پرند

dimah_azer

عضو جدید
در رابطه با 2.2 هم جواب نمیده چون دانشگاه اون موقع تعطیله سه سوت جممون می کنن.ولی پیشنهاد خوبی بود

ki il,k ldn,k
نه بابا همون میدون آزادی ، فیلمشو می گیریم ، می بریم به ح.د نشون می دیم ، کف مطالباتمون هم توی پلاکارت می نویسم

با یه تیر چند نشون

ای خدا از دست اینا ، می گن بعد از 2.2 بهمن وضعیت اینترنت به حالت عادی (همون مضخرف) بر می گرده :eek:
یکی نیست به اینا بگه داتشجو ها انتخاب واحد دارن ؟ ؟

خدا وکیلی موندیم از دستشون چه کار کنیم
تازه می خوان با این وضعیت 10 سال دیگه توی منطقه ( که همشون عقب افتادن) اول باشن

من شک دارم که توی این 10 سال اینا از عراقم هم عقب نمونن

آخرین ویرایش:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
ki il,k ldn,k
نه بابا همون میدون آزادی ، فیلمشو می گیریم ، می بریم به ح.د نشون می دیم ، کف مطالباتمون هم توی پلاکارت می نویسم

با یه تیر چند نشون

ای خدا از دست اینا ، می گن بعد از 2.2 بهمن وضعیت اینترنت به حالت عادی (همون مضخرف) بر می گرده :eek:
یکی نیست به اینا بگه داتشجو ها انتخاب واحد دارن ؟ ؟

خدا وکیلی موندیم از دستشون چه کار کنیم
تازه می خوان با این وضعیت 10 سال دیگه توی منطقه ( که همشون عقب افتادن) اول باشن

من شک دارم که توی این 10 سال اینا از عراقم هم عقب نمونن

اینا تو این مدت به فکر چی بودن که الان به فکر دانشجو باشن ؟!!!!!!
تازه از خداشونه به قشر دانشجو ضربه بزنن حالا به هر صورتی شده
10 سال دیگه اینا تو ایران نیستن و حکم روایی نمیکنن خیالت راحت باشه ......:cool::gol:

ramtinmec

عضو جدید
با سلام یه سوالی از بچه های مکانیک داشتم
خانم مهرابی چجور استادیه؟ نحوه تدریس و نمره دادنش چجوریه؟ میخواستم با جمشیدی بردارم تایمم جور نشد
ممنون میشم زود جواب بدین

dimah_azer

عضو جدید
خانم مهرابی چجور استادیه؟ نحوه تدریس و نمره دادنش چجوریه؟ میخواستم با جمشیدی بردارم تایمم جور نشد
ممنون میشم زود جواب بدین

مهرابی هیچی یاد نمی گیری ، بعد هم نمره هم نمی گیری

جمشیدی ، خیلی یاد می گیری ، خیلی نمره می گیری

dimah_azer

عضو جدید
با افتخار اعلام می کنم 10 واحد اخذ کردم

جالبه که 6 واحدی که باید این ترم وردارم شنبه چهارشنبه ارائه نشده ! جالبه مگه نه !

dimah_azer

عضو جدید
اینا تو این مدت به فکر چی بودن که الان به فکر دانشجو باشن ؟!!!!!!
تازه از خداشونه به قشر دانشجو ضربه بزنن حالا به هر صورتی شده
10 سال دیگه اینا تو ایران نیستن و حکم روایی نمیکنن خیالت راحت باشه .....

صدرصد
اینا هرچی بیشتر خراب کنن ، درست کردنش سخت تر میشه !

بعضی از درس ها دم ظهر اضافه شد شاید بقیه روز ها هم اینطوری باشه

چی ؟ کدوم درسا ؟ ؟

آخرین ویرایش:

ramin_k

عضو جدید
مهرابی هیچی یاد نمی گیری ، بعد هم نمره هم نمی گیری

جمشیدی ، خیلی یاد می گیری ، خیلی نمره می گیری
ای بابا اینطوری باشه که من بیچاره ام:eek: این ترم باهاش دینامیک برداشتم.هرچی باشه درس دادنش که از نازیلا بهتره حالا نمره دادنش.....

ramin_k

عضو جدید
این شهرام یار چطوره؟چطور درس میده؟جزوه میگه؟نمره دادنش چطوره؟

ramin_k

عضو جدید
ممنون میشم زود جواب بدین
اکثر نمره هاش 12 تا 14 است.ممکنه تو حذف و اضافه یا تو متاخرین ظرفیت باز کنن.این ترم که من قید جمشیدی و شکوه فر زدم رفتم با مهرابی و شهرام یار برداشتم.انشا ا.. به خیر بگذره.:(

SA_HEART_LA

عضو جدید
اینم از انتخاب واحد ما!!
برای 2-3 ساعت کلاس باید دو روز پاشم بیام دانشگاه!!!
20واحد در 4 روز!!!!
من میگم بریم یه صحبتی یه اعتراضی چیزی انجام بدیم توی حذف اضافه این ظرفیت ها را بیشتر کنند.این طوری خیلی بد شده!!
من فقط یه درخواست ازشون دارم!!! مبانی برق ساعت 15:10 تا 16:40 یه نفر ظرفیت زیاد کنند.همین.این کارا بکنند دیگه مشکلی ندارم!;)
الان 4 واحد عمومی گرفتم.خب خیلی زیاده! اگه بشه 2واحدشا حذف کنم.!
منم دینامیک با دلیله مهرابی ورداشتم!!!جمشیدی گیرم نیمد!!

dimah_azer

عضو جدید
ای بابا اینطوری باشه که من بیچاره ام:eek: این ترم باهاش دینامیک برداشتم.هرچی باشه درس دادنش که از نازیلا بهتره حالا نمره دادنش.....
نه همون مهرابی بهتره ، نازیلا که هیچی یاد نمی گیری ! ولی سوالاش روتینه و نمره هم بد تمی ده ، در ضمن دینامیک خیلی سخت نیست ، برا من که از استاتیک اسون تر بود ،
یادت نره همیشه سر کلاس مهرابی سوال بپرس !
این شهرام یار چطوره؟چطور درس میده؟جزوه میگه؟نمره دادنش چطوره؟
شهرامیار که خود دهقانه ! مثل ترم پیش (البت فکر کنم)
این ترم که من قید جمشیدی و شکوه فر زدم رفتم با مهرابی و شهرام یار برداشتم.انشا ا.. به خیر بگذره
ولی من وایسادم 21 با جمشیدی مقاوت 2 بردارم .

اینا چرا اینجوری واحد دادن ، الان من نمی تونم دینامیک ماشین بردارم ، درست میشه یا نه ، جایی هست برا دهقان نامه نگاری کنیم تا 21 درستش کنه !

ramin_k

عضو جدید
یادت نره همیشه سر کلاس مهرابی سوال بپرس !
شهرامیار که خود دهقانه ! مثل ترم پیش (البت فکر کنم)ولی من وایسادم 21 با جمشیدی مقاوت 2 بردارم .

!
فکر نمی کنم دهقان باشه.ترم پیش سر ریاضی مهندسی می گفت خسته شده باید به جای مقاومت2 مقاومت 1 درس بده ظاهرا هیچ کس هیچی حالیش نبوده.احتمالا خود شهرام یار باشه.
الان برنامه رو نگاه کردم اصلا اون ساعت دهقان کامپوزیت (مواد مرکب) درس میده.

آخرین ویرایش:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم از انتخاب واحد ما!!
برای 2-3 ساعت کلاس باید دو روز پاشم بیام دانشگاه!!!
20واحد در 4 روز!!!!
من میگم بریم یه صحبتی یه اعتراضی چیزی انجام بدیم توی حذف اضافه این ظرفیت ها را بیشتر کنند.این طوری خیلی بد شده!!
من فقط یه درخواست ازشون دارم!!! مبانی برق ساعت 15:10 تا 16:40 یه نفر ظرفیت زیاد کنند.همین.این کارا بکنند دیگه مشکلی ندارم!;)
الان 4 واحد عمومی گرفتم.خب خیلی زیاده! اگه بشه 2واحدشا حذف کنم.!
منم دینامیک با دلیله مهرابی ورداشتم!!!جمشیدی گیرم نیمد!!

منم 2 روز تو هفته به خاطر 1 دونه کلاس باید بیام
هرکاری کردم 3 روز تو هفته بشه نشد که نشد ......:cry:
حالا من وضعیتم بازم خیلی بهتر از بچه های دیگست با استادایی برداشتن که امکان قبولی در حده صفره :surprised:

minerva

عضو جدید
سلام...من هم برنامه ریزی کرده بودم ماکسیموم 3روز در هفته کلاس بیام...اما 4روز شد:(
شنیه/1شنبه/2شنبه/3شنبه...
20واحد شد.هنوز نمره ی 3تا از درس هام نیومده...تازه آز فیزیک و...هم پر شده بود...
فیزیک رو با حیدری برداشتم/نقشه کشی با نازیلا/اقتصاد با زه فروش/استاتیک با افشار/....

ramtinmec

عضو جدید
وای امروز دانشگاه چی شد
مثل اینکه مهرابی به یکی از بچه های ناپیوسته نمره نداده بود پسره اومد به دهقان پیش چند تا از اساتید گفت گروه مکانیک اینجا به درد نمیوره دهقان هم شروع کرد مثل همیشه با عصبانیت به چرت و پرت گفتن پسره نه گذاشت نه برداشت تمام حرفهایی رو که بچه های مکانیک میخواستن به دهقان بگن رو یه جا ریخت تو فرقون بار دهقان کرد فحش هایی به دهقان میداد که من خودم خجالت کشیدم اما به طرز کاملا وحشتناکی حال کردم

dimah_azer

عضو جدید
وای امروز دانشگاه چی شد
مثل اینکه مهرابی به یکی از بچه های ناپیوسته نمره نداده بود پسره اومد به دهقان پیش چند تا از اساتید گفت گروه مکانیک اینجا به درد نمیوره دهقان هم شروع کرد مثل همیشه با عصبانیت به چرت و پرت گفتن پسره نه گذاشت نه برداشت تمام حرفهایی رو که بچه های مکانیک میخواستن به دهقان بگن رو یه جا ریخت تو فرقون بار دهقان کرد فحش هایی به دهقان میداد که من خودم خجالت کشیدم اما به طرز کاملا وحشتناکی حال کردم

ایول چی چی گفته حالا ؟ ؟

golrokh

اخراجی موقت
سلام
من چی بگم که واسه 10 واحد باید 3روز بیام دانشگاه!!!
یکی از کلاسام ساعتش 17:36 تا 18:20 است،انقد برنامه ریزیشون دقیقه سر 36 دقیقه من باید سر کلاس باشم،نه یه دقیقه اینور نه یه دقیقه اونور!:razz:

dimah_azer

عضو جدید
سلام
من چی بگم که واسه 10 واحد باید 3روز بیام دانشگاه!!!
یکی از کلاسام ساعتش 17:36 تا 18:20 است،انقد برنامه ریزیشون دقیقه سر 36 دقیقه من باید سر کلاس باشم،نه یه دقیقه اینور نه یه دقیقه اونور

ترم اخری هستی ؟ ؟ ؟ ماشالله مثل اینکه ترم اخری کم نداریم اینجا. ما مکانیکی ها تعویض روغنی مو هامون که مثل دندونامون سفید شد ، فارغ از تحصیل میشه اونم با مدرک معادل

SA_HEART_LA

عضو جدید
وای امروز دانشگاه چی شد

مطمئنی مهرابی نمره نداده بوده؟؟
دلیله مهرابی اصلا این ترم کلاس نداشت!! این ترم مرخصی بود.اخه باردار بود.
حتما کسی دیگه بوده

ramin_k

عضو جدید
وای امروز دانشگاه چی شد
ساعت چند؟ امروز منم دانشگاه بودم البته این توکلی بی شعور پیچونده بود کاری از پیش نبردم زود برگشتم تا ساعت ده که امن و امان بود.
حیف شد از دست دادیم.کاش با موبایل فیلم میگرفتی حداقل فیلمشو می دیدم حال می کردیم.
سالار راست میگه این ترم مهرابی مرخصی بود شاید از نازیلا نمره نگرفته قاطی کرده.این ناپیوسته ها (البته دور از جون آقا مرتضی) سوژه ایینا.

آخرین ویرایش:

ramin_k

عضو جدید
بچه به سلامتی واسه متاخرین هم به جز محاسبات عددی و مبانی برق واسه بقیه ظرفیتی باز نکردن البته فکر می کنم چون همه ی درسارو چک نکردم.حداقلش برای دینامیک و مقاومت که باز نکرده بودن.شماها هم که مقاومتو هنوز برنداشتین برین با شهرام یار بردارین قالشو بکنین سه شنبه هاش هنوز جا داره. ;)

dimah_azer

عضو جدید
سلام

بچه ها آمار اساتید زیر
جمشید مطهری---------->
دکتر نادر محمدی----------> دینامیک ماشین
شکوه فر ------------------>دینامیک ماشین

آخرین ویرایش:

dimah_azer

عضو جدید
بچه به سلامتی واسه متاخرین هم به جز محاسبات عددی و مبانی برق واسه بقیه ظرفیتی باز نکردن البته فکر می کنم چون همه ی درسارو چک نکردم.حداقلش برای دینامیک و مقاومت که باز نکرده بودن.شماها هم که مقاومتو هنوز برنداشتین برین با شهرام یار بردارین قالشو بکنین سه شنبه هاش هنوز جا داره.

برا مکانیک ماشین هم باز نکردن
یه چند تا درس دیگه هم مثل اینکه چند تا یی افزوددده اند !

نه دیگه من جا ندارم ، انشالله ترم بعد ، بجاش محاسبات عددی با نطقی برداشتم که می گید استاد خوبیه !

golrokh

اخراجی موقت

ترم اخری هستی ؟ ؟ ؟ ماشالله مثل اینکه ترم اخری کم نداریم اینجا. ما مکانیکی ها تعویض روغنی مو هامون که مثل دندونامون سفید شد ، فارغ از تحصیل میشه اونم با مدرک معادل

سلام
اره ترم اخریم اگه اینا ولمون کنن!خوب رشتتون سخته دیگه باید تلاش زیاد داشته باشید
مثل شاگرد اول نمونتون که چند ترم پیش فارغ تحصیل شد بنیامین!;)

ramin_k

عضو جدید
نمره تاریخ اسلامم نیومده بد شاکیم

تکلیف مشروطیم هنوز مشخص نشده

16 بده مشروط نمیشم:)

اینجا هم سر بزنید:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=134953
حالا با کی برداشتی که این قدر میترسی؟
مال منم هنوز کامپیوتر و انقلاب نیومده.فکر کنم این نگهداری نشسته داره کوئیزاشو صحیح میکنه:biggrin:

morteza_mousavi

عضو جدید
با خدادادی ولی امتحانش بعد ترمودینامیک بود چیز زیادی ننوشتم!

اینا چجور استادین؟!!!

صادق زماني -----------دفاع مقدس

مهندس بهرام نطقي------------برنامه نويسي کامپيوتر

آخرین ویرایش: