دانشگاه هنر اصفهان

Bionic.arc

عضو جدید
اره....ما که عمرا واسه ارشد بیایم اینجا!!!!فکر می کنم دیگه واسه ارشد همه می دونن اینجا داغونه!!!!پس چرا اومدی اینجا؟؟؟!!!!!پس دیگه همینه که هست باید بسازی....مهدکودک بودنشم فقط به خاطر اصفهانیا نیست ماشالا بچه های بقیه شهرا تو""" زیرابی رفتن """بسیار ماهرن.....:biggrin:

واسه كارشناسي داغونتره:biggrin:طرف 1سال فوقشو گرفته اومده استاد شده
شما ازپايه اشتباه ميريد بالا

تا حدي كه واسه فوق دانشگاتون قبولي نداشته:redface:

Bionic.arc

عضو جدید
حالا زود یا دیر رفتن به دانشگاه چه ربطی به کار خوب و بد داشتن داره؟؟؟!!!:surprised::surprised::surprised:
بابا از شما که کارشناسی ارشدی بعیده!!!!!بذار ما به آیندمون امیدوار باشیم!!!یه چیزایی را بهم ربط می دی!!!کار خوب و بد و اصفهانی بودن و زود دیر رفتن سر کلاسو......:surprised:
چه ربطی داره؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

واااااااااااااااااي:eek:
ربطش اينه كه چسبيدن به دانشگاو صبح تا شب كار ميكنن اخرشم كارشون......

Bionic.arc

عضو جدید
حدود7نفر از معدل بالاهاتونو شرط معدلي گرفتن
كه بگن واسه فوق قبولي داشتيم
درصورتي كه اينا كنكور ندادن

(
دانشگاهاي ديگه3نفرو ميگيرن)

natalie

عضو جدید

ما خودمون اشتباه و درست تشخیص می دیدم .....نیازی به نظر شما نیست....
معماری رشته ایه که به خود ادم بستگی داره........هنوز با این ارشدیت نفهمیدی؟؟؟!!!
اگه دقت کرده باشید ما همچین طرف دانشگاهم نگرفتیم و از اول تاپیک تا حالا هر چی رسیدیم بش گفتیم...بحث سر این نبود که دانشگاه خوبه یا نه بحث سر این بود که چرا حرف بی ربط می زنی....زود اومدن سر کلاس اول ترم چه ربطی به خوب و بد بودن کار داره...اولا که توی هر شهری که بری درس بخوونی طبیعیه که بچه های همون شهر زودتر می رن سر کلاس دوما توی ورودی ما لا اقل یا ورودی های دیگه ای که من خبر دارم کار بچه های اصفهانی خیلیم خوبه و کلا کار خوب و بد به محل زندگی ربطی نداره...چرا مثل بچه ها حرف می نی...ادم شک می کنه ارشد باشی.......پس بهتره تا اطلاع نداری نظر ندی...
کسی هم نگفت که دانشگاه خوبه دیدی که گفتم به معنای کلمه پکیدس پس لطفا دیگه سر این بحث نکن...
فکرم نکنم کسی بیاد زود بشینه سر این کلاسای داغونی که توی دانشگاه برگزار می شه همچین به بار اطلاعاتش اضافه بشه که شما می گی زود اومدن سر کلاس =چسبیدن زیاد به درس...یارو عشقش کشیده زود بیاد سر کلاس چی کار به درس خووندن داره...!!!!:surprised::eek:

Bionic.arc

عضو جدید
حالا زود یا دیر رفتن به دانشگاه چه ربطی به کار خوب و بد داشتن داره؟؟؟!!!:surprised::surprised::surprised:
بابا از شما که کارشناسی ارشدی بعیده!!!!!بذار ما به آیندمون امیدوار باشیم!!!یه چیزایی را بهم ربط می دی!!!کار خوب و بد و اصفهانی بودن و زود دیر رفتن سر کلاسو......:surprised:
چه ربطی داره؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

معماری رشته ایه که به خود ادم بستگی داره........هنوز با این ارشدیت نفهمیدی؟؟؟!!!
اگه دقت کرده باشید ما همچین طرف دانشگاهم نگرفتیم و از اول تاپیک تا حالا هر چی رسیدیم بش گفتیم...بحث سر این نبود که دانشگاه خوبه یا نه بحث سر این بود که چرا حرف بی ربط می زنی....زود اومدن سر کلاس اول ترم چه ربطی به خوب و بد بودن کار داره...اولا که توی هر شهری که بری درس بخوونی طبیعیه که بچه های همون شهر زودتر می رن سر کلاس دوما توی ورودی ما لا اقل یا ورودی های دیگه ای که من خبر دارم کار بچه های اصفهانی خیلیم خوبه و کلا کار خوب و بد به محل زندگی ربطی نداره...چرا مثل بچه ها حرف می نی...ادم شک می کنه ارشد باشی.......پس بهتره تا اطلاع نداری نظر ندی...
کسی هم نگفت که دانشگاه خوبه دیدی که گفتم به معنای کلمه پکیدس پس لطفا دیگه سر این بحث نکن...
فکرم نکنم کسی بیاد زود بشینه سر این کلاسای داغونی که توی دانشگاه برگزار می شه همچین به بار اطلاعاتش اضافه بشه که شما می گی زود اومدن سر کلاس =چسبیدن زیاد به درس...یارو عشقش کشیده زود بیاد سر کلاس چی کار به درس خووندن داره...!!!!:surprised::eek:

بجاي اينكه انقدر صحبت كني يه خرده فكر ميكردي برات بهتر بود:biggrin:

Bionic.arc

عضو جدید

جالبه شما ميريد دانشگاه چيكار ميكنيد؟اصولا واسه درس خوندن ميرن
حالا يكي زودتر ميره يعني بيشتر.........
سعي كردم از ساده ترين اصول منطق استفاده كنم:redface:

natalie

عضو جدید
بجاي اينكه انقدر صحبت كني يه خرده فكر ميكردي برات بهتر بود:biggrin:
معلومه کم اوردیا:biggrin:
مثل بچه ها حرف می زنی !!!مطمئنی ارشدی؟؟؟!!!
کارشناسی اون 4 سال اوله ،کارشناسی ارشد اون 2 سال بعدی!!!محض اطلاع گفتم...

Bionic.arc

عضو جدید

شما تلاشتو بكن ايشالا از قبولياي تك رقمي فوق باشي واز اين دانشگاه پكيده خلاص شي
من باشما بحثي ندارم

natalie

عضو جدید
شما تلاشتو بكن ايشالا از قبولياي تك رقمي فوق باشي واز اين دانشگاه پكيده خلاص شي
من باشما بحثي ندارم
باشه مرسی....ولی من کلا هدفای دیگه ای دارم....کلا می خوام از شر این کشور پکیده خلاص شم...
بسیار فیض بردیم...................

Bionic.arc

عضو جدید
معلومه کم اوردیا:biggrin:
مثل بچه ها حرف می زنی !!!مطمئنی ارشدی؟؟؟!!!
کارشناسی اون 4 سال اوله ،کارشناسی ارشد اون 2 سال بعدی!!!محض اطلاع گفتم...

الهييييييييييييييي
قصد شما رو كم كني بود:biggrin:اره اره من كم اوردم

برو واسه بقيه ام تعريف كن خوشحاليتو باهاشون تقسيم كن:w12:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بیخیال خودتونم متوجه شدین سر یه چیز الکی دارین بحث میکنین از شماها بعیده، اول اینکه هر آدمی محترمه پس به نظر هم احترام بزاریم بعدش ما همه خودمون میدونیم این دانشگاه چه افتضاحیه شاید ارشدا به زور معدل بالا رفته باشن ولی ما کارشناسیا هممون کنکور دادیم با رتبه های خوبم اومدیم این دانشگاه پس نباید حالا که دانشگاه داغونه ما ها هم بی خیال شیم به قول دوستم معماری رشته ای که 90 در صد به خود ادم بر میگرده پس ما باید تلاشمونو بکنیم پس این .... کاری نیست،بعدشم این به نظرم بحث خیلی ابتدایی و مضحک یه من اصفهانیم تو شهرستانیه من کارم بهتره تو بدتره اصلا این حرفا نیست ما تو ورودیمون هم اصفهانیای خیلی تاپ داریم هم شهرستانی پس نمیشه جدا کرد بحث هماهنگیو سر کلاس اومدنو این حرفام تو همه ی دانشگاه ها هست همیشه بین بچه های اون شهر و شهرستانیا این مسائل پیش میاد این بستگی به بچه ها و میزان هماهنگیشون با هم داره......ما خودمون تو این زمینه ها زیاد با هم مشکلی نداریم

Bionic.arc

عضو جدید
از همه اين حرفا بگذريم كاملا مشخصه كه ادم احساساتي هستي كه انقدر زود جوش مياري

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا من همین دانشگام نمیدونم کدوم استاد شما میگین والا همه ی استادای ما پیرن یه چندتا استاد اینجوریم که شما میگین داریم ولی اینقدر سوادشون بالاست و سطح علمی بالایی دارن که من به شخصه حاضرم 6 تا طرح باهاشون پاس کنم باز اینم از اون حرفا بودا که هر استادی که جوون و تازه فارق التحصیل باشه داغونه اصلا اینجوری نیست

mehdi_7070

عضو جدید
یه صلوات بفرستید، بحث را تموم کنید :دی

فکر نمی‌کنید یه ترم یکی ممکنه افسردگی بگیره؟! :دی

natalie

عضو جدید
نه شما خودتو ناراحت نکن.....
گفتم که من کلا فقط تحمل حرف بی ربط و بی منطقو ندارم....
همون طور که گفتم همه چی به خود ادم بستگی داره...ناسلامتی اسممون دانش"""جو"""ئه
حالا دوستان سر اینکه کی زود می ره سر کلاس و کی دیر می ره و استادا جوون و این حرفا بحث می کنن...:surprised:

mehdi_7070

عضو جدید
شما تا حالا اینجاها را دیدید؟!

یه سوال دیگه. برای دسترسی به نمامتن حتما باید از سایت دانشگاه وارد بشیم؟

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تا حالا اینجاها را دیدید؟!

یه سوال دیگه. برای دسترسی به نمامتن حتما باید از سایت دانشگاه وارد بشیم؟

آره واسه نما متن فقط سایت دانشگاه اینجام فکر کنم سوکیاس و اونورا باشه این اخریه سمت چپ که هنر و ادیانه بغلیشم اون درشه که از تو کوچه س

mehdi_7070

عضو جدید
آره واسه نما متن فقط سایت دانشگاه اینجام فکر کنم سوکیاس و اونورا باشه این اخریه سمت چپ که هنر و ادیانه بغلیشم اون درشه که از تو کوچه س

سوکیاس که نیست. همون دانشکده هنر و ادیان هست که ندیدم. من که تا حالا فقط 7 تا از ساختمون‌های دانشگاه را دیدم:redface:

اون عکس که نوشته دانشگاه فارابی؛ اون را نمی‌دونید کدوم ساختمونه؟

این لینک را دیدید؟! اگه نه، بیکار شدید حتما ببینید... عکس‌های جالبی هم داره.
http://pardis.150m.com

مثلا این:
http://pardis.150m.com/fermine03.JPG
نفر سوم از راست آشنا نیست؟!:confused:

zakari

عضو جدید
خوبه یه روز من نباشم چه خون و خون ریزی راه انداختین....از دوستان تازه وارد خواهش میکنم دوستی وصمیمیت دانشجویان رو به هم نریزید البته ارشدید و احترامتون واجب اما دلیل نمی شه بچه ها در برابر حرف های غیرمنطقی تون ساکت بمونن....
اینجا تاپیکیه برای همه دانشجوها که اومدن با هم در مورد دانشگاه هنر اصفهان حرف بزنن...همه دانشجوی اینجاییم ودانشگاه مال همه است درسته کمبود داره و... اما باید خودمون فکری به حالش کنیم نه این که با کل کل کردن الکی وقتمون رو حروم کنیم...
zz.arcعزیز شما می تونستید به جای توهین و تحقیر بما راه کار ارائه میدادید تا ما بدونیم چی کار کنیم دانشگاهمون از این داغونی در بیاد...هر چی باشه شما از یه دانشگاه خووووووب اومدید و تجربه یه دانشگاه خوب داشتن رو داشتید...راستی نگفتید کارشناسی تون رو از کجا گرفتین؟؟؟

tur

عضو جدید
سلام من ازبجاي شما نيستم اما از ارزوام بود بيام دانشكاه شما اما نشد ميشه تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد؟؟؟؟

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ازبجاي شما نيستم اما از ارزوام بود بيام دانشكاه شما اما نشد ميشه تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد؟؟؟؟

سلام دوستم خوبی؟همچین ضرر بزرگیم نکردی اینجا نیومدی:)ولی خوب خداییش بچه ها کاراشون بد نیست هر از گاهی1 استاد خوب توش پبدا میشه بیشتر ضعف مدیریتی داره دانشگاه:cool:

zakari

عضو جدید
خدا دوستت داشته نیومدی اینجا...
تجربیاتمون!؟؟؟!!!!خوب ما یسری اساتید داریم که فکر میکنن آسمون باز شده ایشونا ازش افتادن پایین(البته نه همشون)......بعضی از دوستان که بعضی وقتا ما رو با دشمناشون اشتباه میگیرن...یه دانشگاه که اسمش بقیه رو خفه کرده اصلش خودمون رو...بی سواد و خوشحال میایم تو بیسوادتر و افسرده میریم بیرون...:cry:بسه یا بازم بگم!!:crying::crying::crying:
راستی شما کجا میتحصیلین؟