بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

silver star

عضو جدید

کاره خودمه!:)

farnaztoopchi

عضو جدید
در خواست اسكيس از مناظر داخلي و خارجي

در خواست اسكيس از مناظر داخلي و خارجي

نياز خيلي ضروري به اسكيس از مناظر داخلي و خارجي و همچنين اسكيس تركيب سنگ و درخت دارم لطفا كمك كنيد:cry::(

Archibab

عضو جدید
سلام منم ترم پیش پروژه آخر ترم مقدمات طراحی 2 موزه بود منتهات موزه ای که ترجیحا تا به حال ساخته نشده بود درباره موزه اطلاعات دارم البته بری ما بیشتر گالری موزه مد نظر بود .... بگو در چه زمینه ای می تونم کمکت کنم ...

طرح 2 منم موزه بوده چه اطلاعاتي مي خواين
مرسي دوستان
طرح 3 بنده طراحي موزه هنرهاي معاصر تبريز هستش!
كمي اطلاعات راجع به فضاهاي لازم و ارتباط فضاييشون مي خوام (دياگرام)
در ضمن زير بناي مورد نياز به گفته استاد تقريبا" 5500 M2 هستش.
موقعيت زمين روي يه تپه هست كه از هر طرف به شهر اشرافيت داره و بالعكس (از اكثر نقاط شهر هم ديده ميشه)
يعني بايد حجمش تنديس وار و مونومان گونه باشه!!!

گل پسر

عضو جدید
بابا خدایش حال کردم برای طرح های همه بچه ها جاداره بگم ای ول
طرح های بچه ها رودیدم خوشحال شدم که شرکت نکردم
از همه ممنون خیلی به طراحیه ما می تونه کمک کنه :gol::gol::gol::gol:
;)

forbiddenland

عضو جدید
من در مورد دانشكده معماري مطلب دارم اگه خواستين بگين بذارم
در ضمن بگين چه جوري بذارم!:redface:

roya2

عضو جدید
امیر جان به نظرم اگه با موبایل عکس نگیری بهتره:D . کارت خوب شده:smile:

m.a.h.d.i

عضو جدید
سلام
ببخشيد كه يكم دير اومدم:sweatdrop: آخه تازه عضو سايت شدم:child: .
راستشو بخواين من با اين حال كه ترم ششم رو شروع كردم اصلا اسكيسم خوب نيست :crying2:و از ترماي پيش همه كارامو كامپيوتري انجام ميدم:w19: . خيلي دلم ميخواد كه منم بتونم تو تمريناتتون شركت كنم .:w14:آخه من هميشه از اسكيس فراريم. :w45:
با تشكر از همگي مخصوصا نوشين خانم كه اين تايپك رو راه انداختن .
:w27:

marjan.h

عضو جدید
سلام
ببخشيد كه يكم دير اومدم:sweatdrop: آخه تازه عضو سايت شدم:child: .
راستشو بخواين من با اين حال كه ترم ششم رو شروع كردم اصلا اسكيسم خوب نيست :crying2:و از ترماي پيش همه كارامو كامپيوتري انجام ميدم:w19: . خيلي دلم ميخواد كه منم بتونم تو تمريناتتون شركت كنم .:w14:آخه من هميشه از اسكيس فراريم. :w45:
با تشكر از همگي مخصوصا نوشين خانم كه اين تايپك رو راه انداختن .
:w27:
سلام.ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست. خب از همین الان شروع کن.فکر کنم نوشین جون وقتش و تمدید کرده.

marjan.h

عضو جدید
راستی نوشین جان وقت و تا کی تمدید کردی:question:؟!من مرتب میام سر می زنم ولی متاسفانه خبری نیست!:crying:پس کجایین اون همه بچه هایی که تو صفحات قبل با این کار موافقت می کردین؟؟؟؟؟!!

marjan.h

عضو جدید
سلام
خسته نباشید به همه برو بچه های معمار
:D
طرح ما این ترم طراحی مجتمع مسکونی به روش کاملا ایرانی با مبانی نظری پر ملات پشت سرش:cry:
خواهش هر کی می توننه کمک کنه:دی
مرسی
چه جالب موضوع طرح منم همینه!:(حالا واضح تر بگو چی می خوای؟و تا حالا چی کار کردی؟من تو نت یه سری مطلب جمع کردم.سراغ یه سری کتابم رفتم.البته هنوز خیلی دست پر نیستم.

مهراز

عضو جدید
سلام نينو جان مي خواستم ببينم موضوع power point كه نوشتي راجع به فضاها و استانداردها در هتل است يا اينكه نه معرفي هتلهاي معروف چون من براي پروژه دفاعيه مي خواهم طرح هتل يا بيمارستان كار كنم.:rambo:

ahassan

عضو جدید
سلام:) .خوبین همگی ؟من تازه اومدم تو جمع شما(البته اگه راضی باشین و رضایت دارین:smile:).امیدوارم اگه کمکی از دست من بر اومد انجام بدم:D:heart::heart:یا علی......

marjan.h

عضو جدید
سلام:) .خوبین همگی ؟من تازه اومدم تو جمع شما(البته اگه راضی باشین و رضایت دارین:smile:).امیدوارم اگه کمکی از دست من بر اومد انجام بدم:D:heart::heart:یا علی......
سلام.خوش اومدی.:smile:بله که راضی هستیم.هر چی اعضا بیشتر مطالب خوب و مفید هم بیشتر!:biggrin:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی نوشین جان وقت و تا کی تمدید کردی:question:؟!من مرتب میام سر می زنم ولی متاسفانه خبری نیست!:crying:پس کجایین اون همه بچه هایی که تو صفحات قبل با این کار موافقت می کردین؟؟؟؟؟!!
:cry::cry:ما همین جاییم . اما :(........خیلی گرفتاریم . نوشین جون باور کن کارم رو می خوام بذارم اما ناقصه . درگیر پروژه هام شدم به شدت:redface::(. مگه این استادا می ذارن آدم نفس بکشه:mad::razz:. ببخشید وقت تا کی تمدید شده؟:redface:

sara_r

کاربر بیش فعال
شيت بندي

شيت بندي

با سلام به همه دوستاد خوبم
با همفكري بقيه دوستان اين تايپيك زده شد،اميدوارم كه همه خوششون بياد.
به اميد روزهاي پر بارتر.
پاينده و پيروز باشيد.;):)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.