااااااااس فررررررررررررررررت:redface:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مسلما بیکارتر از ما نیافریده.... بر طبق آنچه ناقلان اخبار و راویان احادیث بیان نموده اند تاپیک "گپ صمیمانه مکانیک" را همیشه خاک فرا گرفته بود.... تا آنکه خدا برگ و محمد امین و ممد مکانیک و Judass و ariana2008 و دیگر دوستان را آفرید تا این تاپیک مهم را از صفحات تاریخ بیرون کشیده و صفایی داده سپس به خیابان های اطراف ریخته و کلاه سایر برادران و خواهران مکانیکی را برداشته در این تاپیک قرار داده تا آن ها نیز به این تاپیک سرزده و پستهای فراوان را روانه ی این تاپیک کنند....امید است سایرین نیز به راه راست هدایت شده و قدم به این تاپیک تاریخی بنهند... نقطه....
اون که نقطه نیست،سه نقطیه=>یعنی ادامه داره؟؟؟!!!:D
خداییش من یکی که فک کنم از این 110 پستم،80تاشو اینجا گذاشتم...اصلا یکی در میون دارم پست میذارم...یکی نیست بگه بچه برو روت کم کن:biggrin::redface:

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این میگن پیشرفت...
تو 4روز تعداد پستام:110
:biggrin::D:):biggrin::D:)

اولا که همش این جا پست میدی... 90 درصد پستهات اینجاست
دوما نذار بگم رفتی از کجا امتیاز زور گرفتی.... من که میدونم میری سر گردنه امتیاز جمع میکنی....

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوما نذار بگم رفتی از کجا امتیاز زور گرفتی.... من که میدونم میری سر گردنه امتیاز جمع میکنی....
نگو دیگه...خداییش جدیدا شاعر هم شدم...(البته ریا نباشه)تو همیه تاپیکایه مشاعره یه10تایی شعر گذاشتم...
بعدشم امتیاز ،امتیازه شماهم بیا سره گردنه.دوره همی جمع میکنیم...:biggrin::biggrin::biggrin:

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
تماااااااااااااس فررررررررررررررررت:redface:

یادم رفته بود!!!:redface::redface:...تازشم از وقتی اومدم اینجا حوصله پیدا کردم

ببینم اینجا کی به کیه؟:razz:

هرکی به هرکی عزیزم.... تو هم بیا وسط....

اون که نقطه نیست،سه نقطیه=>یعنی ادامه داره؟؟؟!!!:D
خداییش من یکی که فک کنم از این 110 پستم،80تاشو اینجا گذاشتم...اصلا یکی در میون دارم پست میذارم...یکی نیست بگه بچه برو روت کم کن:biggrin::redface:

من که گفتم بچه برو ولی خودت گوش نکردی!!!!

نه من عاشق سه نقطه و علامت تعجبم... یه جورایی حکم " این نشان حاکم بزرگ است " را داره... هر متنی از من دیدید که سه نقطه و علامت تعجب نداشت مطمئن بشید از خودمم نبوده!!!!!

پست فرت...

mammad.mechanic

عضو جدید
امتیاز زورییییییییییییی وااااااااااااااااااااااای:w06:
امتیازات حلال نیست :surprised:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من عاشق سه نقطه و علامت تعجبم... یه جورایی حکم " این نشان حاکم بزرگ است " را داره... هر متنی از من دیدید که سه نقطه و علامت تعجب نداشت مطمئن بشید از خودمم نبوده!!!!!

پست فرت...
نـــــــــه...
سه نقطه را اکثرا استفاده میکنن...پس چیزه ابداعی نیست!!!...هست؟؟؟(مثلا من خودم خیلی استفاده میکنم.همین چند صفحیه گپو نگاه کن):biggrin::D

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیالت راحت باشه...حلاله حلاله
ولی زوری نیست بیشتر میشه بهش گفت ،مفتی...:D:D:D
اینقده حال میده.یه شبه امتیازام 80تا اضافه شد...:D:D:w33:

mammad.mechanic

عضو جدید
ولی زوری نیست بیشتر میشه بهش گفت ،مفتی...:D:D:D
اینقده حال میده.یه شبه امتیازام 80تا اضافه شد...:D:D:w33:
ببینم، نکنه رفتی توو این تاپیکه که گفته بود "هر کی امتیاز کم داره بیاد توو".......
:razz::razz: امتیاز کیلویی گرفتی اره؟

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز

صحیح گفتی برادر....

نـــــــــه...
سه نقطه را اکثرا استفاده میکنن...پس چیزه ابداعی نیست!!!...هست؟؟؟(مثلا من خودم خیلی استفاده میکنم.همین چند صفحیه گپو نگاه کن):biggrin:

ولی زوری نیست بیشتر میشه بهش گفت ،مفتی...:d:d:d
اینقده حال میده.یه شبه امتیازام 80تا اضافه شد...:d:d:w33:

:D

بله.. من دیدم که به یک شرد خاص انسان های ساده لوح را به داخل تاپیکی کشانده و انجا از آنها خواسته اید بدون معطلی از صفحه اول تا آخر تشکر بزنند.... شرکت گلد کوئیستی راه انداخته اید.... از ادمین بزرگ بترسید...:w45:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم، نکنه رفتی توو این تاپیکه که گفته بود "هر کی امتیاز کم داره بیاد توو".......
:razz::razz: امتیاز کیلویی گرفتی اره؟
زدی تو خال...نشون دادی که یه مکانیکیه واقعی هستی:biggrin::biggrin:
فقط یکم دیگه کار داری تا خالص خالص شی...بابا وقتی یه چیزی مفته بیا استفاده کن دیگه ،چرا ناز میکنی؟؟؟(دارم خودمو عادت میدم از "،"استفاده میکنم):D:D

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایششششششششش:eek::eek:
حالم بد شد...هم دانشگاهی ذلیلیم حددی داره...:razz::razz::biggrin:
JUDDAS کجایی ؟؟؟اینا منو تنها گیر آورددن!!!یکی از فردوسی بیاد کمک:w17::w18::w15:

من یادم رفته ممد مکانیک کجا درس می خوند... :redface::redface::redface::redface:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله.. من دیدم که به یک شرد خاص انسان های ساده لوح را به داخل تاپیکی کشانده و انجا از آنها خواسته اید بدون معطلی از صفحه اول تا آخر تشکر بزنند.... شرکت گلد کوئیستی راه انداخته اید.... از ادمین بزرگ بترسید...:w45:
مگه چیکارمون میکنن؟؟؟اگه بفهمن فلکمون میکنن؟؟؟:cry::cry:
آقا من جوونی کردم،به ادمین میگم که اشتباه کردم،آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه
من میترسم،اینجا چقدر تاریکه.:w05::w05:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو یادم رفت بگم...
وقتی تو جاهایه درستو حسابی از هم تشکر نمیکنین ،جوونایه مردم به راهه خلاف کشیده میشن...

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه چیکارمون میکنن؟؟؟اگه بفهمن فلکمون میکنن؟؟؟:cry::cry:
آقا من جوونی کردم،به ادمین میگم که اشتباه کردم،آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه
من میترسم،اینجا چقدر تاریکه.:w05::w05:

به به... چه حالی میده کودک آزاری....:دی

بیا اینجا عزیزم پیش خودم نمیذارم کسی بهت تعرض کنه :redface:
تاپیک 2 قطبی شده مشهد .. اصفهان

Judass من که هوای تو را داشتم... من که با محمد امین کاری نداشتم....من گناه دارم......:w04: گریه میکنم ها............. چرا از من طرفداری نمی کنی... :w05::w05:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز

Judass من که هوای تو را داشتم... من که با محمد امین کاری نداشتم....من گناه دارم......:w04: گریه میکنم ها............. چرا از من طرفداری نمی کنی... :w05::w05:
اولا کودک آزاری یعنی چی؟؟؟:razz::razz::biggrin::biggrin:(درسته از همتون کوچیکترم ولی خــب)
چقد زود گریت میگیرهbarg برو خودتو اصلاح کن...:biggrin::biggrin::D:D

Judass

عضو جدید

یکی از رفیقام اصفهان درس میخوند.. پسر خوبی بود :redface: خیلی اذیتم میکرد :cry: واسه همین همیشه از اصفهان بدم میومد :w20:

حالا اگه مردین بیاین جلو...
آقا فردوسی بهترین دانشگاهه ایرانه.:biggrin::biggrin::gol::gol:
خوب گفتم judass؟؟

i love u man :surprised::w20:

mammad.mechanic

عضو جدید

نگران نباش من اینجام..........
با هم که باشیم اونا نمی تونن کاری بکنن........
ازخودت ضعف نشون نده;);)
اگه راست می گن بیان جلو:razz::w43::w43::neutral::neutral:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از رفیقام اصفهان درس میخوند.. پسر خوبی بود :redface: خیلی اذیتم میکرد :cry: واسه همین همیشه از اصفهان بدم میومد :w20:

i love u man :surprised::w20:
تو این یکی یکم باهم اختلافه نظر داریم چون یکی از 4شهریه که من خیلیدوست دارم...:D
اصفهان،طبس،رشت،مشهد

• Like
واکنش ها: barg
بالا