به استقبال ترسهایتان بروید

شبح سرگردان

عضو جدید
البته این تجربه شخصی خودمه من تا حالا از هر چی که ترسیدم اونو انجام دادم و ترسم در اون مورد از بین رفته مثلا" تا همین چند روز قبل از قبرستان می ترسیدم برای همین تنهایی شب 5 شنبه به یه قبرستان تقریبا" قدیمی در حومه شهر خودمون رفتم و شب را همون جا خوابیدم البته اگه اسمش را خواب بزاریم ( فکر کنم دیگه اصلا" جرات نزدیک شدن به قبرستان را توی روز روشن نداشته باشم) شوخی می کنم ترسم به طور کامل از بین رفت فکر کنم باید شما هم همین کار را انجام بدید از چیزهایی که می ترسید انجام بدید و گرنه یک عمر باید جورشون را بکشید

AVINA

عضو جدید
واسه همین اسمتو این گذاشتی؟؟؟
.
چه باحاااال
بیشتر بگو
چطور بود؟

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این تجربه شخصی خودمه من تا حالا از هر چی که ترسیدم اونو انجام دادم و ترسم در اون مورد از بین رفته مثلا" تا همین چند روز قبل از قبرستان می ترسیدم برای همین تنهایی شب 5 شنبه به یه قبرستان تقریبا" قدیمی در حومه شهر خودمون رفتم و شب را همون جا خوابیدم البته اگه اسمش را خواب بزاریم ( فکر کنم دیگه اصلا" جرات نزدیک شدن به قبرستان را توی روز روشن نداشته باشم) شوخی می کنم ترسم به طور کامل از بین رفت فکر کنم باید شما هم همین کار را انجام بدید از چیزهایی که می ترسید انجام بدید و گرنه یک عمر باید جورشون را بکشید
آره منم با شما کاملا موافقم.
( روح های سرگردان هم از قبرستون می ترسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
امام علی(ع) میفرمایند: از هر کاری که میترسی، در اون وارد شو.

zhilamo

عضو جدید
آره فکر خوبییه... این موقع سال رو چمن خوابیدن حال می ده...
خوش به حالت حال کردی کلک..

zhilamo

عضو جدید
من از هیچی نمی ترسم جدی می گم... ..:: الا غذب الهی که دامان این مردم رو گرفته و کسی نمی تونه کاریش بکنه ::..