گزارشی از برملا شدن راز جنایت بلوتوسی در نيشابور

morteza_420

عضو جدید
گزارشی از برملا شدن راز جنایت بلوتوسی

با تلاش‌ مأموران‌ انتظامی‌ و سربازان‌ گمنام‌ امام‌ زمان پرده‌ از راز جنایتی بلوتوسی كه‌ طی‌ هفته‌ اخیر موجب نگرانی‌‌ ‌خانواده‌های نیشابوری گردیده بود، برداشته‌ شد.
ه گزارش فارس در پی‌ مشاهده‌ فیلم‌ كوتاه‌ از تجاوز به‌ عنف‌ چند فرد فاسد به‌ زنی‌ جوان‌ و عجز و لابه‌ او در تعدادی‌ از تلفن‌های‌ همراه‌ برخی‌ افراد و دست‌ به‌ دست‌شدن‌ و تكثیر آن‌ توسط معدودی‌ از جوانان‌، این‌گونه‌ شایع‌ شد كه‌ باند تازه‌تشكیل‌ شده‌ای‌ در نیشابور، ضمن‌ ربودن‌ دختران‌ دانشجو و تجاوز به‌ آنان‌، اقدام‌ به‌ فیلمبرداری‌ و تكثیر آن‌ از طریق‌ بلوتوس‌( سیستم‌ انتقال‌ تصویر بی‌سیم‌ تلفن‌های‌ همراه) می‌كنند، تلاش‌ نامحسوس‌ نیروهای‌ امنیتی‌ آغاز شد.
فرمانده‌ انتظامی‌ نیشابور در این باره گفت: با پیگیری‌های‌ دقیقی‌كه‌ انجام‌ شد، دیری‌ نپایید كه‌ منشأ شیوع‌ این‌ شایعه‌ و عامل‌ آن‌ در یكی‌ از بنگاه‌های‌ معاملاتی‌ سطح‌ شهر كشف‌ و به‌ دنبال‌ آن‌ اصل‌ ماجرا نیز برملا شد.
عباس‌ خباز به خبرنگار ما اظهار داشت‌: ماجرا از این‌ قرار بوده‌ كه‌ چند مرد متأهل‌، پس‌ از اغفال‌ یك‌ زن‌ جوان‌ خانه‌دار وی‌ را به‌ خانه‌ای‌ كه‌ از قبل‌ اجاره‌ كرده ‌بودند برده‌ و با او ارتباط نامشروع‌ برقرار می‌كنند.
رییس‌ پلیس‌ نیشابور یادآور شد: این‌ افراد كه‌ در روزهای‌ نخست‌ سه‌ نفر بیشتر نبودند بعد از گذشت‌ چند روز به‌ 8 نفر افزایش یافتند و در نتیجه ادامه حضورشان در این خانه ناممكن شده و تصمیم‌ گرفته‌ می‌شود كه‌ برای‌ رسیدن‌ به‌ اهداف ‌شیطانی‌، زن‌ مزبور به‌ خارج‌ از شهر برده‌ شود.
فرمانده‌ انتظامی‌ نیشابور اضافه‌ كرد: بر اساس‌ همین‌ نقشه‌، ابتدا سه‌ تن‌ از آنان‌ كه‌ از قبل‌ با زن‌ مزبور ارتباط داشتند، وی‌ را توسط موتورسیكلت‌های‌خود، به‌ باغی‌ در نزدیكی‌ یكی‌ از روستاهای‌ اطراف‌ نیشابور می‌برند و سپس‌ طبق‌ قرار و نقشه‌ از پیش‌ طراحی‌ شده‌، سایر افراد‌ نیز به‌ آنان‌ می‌پیوندند.
خباز افزود: این‌ افراد مفسد پس‌ از مصرف‌ مشروبات‌ الكلی‌ و نیز قرص‌های ‌روان‌گردان‌، با قصد تجاوز به‌ زن‌ فاسد، به‌ وی‌ حمله‌ور می‌شوند، كه‌ با مقاومت‌ شدید او مواجه‌ می‌شوند.
وی‌ یادآور شد: در حین‌ همین‌ درگیری‌ و مقاومت‌ بین‌ متجاوزین‌ و زن‌ یادشده‌، یكی‌ از آنان‌، با هدف‌ تهدید و باج‌ خواهی‌های‌ بعدی‌ از زن‌ مزبور، از طریق ‌دوربین‌ موبایل‌ خود اقدام‌ به‌ فیلمبرداری‌ از صحنه‌ می‌كند كه چندی‌ بعد این‌گوشی‌ در مسیر رفت‌ و آمد مالك‌ آن‌ به‌ روستا گم‌ شده كه یابنده‌ گوشی‌ نیز پس‌ از یافتن‌ و اطلاع‌ ازمحتویات‌ حافظه‌ آن‌، با نمایش‌ و‌ دادن‌ كپی‌ بلوتوسی‌ آن‌ به‌ تنی‌ چند ازدوستانش‌، زمینه‌ تكثیر و سوء استفاده‌ گزینشی‌ از فیلم‌ مزبور را فراهم‌ می‌كند.
خباز تصریح‌ كرد: اگر چه‌ وقوع‌ چنین‌ ناهنجاری‌ها در شهری ‌مذهبی‌ و فرهنگی‌ نظیر نیشابور به‌ قدر كافی‌ تأسف بار و فاجعه‌آمیز تلقی‌می‌شود، اما در عین‌حال‌ و به‌ رغم‌ شایعات‌ اخیر اینكه‌ گروه‌ یا جریانی‌ تحت‌عنوان‌ بلوتوس‌ یا هر عنوان‌ دیگری‌، به‌ عنوان‌ یك‌ باند مبادرت‌ به‌ یك‌سری‌ اقدامات‌ زنجیره‌ای‌ در این‌ خصوص‌ كرده‌ باشند، فرضیه‌ای‌ به‌ كلی ‌مردود است‌ و روشن‌ترین‌ دلیل‌ آن‌ نیز یكی‌ بودن‌ كلیه‌ نسخه‌های‌ تكثیرشده ‌از این‌ فیلم‌ می‌باشد.
فرمانده‌ انتظامی‌ نیشابور تأكید نمود: در واقع‌ آنچه‌ در فیلم‌ كوتاه‌ تكثیر شده‌ موجب‌ ایجاد احساس‌ ناامنی‌ و اضطراب‌ در بین‌ خانواده‌ها و به‌ ویژه‌ دختران ‌و بانوان‌ جوان‌ شده‌، گزینش‌ بخشی‌ خاص‌ از صحنه‌ و دیالوگ‌ فیلم‌ است‌ كه‌طی‌ آن‌ به‌ بیننده‌ چنین‌ منتقل‌ می‌شود كه‌ قربانی‌، زنی‌ است‌ كه‌ از سطح‌ خیابان های‌ شهر دزدیده‌ شده‌ و پس‌ از انتقال‌ به‌ محلی‌ امن‌، با تهدید و ارعاب ‌مورد قصد تجاوز به‌ عنف‌ قرار گرفته‌ است در حالی‌ كه‌ چنین‌ نیست‌ و بنا به‌اعترافات‌ این‌ زن‌، وی‌ در بدو امر با میل‌ و رضایت‌ خود اجازه به‌ همراهی‌ بامفسدین‌ و اعمال‌ شنیع‌ آنان‌ داده‌، اما بعد كه‌ تعداد اوباش‌ زیادتر و رفتارشان‌ نیز بر اثر مصرف‌ مواد الكلی‌ و افیونی‌ خشونت‌آمیز شده‌، از كار خودپشیمان‌ و به‌ ضجه‌ و زاری‌ مبدل‌ شده است‌.
وی‌ با اشاره‌ به‌ این‌كه‌ این‌ زن‌ بیش‌ از یك‌ ماه‌ با افراد یادشده ‌ارتباط نامشروع‌ داشته‌ و تن‌ به‌ خواسته‌های‌ آنان‌ داده‌ است‌، تصریح‌ كرد: از آنچا درجامعه‌، این‌گونه‌ حركات‌، اعمالی‌ مذموم‌ و زشت‌ و توهین‌ صریح‌ به‌جامعه‌ تلقی‌ می‌شود، براساس‌ تصمیم‌ مقامات‌ قضایی‌ و امنیتی‌ شهرستان‌، شدیدترین‌ نوع‌ برخورد با عوامل‌ این‌ پرونده‌ انجام‌ خواهد پذیرفت‌.
خباز گفت: تا كنون‌ سه‌ تن‌ از اوباش‌ مرتبط با این‌ حادثه‌ دستگیر و مابقی‌ نیزتحت‌ تعقیب‌ مأمورین‌ دایره‌ آگاهی‌ قرار دارند، كه‌ خبر دستگیری‌ آنان‌ نیز به ‌زودی‌ از طریق‌ رسانه‌ها به‌ اطلاع‌ عموم‌ خواهد رسید.

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چی بگیم، جای بسی تاسفه . به جای استفاده بهینه از تکنولوژی ، به فکر سوء استفاده از اون هستیم.
چرا ما آدما به جای اینکه به فکر عبور از راه اصلی باشیم به فکر میانبر هستیم.
چرا وقتی رو صرف نوشتن تقلب می کنیم اما همون وقت رو برای خوندن مطالب درسی نمی کنیم !!!!
چرا باید وسوسه بشیم ...
چرا ......

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا آدم حالش به هم مي خوره كه داره اينجا زندگي ميكنه
همش كثافت كاريه:mad:
از پذيرفتن يه كثافت كاري توسط يه زن خونه دار :mad:
تا انجام دادن اون و بسط دادن اون كثافت كاري:mad:

mosamam

عضو جدید
این همون بلوتوسی است که اول می رقصه بعد به اون تجاوز میکنن ظاهرا دانش اموز بوده درسته

مرد تنهای شب

عضو جدید
عاملین این عمل قبیح هانه باید به اشد مجازات (سنگسار-100ضربه شلاق و اعدام در ملع عام)محکوم تا کسی به خود اجازه چنین عملی که یک حیوان هم دست به اینکار نمی زند بشوند.

Matrix

عضو جدید
به من چه خوب !؟

يكي ديگه خرابكاري كرده .. يكي ديگه عقلش نصفه نيمه است ... حالا كه به ضم خودش حالشو كرده ، وقت رسواييش ما بايد واسش دلسوزي كنيم !!؟

بيخيال بابا ... 1 ذره هم اهميت نداره چه بلايي سرش آوردن يا چه غلطايي كردن ...!!

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همون بلوتوسی است که اول می رقصه بعد به اون تجاوز میکنن ظاهرا دانش اموز بوده درسته

نه مصمم جان.نوشته خانم متاهل نه دانش آموز.

من به شدت با تكثير فيلمهاي خانوادگي مردم كه دست جوان ها افتاده مخالفم. براي اينكه خودم در حد خودم با اين قضيه برخورد كنم به همه دوستام گفتم كه اگه بدونم دست هر كدوم از اونا يه فيلم ايراني هست حتماً لوش ميدم. البته خودم ميدونم اين كار رو نميكنم. اما اين تهديدم باعث شده حداقل پيش من تكثير نشه. خيلي شرم داره كه يكي بياد با لذت بشينه و نگاه كنه.

آخرین ویرایش:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بميري تو هم با اين آي كيو...

اين رفيقمون گفت كه اگر ايروني تو گوشي موبايل دوستام ببينم لو ميدم ، بنده هم به كنايه اينو گفتم ، كه چرا فقط ايروني رو لو ميده!!؟
فرمايش انجام شد:w47:
تو خودت نگرفتي اون فيس براي چي بود من چرا بميرم اخه:w46::w22::w20:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بميري تو هم با اين آي كيو...

اين رفيقمون گفت كه اگر ايروني تو گوشي موبايل دوستام ببينم لو ميدم ، بنده هم به كنايه اينو گفتم ، كه چرا فقط ايروني رو لو ميده!!؟

سلام آقا ماتريكس
منظور من اينه كه افراد خارجي براي ايراني ها شناخته شده نيستن و اهميتي نداره. اما هر ايراني كه فيلمش پخش ميشه احتما اينكه يكي اونو بشناسه و موجب رسوائيش بشه خيلي زياده. موضوع همينه كه من گفتم ايراني.
اميدوارم شما هم به عنوان يك ايراني به خوب و بد بود موضوع واقف بوده و موضوع رو درك كنين.
ممنون

آخرین ویرایش:

aly

عضو جدید
از اين چيزا تو كشور جمهورياسلامي ايران زياده

googooli

عضو جدید
تقصیر خودش بوده دیگه انقدر از این اتفاقا می افته که اینم فقط یه نمونه کوچیکش بود!

konstantin

عضو جدید
متاسفم!
بعضی ها بعد حیوانیه توشون بیداد میکنه.............
هرچی از راهش...............................................

Qomri

عضو جدید
نه دل سوزی
نه محاکمه
نه روشنفکر بازی
اگه نمی تونیم درستش کنیم از کی و چی انتقاد می کنیم
فکر می کنم این شده عادت ما در مورد هر مسئله ای اظهار عقیده (رو هوا ) کنیم ما که فکر می کنیم
این اتفاق بده یا نباید بیافته چرا فکر اصلاحش نیستیم ؟
(خود من هم الان انتقاد کردم چون من هم جز شما هستم)

mohitlog

عضو جدید
یک چی بگم
اولا اون اقایون متاهل بودن که این کارو کردن حالا اگه مجرد بودن باز میشد تحمل کرد هرچند متاهل و مجرد نداره
ثانیا زنه هم خودش دلش میخاسته اگه نمیخاست اصلا اون پیشنهاد رو قبول نمی کرد در ضمن حالا 3 نفر با 8 نفر چه فرقی داره

ثالثا اون طرفی که گوشی رو پیدا کرده حق دیدن محتویات گوشی مردم رو نداره
رابعا هر کی خربزه میخوره میخوره پای لرزشم میشینه
خامسا ربطی به بلوتوث و این حرفا نداره مگه قراره هر کسی بلوتوث کار میکنه فقط چیزای مبتذل جا بجا کنه
سادسا
در ضمن بعضیا میگن فقر دلیل این کار هاست که اینم ربطی نداره مگر میشود عفاف و پاکدامنی رو با چیطی مثل پول عوض کرد
............................................................

بالا