عكس : جوانترين دختر ميلياردر جهان

negar_hamzad

عضو جدید

«هند حريري»، دختر رفيق حريري، نخست‌وزير پيشين لبنان، با 4/1 ميليارد دلار سرمايه، جوانترين دختر ميلياردر جهان شناخته شد.

به گزارش برنا، مجله آمريكايي «فوربس»، طي گزارشي كه در شماره اين هفته آن چاپ شد، به معرفي ثروتمندترين زنان زير چهل سال جهان پرداخت.

در اين گزارش، هند حريري 24 ساله، دختر رفيق حريري، نخست‌وزير ترور شده لبنان، موفق شد با 4/1 ميليارد دلار سرمايه، خود را جوانترين ميلياردر جهان معرفي كند.
پس از وي، دو دختر چيني و پس از آن دو، چهار خواهر تركيه‌اي توانستند مقامات دوم تا هفتم را به دست آورند.
منابع آگاه اعلام كرده‌اند، سرمايه دقيق هند حريري، يك ميليارد و چهارصد ميليون دلار است و در ليست 793 نفر ميلياردهاي جهان، رتبه 562 را از آن خود كرده است.

............................................................................................................................
منبع:http://www.pctools.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=648&Itemid=116

*mahdi_joker*

عضو جدید
وای بچه ها من همین الان دختر رویاهام رو پیدا کردم .:w11:
من رفتم ، برام دعا کنید !
موفق باشی.مثل شیر برو جلو.من میدونم موفق میشی.اخه 3 هفته پیش عکس دختر بیل گیتس اینجا بود و من هم موفق بودم.برو که موفق میشی.دلت نسوزه اما اون هم جوون تر بود هم خوشگل تر.پولدار تر هم هست.البته پول که برای ماااااا معیار نیست.هست؟نیییییییییست.

Alireza00

عضو جدید
موفق باشی.مثل شیر برو جلو.من میدونم موفق میشی.اخه 3 هفته پیش عکس دختر بیل گیتس اینجا بود و من هم موفق بودم.برو که موفق میشی.دلت نسوزه اما اون هم جوون تر بود هم خوشگل تر.پولدار تر هم هست.البته پول که برای ماااااا معیار نیست.هست؟نیییییییییست.

من و پول !!!؟؟؟

نه برادر من ، من تو چشماش چیزی دیدم که خیلی بیشتر از پول می ارزه ( مثلا ویلا ، ماشین و استخر ) چرا احساسات یه جوون پاکی مثل من رو بازیچه ی تفکرات کثیف خودتون می کنید ؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بچه ها من همین الان دختر رویاهام رو پیدا کردم .:w11:
من رفتم ، برام دعا کنید !
دوست عزيز تلاش نكن چون من هفته پيش باهاش تموم كردم . قرار عروسي و اينا رو هم گذاشتيم . اين عكس رو هم زود از اينجا بردارين كه بد رو ناموس حساسما ا ا ا :D;)

Alireza00

عضو جدید
بسمه تعالی

ظاهرا این تاپیک دستاویزی شده است ، تا بعضی عناصر متوهم و کذاب با نشر اکاذیب دل این بنده ی عاشق پیشه را خالی کرده و فرصت وصال را از دور نمایند ، بدینوسیله ضمن اعلام بیزاری از این ........ . آن ها را به خدای بزرگ واگذار می کنم .

من ا... توفیق

asna p

عضو جدید
اخه میبخشی مگه میشه اصفهانی باشیدنبال پول نباشی خوش باشی با هاش رفتی زیر شلواری همرا خودت ببر ادمی شاید بخواهی شب بخوابی
:biggrin: