سرد شدن روابط

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بعضی از روابط بعد از یه مدتی سرد میشه؟ حتی وقتی که دو طرف همدیگه رو دوست دارند و هیچ مشکلی وجود نداره؟ چیکار کنیم که یه رابطه هیجان اولیه خودش رو داشته باشه؟!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مشکل واسه منم پیش اومده!!!

منم نیاز به کمک دارم در این مورد!

ecmn_ec

عضو جدید
بزارید بهتون بگم
اگه منظور شما رفاقت هست ...
واسه اینه که دیگه روابطتتون عادی شده
باید دنبال یه تنوع بگردی
شدیدا در این دوران از گیر دادن و مداخله کردن بی مورد بپرهیزید
حتی المکان هر چه قد که میتونید طرفو راحت بزارید
تو حرف زدنش گیر ندید
...
مورداتونو بگید شاید بتونم راهنماییتون کنم

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر منم بی هدفی باعث دلسردی میشه....

یه رابطه باید هدف دار باشه....

ecmn_ec

عضو جدید
به نظر منم بی هدفی باعث دلسردی میشه....

یه رابطه باید هدف دار باشه....
اتفاقا ممکنه اگه هدف هم داشته باشی این دلسردی بوجود بیاد
من یادم رفت مهمترین نکته رو بگم
مهمترین دلیل طولانی شده این رابطه هست که با دلسرد شدن کاملا رابطه مستقیم داره

زهره*

عضو جدید
اگه جوابشو فهمیدی منم کمک کن.منم از عشقم* جدا شدم دوباره خواست بر گرده من نخواستم ولی دوسش دارم...دعا کن

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خودم میخوام جوابمو بدم , شما یا این جواب موافقید یا نه؟

روابط بین دختران و پسران که به صورت دوستی هست در اکثر موارد با یک هدف اصلی آغاز میشه و اون هدف اینه که هر یک از دوطرف میخوان از این رابطه اعتماد بنفس کسب کنن. دختری که با یه پسر دوست میشه تا وقتی که مطمئن نیست آیا پسر به اون علاقمند هست یا نه رابطه براش هیجان انگیزه اما به محض اینکه از علاقه پسر به خودش مطمئن شد و به اون چیز - اعتماد بنفسی که از این رابطه نیاز داشت - رسید رابطه براش سرد و کسل کننده میشه. دلش هوس اینو میکنه که , حالا که این پسره منو دوست داره, شاید گزینه های بهتری هم برام باشه, پس ته دلش میخواد که رابطه تموم بشه تا بتونه یه رابطه جدیدی رو آغاز کنه. عین این قضیه برای پسران هم هست و همچنین برای ازدواج هست اما چون شعاع ازدواج خیلی خیلی بیشتر از یه رابطه کوچیک دوستی هست معمولا زن و شوهر تصمیم میگیرن با مشکلات کنار بیان و به رابطه سرد در کمال ناراحتی ادامه بدهند.

ecmn_ec

عضو جدید

روابط بین دختران و پسران که به صورت دوستی هست در اکثر موارد با یک هدف اصلی آغاز میشه و اون هدف اینه که هر یک از دوطرف فقط و فقط میخوان از این رابطه اعتماد بنفس کم کنن. دختری که با یه پسر دوست میشه تا وقتی که مطمئن نیست آیا پسر به اون علاقمند هست یا نه رابطه براش هیجان انگیزه اما به محض اینکه از علاقه پسر به خودش مطمئن شد و به اون چیز - اعتماد بنفسی که از این رابطه نیاز داشت - رسید رابطه براش سرد و کسل کننده میشه. دلش هوس اینو میکنه که , حالا که این پسره منو دوست داره, شاید گزینه های بهتری هم برام باشه, پس ته دلش میخواد که رابطه تموم بشه تا بتونه یه رابطه جدیدی رو آغاز کنه. عین این قضیه برای پسران هم هست و همچنین برای ازدواج هست اما چون شعاع ازدواج خیلی خیلی بیشتر از یه رابطه کوچیک دوستی هست معمولا زن و شوهر تصمیم میگیرن با مشکلات کنار بیان و به رابطه سرد در کمال ناراحتی ادامه بدهند.

البته در کنار ناراحتی برای حداقل افراد صدق میکنه
اما در مورد رفاقت موافقم

vleila

عضو جدید

روابط بین دختران و پسران که به صورت دوستی هست در اکثر موارد با یک هدف اصلی آغاز میشه و اون هدف اینه که هر یک از دوطرف میخوان از این رابطه اعتماد بنفس کسب کنن. دختری که با یه پسر دوست میشه تا وقتی که مطمئن نیست آیا پسر به اون علاقمند هست یا نه رابطه براش هیجان انگیزه اما به محض اینکه از علاقه پسر به خودش مطمئن شد و به اون چیز - اعتماد بنفسی که از این رابطه نیاز داشت - رسید رابطه براش سرد و کسل کننده میشه. دلش هوس اینو میکنه که , حالا که این پسره منو دوست داره, شاید گزینه های بهتری هم برام باشه, پس ته دلش میخواد که رابطه تموم بشه تا بتونه یه رابطه جدیدی رو آغاز کنه. عین این قضیه برای پسران هم هست و همچنین برای ازدواج هست اما چون شعاع ازدواج خیلی خیلی بیشتر از یه رابطه کوچیک دوستی هست معمولا زن و شوهر تصمیم میگیرن با مشکلات کنار بیان و به رابطه سرد در کمال ناراحتی ادامه بدهند.
راستش من با این دلایل خیلی موافق نیستم .چون فکر میکنم وقتی دو نفر همدیگرو دوس دارن صرف علاقه ای که به هم دارن بهشون انقدر اعتماد به نفس میده که دیگه دلیلی برای بالا امتحان گزینه های دیگه وجود نداره.
به نظر من اون چیزی که باعث سردی روابط میشه (چه توی دوستی و چه توی ازدواج)دلگیری و ناراحتی های کوچیک و بزرگیه که توی یه ارتباط پیش میاد و متاسفانه وقتی روی هم تلنبار میشن دو نفر رو از هم دور و دور تر میکنن.تا اونجایی که دو نفر دیگه رغبتی به ادامهء رابطه ندارن.اکثر ما توی ارتباطهامون اونقدر که باید مهربون و محترمانه برخورد نمی کنیم .همین باعث میشه طرفمون بعد یه مدت زده بشه

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من با این دلایل خیلی موافق نیستم .چون فکر میکنم وقتی دو نفر همدیگرو دوس دارن صرف علاقه ای که به هم دارن بهشون انقدر اعتماد به نفس میده که دیگه دلیلی برای بالا امتحان گزینه های دیگه وجود نداره.
به نظر من اون چیزی که باعث سردی روابط میشه (چه توی دوستی و چه توی ازدواج)دلگیری و ناراحتی های کوچیک و بزرگیه که توی یه ارتباط پیش میاد و متاسفانه وقتی روی هم تلنبار میشن دو نفر رو از هم دور و دور تر میکنن.تا اونجایی که دو نفر دیگه رغبتی به ادامهء رابطه ندارن.اکثر ما توی ارتباطهامون اونقدر که باید مهربون و محترمانه برخورد نمی کنیم .همین باعث میشه طرفمون بعد یه مدت زده بشه

با حرفت موافقم اگه واقعا همدیگه رو دوست داشته باشن. تا حالا دیدین دوستهای صمیمی که از بچگی با هم بودن از هم خسته بشن؟ نه, چون همدیگه رو خوب میشناسن و واقعا همدیگه رو دوست دارن

vleila

عضو جدید
با حرفت موافقم اگه واقعا همدیگه رو دوست داشته باشن. تا حالا دیدین دوستهای صمیمی که از بچگی با هم بودن از هم خسته بشن؟ نه, چون همدیگه رو خوب میشناسن و واقعا همدیگه رو دوست دارن
آره در مورد دوست قبول دارم که این اتفاق خیلی کم می افته اما در مورد روابط عاطفی قضیه خیلی فرق داره.توقع آدم از شریک عاطفیش خیلی خیلی بیشتر از توقعیه که از یه دوست داره. تو این جور ارتباطا فقط دوست داشتن کافی نیست .اگه نتونی نیازهای عاطفی (یا توی ازدواج جسمی)طرفت رو برآورده کنی طبیعیه که دلزده بشه

sinderela.s

عضو جدید
کاملا با نظرت موافقم
همین ناراحتی های کوچیک که بهش اهمیت نمیدن و فکر میکنن اگه خیلی راحت ازش بگزرن و فراموشش کنن بهتره اما تو دل میمونه به خصوص تو دل خانوما که مثل یه بایگانیه
وبعد از یه مدت که یادشون میفته باعث سردی رابطه ها میشه اما اگر واسه مشکلاتی که پیش میاد براش وقت بزارن و درموردش صحبت کنن و جوری که دیگه اتفاق نیوفته و تکرار نشه و طرف اشتباهشو قبول کنه خیلی تاثیر داره و بهترین راه حله

mahan 2

عضو جدید
منظورت همون دوس دختر و ایناست...؟
ببین حتی تو ازدواجم این پیش میاد....پس از چن سال دیگه اون شور و شوق اولیه نیستش. حتی اونا که با هم همبستر و .... بازم ایجاد میشه و دیرتر نسبت به شما و دوس دخترتون.
در ضمن میتونه علت های دیگه یم داشته باشه. که چون شما خودتون هیچ مشکلی وجود نداره لابد وجود نداره.
در حالت کلی این روزمرگی برای همه ایجاد میشه.

یه مدت همدیگرو کمتر ببینین و دور هم نباشین. از قذیم گفتن دوری و دوستی.
حل میشه.

mahan 2

عضو جدید
راستی منم دیدم. یه دختر بود دلش برای دوستم میرفت.. یه ذره که دوست تر شدن دیگه براش رنگی نداشت. دوستم بهش یه ذره وابسطه شد وقتی گفت دوست دارم دیگه انگار نه انگار .... حتی بیچاره دوستم بخاطر اون دختر که اولا تو فکرش نبود و بخاطر کارایه اون خانم علاقه مند شد بهش رفت جولو...یه پسر تمام عیارم بودش.
این جور ادما کمبود دارن میخوان این جوری اعنماد بنفس پیدا کنن. مخصوصا دخترا( توهین نشه ولی هستن دیگه)
بدبخت بعد پیشنهاد دوستی دختر دیگه محلم بهش نمداده.
راستی یه پیشنهادم به پسرا دارم به دخترایی که زیاد دوروبرتوت میان میرن محل ندینا ..همش میخان اذیتتون کنن چون واقعا هیچ علاقه ای بهتون ندارن و.... برای چیزای دیگس.
همش دروغ.

altaire

عضو جدید

روابط بین دختران و پسران که به صورت دوستی هست در اکثر موارد با یک هدف اصلی آغاز میشه و اون هدف اینه که هر یک از دوطرف میخوان از این رابطه اعتماد بنفس کسب کنن. دختری که با یه پسر دوست میشه تا وقتی که مطمئن نیست آیا پسر به اون علاقمند هست یا نه رابطه براش هیجان انگیزه اما به محض اینکه از علاقه پسر به خودش مطمئن شد و به اون چیز - اعتماد بنفسی که از این رابطه نیاز داشت - رسید رابطه براش سرد و کسل کننده میشه. دلش هوس اینو میکنه که , حالا که این پسره منو دوست داره, شاید گزینه های بهتری هم برام باشه, پس ته دلش میخواد که رابطه تموم بشه تا بتونه یه رابطه جدیدی رو آغاز کنه. عین این قضیه برای پسران هم هست و همچنین برای ازدواج هست اما چون شعاع ازدواج خیلی خیلی بیشتر از یه رابطه کوچیک دوستی هست معمولا زن و شوهر تصمیم میگیرن با مشکلات کنار بیان و به رابطه سرد در کمال ناراحتی ادامه بده

خب اگه ممکنه راهکار رو هم بفرمایید.. منظورم رابطه دوستی با پسر هست! یعنی اگه این اتفاق افتاد (الان بعداز 5 ماه این اتفاق بین ما افتاده)پسررو رو به حال خودش بذاریم و اصلا کاری به کارش نداشته باشیم؟ یا باهاش راجب این مسئله روشن حرف بزنیم تا موضع مشخص بشه؟کلا تا چند روز به حال خودش بذاریمش؟ ممنون اگه کامل توضیح بدید

آخرین ویرایش:
بالا