[ استخدام و کاریابی ] دعوت به همکاری

manmehdiam

عضو جدید
مهندس ناظر مقيم و مهندس طراح(ترجيجا مهندسي آب) .براي كار در كرج آشنا به سازه‌هاي آبي و نقشه‌برداري (فوري) تماس بگيريد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
اطلاعیه : نیاز به یک مهندس مسلط به GIS و بومی استان بوشهر

اطلاعیه : نیاز به یک مهندس مسلط به GIS و بومی استان بوشهر

سلام
اول ببخشید اگه جای تاپیک مناسب نیست
مدیر محترم اگه جاش درست نیست میتونن منتقلش کنن

دوم اینکه خواهشمندم هر کسی که دارای مدرک فوق لیسانس و یا هنوز محصل در این مقطع و در رشته GIS میباشد و بومی استان بوشهر هم باشد، به بنده یک پیغام خصوصی بدهد .
فرصت شغلی خوبی در انتظارتان است :)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
عزیزم 1خرده دندون رو جیگر بذاری، شاید یکی پیدا شه!
بعدشم، با این شرایطی که گفتی، سخت پیدا میشه ها!

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بومی بوشهر نیستم .فوق لیسانس هم ندارم و تازه سال 3
ولی تسلط کامل به GIS دارم
اینجور شرکت ها معمولا توی تهران یه شعبه دارن نه؟
در ضمن تا اونجایی که من میدونم
سعید"#mojir#" و ارش"arash manafi" و محسن"digimon" هم مسلطند ولی فقط ارش فوق داره "اونم تازه امسال میشه ورودی" تازشم هیچ کدوم بومی بوشهر نیستند
اگه کارش تهران بود 4 نفر داوطلب دایم!!!!;)

من بومی بوشهر نیستم .فوق لیسانس هم ندارم و تازه سال 3
ولی تسلط کامل به GIS دارم
اینجور شرکت ها معمولا توی تهران یه شعبه دارن نه؟
در ضمن تا اونجایی که من میدونم
سعید"#mojir#" و ارش"arash manafi" و محسن"digimon" هم مسلطند ولی فقط ارش فوق داره "اونم تازه امسال میشه ورودی" تازشم هیچ کدوم بومی بوشهر نیستند
اگه کارش تهران بود 4 نفر داوطلب دایم!!!!;)
ممنون كه اعلام آمادگي كرديد
ولي واسه اين گفتم بومي بوشهر باشه چون كارش بوشهره و تهران نيست ...
اين اسامي كه فرموديد همه عضو همين سايتند ؟

كسي اطلاع داره كدوم دانشگا ها داراي مقطع فوق عمران با گرايش GIS هستند ؟ اگه اشتباه نكنم اينجوري كه من فهميدم بايد يه گرايش هم باشه به همين نام.

حالا اگه شخصي با چنين مشخصاتي سراغ داشتيد حتما بهم اطلاع بديد
ممنونم ازتون

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیما جان یه سری دوست دارم، معمار و عمران
میپرسم بهت میگم
البته اگه مورد نیاز خودت باشه
آخه دوستای هم سن و سالام که بلد نیستن، بقیه هم که بزرگترن و من ارتباطی ندارم و بچه‌های این سایت هم نیستن
فقط خواستم بگم اگه خودت نیاز داری بگو تا منم واست سرچی کنم

البته واسم پیغم خصوصی چیزی بزار

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه توضیح!

یه توضیح!

سلام مثل اینکه توضیح من باعث شد شما یکم سر در گم شین
بله همه از اعضای این سایتیم
دوره GIS طی 2 دوره 250 ساعته 2 سال پیش برگزار شد که طی این دوره اشنایی با سیستم های اطلاعات جغرافیایی و قابلیت انها و اشنایی با نرم افزارهای arc view و قابلیت ان بررسی اطلاعات جغرافیایی و استفاده از ان در برنامه ریزی های خرد و کلان و چگونگی انجام و ایجاد پروژه های سیستم های اطلاعات جغرافیایی به صورت تءوری و عملی و توان ارزیابی بین سیستم های سنتی و مکانیزه و قابلیت رقومی سازی اطلاعات سنتی برای مدیریت و بهینه سازی بررسی شد همچنین ما مهارت لازم رو در کاربرد جداول tables و ورود اطلاعات به arc view و نشانه گذاری و طبقه بندی اطلاعات چگونگی مدیریت و اجرای ی پروژه های GIS و اشنایی با نرم افزار Arc view و اشنایی با ساختار داده های توصیفی و فضایی و قابلیت و اشنایی و کاربرد با سیستم های اطلاعات جغرافییی و کاربرد نمودارها chart و تهیه خروجی LAGOUT ,و بررسی روابط و تجزیه و تحلیل gis طی انتخاب عارضه نقطه نزدیک به عارضه خطی و انتخاب مناطق همجوار و انتخاب polygom های مناطق منطبق با عارضه خطی و انتخاب نقاط موجود در یک محدوده مشخص و یافتن نزدیک ترین عارضه به یک محل و یک پارچه نمودن عوارض مشترک در یک خاصیت بررسی و تحلیل گردید . که شد 2 سالسابقه کاری برا ما 4تا حالا من نمیدونم شرایط شما محدود به این اطلاعاتیه که ما داریم یا فراتر از اونه

سلام مثل اینکه توضیح من باعث شد شما یکم سر در گم شین
بله همه از اعضای این سایتیم
دوره GIS طی 2 دوره 250 ساعته 2 سال پیش برگزار شد که طی این دوره اشنایی با سیستم های اطلاعات جغرافیایی و قابلیت انها و اشنایی با نرم افزارهای arc view و قابلیت ان بررسی اطلاعات جغرافیایی و استفاده از ان در برنامه ریزی های خرد و کلان و چگونگی انجام و ایجاد پروژه های سیستم های اطلاعات جغرافیایی به صورت تءوری و عملی و توان ارزیابی بین سیستم های سنتی و مکانیزه و قابلیت رقومی سازی اطلاعات سنتی برای مدیریت و بهینه سازی بررسی شد همچنین ما مهارت لازم رو در کاربرد جداول tables و ورود اطلاعات به arc view و نشانه گذاری و طبقه بندی اطلاعات چگونگی مدیریت و اجرای ی پروژه های GIS و اشنایی با نرم افزار Arc view و اشنایی با ساختار داده های توصیفی و فضایی و قابلیت و اشنایی و کاربرد با سیستم های اطلاعات جغرافییی و کاربرد نمودارها chart و تهیه خروجی LAGOUT ,و بررسی روابط و تجزیه و تحلیل gis طی انتخاب عارضه نقطه نزدیک به عارضه خطی و انتخاب مناطق همجوار و انتخاب polygom های مناطق منطبق با عارضه خطی و انتخاب نقاط موجود در یک محدوده مشخص و یافتن نزدیک ترین عارضه به یک محل و یک پارچه نمودن عوارض مشترک در یک خاصیت بررسی و تحلیل گردید . که شد 2 سالسابقه کاری برا ما 4تا حالا من نمیدونم شرایط شما محدود به این اطلاعاتیه که ما داریم یا فراتر از اونه
مرسي از اطلاعاتتون
ولي من خودم شخصا از اين چيزايي كه گفتين نه سر رشته اي دارم و نه چيزي فهميدم ! :redface:
كسي قراره شخصي با مشخصاتي كه من دادم ، رو وارد بازار كار كنه .
حالا اون شخصي كه قراره متخصص gis رو بياره سر كار اين شرايط رو گذاشتن :

بومي بوشهر باشه چون كار در منطقه بوشهره و
فارغ التحصيل ليسانس يا فوق و يا حتي محصل در مقطع فوق ليسانس باشه
و در عين حال متخصص gis باشه

نیما جان یه سری دوست دارم، معمار و عمران
میپرسم بهت میگم
البته اگه مورد نیاز خودت باشه
آخه دوستای هم سن و سالام که بلد نیستن، بقیه هم که بزرگترن و من ارتباطی ندارم و بچه‌های این سایت هم نیستن
فقط خواستم بگم اگه خودت نیاز داری بگو تا منم واست سرچی کنم

البته واسم پیغم خصوصی چیزی بزار
مرسي جاويد
فقط اون شرايطي كه توي پست بالا نوشتم رو داشته باشه

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ما هر 4 تامون
نه بومی بوشهریم :(
نه فوق داریم "البته ارش ورودیه ارشد امساله":(
فقط شرط 3 در مورد ما صادقه
تا دلت بخواد تو این رشته مهارت داریم:biggrin::)

خوب ما هر 4 تامون
نه بومی بوشهریم :(
نه فوق داریم "البته ارش ورودیه ارشد امساله":(
فقط شرط 3 در مورد ما صادقه
تا دلت بخواد تو این رشته مهارت داریم:biggrin::)
اگه قرار شد غير بومي بگيرن حتما شما در اولويتيد و خبرتون ميكنم .البته به شرطي كه بتونيد توي شرايط جنوب كار كنيد . ميتونيد ؟‌
راستي اگه تو دانشگاتون يا جايي كسي با چنين شرايطي سراغ داشتين خبرم كنيد
مرسي

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار شد غير بومي بگيرن حتما شما در اولويتيد و خبرتون ميكنم .البته به شرطي كه بتونيد توي شرايط جنوب كار كنيد . ميتونيد ؟‌
راستي اگه تو دانشگاتون يا جايي كسي با چنين شرايطي سراغ داشتين خبرم كنيد
مرسي
ببینم چی کار میتونم بکنم

mahdi_ba15

عضو جدید
اگه کسی سابقه در طراحی شبکه آب و یا ابنیه داره لطفا جواب بده

اگه کسی سابقه در طراحی شبکه آب و یا ابنیه داره لطفا جواب بده

سلام
ممنون میشم اگه کسی مهندس با سابقه 7و5 سال در این زمیته ها بخصوص hydrology و topography داره بگه از کجا پیداشون میشه کرد .
متشکر

bahman-70

عضو جدید
نیاز به همکار آقا جهت کار در کارگاه تهران

نیاز به همکار آقا جهت کار در کارگاه تهران

با سلام

جهت کارگاه ساختمانی در شمال تهران نیازمند به 2 نفر آقا ،تکنسین یا مهندس عمران و یا معماری میباشد.
در صورت تمایل پیغام بگذارید تا اطلاعات بسشتری در اختیارتان گذاشته شود

با تشکر

ebrahim3953

عضو جدید
با سلام

جهت کارگاه ساختمانی در شمال تهران نیازمند به 2 نفر آقا ،تکنسین یا مهندس عمران و یا معماری میباشد.

با تشکر
سلام لیسانس عمران دارم بدون سابقه کاری:que:

hamed_falah

عضو جدید
سلام شماه تماس من09122215882 ممنون ميشم اطلاعاتتون در اختيارم قرار بديد.

salman hatami

کاربر فعال
با سلام

با تشکر

سلام

این چه جور کاریه که تکنسین یا مهندس بودنش و همچنین عمران یا معماری بودنش تفاوتی نمی کنه !!!؟؟؟
این موضوع یه کم جای گلایه داره !!
دوستان هم بهتره خوب به این قضیه توجه کنند !!!!

حاتمی

آخرین ویرایش:

The Lunatic

عضو جدید
سلام

این چه جور کاریه که تکنسین یا مهندس بودنش و همچنین عمران یا معماری بودنش تفاوتی نمی کنه !!!؟؟؟
این موضوع یه کم جای گلایه داره !!
دوستان هم بهتره خوب به این قضیه توجه کنند !!!!

حاتمی

فکر میکنم عملگی باشه.
چون کاری که هر کسی میتونه انجام بده همین عملگیه.

احسان اببخش

عضو جدید
همكاري

همكاري

با سلام خدمت كليه مهندسين اينجانب مهندس عمران بوده و اماده همكاري با ساير دوستان مهندس و شركتهاي مهندسي را در هر زمينه عمراني رادارم اينجانب به تمامي نرم افزارهاي عمراني مسلط بوده و كار اصلي من طراحي و انجام محاسبات سازه اي و متره و براورد و محاسبات سازه اي طرح ها ميباشد با تشكر از همي دوستان مهندس شماره تماس با من :. .......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

solar flare

مدیر بازنشسته
به جمع ما خوش اومديد
ان شالله هر چه زودتر يه همكار خوب پيدا ميكنيد
اما بهتره به آگهي استخدام باشگاه مراجعه كنيد

5reza4

عضو جدید
مهندس عمران هستم ازسال 83 در پروژه 130000 متري ايران سازه وابسته به تامين اجتماعي در مشهد فعال هستم و اينك به انتها رسيده وتا تير 88آزادميشم . شماره تلفن 8647311 داخلي 123

khatere-b

عضو جدید
سلام
من داداشم مهندس عمرانه ولی پایان خدمت نداره کمی هم سابقه کاری بصورت پاره وقت داره. اگه خواستین ایمیل بزنین تا باهاش در میون بذارم.

علی اصغریان

عضو جدید
درخواست کار، مهندس عمران

درخواست کار، مهندس عمران

با سلام
اینجانب علی اصغریان متولد 1362، ساکن تبریز، با 5 سال سابقه اجرایی، آماده همکاری به صورت قراردادی در کلیه موارد مورد نیاز پروژه های ساختمانی در تمام نقاط کشور می باشم،

اگر نیاز باشد، در صورت تماس با ایمیل من می توانم رزومه کاری ام را نیز ارسال کنم.

Ali_Asghariyan@hotmail.com

rahaashiyan

عضو جدید
آقای اصغریان شما اطلاعاتی راجع به نحوه کار تو بخش ممیزی شهرداری دارین؟

GH.T

عضو جدید
كارشناس ارشد GIS بومي استان بوشهر

كارشناس ارشد GIS بومي استان بوشهر

سلام.
چون يكي از دوستان درخواست داده بود،من دانشجوي كارشناسي ارشد GISهستم و بومي استان بوشهر نيز هستم.
دوست عزيزي كه سوال كرده بودن ميتونن با اين آدرس براي من پيام بفرستن:
tehshz1361@yahoo.com

بالا