مطالعه گروهی؛ آمادگی جهت کارشناسی ارشد90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen-moghadam

عضو جدید
من ترم یک ناپیوسته هستم.دارم از حالا بزنامه ریزی میکنم.میخوام بخونم.کمک کنید

proarc

عضو جدید
من هم آماده ام منتها نمی دونم چجوری میشه واسه ارشد خوند با این همه مشکل که دارم
می دونم که بایئ یه برنامه ریزی درست داشته باشیم پس همه به هم کمک کنیم تا قبول بشیم
من بین این 2تا گرایش ارشد موندم که کدوم یکیش رو انتخاب کنم
مدیریت پروژه و ساخت - تکنولوژی معماری
ممنون میشم مکم کنید

moya_memar

عضو جدید
سلام بچه ها.
من یه مشکلی دارم.:wallbash:
هنوز پروژه هام تموم نشده:w10: حتی وقت ندارم منابع رو آماده کنم میشه یکم برنامه رو عقب بندازید.
ممنون می شم.
مرسیییییییییییی:w27:

نسیم معمار

عضو جدید
ولی بازم کسی نگفت از کی باید شروع کنیما؟؟؟؟:que:
منابع من که تقریبا آمادست همشو که نمیخوام بخرم اکثرش هم کتابخونه شهرداری اصفهان داره با 12 روزه امانت
بقیه منابعی که میگید منظورتون جزوات دیگه؟:redface:
من برا زبان درک مطلب خوبی دارم میخوام بیشتر از تو متن کلمات
رو بخونم راستشم بگم زبان تخصصی معماریم هم خوب نیست بنظرتون چه کتابیو شروع کنم :smile:
1سوال دیگه کلمات تصویری رو چطوری بخونم یا G5 کنم؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

allameyememar

عضو جدید
از همه مهمتر زبانه به نظر من كه حتما بايد با جعبه لايتنر بخونيد
من خودك از 30 تا سوال زبان 29 تاشو زدم و اگه يخرده بي دقتي نميكردم :confused: حداقل بالاي هشتاد ميزدم ولي خوب واسه من 52 درصد هم بد نيست
بقيه درس ها هم فقط با چند دور خوندنه كه توي ذهن ميمونه

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه بی زحمت یکی روش g5 کردن لغات زبان رو توضیح بده.

gole yakh_archi

عضو جدید
سلام دوستان
بالاخره پروژه هام تموم شد:smile: منم هستم. اکثر منابع رو هم دارم .برنامه رو از کی شروع میکنید؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز سه شنبه بوداااااااااااااااااااااا.
پس کجایی آرشیتکت ؟
هر کس از آرشیتکت خبر داره اعلام کنه و یک جمعیت منتظر برنامه ریزی رو از نگرانی نجات بده !!

ارشیتکت86

عضو جدید
امروز سه شنبه بوداااااااااااااااااااااا.
پس کجایی آرشیتکت ؟
هر کس از آرشیتکت خبر داره اعلام کنه و یک جمعیت منتظر برنامه ریزی رو از نگرانی نجات بده !!

نگران منی یا برنامه:) من پیشنهاد برنامه ای رو آماده کردم اما نظرم اینه که تا آخر هفته همه حداقل یه درس از همه کتاب ها حتی زبان رو بخونند وبرنامه پیشنهادی خودشونو اعلام کنند تا آخر مرداد ودر بعضی دروس تا آخر شهریور چون ما هنوز منبع زیاد داریم نظر؟

binahayat_m

عضو جدید
نگران منی یا برنامه:) من پیشنهاد برنامه ای رو آماده کردم اما نظرم اینه که تا آخر هفته همه حداقل یه درس از همه کتاب ها حتی زبان رو بخونند وبرنامه پیشنهادی خودشونو اعلام کنند تا آخر مرداد ودر بعضی دروس تا آخر شهریور چون ما هنوز منبع زیاد داریم نظر؟

من قصد داشتم تو تابستون فقط زبان و اسکیس کار کنم
تئوری ها بزارم از مهر به بعد!
فکر میکنم اینجوری بهتره چون تا اون موقع خیلی از مباحث فراموش می شه!؟

raha

مدیر بازنشسته
اجازه بچه ها. من یه نظر بدم؟!:)
با توجه به تجربه کارهای گروهی تو تالار معماری من شخصا به این نتیچه رسیدم که بهتره خودتون رو وابسته به هم یا یه برنامه ی خاص یا یه فرد خاص نکنید. هر کس واسه خودش برنامه ریزی کنه و شیوه و روش خودش رو در خوندن دروس دنبال کنه. اما از حال هم خبردار باشین دائما" که تا کجا پیش رفتین. کی چی خونده. چی کار کرده! و بیاین رو موضوعات مختلف بحث کنید حتی اگر مباحثی که خوندین با هم تطبیق نداشته باشه. به هر حال ممکنه باشن کسایی که جوابتون رو بدونن...
تو همین تالار نزدیک به کنکور که بود یکی از کاربرا elahe66 اومد و شروع به پرسیدن کرد از تاسیسات از سازه و... اون میپرسید بقیه جواب میدادن... همین سوال و جوابا باعث شد کلی چیز از هم یاد بگیریم... به همین راحتی! تاپیک آنالیز سوالات ارشد رو ببینید چه بحث های مفیدی ناخواسته توش شکل گرفت!! دائم بیاین و سوالاتتون رو بپرسید از هم...حتی واسه اینکار میتونید یه تاپیک یا چنتا تاپیک واسه دروس مختلف بزنید... موفق باشید

ارشیتکت86

عضو جدید
من قصد داشتم تو تابستون فقط زبان و اسکیس کار کنم
تئوری ها بزارم از مهر به بعد!
فکر میکنم اینجوری بهتره چون تا اون موقع خیلی از مباحث فراموش می شه!؟

نمیدونم ولی واسه من که ترم 7 میشم کلی درس وکار دارم فقط وقت مرور دارم نه تفهیم:gol:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به تجربه کارهای گروهی تو تالار معماری من شخصا به این نتیچه رسیدم که بهتره خودتون رو وابسته به هم یا یه برنامه ی خاص یا یه فرد خاص نکنید. هر کس واسه خودش برنامه ریزی کنه و شیوه و روش خودش رو در خوندن دروس دنبال کنه. اما از حال هم خبردار باشین دائما" که تا کجا پیش رفتین. کی چی خونده. چی کار کرده! و بیاین رو موضوعات مختلف بحث کنید حتی اگر مباحثی که خوندین با هم تطبیق نداشته باشه. به هر حال ممکنه باشن کسایی که جوابتون رو بدونن...
تو همین تالار نزدیک به کنکور که بود یکی از کاربرا elahe66 اومد و شروع به پرسیدن کرد از تاسیسات از سازه و... اون میپرسید بقیه جواب میدادن... همین سوال و جوابا باعث شد کلی چیز از هم یاد بگیریم... به همین راحتی! تاپیک آنالیز سوالات ارشد رو ببینید چه بحث های مفیدی ناخواسته توش شکل گرفت!! دائم بیاین و سوالاتتون رو بپرسید از هم...حتی واسه اینکار میتونید یه تاپیک یا چنتا تاپیک واسه دروس مختلف بزنید... موفق باشید

شدیییییییییییییییییدا باهات موافقم.مرسی از راهنماییت.

• Like
واکنش ها: raha

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگران هیچ کدوم.به نظرم همگی به کاری که رها گفته عمل کنیم عاقبت بخیر خواهیم شد!!

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

از آنجایی که زبان یکی از ملاک های مهمه برای ارشد من نزدیگ به 19 gig آموزش به زبان لاتین برای تقویت گرامر و reading دانلود کردم یکی از بهترین مجموعه ها یادگیری زبان :
1-interchange (پایه-متوسط-پیشرفته)
2-لغات 504
3-effordless
4-learn to speak english
ووو.........

همچنین کتاب و جزوات تاریخ معماری و کتاب های قبادیان خیلی مهمه...

متکی به هم نباشید....

• Like
واکنش ها: MEG

nauthy girl

عضو جدید
سلام بچه ها
من ترم 8 هستم يه ترم ديگه دارم اما ميخوام واسه ارشد شروع كنم
راستي من فقط ميخوام سراسري كنكور بدم

ارشیتکت86

عضو جدید
سلام

از آنجایی که زبان یکی از ملاک های مهمه برای ارشد من نزدیگ به 19 gig آموزش به زبان لاتین برای تقویت گرامر و reading دانلود کردم یکی از بهترین مجموعه ها یادگیری زبان :
1-interchange (پایه-متوسط-پیشرفته)
2-لغات 504
3-effordless
4-learn to speak english
ووو.........

همچنین کتاب و جزوات تاریخ معماری و کتاب های قبادیان خیلی مهمه...

متکی به هم نباشید....

ممکنه اسم انتشارات ومولف ها رو لطف کنی

ارشیتکت86

عضو جدید

سلام سوال اول آشنایی با معماری اسلامی ایران دکتر پیرنیا چیجوری بخونیم بیشترش که عکسه؟عکسا رو حفظ کنیم:cry:

ارشیتکت86

عضو جدید
خوب پس این تاپیکم به سرنوشت بقیه دچار شد من میخواستم باهم بخونیم تا انگیزه امون بیشتر بشه تنبلی نکنیم چون وقتی میبینم بقیه چیکار میکنند انگیزه میگیرم آخر هفته خلاصه هامونو عکس بگیریم وبفرستیم و... اما وقتی همه مخالفن okپس bye

آخرین ویرایش:

raha

مدیر بازنشسته
سلام سوال اول آشنایی با معماری اسلامی ایران دکتر پیرنیا چیجوری بخونیم بیشترش که عکسه؟عکسا رو حفظ کنیم:cry:

آره باید عکسا رو حفظ باشید... من پلانا رو یکبار واسه خودم میکشیدم تا دقتم نسبت بهشون بیشتر بشه! خیلی فراره. باید دائم مرورشون کنید تا ملکه ذهنتون بشن!

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب پس این تاپیکم به سرنوشت بقیه دچار شد من میخواستم باهم بخونیم تا انگیزه امون بیشتر بشه تنبلی نکنیم چون وقتی میبینم بقیه چیکار میکنند انگیزه میگیرم آخر هفته خلاصه هامونو عکس بگیریم وبفرستیم و... اما وقتی همه مخالفن okپس bye

ای وای :w05:آرشیتکت قهر کرده:w09:حالا ماها چکار کنیم:w20::w22:
رها هم که گفت با هم هماهنگ باشین.از حال هم خبر داشته باشین.:w24::w13::w26::w36:خلاصه امید ما دبستانی ها به تو بود آرشیتکت.
نمیگی این طوری حرف میزنی قلب ما که با باطری کار میکنه چی میشه؟:w47:
هیچ کس که مخالفت نکرد.تازه خود تو هم که موافق بودی.پس ...
ای خداااااااااااااااااااا :w06:
اینجا چرا اینطوری شده؟بعدم رها میگه غر نزن:w04:

نسیم معمار

عضو جدید
G5

G5

بچه ها میشه بی زحمت یکی روش g5 کردن لغات زبان رو توضیح بده.

عزیزم 1 برگ کاغذ حداقل 5*5 که تو دست جا بشه(1برگ A4 رو 15 قسمت کنی) برمیداری 1 طرفش سوال و 1 طرفش جوابو مینویسی البته برا زبان انگلیسی یک طرف لغت و طرف دیگه معنی لغت یادت باشه جوابها کوتاه و صریح باشه
روش چرخاندن کاغذت هم باید عمودی باشه یعنی پشت و روی کاغذ برعکس هم نوشته شده باشه تا سریعتر بتونی کاغذهارو مرور کنی
{البته G5جعبه
و کاغذ مخصوص داره که میتونی بخری جعبش 7500 و کاغذاشم هر بسته 500تایییش 1000 تومنه چیزه زیاد گرونی نیست البته اگه پک کامل رو بخوای قیمتش بالاتر میره اگه جعبه گرفتی cd داره که روشش رو کامل توضیح داده}
موفق باشی

آخرین ویرایش:

gole yakh_archi

عضو جدید
سلام،این که با هم بخونیم به نظر من فکر خیلی خوبیه، اینطوری اگر از برنامه عقب افتادیم انگیزمون برای جبران بیشتره تا وقتی تنهایی می خونیم ،خوب هر کس با این روش مشکل داره میتونه با برنامه خودش پیش خودش بره ،به این زودی خداحافظی نکن:(:warn:

ارشیتکت86

عضو جدید
سوال:
"یکی از امتیازات معماری ایرانی این است که هرگز از مکان هندسی همگن برای پوشش استفاده نشده است"صفحه24 آشنایی با معماری ایران معنیش چیه؟

2- عکس های این کتابم باید حفظ باشیم عکس نه پلان نماو...

نسیم معمار

عضو جدید

آرشیتکت جون هنوز قهری:crying2:
حالا که این تاپیک جالب شده و همه میخوایم با هم درس بخونیم :w32: نرو
انقد زود ناراحت نشو :w24:با 2تا نظر مخالف که فوری نباید کنار کشید:w05: به قول خودت:twisted: باید جدی باشیم و اعتقاد داشته باشیم پس چی شد؟:razz:

ارشیتکت86

عضو جدید
آرشیتکت جون هنوز قهری:crying2:
حالا که این تاپیک جالب شده و همه میخوایم با هم درس بخونیم :w32: نرو
انقد زود ناراحت نشو :w24:با 2تا نظر مخالف که فوری نباید کنار کشید:w05: به قول خودت:twisted: باید جدی باشیم و اعتقاد داشته باشیم پس چی شد؟:razz:

نه عزیز دلم فقط من هنوز تحویل دارم وترم تابستون اینه که برنامه ام تغییر کرده من یا تو یا..فرقی نداره منم سعی میکنم آخر هفته برای رفع اشکال واسکیس وعکس خلاصه نویسی ها بیشتر باشم ....پس بسم الله...;)

glow

عضو جدید
manam salam
!payatam shadid
!onam dar sathe tim melli
faghat age mishe yekhrde bishtar tozih bedin ke bayad chikar konim??

وضعیت
موضوع بسته شده است.