به اميد روزي كه ديگه اينو نبيني...

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اميدوارم روزهاي زندگيتو نو شاد وخوش بگذرونيد...
شايد الان كه تو خونه راحت نشستيم بعضي ها جاي نشستن و خوابيدن هم نداشته باشن ماها نميتونيم سختي زندگيشونو درك كنيم
ماها نميفهميم كه نداشتن سرپناه يعني چي؟ ماها گرسنگي رو نفميديم چون گرسنه نبوديم. ماها سردي زمستونو و گرماي تابستونو با گوشت و پوستمون حس نكرديم و نفهميديم و نبايدم بفهميم. ماها هيچي از اين جور زندگي كردن نميفهميم چون تو گرسنگي غذاي ما چلومرغ بوده سر سفره و بهترين غذاي اونا يه تيكه نون تو آشغالا. تو سرما لباس ما پالتوهاي گرمو نرم بوده و پالتو اونا فقط پوستشون. ما ها معني تحقيرو نفهميديم اما اونارو هرروز خود ما تحقير ميكنيم.به خاطر چي....فقط فقر.نميدونم با ديدن اين عكس چه حالي داري
شايد الان نتونيم براشون كار خاصي انجام بديم اما بياين همين جا به هم قول بديم كه اگه روزي رسيد كه تونستيم براي اين قشر زجر ديده كاري كنيم دريغ نكنيم.
من قول دادم
شما؟؟؟

7e9qv1sleaj9mym3tu3.jpg:cry::cry::cry:

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر اینا معتادن

اگه هم اينجوري باشه معتاد كه به دنيا نيومدن شرايط اين شرايط اينو براشون درست كرده.
در ضمن خيليا پولدارن و معتاد و خيلي ها از اعتياد به فقر ميرسن
اما اين بچه ها كه تقصيري ندارن خانواده هاشون معتاد بودن و كم كم به فقر كشيده شدن و مردن و اين بچه ها موندنو اين دنياي كثيف

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای...
خیلی بده
ترجیح میدم سکوت کنم تا اینکه یه سری حرفای کلیشه ای بزنم و شعار بدم...

اگه منظورت به منه شايد در حد اون بچه نه ولي منم به عنوان يه آدم خيلي تو زندگيم سختي كشيدم و تا حدود خيلي كمي دركش ميكنم و در ضمن اون حرفايي كه اول زدم شعار نبود
يه زماني شعار دادن از اينكه سكوت كنيم يا براي اينكه بگيم ما هم انسان دوستيم بهتره
بايد براي اين قشر كاري كرد نه اينكه فقط به زبون بگيم واي....خيلي بده

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اگه منظورت به منه شايد در حد اون بچه نه ولي منم به عنوان يه آدم خيلي تو زندگيم سختي كشيدم و تا حدود خيلي كمي دركش ميكنم و در ضمن اون حرفايي كه اول زدم شعار نبود
يه زماني شعار دادن از اينكه سكوت كنيم يا براي اينكه بگيم ما هم انسان دوستيم بهتره
بايد براي اين قشر كاري كرد نه اينكه فقط به زبون بگيم واي....خيلي بده

وااااا
شما چرا به خودت میگیری؟
اگر به نظر من تاپیکت شعاری بود اصلا نظر نمیدادم
همه ی ما یه جورایی سختی کشیدم
کمتر یا بیشتر
اما در پاسخ این عکس چی باید بگیم؟؟
حق این بچه ها تو جیب پدرای ماست یا...
چه کاری از دستمون بر میاد؟؟
واسه کدومشون؟
ما به دادشون برسیم؟ باشه
اما اونایی که دارن حق اینا و حق مارو میخورنو باید چیکار کنیم؟
عزیزم
به خاطر همین شاید بهتر بود هیچی نمیگفتم
از تاپیکتم ممنون

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز

وااااا
شما چرا به خودت میگیری؟
اگر به نظر من تاپیکت شعاری بود اصلا نظر نمیدادم
همه ی ما یه جورایی سختی کشیدم
کمتر یا بیشتر
اما در پاسخ این عکس چی باید بگیم؟؟
حق این بچه ها تو جیب پدرای ماست یا...
چه کاری از دستمون بر میاد؟؟
واسه کدومشون؟
ما به دادشون برسیم؟ باشه
اما اونایی که دارن حق اینا و حق مارو میخورنو باید چیکار کنیم؟
عزیزم
به خاطر همین شاید بهتر بود هیچی نمیگفتم
از تاپیکتم ممنون

از اينكه تاپيكم شايد يكم موضوعش تكراري يا كليشه اي بود ناراحت نيستم از اين ناراحتم كه همه فكر ميكنن نميتونن كاري براشون بكنن
اره شايد الان نتوني ولي منظورم اينه كه اگه يه روز تونستي دريغ نكن.
مسلما همه ي ما بي حكمت آفريده نشديم
شايد امروز و فردامون خوب نباشه اما اگه پس فردامون خوب بود نبايد از اين آدما دريغ كرد
اين بچه ها رو نگاه كن. چرا اونا بايد تاوان اشتباهات بزرگتراشونو بدن ؟
فقط به خاطر اينكه بدنيا اومدن ؟
شايد حمكت اينكه اينا هم بدنيا اومدن اينه كه خدا ما رو آزمايش كنه.......نميدونم من جاي خدا نيستم
حرفاش كليشه ايه اما اگه ما ها به هم قول بديم كه اگه يه روز توانايي پيدا كرديم كه بهشون كمك كنيم دريغ نكنيم لواونوقته كه ديگه تكراري نميشه چون ميدونيم كه حداقل مثل آدمايي كه حق اين بيچاره ها رو خوردن يا آدماي كه فقط شعار ميدن بيكار نشستيم و ما حداقل به فكرشون بوديم

در ضمن vivian عزيز منظور بدي از تاپيك قبلي نداشتم فقط ميخواستم ابهامات رفع شه. اگه منم ناراحتت كردم همينجا ازت عذرخواهي ميكنم.