عضویت"آنجلينا جولي"در سيا و ماجراهای تیزهوشی دروغگویان !

اسناد مربوط به سازمان سيا در سايت ويكي ليكس مشخص مي كند كه آنجلينا جولي بازيگر هاليوودي 4 سال براي اين سازمان كار كرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه گاردين، ال اسميت يكي از عوامل سازمان سيا با اعلام اينكه آنجلينا جولي يكي از اعضاي مهم ما بود افزود: جولي به مكان هايي رفت و آمد داشت كه ما نمي توانستيم در آنجا باشيم به علاوه او با افراد زيادي دوستي هاي صميمانه داشت كه مي توانست اطلاعاتي مهمي را از آن ها دريافت كند.

وي در ادامه در خصوص سوء استفاده اين بازيگر از اماكن خيريه و كارهاي به ظاهر خيرخواهانه اش پرده برداشت.

اين عامل سازمان سيا گفت: آنجلينا جولي به دليل شهرت جهاني اش و همينطور اقدامات خيرخواهانه اخيرش شخصي مناسب براي سازمان سيا بود زيرا مي توانست از موقعيت خود استفاده كرده و اطلاعات مفيدي را به دست آورد.

اسميت در سئوال ديگري كه آيا برد پيت نيز جولي را در اين كار ياري مي كرده است گفت: ‌اينطور فكر نمي كند. ما از زندگي خصوصي آن ها اطلاع داشتيم و تمام زندگي شخصي آن ها را بررسي كرده بوديم بنابراين هيچ گاه او را خطري براي خود نمي دانستيم.

اين عضو سازمان سيا گفت: اما اكنون آنجلينا جولي عضو سازمان سيا نيست زيرا به دليل به خطر افتادن موقعيت جولي دولت آمريكا او را از عضويت در اين سازمان خارج كرد.

جهان نیوز
روزنامه ی گاردین؟!!! :دی !
قطره
قلم آنلاین
و . . .

اما اصل ماجرا؟

WikiLeaks: Angelina Jolie Worked For CIA

Thursday, 2 December 2010

Although not near as startling as the fact that Julia Child was a spy during World War II, the report in WikiLeaks CIA file shows that actress Angelina Jolie was working for them for 4-5 years before dropping out two years ago.

"She was doing a great job for us", stated one agent who told us he was Al Smith. "Jolie could get into places that we couldn't, plus have some intimate moments with whomever she thought she could get some important information."

But she isn't now?

"No. Someone compromised her position some time ago and the United States got her out."

A second agent stated that Jolie could go just about anywhere because she's a beautiful woman plus she was well known for her movie roles and care about children.

"We used the excuse of her looking for children to adopt and she was seriously out to adopt, so we combined the two."

"One thing I liked about Agent Angel was that she always insisted that the United Stated government

helped the orphanages and other places she visited. That only made her more popular."

Was Brad Pitt in on the news?

"We don't think so but he wasn't a risk. We're talking about 'personal' things, not the formula for some secret weapon. Knowing your potential enemy's personal life can always come in handy."

"Maybe they'll make a movie some day?"

This is Howard Crabtree for The West Coast Post! Make Bureau's day - give this story five thumbs-up (there's no need to register, the thumbs are just down there!)

The story above is a satire or parody. It is entirely fictitious. (1)
If you fancy trying your hand at comedy spoof news writing, click here to join!

ترجمه ی (1):
داستان بالا یک طنز و یا کپی طنزآمیز هست
و کاملا تخیلی است

thespoof

آخرین ویرایش:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای من متنای طولانی فارسی رو به سختی میخونم چه برسه به اینکه بخوام یواش یواش بخونم و ترجمه کنم . میشه اون متن رو ترجمه کنین بعدش خلاصش کنین؟؟؟

وای من متنای طولانی فارسی رو به سختی میخونم چه برسه به اینکه بخوام یواش یواش بخونم و ترجمه کنم . میشه اون متن رو ترجمه کنین بعدش خلاصش کنین؟؟؟

کلیت خبر همونیه که سایت های زیرکی مثل "جهان نیوز" قرار دادند
اما نکته ی کوچولوی خبر همون خط آخره
کلا این سایت یک سایت طنزپرداز هست
و تیکه ی آخرش هم :

The story above is a satire or parody. It is entirely fictitious

میگه
داستان بالا یک طنز و یا کپی طنزآمیز هست
کل آن تخیلی است

حالا من خیلی دوست دارم ببینم این خبرگزاری های ولایی اون "گاردین"ش رو از کجا آوردن
مد شده دیگه
هر خالی ای می خوان ببندن یه روزنامه یا رسانه ی خارجی می ذارن پشت بندش !
ایندیپندنت ! گاردین !
انگاری تا اونا نگن اینا باور نخواهند کرد! بعد که می بینن اونا نگفتن خودشون می ذارن تو دهنشون :دی !!!

مصطفی جان شما هم به جمع مدیرا پیوستید؟
آخه این تاپیک که دادی واسه ما که باز نمیشه
اتفاقا من این جمله رو دیدم
این طنز بود و همه هم تحت همین عنوان پخشش کردن :دی
هرچند انگاری استکباری بوده و مدیریت پاکش کردن :دی !

انعکاس ماجرا در خبرآنلاین

آنجلینا جولی مامور سیا بود؟

فرهنگ > سینما - وب سایت thespoof بعد از انتشار اسناد افشاشده توسط ویکی‌لیکس با بازیگر سرشناس هالیوودی شوخی کرد و او را مامور سیا دانست.

به گزارش خبرآنلاین،‌ این وب‌سایت طنز که بعد از انتشار خبرهای ویکی‌لیکس با این اخبار شوخی می‌کند در خبری از قول یکی از ماموران سیا آنجلینا جولی را یکی از ماموران این سازمان معرفی کرد که به مدت پنج سال با این سازمان همکاری می‌کرد.

در این خبر آمده جولی که به واسطه شهرت و محبوبیتش راه به محافل خصوصی افراد سرشناس داشته اخباری را برای سیا جمع‌آوری کرده و حتی این مامور خیالی سیا یادآور شده براد پیت با جولی در این زمینه همکاری نداشته است.

شوخی سایت thespoof از سوی یک سایت ایرانی جدی تلقی شده و این سایت خبری به عنوان جاسوسی جولی برای سازمان سیا منتشر کرده است.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصطفی جان شما هم به جمع مدیرا پیوستید؟
آخه این تاپیک که دادی واسه ما که باز نمیشه
اتفاقا من این جمله رو دیدم
این طنز بود و همه هم تحت همین عنوان پخشش کردن :دی
هرچند انگاری استکباری بوده و مدیریت پاکش کردن :دی !
فکر کنم!
توی تاپیک برخی از دوستان سبزاندیش هم باورشون شده بود و چه ذوقی کرده بودن!!!
البته چندان طنز گرفته نشده بود در باشگاه....
مدیریت به علت دروغ بودن و اینکه منبعش بالاترین بوده، پاکش کرده...
البته چندان هم پخش نشده:
http://www.google.com/search?q=امام...s=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

شما مطمئنید که این حرفو زده:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
نه خوب این حرفو اصلاً نزده، منتها دقیقاً مثل جریانی که راجب آنجلینا جولی تعریف کردن، برای اون امام جمعه تبریز اتفاق افتاده، یه جایی به شوخی این حرفو منتشر کردن، یه سری دوستان جدی گرفتن و حتی به آخوندا هم فحش دادن!!!!

Sarp

مدیر بازنشسته
بابا شبستری خیلی زرنگتر از این حرفاس که از این سوتیها بده

عمــــــــــــــــــرا

بالا