EBook رايگان مهندسي مكانيك

hamroh

عضو جدید
سلام
يك راهنماي خلاصه از اصول و اجزاي آسانسورهاي برقي در بخش دانلود رايگان فروشگاه اينترنتي تندشاپ www.tondshop.com قرار داده شده و دوستان مي توانند به صورت رايگان دانلود كنند.

hamroh

عضو جدید
سلام
خواندن كتاب پر فروش پدر پولدار، پدر بي پول براي هر مهندس مكانيك به منظور داشتن ديد اقتصادي لازم است و منجر به تحول در ديدگاه نسبت به مسائل مالي مي شود. خلاصه اي از ترجمه فارسي اين كتاب در سايت تند شاپ www.tondshop.com در بخش دانلود رايگان قرار داده شده است. حتما بخوانيد.

hardihood

عضو جدید
دوست عزیز بابت معرفی کتاب های خیلی ممنونیم ولی رسمش اینه که لینک های مستقیم رو تو سایت بذاری که دوستان مستقیم از همینجا و بدون نیاز به مراجعه به سایت دیگه ای دانلود کنن
باتشکر از زحمات شما

afarokhi

عضو جدید
سلام
كتاب Fundamentals of HVAC Systems در سايت www.tondshop.com در بخش دانلود رايگان قرار داده شده است. مي توانيد مراجعه كنيد و دانلود كنيد.
سلام دوست عزيـــــــــــــــز من نياز خيلي شديدي به abbrevation of mechanic يا acronym of mechanic دارم ممنون ميشوم اگر سايت يا وبلاگي را به من به اين آدرس معرفي نماييد....
afarokhi2008@gmail.com

hamroh

عضو جدید
سلام
جزوه آموزشي مفاهيم اوليه كاركرد و نحوه نصب كولرهاي گازي در سايت تندشاپ به آدرس www.tondshop.com در بخش دانلود رايگان براي دانلود قرار داده شده است.

hamroh

عضو جدید
سلام
جزوه مفيد مفاهيم اوليه و اصول شبكه هاي كامپيوتري (به زبان فارسي) كه دانستن آن براي همه مهندسين لازم است، در سايت تندشاپ به آدرس www.tondshop.com در بخش دانلود رايگان قرار گرفته است. حتما دانلود كنيد

mhbabaee86

عضو جدید
ترجمه فارسی کتاب Fundamentals of HVAC Systems وجود نداره؟ اگه وجود داره لطفا ادرس بدین.