درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم . کتاب دکتر کوچکی برای فیزیولوژی خوبه.
من خودم پوران پزوهش و دیبا گران خوندم راضی بودم.
کتاب مک دونالد هم برای تکنولوژي خوبه.

هم مکدونالد دارم و هم قادری فر و سلطانی رو
کلا اگه لطف کنین بگین واسه کارشناسی ارشد زراعت چه کتابایی بخونم ...
سردرگمم

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
سلام
برای درس فیزیولوژِی گیاهان زراعی چه کتابی بخونم خوبه؟؟
برای تکنولوژی بذر کتاب مک دونالد خوبه آیا؟
سلام
بله دقیقا
تکنو فقط کتاب مک دونالد که ترجمه دکتر افشین سلطانی، بهنام کامکار و قادری فر که ترجمه جدید کتاب قبلی دکتر سرمدنیا هست
و فیزیو هم تایز و زایگر خوبه اما بنظرم برا ارشد فیزیو دیباگران جواب میده و راحت و مفهومیه

البته جزوه یسری از اساتید خاص که طراح سوال هستند رو داشته باشی خیلی مهم تره.

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بله دقیقا
تکنو فقط کتاب مک دونالد که ترجمه دکتر افشین سلطانی، بهنام کامکار و قادری فر که ترجمه جدید کتاب قبلی دکتر سرمدنیا هست
و فیزیو هم تایز و زایگر خوبه اما بنظرم برا ارشد فیزیو دیباگران جواب میده و راحت و مفهومیه

البته جزوه یسری از اساتید خاص که طراح سوال هستند رو داشته باشی خیلی مهم تره.

دیباگران رو باید از کتاب فروشی تهیه کنم یا مثل پردازش از نت؟؟
جزوه ی اساتید خاص رو از کجا...؟؟

MehD1979

کاربر ممتاز
دیباگران رو باید از کتاب فروشی تهیه کنم یا مثل پردازش از نت؟؟
جزوه ی اساتید خاص رو از کجا...؟؟

دیباگران رو کتاب فروشی ها دارن
از سایتشم میشه

جزوه اساتید خاصو من داشتم کمپلت به یکی از بچه ها دادمش
چون نیاز نداشتم برا خودم یسری نگه نداشتم.
اما همینا هم جواب میده
چون اصل پشتکار و واقعی خوندنه

hana_shnm

عضو جدید
سلام من علاقه به شرکت در بیوتکنولوژی گیاهی دارم.منابع کنکور آزاد امسال عوض شده می خواستم بدونم با توجه به این شرایط چی بخونم تو این زمان کم؟؟

MehD1979

کاربر ممتاز
سلام من علاقه به شرکت در بیوتکنولوژی گیاهی دارم.منابع کنکور آزاد امسال عوض شده می خواستم بدونم با توجه به این شرایط چی بخونم تو این زمان کم؟؟
سلام
تا خرداد زمان کمی نیست
بنظرم همون پردازش

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای درس فیزیولوژِی گیاهان زراعی چه کتابی بخونم خوبه؟؟
برای تکنولوژی بذر کتاب مک دونالد خوبه آیا؟

میترا جان فقط پوران پژوهش ..کاملترینه.امکان نداره کلشو بخونی و بلد باشی و حتی یه تستو نتونی جواب بدی

messi&mehran

عضو جدید
دوست عزیز رشته اقتصاد کشاورزی ارزشش خیلی بالاست...
و قبول شدنش سخت...
ولی کاراییش در ایران و کشورهای دیگه بالاست.. درامد زاست.. دنیا یعنی اقتصاد.....

خیلی ممنون ولی من خوب نفهمیدم یا قانع نشدم معصومه خانوم :(
درسته ولی خرجی که قراره دانشگاه ازاد بکنم برای این رشته ارزششو داره...یا رشته ای مثل MBA ؟
اگه هر کدوم بهتره لطفا دلیلشم برام بگین ممنون میشم؟

farzan66

عضو جدید
بچه ها یه برنامه طولانی برای ارشد 93 رو از کی شروع کنیم خوبه؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون ولی من خوب نفهمیدم یا قانع نشدم معصومه خانوم :(
درسته ولی خرجی که قراره دانشگاه ازاد بکنم برای این رشته ارزششو داره...یا رشته ای مثل MBA ؟
اگه هر کدوم بهتره لطفا دلیلشم برام بگین ممنون میشم؟
البته من اینو بگم ام بی ای.. از لحاظ کار دولتی همه جا میگیرن..
یعنی یکی از اولویتهاشون این رشته است
یکی خاله خودم که تو قوه قضاییه کار میکنه.. یکی از دلایل استخدام همین رشته است....
از لحاظ کاری که من تحقیق کردم هر دو خوبه ولی mbaتو ایران تنها رشتهای که در دتگاه اداریشون از این رشته استفاده میکنن مخصوصا دولتی..

reza_17173

عضو جدید
سلام. دوستان یه سوال دارم درباره ثبت نام کنکور ارشد ناپیوسته 92 دانشگاه آزاد. امسال بر خلاف سال قبل اجازه میدن که تا 20 شهر و رشته رو انتخاب کنی. حالا سوال من اینه که می تونم توی این 20 تا انتخاب گرایش های مختلف رو از رشته خودم (که مهندسی عمران هست) بزنم؟
در واقع چون من هدفم بیشتر قبول شدن در تهرانه (یعنی شهر قبولی واسم مهمتره تا گرایش) آیا می تونم مثلا 15 انتخاب اولم رو همه گرایش های مختلف از دانشگاه های تهران بزنم و 5 تای آخر رو از شهرستان ها؟ یا حتما باید یک گرایش رو بزنم و انتخاب های بعدیم باید از همون گرایش باشن ولی از شهرهای دیگه؟
ممنون میشم سریع جواب بدین

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان یه سوال دارم درباره ثبت نام کنکور ارشد ناپیوسته 92 دانشگاه آزاد. امسال بر خلاف سال قبل اجازه میدن که تا 20 شهر و رشته رو انتخاب کنی. حالا سوال من اینه که می تونم توی این 20 تا انتخاب گرایش های مختلف رو از رشته خودم (که مهندسی عمران هست) بزنم؟
در واقع چون من هدفم بیشتر قبول شدن در تهرانه (یعنی شهر قبولی واسم مهمتره تا گرایش) آیا می تونم مثلا 15 انتخاب اولم رو همه گرایش های مختلف از دانشگاه های تهران بزنم و 5 تای آخر رو از شهرستان ها؟ یا حتما باید یک گرایش رو بزنم و انتخاب های بعدیم باید از همون گرایش باشن ولی از شهرهای دیگه؟
ممنون میشم سریع جواب بدین
سلام دوست من.. من فکر کنم.. وقت این شرکت کردن تو ازمون تموم شد...
و شرمنده که دوستان جواب ندادن..
من خودم نبودم که جوابتونو بدم.. و اگر هم بودم اطلاعاتی در این زمینه نداشتم..
چون من خودم ارشد سال 93 میخوام شرکت کنم..
و برای سال 92 وقت ندارم...
به خاطر همین اطلاعات نداشتم که براتون بنویسم..
من احساس مسئولیت کردم و اینکه شما لطف کردی و ارزش برای تالار کشاورزی قایل شدید و اطمینان کردید در این بخش سوال کنید از مهندسین محترممون.. و ممنونم..
و واقعا شرمنده نتونستم و نتونستیم جوابتونو بدید.
ایشالله هرچی انتخاب کردید با موفقیت و دلخوشی باشه..
بازم ممنونم.:gol:

reza_17173

عضو جدید
ممنون از پاسخ شما:) امروز آخرین روز ثبت نامه. از چند جا پرسیدم و دیدم میشه که گرایش های مختلف رو انتخاب کنم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از پاسخ شما:) امروز آخرین روز ثبت نامه. از چند جا پرسیدم و دیدم میشه که گرایش های مختلف رو انتخاب کنم.
واقعا...
خیلی خوشحالم کردید. باور کنید.. ناراحت این بودم که جوابی در مورد این سوالتون دریافت نکردید خیلی ناراحت بودم..
پس خدارو شکر.. ایشالله که با همت خودتون قبولید....
الهی امین.:gol:

سارا..

عضو جدید
سلام میشه به من یک dictionary تخصصی برای ارشد باغبانی معرفی کنید که یا کتابش باشه یا قابل دانلود باشه

pgha

عضو جدید
آیا معدل کارشناسی ارشد شامل نمره پایان نامه میباشد یا خیر؟

amircheraghi2009

عضو جدید
با سلام و تشکر از راهنمایی های خوب شما
من مدتی است که به دنبال منابع کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز می گردم. خب عنوان درس هایی که باید مطالعه کنم را می دانم اما نمی دانم که برای هر عنوان درسی باید چه منبعی و از چه دانشگاهی مطالعه کنم.
لطفا در صورت توان مرا راهنمایی کنید
با تشکر مجدد

لطفا جواب را به آدرس پست الکترونیکم ارسال نمایید
amircheraghi2009@gmail.com
با سپاس مجدد

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
با سلام و تشکر از راهنمایی های خوب شما
من مدتی است که به دنبال منابع کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز می گردم. خب عنوان درس هایی که باید مطالعه کنم را می دانم اما نمی دانم که برای هر عنوان درسی باید چه منبعی و از چه دانشگاهی مطالعه کنم.
لطفا در صورت توان مرا راهنمایی کنید
با تشکر مجدد

ببین این به دردت میخوره: http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ش-مهندسی-فضای-سبز-برای-کارشناسی-ارشد-در-ایران

سارا..

عضو جدید
سلام من دنبال جواب سوا ل های ارشد ازاد از سال 87 تا 90 میگردم پیدا نمی کنم میشه راهنمایی کنید

طرح صنعتی خوشه خرما

طرح صنعتی خوشه خرما

کسی از طرح صنعتی خوشه خرما در بوشهر خبری داره.اگه اطلاعاتی موثق یا مقاله ای طرحی دراین مورد دارین برام بزارین

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کسی نیست جواب سوال منو بده

دوست گلم من دارم براتون سرچ میکنم
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

اما یه راهنمایی شما میتونید کتاب پردازش رو بگیرین

که به همراش سی دی میدن و سوالات و پاسخنامه به همراه توضیحات سوالات ارشد سراسری و آزاد از سال 86 تا 90 رو دارن

برای همه گرایش های کشاورزی هست از جمله باغبانی !
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

apishnehad

عضو جدید
درخواست مطالب و جزوه های درسی رشته علف هرز

درخواست مطالب و جزوه های درسی رشته علف هرز

با سلام خدمت دوستان محترم و گرامی
لطفا اگه کسی جزوات رشته علف هرز ترم 1 رو داره کمکم کنین ....

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
کارشناسی ارشد باغبانی 93

کارشناسی ارشد باغبانی 93

سلام از دوستانی که قصد دارن امسال ارشد باغبانی شرکت کنند دعوت میشه نظرات ، مشکلات و پیشنهادات خود را در این تاپیک قرار بدن .متشکرم

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam b doste khoobm.man arshade barname rizi shahri mikhonam ama mikham reshtamo avaz konam v keshavarzi bkhoonam ama etelaie az in reshte nadaram va nemidoonam kodoom gerayeshesh behtar va bazare karesho has.mishe rahnamaie konin.tnx

بالا