گذشته .... اینده....

spow

اخراجی موقت
مردم همیشه فریاد میزنند که میخواهند اینده بهتری بسازند.
این حقیقت ندارد!!
اینده خلایی است بی عاطفه نسبت به همه.گذشته سرشار اززندگی است,دوست دارد ازارمان بدهدوبه ستوهمان بیاورد,تحریکمان میکند,سوسه مان میکند که ویرانش کنیم یادوباره ان را رنگ بزنیم.
مردم فقط به این دلیل میخواهند ارباب اینده شوند که گذشته را تغییر بدهند
انها برای دسترسی به لابراتوارهایی که دران عکسها دستکاری میشوند وزندگینامه ها وتاریخها بازنویسی میشوند میجنگند

.ترلان

عضو جدید
این حقیقت ندارد!!
اینده خلایی است بی عاطفه نسبت به همه.گذشته سرشار اززندگی است,دوست دارد ازارمان بدهدوبه ستوهمان بیاورد,تحریکمان میکند,سوسه مان میکند که ویرانش کنیم یادوباره ان را رنگ بزنیم.
انها برای دسترسی به لابراتوارهایی که دران عکسها دستکاری میشوند وزندگینامه ها وتاریخها بازنویسی میشوند میجنگند
:gol:

غرق شدن تو گذشته هم حالمونو میگیره هم آینده رو
خودمونم میدونیم ولی باز هم تکرارش میکنیم

• Like
واکنش ها: spow

آذرتاش

عضو جدید
این حقیقت ندارد!!
من با شما موافق نیستم. مردم از اینکه یک عده ای همیشه اینده آنان را خراب میکنند فریاد میزنند. اینده خلاء بی عاطفه نیست. آینده مانند ریل قطار هست که اگر کجش نکنند همه به مقصود میرسند.
مردم نمیخواهند اربابان اینده بشوند . مردم از یک عده که دارند برایشان اربابی میکنند خسته شده اند و میدانند که اگر کاری نکنند این اربابان اینده شان را هم تباه خواهند ساخت. شعر گفتن با ترسیم اینده فرق دارد. عاطفه هم مال انسان است و مربوط به اینده نمیشود. این مطلب را با دقت بخوان نه با طرفداری از نظرات خود. بی طرفانه توجه بکنی به من حق میدهی .

• Like
واکنش ها: spow

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حقیقت ندارد!!

اینده همین حالاست که دیروز در انتظارش بودین

پس اگه تصمیم امروزمان درست باشد اینده خوب است و دگر هیچ;);)

spow

اخراجی موقت
من با شما موافق نیستم. مردم از اینکه یک عده ای همیشه اینده آنان را خراب میکنند فریاد میزنند. اینده خلاء بی عاطفه نیست. آینده مانند ریل قطار هست که اگر کجش نکنند همه به مقصود میرسند.
مردم نمیخواهند اربابان اینده بشوند . مردم از یک عده که دارند برایشان اربابی میکنند خسته شده اند و میدانند که اگر کاری نکنند این اربابان اینده شان را هم تباه خواهند ساخت. شعر گفتن با ترسیم اینده فرق دارد. عاطفه هم مال انسان است و مربوط به اینده نمیشود. این مطلب را با دقت بخوان نه با طرفداری از نظرات خود. بی طرفانه توجه بکنی به من حق میدهی .

دوست خوبم
قرار نیست همه موافق یک مطلب باشن
هیچ چیزی تو این دنیا وجود نداره که مطلق باشه بجز قدرتی که اسمشو بهرشکلی خدا میزاریم یا هرچیز دیگر!
اما پست پایینیتون کاملا روی حرفی که منظورمن بود زوم کرده
اینکه ازلحظاتی که اکنون درانیم به نحو شایسته ای بهره ببریم تا دراینده ای که بسرعت فرامیرسد حسرت لحظاتی که به گذشته ها میپیوندندرا نخوریم
موفق باشید

آذرتاش

عضو جدید
دوست خوبم
قرار نیست همه موافق یک مطلب باشن
هیچ چیزی تو این دنیا وجود نداره که مطلق باشه بجز قدرتی که اسمشو بهرشکلی خدا میزاریم یا هرچیز دیگر!
اما پست پایینیتون کاملا روی حرفی که منظورمن بود زوم کرده
اینکه ازلحظاتی که اکنون درانیم به نحو شایسته ای بهره ببریم تا دراینده ای که بسرعت فرامیرسد حسرت لحظاتی که به گذشته ها میپیوندندرا نخوریم
موفق باشید
داداش من کجا و هوش و فراست بقیه دوستان کجا. ایشان دقیق و تیزبین هستند و بقول شما زوم کردنشان درسته . من همیجوری فهمیدم که نوشتم. حالا تا بعد ها که ببینم چه جوری بفهمم بهتره. جدی گفتم ها . به دل نگیر .
در ضمن نمیذارند تا خودمان باشیم و آینده خودمان را خودمان رقم بزنیم. اگه میشد چی میشد؟

sh@di

عضو جدید
گذشته سرشار اززندگی است,دوست دارد ازارمان بدهدوبه ستوهمان بیاورد,تحریکمان میکند,سوسه مان میکند که ویرانش کنیم .............. گذشته ویران شدنی نیست ، تنها چیزی که ویران میشه همیشه ایندست

EterNaL_BoY

عضو جدید
مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی & MeRSiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Jaleb BooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooD

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
الاسپم سنتی......
پ در عربی وجود دارد چشم بصیرت میخواد