راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda_f

عضو جدید
خواهر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :exclaim:
این v.architect دیگه کیه هان؟؟؟:w00:
تو هم از اون کمربندا که به فرزاد میزنم دلت میخوادا:weirdsmiley:
به جای این قرتی بازیا بیا به درس این دخترم برس ...
امسال اگه قبول نشی من میدونم با توا ...:w08:

داداش شما خون خودتو کثیف نکن:(....خوب باید به فکر منم باشی دیگه:w05:

joliet_arch

عضو جدید
بچه ها لطفا برا کنکور کاردانی به کارشناسی یه کمکی
یه منبعی جیزی کمکم کنیییییییییییییییییییییییییید!!!!!!!!!11

free88

کاربر فعال
چیه سحر خانوم.حسودیت میشه واسه من شوووهر پیدا میشه:w07:؟تازشم من اگه داداشتون بیاد خواستگاریم خودمو میکشم:w47:
اول اينكه خواهرم خيلي خواستگار داره و هنوز كه هنوزه پشت در خونه چادر زدند :exclaim: دوم اينكه خيلي دلت بخواد منو اينقدر بمون كه:w01: ترشي بشي از نو ع ليته:w07::w15:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
جولی جون چه کمکی می خوای؟؟؟
منابع رو از تو سایت موسسه پارسه می تونی ببینی

سوفیا جان عمه...منم میخوام کنکور بدم :w16:بیا با هم همدردی کنیم:w24:
ای فدات بشم عمه جون....تا حالا کجا بودی؟!:heart:
چه خبر؟شروع کردی؟؟آزمون پارسه ثبت نام کردی؟چه کتابایی خریدی؟:w20:
من بابام ورشکست شد از بس کتاب خریدم:cry:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
صفحه اول همین تاپیک هم کلی منبع نوشته.
توی تاپیک منابع کنکور کارشناسی هم کلی اطلاعات میتونی بدست بیاری.
هر سوالی هم داری بپرس ما جواب میدیم:gol:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اينكه خواهرم خيلي خواستگار داره و هنوز كه هنوزه پشت در خونه چادر زدند :exclaim: دوم اينكه خيلي دلت بخواد منو اينقدر بمون كه:w01: ترشي بشي از نو ع ليته:w07::w15:

ممنون خان داداش :w16:
این ندا خانوم خودشو میندازه به پسر مردم افتخارم میکنه :w00:

rozhann

مدیر بازنشسته
وایییییییییییییییییی
شماها چه خونواده پر جمعیتی هستین.
میخواین یه تاپیک بزنیم شجره نامتون رو توش بذارین.
من هردفعه میام اینجا یکی به خونوادتون اضافه میشه.
شما میرین پارک چجوری سرشماری میکنین کسی جانمونه؟

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی من اگه موهاشم رنگ دندوناش بشه عمرا بذارم زن آدمی مثه تو بشه ...
آبجیمو که از سر راه نیوردم که به هر کی از راه رسید بدم بره ...
طرف باید آدم حسابی باشه ... در شان و مقام خودمون باشه ...

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی؟؟؟ بابا تو از کجا میدونی چشماش سیاهه؟؟؟؟
مامان نیست هرکاری دلت می خواد می کنی ها.................
به چشم زن مردم چیکار داری؟؟؟؟:w00:
دختر بابا!!!
تو طرفدار منی یا مامانت؟؟
منکه اینهمه دوستت دارم ...
برات قاقالی میخرما ولی به مامانی چیزی نگی ...
به خاطر خودش میگم تو روحیه اش تاثیر بد میذاره امتحاناشو بد میده:w16:

V.architect

عضو جدید
خواهر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :exclaim:
این v.architect دیگه کیه هان؟؟؟:w00:
تو هم از اون کمربندا که به فرزاد میزنم دلت میخوادا:weirdsmiley:
به جای این قرتی بازیا بیا به درس این دخترم برس ...
امسال اگه قبول نشی من میدونم با توا ...:w08:
من مخلص شما هم هستم:w45:
من که با درس خوندنش مشکل ندارم:w16:
میمونه رضایت شما برادر وظیفه شناس:love::d:redface:

free88

کاربر فعال
آبجی من اگه موهاشم رنگ دندوناش بشه عمرا بذارم زن آدمی مثه تو بشه ...
آبجیمو که از سر راه نیوردم که به هر کی از راه رسید بدم بره ...
طرف باید آدم حسابی باشه ... در شان و مقام خودمون باشه ...
:mad: خيلي هم دلت بخواد خواهر ه ترشي شده تو را من ببرم :biggrin::w15: همون يكي با شما فاميل شديم براي هفت پشتمون كافي

کیمیا صبا

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من کارشناسی پیوسته معماری سراسری می خوندم که انصراف دادم. چون از اولش با دید درستی به این رشته نرفته بودم و استادا این رشته رو خیلی بد بهم معرفی کردند و خاطرات بدی واسم ساختند...من همیشه از معماری خوشم میاد و خواهد آمد و عاشقشم...صادقانه میگم... ولی از محیط دانشگاه و جو خرکاری بچه ها بیزارم...من عاشق خود خود معماریم نه مزایاش...یعنی در درجه ی اول میخوام این احساس قشنگمو راجع به معماری حفظ کنم...امیدوارم درک کنین...با وجود اینکه همه و همه ی اطرافیان این کارمو حماقت محض دونستند ولی راهمو انتخاب کردم...خیلی سخته و سخت بوده ...من همیشه خودم راهمو شجاعانه انتخاب کردم بدون اینکه به حرف و منطق بقیه ها اهمیت بدم...مهم توی زندگی من حس رضایت از خودمه ...من نمی تونم خودمو با طرز تفکر بقیه ها تطبیق بدم...اینکه میگن عقب میفتی ...خیلی حیفه ... بعد میخوای چیکار کنی... پشیمون میشی مطمئنم...اینجام که خوندم اونطوری میشم کارشناس و اینطوری می شدم مهندس...حالا میخوام ادامه بدم...یعنی کاردانی به کارشناسی بخونم...ولی چیزی راجع بهش نمی دونم...میخوام راهنماییم کنین...کتاباشو که معرفی کردین دیدم ...آره ...ولی میخوام بدونم دقیقا از کجا میشه یه اطلاعات جامع راجع به امتحانای کاردانی به کارشناسی... به دست آورد...راسشو بخواین خودم هنوز مبهمه همه چی واسم...اصلا هم نمی دونم که از کجا باید همه چیزو به صورت جامع راجع به این قضیه پیدا کنم...دنبال اطلاعات اشخاص نیستم...دنبال اطلاعات کلی که به صورت هفته نامه ...توی جایی درج بشه... یا دنبال نهادهایی که این مسئله زیر نظر اونا هست می گردم...یعنی درواقع نمی تونم به اطلاعات اشخاص اعتماد کنم...چون دنبال رتبه ی جالب هستم و میخوام همه چیز تحت کنترلم باشه...خواهشا کسی پی ام نده که بابا بی خیال ...ولش کن اصلا این چیزا مهم نیست... زندگی رو بچسب... من فقط دنبال جواب آدمای جدیم...

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
من کارشناسی پیوسته معماری سراسری می خوندم که انصراف دادم. چون از اولش با دید درستی به این رشته نرفته بودم و استادا این رشته رو خیلی بد بهم معرفی کردند و خاطرات بدی واسم ساختند...من همیشه از معماری خوشم میاد و خواهد آمد و عاشقشم...صادقانه میگم... ولی از محیط دانشگاه و جو خرکاری بچه ها بیزارم...من عاشق خود خود معماریم نه مزایاش...یعنی در درجه ی اول میخوام این احساس قشنگمو راجع به معماری حفظ کنم...امیدوارم درک کنین...با وجود اینکه همه و همه ی اطرافیان این کارمو حماقت محض دونستند ولی راهمو انتخاب کردم...خیلی سخته و سخت بوده ...من همیشه خودم راهمو شجاعانه انتخاب کردم بدون اینکه به حرف و منطق بقیه ها اهمیت بدم...مهم توی زندگی من حس رضایت از خودمه ...من نمی تونم خودمو با طرز تفکر بقیه ها تطبیق بدم...اینکه میگن عقب میفتی ...خیلی حیفه ... بعد میخوای چیکار کنی... پشیمون میشی مطمئنم...اینجام که خوندم اونطوری میشم کارشناس و اینطوری می شدم مهندس...حالا میخوام ادامه بدم...یعنی کاردانی به کارشناسی بخونم...ولی چیزی راجع بهش نمی دونم...میخوام راهنماییم کنین...کتاباشو که معرفی کردین دیدم ...آره ...ولی میخوام بدونم دقیقا از کجا میشه یه اطلاعات جامع راجع به امتحانای کاردانی به کارشناسی... به دست آورد...راسشو بخواین خودم هنوز مبهمه همه چی واسم...اصلا هم نمی دونم که از کجا باید همه چیزو به صورت جامع راجع به این قضیه پیدا کنم...دنبال اطلاعات اشخاص نیستم...دنبال اطلاعات کلی که به صورت هفته نامه ...توی جایی درج بشه... یا دنبال نهادهایی که این مسئله زیر نظر اونا هست می گردم...یعنی درواقع نمی تونم به اطلاعات اشخاص اعتماد کنم...چون دنبال رتبه ی جالب هستم و میخوام همه چیز تحت کنترلم باشه...خواهشا کسی پی ام نده که بابا بی خیال ...ولش کن اصلا این چیزا مهم نیست... زندگی رو بچسب... من فقط دنبال جواب آدمای جدیم...
سلام کيميا جان...همونطور که خودت گفتي من نمي خوام حرفاي تکراري بزنم.... ولي ميخوام راجب معماري بهت بگم.... اينو بدون که بخواي يا نخواي تو معماري بايد خرکار باشي.... بايد تحمل چندين شب بي خوابي رو داشته باشي ... و تحمل خيلي چيزاي ديگه ... تحمل کارايي که به جاي پرداختن به مفهوم به رنگ و زرق و برق کارا پرداختن و وقتي هم که نمره ميگيرن اعصاب آدم خورد ميشه (البته اين يکي بستگي به استادش داره) ...... خلاصه معماري رشته ي سختي نيست بلکه رشته اي هست که فکرو ذهنت بايد روش باشه بايد به همه چي با ديد موشکافانه نگاه کني ... در ضمن من خيلي هم تشويقت مي کنمم که ميخواي ادامه بدي .... من نميگم کار درستي کردي که انصراف دادي ولي حالا که وضعيتت اينه بهترين راه رو انتخاب کردي براي ادامه.... راستي اگه بري سايت مرکز معماري ايران ميتوني ازش استفاده ي خوبي ببري
http://www.iacenter.ir/

sinasignal

عضو جدید
زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

سلام به همه دوستان گل

این زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد کیه؟

یکی میگفت شنبه آینده :eek:!!!
درسته ؟

اگه نه ، پس کی هستش ؟؟؟ :mad:

free88

کاربر فعال
سلام دوستان عزیز
سلام عزيزم خوب هستيد من ميدونم شما كدوم دانشگاه ميخوني وخيلي دوست داشتم جاي شما بودم چون هر كسي از اون دانشگاه فارغ تحصيل شده براي خودش كسي شده يعني ويعني معماري فهميده هر چه جو كلاس سخت تر باشه خيلي بهتره چون كيفيت ميره بالا داري اشتباه ميكني معماري يعني شب بيدار بودن معماري يعني استرس معماري يعني صبح تحويل پروژه چشمات پف كرده باشه معماري يعني ....... كارهاي معماري را براي دل خودت انجام بده طوري كه خودت از اون لذت ببري حتي اگه پايين نمره ي كلاس بگيري هميشه نگو انها بهترين هستند بگو تو بهتريني;)

t.ando

عضو جدید
سلام
جواب كارداني به كارشناسي آزاد 88 روز ؟ 8 بهمن اعلام ميشه
خيلي ديره.واقعا مزخرفه خودشون گفته بودن حتما تا آخر دي اعلام ميكنن ولي...
:w00:(فش )

sh.as

عضو جدید
اعلام نتايج كارشناسي ناپيوسته آزاد؛ چهارشنبه
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي اعلام كرد: اسامي پذيرفته شدگان كارشناسي ناپيوسته سال 86 دانشگاه روز چهارشنبه سوم بهمن به طور همزمان از طريق ويژه نامه فرهيختگان و سايت مركز آزمون به نشاني www.azmoon.com اعلام مي‌شود.

دكتر اقبالي در اين باره گفت: پذيرفته شدگان مي‌توانند طي روزهاي 13 الي 15 بهمن ماه جهت ثبت نام به واحدهاي دانشگاهي پذيرفته شده مراجعه كنند.

به گفته اقبالي، ‌قبول‌شدگان به هنگام ثبت نام بايد اصل شناسنامه عكسدار و دو برگ كپي از تمام صفحات آن، اصل و يك برگ فتوكپي كارت ملي، 6 قطعه عكس (براي مشمولين 12 قطعه)، اصل و تصوير مدرك كارداني مورد تاييد وزارت علوم يا گواهي موقت معتبر را به همراه داشته باشند.

اقبالي تاكيد كرد: پذيرفته شدگان در موعد مقرر بايد به محلهاي دانشگاهي خود مراجعه كنند چرا كه عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ثبت نام و تحصيل تلقي مي‌شود

V.architect

عضو جدید
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي اعلام كرد: اسامي پذيرفته شدگان كارشناسي ناپيوسته سال 86 دانشگاه روز چهارشنبه سوم بهمن به طور همزمان از طريق ويژه نامه فرهيختگان و سايت مركز آزمون به نشاني www.azmoon.com اعلام مي‌شود.

دكتر اقبالي در اين باره گفت: پذيرفته شدگان مي‌توانند طي روزهاي 13 الي 15 بهمن ماه جهت ثبت نام به واحدهاي دانشگاهي پذيرفته شده مراجعه كنند.

به گفته اقبالي، ‌قبول‌شدگان به هنگام ثبت نام بايد اصل شناسنامه عكسدار و دو برگ كپي از تمام صفحات آن، اصل و يك برگ فتوكپي كارت ملي، 6 قطعه عكس (براي مشمولين 12 قطعه)، اصل و تصوير مدرك كارداني مورد تاييد وزارت علوم يا گواهي موقت معتبر را به همراه داشته باشند.

اقبالي تاكيد كرد: پذيرفته شدگان در موعد مقرر بايد به محلهاي دانشگاهي خود مراجعه كنند چرا كه عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ثبت نام و تحصيل تلقي مي‌شود
3 بهمن که شنبست چهارشنبه میشه 7 بهمن.........:razz::que:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

ساله 86 ؟؟؟ :lol:
ميلادي يا قمري‌؟ :lol:
شقايق جان گير كردي .... بالاخره اومدي پستت رو دادي
:lol:
بچه ها خوديه.....نذارين قِصِر (!) در بره :lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا