حرمت شكني و تعقل

T.bita

عضو جدید
يه سوالي دارم
كاري هم به سياست ندارم
ولي آيا حرمت شكني به عاشورا و امام حسين (ع) درست بود؟
آيا كارشون رو تاييد مي كنيد يا محكوم؟

آهان حمله به مسجد بی حرمتی نیست؟؟!!!
قتل روز عاشورا .....؟؟!!!
دوستان ......
واقعا نمیدونم چی بگم... چون میدونم هر چی توضیح بدم باز قبول نمیکنید.
خودمو خسته نمیکنم.

راستی یه چیزم بگم.مثلا قرآن آتیش زدن رو... جالبه گفتن قرآن آتیش زده شده حالا فیلماش آماده نیست.آماده شد پخش میکنیم!!!!!!
واقعا هر کی هر چی میگه باور میکنید؟؟

tigerman_h

عضو جدید
آهان حمله به مسجد بی حرمتی نیست؟؟!!!
قتل روز عاشورا .....؟؟!!!
دوستان ......
واقعا نمیدونم چی بگم... چون میدونم هر چی توضیح بدم باز قبول نمیکنید.
خودمو خسته نمیکنم.

راستی یه چیزم بگم.مثلا قرآن آتیش زدن رو... جالبه گفتن قرآن آتیش زده شده حالا فیلماش آماده نیست.آماده شد پخش میکنیم!!!!!!
واقعا هر کی هر چی میگه باور میکنید؟؟
به جای اینجور حرفای کلی که ضد و نقیض هم زیاد براش میاد، دلیل مستند و قاطع بیارید.
اگه نمیخوای حرف بزنی هم الکی پست نده!

AM_mech

عضو جدید
نشد دیگه! بیشتر شبیه یه قطعه‏ی ادبیه تا یه درخواست روشن. حقوق انسان، بی‏حجابیه؟؟!! چیه که الآن ندارین؟

!!! جواب منو دادی؟! مخالفی یا موافق؟؟؟ کمونیست؟!!!!!!

حالا بهتر شد!
در مورد انتخابات، من طرفدار و مخالف شخص خاصی نیستم (متعصب نیستم و 1 رأی داشتم که دادم).. اما عقلاً بحث تقلب رو هم منطقی نمیدونم. قبول دارید کسی که تو این دوره کلی شناخته‏شده‏تر بود و کلی طرفدار پیدا کرده بود (مثلاً به خاطر خدمات بخش روستایی) راحت‏تر و بیشتر از دوره قبل رأی می‏آورد؟ چرا 4سال پیش که نه انقدر میشناختنش، هم رقیبش معروفتر بود، کسی نگفت تقلب؟؟؟ نتیجه انتخابات، منطقی بود. چرا نمیخواید باور کنید؟ چرا نمیخواید قبول کنید از قبل انتخابات، تبلیغات بعضیا با بزن و برقص بود؟ اینو کجای دین ما تأیید میکنه؟؟
راه حل مشکلاتی که همه بش اقرار میکنیم (اجتماعی-مدیریتی-...)، آشوب و تخریب طرف مقابل و اموال عمومیه؟؟؟
بهم گفتی بچه اما جوابتونمیدم چون یادم دادن جواب بی ادبی رو با بی ادبی نمیدن
و واست تشکر زدم چون بالاخره تو کل کامنتات یه جمله منطقی گفتی
حالا جوابت:
1-ندیدی؟ جالبه یعنی از تلویزیون کامل تسخیر شده انتظار پخش اینها رو هم داشتی؟ یه سر تو گوگل بزن تا ببینی عکس پدری که بچه شو کامل سبزپوش کرده بود و با یه پیشونی بند یا علی اصغر جلوی گاردیایی واساده بود که اماده شلیک به یه دختر بودند
از پیر مرد هیئتی که داشت گریه میکرد و امام حسین رو صدا میزد برای مظلومیت دختری که زیر چرخهای ماشین پلیس ...
از پسری با مچ بند سبز که نمیذاشت دست زخمیشو با پارچه که اسم امام حسین داشت ببندند و فریاد میزد اون اسم حرمت داره با خون من نجسش نکنید
از دخترایی که دور گاردیا حلقه زدند و مردم رو به عاشورا قسم میدند که کاریشون نداشته باشند و مردم به اسم عاشورا قبول کردند
اینا رو تو اون قاب مربعی که بش استناد کردی نشون داده؟
2-امضای من یه انتخاب شخصیه خوب یا بعد یکی از اهداف این اعتراضات اینه که تو امثال تو یاد بگیرین عقایدتون رو به کسی تحمیل نکنید
3-نه از من نپرسیدی من تفره نمیرم حرف من اینه:
1-من و هم خابگاهیام رایمونو توی صندوق سیار انداختیم همگیم گفتینم به موسوی رای دادیم حالا گیریم هم خابگاهیام دروغ گفتن اما من که به موسوی رای دادم چرا ارای اون صندوق 100% دراومد دکتر احمدی نژاد چرا 100% پس رای منن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-اره منم فکر میکنم بی تقلبم اون رای میورد پس چرا تقلب کردن و این اشوبا رو راه انداختن؟
3-اون ادمای روستایی که شما ازشون حرف زدی خدا میدونه که منم از پول دار شدنشون خوشحال می شم اما نه اینطور.. نه اینطور که نزدیک انتخابات (پدر من رئیس بانک و این حرفم با سنده) کلیه پرسنل بانک رو مجبور کنن برند دم در تک تک خونه ها با 100.000 پول 2تا باکس روغن و یه گونی برنج... و به پرسنل تاکید شده بود که دم هر در بگند از طرف دکتر احمدی نژاد...میدونستی یزیدم اینکارو میکرد؟ یزید به تکرار از امام علی اینکارو میکرد البته مخفیانه کار کردن امام علی کجا و بوق و کرنای یزید کجا؟ راسی سریال معصومیت از دست رفته رو دیدی؟ وفتی ابن مرجان حکومتش رو تو خطر دید از شوذب کمک گرفت و اقای خزانه دارم گفت این که خزانه رو بین مردم به اسم شما تقسیم کنیم بهترین راهه تا حسین تنها بمونه و اینطور شد به نظرت سیاستشون تکراری نی؟ من حرفم اینه چرا مثل یزید موافق جمع کرد چرا با پول؟به خدا رای اوردن با رقص شرف داره به رای با پول مگه نشنیدی مسلم به اهل کوفه گفت اگر میدیدم یزید شما رو با مستی و بزم به مخالفت با حسین کشانده ارامتر بودم از حال که می بینم به بهای رنگ سکه حسین تنها مانده...
4-من حکومت این باشه یا هر حکومت دیگه همینقدر حجاب دارم همینقدرم اعتقاد ازادی بیشتر رو واسه حجاب و بقیه کارا نمیخوام من ازادی میخوام برای اینکه ببینم تلوزیون همونقدر که از خروش مردم میگه از اعتراضاتم بگه میخام جواب حرف گلوله نباشه میخام یه مرد پیدا شه بگه اره ما 5نفر و دیروز کشتیم اشتباه کردیم نه اینکه بگند مرگ مشکوک!!! من میخوام هم کلاسیم رتبه 200.000 نباشه و به اسم سرباز گمنام وارد دانشگاه نشده باشه وقتی من خودم رو کشتم رتبه ام شده 2000
من میخوام نبینم روز قبل از امتحان سوالاروبه این سرباز گمنام اتاق کناری میرسونند که خدا میدونه به چشم دیدم تا درساشو با نمره بهتر من پاس بشه
من میخوام شاگرد اول کل دانشکده پشت کنکور ارشد نمونه به اسم ستاره دار بودن و برادر بسیجی رتبه ..... بره فو ق خواجه نصیر...
حرف من اینه میتونی بفهمی؟

واسه اموال عمومیم یکی از اقوام نزدیک که پرستاره بچش دید که شیشه بیمارستان رو گاردیه شکوند و وقتی اعتراض کرده جوابشو با چند تا کلمه عربی یه ضربه باتوم گرفته...حالا شما جواب بده من حرفم بی منطفیه؟

tigerman_h

عضو جدید
بهم گفتی بچه اما جوابتونمیدم چون یادم دادن جواب بی ادبی رو با بی ادبی نمیدن
و واست تشکر زدم چون بالاخره تو کل کامنتات یه جمله منطقی گفتی
حالا جوابت:
1-ندیدی؟ جالبه یعنی از تلویزیون کامل تسخیر شده انتظار پخش اینها رو هم داشتی؟ یه سر تو گوگل بزن تا ببینی عکس پدری که بچه شو کامل سبزپوش کرده بود و با یه پیشونی بند یا علی اصغر جلوی گاردیایی واساده بود که اماده شلیک به یه دختر بودند
از پیر مرد هیئتی که داشت گریه میکرد و امام حسین رو صدا میزد برای مظلومیت دختری که زیر چرخهای ماشین پلیس ...
از پسری با مچ بند سبز که نمیذاشت دست زخمیشو با پارچه که اسم امام حسین داشت ببندند و فریاد میزد اون اسم حرمت داره با خون من نجسش نکنید
از دخترایی که دور گاردیا حلقه زدند و مردم رو به عاشورا قسم میدند که کاریشون نداشته باشند و مردم به اسم عاشورا قبول کردند
اینا رو تو اون قاب مربعی که بش استناد کردی نشون داده؟
2-امضای من یه انتخاب شخصیه خوب یا بعد یکی از اهداف این اعتراضات اینه که تو امثال تو یاد بگیرین عقایدتون رو به کسی تحمیل نکنید
3-نه از من نپرسیدی من تفره نمیرم حرف من اینه:
1-من و هم خابگاهیام رایمونو توی صندوق سیار انداختیم همگیم گفتینم به موسوی رای دادیم حالا گیریم هم خابگاهیام دروغ گفتن اما من که به موسوی رای دادم چرا ارای اون صندوق 100% دراومد دکتر احمدی نژاد چرا 100% پس رای منن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-اره منم فکر میکنم بی تقلبم اون رای میورد پس چرا تقلب کردن و این اشوبا رو راه انداختن؟
3-اون ادمای روستایی که شما ازشون حرف زدی خدا میدونه که منم از پول دار شدنشون خوشحال می شم اما نه اینطور.. نه اینطور که نزدیک انتخابات (پدر من رئیس بانک و این حرفم با سنده) کلیه پرسنل بانک رو مجبور کنن برند دم در تک تک خونه ها با 100.000 پول 2تا باکس روغن و یه گونی برنج... و به پرسنل تاکید شده بود که دم هر در بگند از طرف دکتر احمدی نژاد...میدونستی یزیدم اینکارو میکرد؟ یزید به تکرار از امام علی اینکارو میکرد البته مخفیانه کار کردن امام علی کجا و بوق و کرنای یزید کجا؟ راسی سریال معصومیت از دست رفته رو دیدی؟ وفتی ابن مرجان حکومتش رو تو خطر دید از شوذب کمک گرفت و اقای خزانه دارم گفت این که خزانه رو بین مردم به اسم شما تقسیم کنیم بهترین راهه تا حسین تنها بمونه و اینطور شد به نظرت سیاستشون تکراری نی؟ من حرفم اینه چرا مثل یزید موافق جمع کرد چرا با پول؟به خدا رای اوردن با رقص شرف داره به رای با پول مگه نشنیدی مسلم به اهل کوفه گفت اگر میدیدم یزید شما رو با مستی و بزم به مخالفت با حسین کشانده ارامتر بودم از حال که می بینم به بهای رنگ سکه حسین تنها مانده...
4-من حکومت این باشه یا هر حکومت دیگه همینقدر حجاب دارم همینقدرم اعتقاد ازادی بیشتر رو واسه حجاب و بقیه کارا نمیخوام من ازادی میخوام برای اینکه ببینم تلوزیون همونقدر که از خروش مردم میگه از اعتراضاتم بگه میخام جواب حرف گلوله نباشه میخام یه مرد پیدا شه بگه اره ما 5نفر و دیروز کشتیم اشتباه کردیم نه اینکه بگند مرگ مشکوک!!! من میخوام هم کلاسیم رتبه 200.000 نباشه و به اسم سرباز گمنام وارد دانشگاه نشده باشه وقتی من خودم رو کشتم رتبه ام شده 2000
من میخوام نبینم روز قبل از امتحان سوالاروبه این سرباز گمنام اتاق کناری میرسونند که خدا میدونه به چشم دیدم تا درساشو با نمره بهتر من پاس بشه
من میخوام شاگرد اول کل دانشکده پشت کنکور ارشد نمونه به اسم ستاره دار بودن و برادر بسیجی رتبه ..... بره فو ق خواجه نصیر...
حرف من اینه میتونی بفهمی؟

واسه اموال عمومیم یکی از اقوام نزدیک که پرستاره بچش دید که شیشه بیمارستان رو گاردیه شکوند و وقتی اعتراض کرده جوابشو با چند تا کلمه عربی یه ضربه باتوم گرفته...حالا شما جواب بده من حرفم بی منطفیه؟
منظورم از بکاربردن لفظ بچه، بی‏ادبی نبود؛ بت برنخوره بزرگ!
اول اینکه از اسم کاربریت و یه جملت، احساس میکنم شاید بشناسمت!! (م.غ نیستی؟؟!)
من میگم هر نظامی سعی بر اعلام و اظهار حقّانیت خودش میکنه. غیر از اینه؟ ضمناً کلّاً حکم‏کردن از روی عکس و فیلم و ... به صورت تیکه‏تیکه و مقطعی، چندان جالب نی. شما یه چیز میگی، طرف مقابلت هم یه چیز. جفتتونم عکس و فیلم برا اثبات خودتون میارید.. حرف من اینه که متن دین مشخصه.. حالا هرکی به هر نحوی با اعمالش، خلاف دین عمل کنه از چشم ملت میفته. کسایی که معترضن، چرا مستنداتی ارائه نکردن تا ببینن ملت با روشن‏شدن حقایق عکس‏العمل مثبت نشون میدن یا نه؟ چرا به امام معصوم (حضرت علی علیه السّلام نگاه نمیکنن که علیرغم به‏حق‏بودن کامل، برای جلوگیری از فتنه 25 سال خونه‏نشین شد؟؟ البته بلا تشبیه) نگاه نمیکنن؟ چرا با سکوتشون در برابر آشوبا، اجازه برداشت‏های مختلف میدن؟
چرا باور ندارید خیلی چیزا تو مناظرات حل و فصل شد؟ چرا باور ندارید مردم از سبک تبلیغات یه‏سریا خوششون نیومد؟ چرا به شعور ملت، شک دارید؟ میگی رأی با بزن و برقص شرف داره!!! کجاش؟ کجای دین گفته؟؟ لطفاً حرفات مرجعی داشته باشه که نشه بش ایراد وارد کرد.

AM_mech

عضو جدید
دقیقا سوال منم همینه اقای موسوی بارها و بارها گفتند که به من اجازه بدین 2ساعت بیام مصاحبه کنم یا اجازه راهپیمایی بدید(منبع سایت کلمه اقای موسوی) اما دریغ حتی 15 دقیقه منم میگم بذارید بیاد حرف بزنه اگه به بر حقی خودتون شک ندارید از چی میترسید اون فقط دو ساعت میخاد در برابر این همه فرصت که دست شماست بابا به ما اجازه بدین بدون ترس از تیر و تفنگ اینده شغلیو ستاره دار شدن و زندان و...بیایم تو خیابونا ببنین حرفمو چیه؟ چند نفریم ؟اقلیتیم یا اکثریت
الان 60%افراد میترسند نظر بدند
چرا از اون همه صحنه هاییو که من تو گوشی های مختلف دیدم فقط دست سوتشو پخش میکنین؟ چرا بی طرف برخورد نمیکنید
چرا حرف شاهد ماجرا زیر گرفتن دخترکو پخش نمیکنید؟
مگه نمیگن فیلم مدرک قابل استنادی نیست پس چرا بر اساس همون فیلم دست و سوت به خیابونها میریدو حکم اعدام صادر میکنید؟
البته که حرف دین مشخصه یکیش عدالته...این که منو یه رتبه 200.000 به اعتراف خودش کنار همم کجاش عدالته؟
اینکه صندوق من در بیاد 100% احمدی نژاد کجاش صداقته؟ چرا جواب سوالامو ندادی دوست من؟
اون حرف مسلم بن عقیلم توی کتاب دکتر مطهری اومده اینم سند که کاش فریب مستی می خوردند نه پول
از اینهمه بی عدالتی افراد سهمیه خورده و ... بقیه بیشتر 25 سا گذشته بلاتشبیه اما دیگه کارد داره به استخون میرسه
ببین دوست من من اینقدر ا این اوضاع ناراحتم که دیگه حوصله ی بحث ندارم یا شما حقوق بگیر و نمک خورده این حکومتید(مثلا سهمیه توی کنکور)که اصلا جای بحث نیست شما به قیمتی که حق من ضایع شده این موقعیتو داری پس باید ازشون دفاع کنی منم کامل بت حق میدم
یا بر اساس حرفهای تلوزیونی داری تصمیم میگیری که تنها چیزی که میتونم بگم اینه که یک طرفه به قاضی نرو مثل من برو بپرس بون از همه اونوقت تاپیک بزن
من راهپیمایی دیروز و دیدم اره عالی بود اما عالیتر ان بود که مدرسه ها تعطیل نمیشد و از شهر ری دوستای دوست من(ساکن اونجاند) رو با اتوبوس نمیوردند
یا نه عالیتر میشد که اونهام مثل طرفدارای موسوی میدونستند گاردیا در انتظارشونند بعد میدیدیم که اینقد شلوغ هست یا نه...
حرف مردم توی تلوزیون درست بود اما یه گزینه دیگه ام داشت الان وقتیه که باید نشون بدیم 1- یزیدیم 2-حسینی اییم
3-یا اهل کوفه
شما به هیچکدوم از حرفهای قبلیه من موردی جواب ندادی هر وقت جوابتونو شنیدم بمطمئن باش به حرفات فکر میکنم من اهل کوردلی و تعصب نیستم

khaled8250

عضو جدید
دقیقا سوال منم همینه اقای موسوی بارها و بارها گفتند که به من اجازه بدین 2ساعت بیام مصاحبه کنم یا اجازه راهپیمایی بدید(منبع سایت کلمه اقای موسوی) اما دریغ حتی 15 دقیقه منم میگم بذارید بیاد حرف بزنه اگه به بر حقی خودتون شک ندارید از چی میترسید اون فقط دو ساعت میخاد در برابر این همه فرصت که دست شماست بابا به ما اجازه بدین بدون ترس از تیر و تفنگ اینده شغلیو ستاره دار شدن و زندان و...بیایم تو خیابونا ببنین حرفمو چیه؟ چند نفریم ؟اقلیتیم یا اکثریت
چرا از اون همه صحنه هاییو که من تو گوشی های مختلف دیدم فقط دست سوتشو پخش میکنین؟ چرا بی طرف برخورد نمیکنید
مگه نمیگن فیلم مدرک قابل استنادی نیست پس چرا بر اساس همون فیلم دست و سوت به خیابونها میریدو حکم اعدام صادر میکنید؟
البته که حرف دین مشخصه یکیش عدالته...این که منو یه رتبه 200.000 به اعتراف خودش کنار همم کجاش عدالته؟
اینکه صندوق من در بیاد 100% احمدی نژاد کجاش صداقته؟ چرا جواب سوالامو ندادی دوست من؟
اون حرف مسلم بن عقیلم توی کتاب دکتر مطهری اومده اینم سند که کاش فریب مستی می خوردند نه پول
از اینهمه بی عدالتی افراد سهمیه خورده و ... بقیه بیشتر 25 سا گذشته بلاتشبیه اما دیگه کارد داره به استخون میرسه
ببین دوست من من اینقدر ا این اوضاع ناراحتم که دیگه حوصله ی بحث ندارم یا شما حقوق بگیر و نمک خورده این حکومتید(مثلا سهمیه توی کنکور)که اصلا جای بحث نیست شما به قیمتی که حق من ضایع شده این موقعیتو داری پس باید ازشون دفاع کنی منم کامل بت حق میدم
یا بر اساس حرفهای تلوزیونی داری تصمیم میگیری که تنها چیزی که میتونم بگم اینه که یک طرفه به قاضی نرو مثل من برو بپرس بون از همه اونوقت تاپیک بزن
من راهپیمایی دیروز و دیدم اره عالی بود اما عالیتر ان بود که مدرسه ها تعطیل نمیشد و از شهر ری دوستای دوست من(ساکن اونجاند) رو با اتوبوس نمیوردند
یا نه عالیتر میشد که اونهام مثل طرفدارای موسوی میدونستند گاردیا در انتظارشونند بعد میدیدیم که اینقد شلوغ هست یا نه...
حرف مردم توی تلوزیون درست بود اما یه گزینه دیگه ام داشت الان وقتیه که باید نشون بدیم 1- یزیدیم 2-حسینی اییم
3-یا اهل کوفه
شما به هیچکدوم از حرفهای قبلیه من موردی جواب ندادی هر وقت جوابتونو شنیدم بمطمئن باش به حرفات فکر میکنم من اهل کوردلی و تعصب نیستم

یه سوالی ازت دارم

چرا جنبش سبز حرکت کسانی که به نمازگزارها سنگ پرت کردند و به مقدسات میلیون ها شیعه توهین کردند محکوم نمیکنه؟

tigerman_h

عضو جدید
3-یا اهل کوفه
به حرفات موردی جواب ندادم چون میگم با عکس و فیلم و نقل قول نمیشه به حقیقت کامل رسید. تو فضای الآن، راه حل، بحث فنی و منطقیه که اونم با داشتن تیم قوی حاصل میشه نه با یه سری جوون که میان بزن و برقص راه میندازن و اصول دینی رو زیر سوال میبرن. احتمالاً شمام موقع پخش مناظرات، تو خیابون داشتی با صدای نوار زیاد، تبلیغات میکردی و ندیدی که چی شد.. وگرنه الآن انقدر حرص و جوش نمیخوردی!!!
ضمناً من نه سهمیه‏ای بردم نه ارتباط خاصی دارم. من راجع به وقایع تلخ جامعه که داره دامن‏گیر ملت میشه، نظر میدم.
شما اهل کوفه‏ای که با خط درشت مشخصش کردی؟ ما نیستیم!

tigerman_h

عضو جدید
3-یا اهل کوفه

بحثی در لزوم بهبود وضعیت جامعه نیست. اما نه به این روش. فرد مورد نظر شما از نظر خیلی از طرفدارای خودش، تو مناظرات نتونست اونجوری که باید شاید، خودشو نشون بده. از همون مناظره اوّلیش هم اینو نشون داد، نه مناظره اصلی! طرح و برنامه‏ی مشخص و چشم‏گیری ارائه نداد. قبول ندارید؟ تازه مستقل هم نبود. فیلمای تبلیغاتیش اینو میگه. قبول ندارید؟ من که مخالفش نبودم، اما خداوکیلی آنچنان که انتظار میرفت، مقتدر نبد دیگه.
شما چرا میگید گوشت و برنج و سیب‏زمینی و ... ؟؟؟؟؟ زشته، اینا رو نگید. منظور من، راه آسفالت، گاز رسانی، آب آشامیدنی و لوله‏کشی، برق، تلفن، بیمه مزارع و باغات، حقوق روستاییا و بازنشسته‏ها و ... از اینجور کاراست که باعث محبوبیت میشه، نه گوشت و برنج و سیب‏زمینی. حلّه؟؟
غیر منطقیه؟؟؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
... هروقت تونستی حرفتو تا آخر بزنی بیا! حرفاتون حسابی نیست.

از کدوم قشر؟ 60-70 میلیون، کمه؟!!! قشری که تو باش موافقی کیان؟؟ حرف حسابشون چیه؟؟ به چی معترضن؟؟

همینشم زیادت بوده!
برو ببین کیا نمک دریافت کردن.. کسایی که تو سالای قبل به حساب نمیومدن و حقشونو به امثال تو میدادن که الآن انقدر گستاخ شدی. اقدامات دولت در سطح کشور و روستاها رو نمیبینی؟؟؟ چون به تو ندادن تا از زور سیری بترکی، ناراحتی؟؟؟؟

موج سبز چی میخواد بگه؟؟؟ جدی میپرسم. شما میدونی؟؟؟

هر وقت تونستی معنی حرمت شکنی رو بفهمی بیا اینجا پست بده.

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

matin_bc

عضو جدید
يه سوالي دارم
كاري هم به سياست ندارم
ولي آيا حرمت شكني به عاشورا و امام حسين (ع) درست بود؟
آيا كارشون رو تاييد مي كنيد يا محكوم؟
منم یه سوال دارم میشه بگی حرمت شکنی به عاشورا یعنی چی؟واسم توضیح می دین لطفا؟؟مرسی!!!
بعد یه چیز دیگه سوالتون ارتباط کاملا مستقیم دار ه باسیاست ...ولی دوستان من ما همه ایرانی هستیم نیاین با هم به جنگ برخیزیم...ما همه با همیم همه مون از یه خونه واده ایم...بیایم ببینیم چی به سر هم وطنامون اومده!!!!کجای دنیا می ان با ماشین از روی یه ادم رد شن؟؟؟بخدا ادم از رو حیوون رد میشه دلش می خواد از جا کنده شه!!!!!!!!:crying2:من حالم چند روزه بده بخدا اون ویدیو ها رو دیدم...

matin_bc

عضو جدید
یه سوالی ازت دارم

چرا جنبش سبز حرکت کسانی که به نمازگزارها سنگ پرت کردند و به مقدسات میلیون ها شیعه توهین کردند محکوم نمیکنه؟
من به یه نتیجه ای رسیدم...همه ی طرفدارهای اینا مثل محمود حرف می زنن...کشور ما کشور ازادیه پر قانون...مردم ما دارن زندگیشون رو می کنن سفر هم میرن تازه...خوشبختی رو دارین!!!!!:w15:

AM_mech

عضو جدید
جواب ندادی چون جوابی نداشتی
من که گفتم اره احمدی نژاد رای میورد اون یدونه رای من چرا باطل شد؟ همینو بگو؟ چرا صندوق 100%شد؟فقط همینو میخوام
دوست من پای صندوق روستای ... بود اسمشو اگه مطمئن بودم نون خور این رژیم نیستی میگفتم میگفت طفلک روستائیا میومدن رای بدن سواد که نداشتن برگه هاشونا میدادند من میگفتن بنوس احمدی از 25 نفر از 20تاشون پرسیدم چرا؟یکی گفته خدا حفظش کنه 100.000 پول اوردند .یکی گفته با ماشین بزرگی اومدن دو خونم یکی گفته 2سالی بود برنج نخورده بودم...
مناظره چیه؟رای اون از روستاها بود اونم اینطوری اخه اون طفلکیا از مناظرهها چیزی ندیدن تو فصل دروی محصولشون تا کی سر زمین بودن ...مناظره؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر من من کاری به اون کله گنده ها ندارم من 2تا مشگل دارم 1-رای من تو صندوق
2-بچه های سهمیه
حرفی هست میشنوم
شادی به شکل بزن و برقص گناه صیغره است خود رو به پول فروختن. کشتن ادما .... گناه کبیره
ببینم بچه مسلمون رساله که داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

AM_mech

عضو جدید
یه سوالی ازت دارم

اهل کوفه با فونت درشت خورد تا یاد شما بندازم یه گروه هستن که نه یزید بودن نه حسینی
اما خودمو در حدی نمیدونم که به کسی مارک بزنم اما انگار شما جزء اون دسته ادمایی هستید که راحت مارک میزنید کاری که امام حسین نکرد...
تا اخر عمرش نگفت کی کافر کی مسلمون...
شما که میگی اهل کوفه نیستی...
با این مارک اهل کوفه ام که به من زدی معلوم دنباله رو امام حسینم نیستی بعبارتی حسینیم نیستی
گزینه دیگه اییم بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!اما به هر حا من سعی میکنم مثل امامی ک بش معتقدم حتی وقتی مطمئنم به کسی لقبیو ندم

smigel_ferodo

عضو جدید
بابا یکی بیاد یزیدو برا این تعریف کنه ! :biggrin:
این اصلا" نمیدو نه یزید به کی میگن.:surprised:
یزید به کسی میگن که ظهر عاشورا خون کسی رو بریزه !!!

خدارو شكر اينقدرو ميدوني

اين جلبكها بودن كه يه نفرو با ماشين زير گرفتن و يه نفرو با قمه زدن يه نفرو از پل پرت كردن

abkhosravi

عضو جدید
آری کارشان غلط بود ولی چه کاری؟؟
- ندادن فرصت به کسانی که مانند تو نمی اندیشند.
-ریختن خون در ماه حرام
- حمله به بیت امام
- سواستفاده از تعصب و دلبستگی مردم با دادن نشانی های غلط و وارونه نشان دادن واقعیت
-بزغاله و گوساله خواندن مخالف

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوالی ازت دارم

چرا تا حالا از این صحنه فیلمی نشان داده نشده ؟ اونهمه نمازگزار هیچکدوم دوربینی موبایلی چیزی نداشتند ؟ من که تا حالا چیزی از پرتاب سنگ یا حمله به نمازگزار ندیدم
اگه عکسی - فیلمی چیزی نشون بدید خوشحال میشم

AM_mech

عضو جدید
یه سوالی ازت دارم

چون هنوز فیلمی هیچ جا از ان که این سنگها از طرف جنبش سبز بوده منتشر نشده و برو به سایت بالاترین تا ببینی که اون دو تا فردی که زخمی شدن داشتن یه پیرمرد رو روی زمین میکشوندند که ببرند مردم عصبانی شدن حمله کردند فیلمش ا تصاویر طرف هست
حالا سوال من
اره عاشورا مقدسترین اما امامی که به کشتن دشمن راضی نبود راضیه یه جوون هم نامشو سید روز عاشورا کشته شه؟
بگو زدن خاتمی روز تاسوعا تو حسینه جماران و کشیدنش از منبر پائین روز تاسوعا بدست گاردیا حرمت شکنی نبود در حالی که اون بدون یه کلمه سیاسی فقط داشته از تاسوعا میگفته؟
بگو اگه محرم حسین اینقدر برای مامقدسه چرا الان سینماهای کشور اسلامیمون با 5تا فیلم طنز روی پرده اجازه کار دارند و به دستور رهبریه؟
امسال اولین سالیه که تلوزیون و سینما انقدر زود 1هفته نگذشته رنگ بوی محرم و از دست دادند؟
نه اینکه این یه شگرد واسه سرگرم کردن مردم حالا تو محرم هست که هست
دوست من دیروز رفت نیش و زنبور و دید گف انقدر خندیدمو انقدر ملت موقع پش کف و سوت زدن که.... حرمت محرم با اکران فیلمای طنز و سوت برای اون شکسته نمیشه؟؟
شکستن حرمت فقط همون موقع بود و حالا جایزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مورگان

اخراجی موقت
تا منظور شما از حرمت شکنی چی باشد ؟ اگه شما فکر میکنید که عده ای برای هفتم منتظری و با اعلام قبلی برای عزاداری عاشورا از امام حسین تا آزادی آمده باشند بعد عده ای دیگر با چوب و چماق و تفنگ و چاقو حمله نمایند و این گروه اولی با مقاومت در مقابل گروه مهاجم و فراری دادن انها نباید از فراری دادن یزید زمان که به بی دفعیان و بیگناهان حمله می برد شادی نمایند و سوت بزنند
منتظري مطرود امام وامت بود ومخالفين نظام از مرگش وسيله براي ضربه زدن به كل نظام ؛ سوء استفاده مي كردند
تا گروه مهاجم بیشتر عقب رانده گردد؟ یا بایستند و کتک بخورند و کشته گردند ؟ جواب بدید لطفا ؟
جواب اغتشاشگران كه از هر مناسبت ، بهانه ميسازند تا به نظام ورهبري ضربه وارد كنند ، چه بايد كرد.........بايد صبر كنيم تا نظام را سرنگون كنند
دوم اینکه این حرمت شکنی را کی شروع کرد ؟ مگه نه این است که وزارت ارشاد و صدا و سیما با وزارت اطلاعات کارناوال شادی عصر عاشورا را در سال 76 راه انداختند
مدرك بياوريد
سال 76 در حكومت دست منافقين ( خاتمي بود ) واگر هم چنين باشد من حاضرم در روز ضربت خوردن علي اگر ابن ملجم كشته شود شادشوم وهلهله بر پا كنم چون انتقام گرفتن از فتنه گران شادي دارد !!
پس حرمت ها انموقه کجا رفت ؟ چرا رگهای غیرت به جوش نیامد ؟ چون کار خود حکومت بود ؟؟ چرا شب تاسوعا به بیت امام حمله می کنند و حرمتی شکیته نمی گردد؟ لطفا جواب بدید
خاتمي همان عمر بن سعد زمان است بايد اورا به سزاي اعمال ننگينش رساند وادب كردن دشمن امام حسين ؛ حرمت شكني نيست كه حفظ حرمت حسين وگرفتن انتقام از جرثومه فساد رزو عاشورا ،عين حق است
اینچنشن هست که من و شما بازیچه دست یه عده که برای ماندن چند روز بیشتر در جایگاه خود هستند می گردیم
امام خميني فرمود :
نگذاريد انقلاب به دست نا اهلان بيفتد
وما جواب امام ميدهيم : چشم

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا منظور شما از حرمت شکنی چی باشد ؟ اگه شما فکر میکنید که عده ای برای هفتم منتظری و با اعلام قبلی برای عزاداری عاشورا از امام حسین تا آزادی آمده باشند بعد عده ای دیگر با چوب و چماق و تفنگ و چاقو حمله نمایند و این گروه اولی با مقاومت در مقابل گروه مهاجم و فراری دادن انها نباید از فراری دادن یزید زمان که به بی دفعیان و بیگناهان حمله می برد شادی نمایند و سوت بزنند
منتظري مطرود امام وامت بود ومخالفين نظام از مرگش وسيله براي ضربه زدن به كل نظام ؛ سوء استفاده مي كردند
تا گروه مهاجم بیشتر عقب رانده گردد؟ یا بایستند و کتک بخورند و کشته گردند ؟ جواب بدید لطفا ؟
جواب اغتشاشگران كه از هر مناسبت ، بهانه ميسازند تا به نظام ورهبري ضربه وارد كنند ، چه بايد كرد.........بايد صبر كنيم تا نظام را سرنگون كنند
دوم اینکه این حرمت شکنی را کی شروع کرد ؟ مگه نه این است که وزارت ارشاد و صدا و سیما با وزارت اطلاعات کارناوال شادی عصر عاشورا را در سال 76 راه انداختند
مدرك بياوريد
سال 76 در حكومت دست منافقين ( خاتمي بود ) واگر هم چنين باشد من حاضرم در روز ضربت خوردن علي اگر ابن ملجم كشته شود شادشوم وهلهله بر پا كنم چون انتقام گرفتن از فتنه گران شادي دارد !!
پس حرمت ها انموقه کجا رفت ؟ چرا رگهای غیرت به جوش نیامد ؟ چون کار خود حکومت بود ؟؟ چرا شب تاسوعا به بیت امام حمله می کنند و حرمتی شکیته نمی گردد؟ لطفا جواب بدید
خاتمي همان عمر بن سعد زمان است بايد اورا به سزاي اعمال ننگينش رساند وادب كردن دشمن امام حسين ؛ حرمت شكني نيست كه حفظ حرمت حسين وگرفتن انتقام از جرثومه فساد رزو عاشورا ،عين حق است
اینچنشن هست که من و شما بازیچه دست یه عده که برای ماندن چند روز بیشتر در جایگاه خود هستند می گردیم
امام خميني فرمود :
نگذاريد انقلاب به دست نا اهلان بيفتد
وما جواب امام ميدهيم : چشم

1- تا اونجایی که من اطلاع دارم منتظری محبوب امت بود نه مطرود و از تشیع جنازه باشکوهش مشخص بودٰ و تا آنجایی که می دانیم که آیات عطام سیستانی ٰ وحیدی خراسانی و... او را ستودند و بر بزرگی او صحه گذاشتند حتی امام هم تنها اختلافش با منتظری براثر مواضع سیاسی ایشان بود که مخالف تندروی ها و کشتار سالهای 67 بود پس فکر نکنم در حدی باشی که به بزرگان توهین کنی و کوچک مردان را چه به بزرگ مردان

2- اگر نظام و .. به مردم ضربه زند چه بایدکرد ؟ آیا همه کارها و رفتار نظام درست و عین عدالت می باشد ؟ آیا دروغگویی (در صورت خواست مثالهایی فراوان خواهم نوشت از دروغهای بیشرمانه نظام) عیت دیانت آقایان می باشد؟ ایا دروغگوییان می توانند از اسلام و عاشورا دفاع کنند ؟ امام حسین با 72 یارانش بر علیه حومت زمان حرکت کرد که بر پایه دروغ و ریا نهاده شده بود ٰ آیا انکار می کنید این همه ریا و دروغ را ؟آیا برخوردها عین عدالت هست ؟

3- نیازی به مدرک آوردن من نیست یه کم مطالعه کنی بد نیست و همینطوری لطفا حرف نزن ٰ مدارکش هست و اینکه خاتمی از شکایتش در ان زمان بعد از مشخص شدن عوامل و دسا اندرکاران عصر عاشورا صرف نظر کرد و بخشید
4- نمی دوانم خاتمی جرثومه فساد هست یا سعد و یا هرکس دیگر ٰ چون بهر حال آخوند هست و مورد تایید امام بودٰ من از این جهت می دانم که ایشان بودند که به شما تا حدی عزت بخشیدند و فردی متعادل ایشان را می شناسم که با وجود اینکه می توانست و موقعیت وقدرتش را داشت تا برای همیشه خیلی ها را از دو طرف مطرود زمان نماید اما بزرگوار تر از این بود که از خود چهره خشونت طلب نشان دهد

5- من برخلاف شما از کشته شدن هیچ کس شاد نمی گردم چون همه ما در وهله اول انسان هستیم نه ..... و دین هدف نیست بلکه وسیله است برای رسیدن به مقصد تعالی

6- اما ناهلان انقلاب را هم خود بگرد و ببین چه کسانی هستند ٰ آیا جز این نیست کسانیکه عوام فریبی می نمایند ٔ جز این نیست که وزیری که با رانت سواپ نفتی 400 میلیاردی هست دارند ٰ آیا جز اینیست که 5 وزیر مقاله جعل کرده دارندٰآیا جز ای نیست که وزیری که اختراع دیگرا را دزدیده دارند ٰ آیا جز این نیست که معاونین و مشاوران مدرک دکترا جعل کرده دارند ؟ٰ آیا جز این نیست که 300 میلیارد هزینه و در امد نفتی را برباد دادن و یک میلیارد دلار گم کرده اند ؟آیا 300 میلیارد شهرداری کجا رفت ؟ عسگراولادی و بادامچیان و رفیق دوست ها قصه زندگیشان را می دانی ؟ چه کسانی در زمان شاه مراسم سپاس بجا آوردند ؟ از واعظ طبسی و پسرش ناصر خبر داری یا از پروند المکاسب ؟ از پسران جنتی و یزدی خبر داری ؟ ازپسران هاشمی رفسنجانی خبری داری ؟ از هاله نور بی نور و تکذیب ان در جلو میلیون ها بیننده خبر داری ؟ از قتل روشنفکران و نویسندگان و اتوبوس به ته دره فرستادن ها خبر داری؟ از بلایی که سر رفیق دیروز و همسرش (سعید امامی ) خبر داری؟ از قتل مردم توسط آقا زاده ها (فلاحیان) خبر داری؟ می دانم که خیلی چیزها را به شما نمی گویند ؟ٰ ادامه بده تا بیشتر براتبنویسم و برسیم به فسادها و جنایات های بیشتر و بالاتری که حکومت داعیه دار اسلام میکند برات بنویسم

مانا و مستدام باشی:gol:

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست انجمن بیماران ایدزی سراسر ایران ;););)

tigerman_h

عضو جدید
کم اوردی بگو کم اوردم
پستات از هر دهتاش 8تاش چرته
:que::que::que:
کجاش چرته؟! کج بشین، اما صاف بخون!!! :smile:
من به عنوان شخص سوم، ادعای اصلی شما مبنی بر تقلب در انتخابات رو با دلایل عقلی رد کردم.. شماها هم همگی زدید کنار! هیچکس تو این باشگاه یه دلیل مستند برای من ارائه نکرد و فقط توهین کردید. اگه دلیل مستند دارید بیارید.
بيخيال . هميشه كم ميارن
:warn::warn::warn: فکر کنم پُستا رو خوب نخوندی.. شمام کج بشین، ولی صاف بخون!!
...
... انقدر از این حرفا بزن تا خسته شی. ملت کارشون رو بلدن.

شماها به لزوم حفظ امنیت جامعه ایران و دین اسلام و مذهب شیعه پایبند هستید؟؟؟

tigerman_h

عضو جدید
جواب ندادی چون جوابی نداشتی
من که گفتم اره احمدی نژاد رای میورد اون یدونه رای من چرا باطل شد؟ همینو بگو؟ چرا صندوق 100%شد؟فقط همینو میخوام
دوست من پای صندوق روستای ... بود اسمشو اگه مطمئن بودم نون خور این رژیم نیستی میگفتم میگفت طفلک روستائیا میومدن رای بدن سواد که نداشتن برگه هاشونا میدادند من میگفتن بنوس احمدی از 25 نفر از 20تاشون پرسیدم چرا؟یکی گفته خدا حفظش کنه 100.000 پول اوردند .یکی گفته با ماشین بزرگی اومدن دو خونم یکی گفته 2سالی بود برنج نخورده بودم...
مناظره چیه؟رای اون از روستاها بود اونم اینطوری اخه اون طفلکیا از مناظرهها چیزی ندیدن تو فصل دروی محصولشون تا کی سر زمین بودن ...مناظره؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر من من کاری به اون کله گنده ها ندارم من 2تا مشگل دارم 1-رای من تو صندوق
2-بچه های سهمیه
حرفی هست میشنوم
شادی به شکل بزن و برقص گناه صیغره است خود رو به پول فروختن. کشتن ادما .... گناه کبیره
ببینم بچه مسلمون رساله که داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بزن و برقص و طلب بی‏حجابی مخالفت با آیه‏ی قرآن و دینه.
1- از کجا این آمارارو میدی؟ چرا نرفتی به نمایندگی کاندیدت بگی که پیگیری کنن؟؟؟؟
2- بچه‏های سهمیه جزئی از قانونه. گیریم نادرست. کی وضعش کرده؟ اگه کاندید مورد نظر تو میومد، عوضش میکرد؟ اون خلاف اصول نظام عمل میکرد؟؟؟
شما از رأی‏نیاوردن اون ناراحت نیستین.. از این ناراحتین که چرا نمیتونید بی‏دینی و بی‏بندوباری رو تو جامعه رواج بدید.

برای بار چندم هیچ نظامی اجازه مخالفت با اصولش رو نمیده. تو آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و ... هم همینطوریه. اونام با معترضین به جنگای عراق و افغانستان برخورد میکنن. نمیکنن؟؟؟؟

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به هیچ چیزی هم که اعتقاد نداشته باشیم ادب حکم میکنه توی روزی که برای اکثریت مردم روز عزا هست کارناوال تخریب و اعتراض راه نندازیم
ادعای بعضی ها در مورد عزادار بودن دسته سبزها هم در نوع خودش بی نظیره چون از ظاهر اون آدما همه چی متصور بود الا عزادار
راستی تخریب هیئات عزاداری مدل جدید عزاداریه؟؟؟؟؟؟

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
یعنی شما هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

این آقازاده هایی که گفتی که همه پولشون واسه تبلیغات موسوی خرج شد که؟؟>>.

فکر کردی واسه چی فائزه هاشمی از پشت وانت پیاده نمیشه صبح تا شب تو خیابوناس؟؟؟؟

AM_mech

عضو جدید
بزن و برقص و طلب بی‏حجابی مخالفت با آیه‏ی قرآن و دینه.
1- از کجا این آمارارو میدی؟ چرا نرفتی به نمایندگی کاندیدت بگی که پیگیری کنن؟؟؟؟
2- بچه‏های سهمیه جزئی از قانونه. گیریم نادرست. کی وضعش کرده؟ اگه کاندید مورد نظر تو میومد، عوضش میکرد؟ اون خلاف اصول نظام عمل میکرد؟؟؟
شما از رأی‏نیاوردن اون ناراحت نیستین.. از این ناراحتین که چرا نمیتونید بی‏دینی و بی‏بندوباری رو تو جامعه رواج بدید.

برای بار چندم هیچ نظامی اجازه مخالفت با اصولش رو نمیده. تو آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و ... هم همینطوریه. اونام با معترضین به جنگای عراق و افغانستان برخورد میکنن. نمیکنن؟؟؟؟
نماینده ام؟ دوست عزیز شما یا خودت به خریت زدی یا دوست داری که ....
صندوق سیار خابگاه ها اراش رو تو دانشگاه میزنند (ایشالا دانشجویی دیگه؟) نماینده بنده که هیچ ما به شورای نگهبان نامه نوشتیم اما... مملکت در اوج عدالت نتونس کاری بکنه جز اینکه حراست دانشگاه اخطار داد که تمومش کنید حالا نهایتا ا50تا رای چی میشد؟ خدا میدونه چند تا امثال ایت 50 تا رای...
2- هه مطمئنی مناظره ها رو دیدی ؟ از این حرفت معلوم شد ندیدی چون در مناظره اقایان موسوی و رضایی هر دو برداشتن سهمیه هاجز سهمیه جانباز و شهید رو الزام دونستند
3-جدا ؟ یعنی اسلام دروغ گویی رو مجاز دونستن؟ عجب ب ب (همون دکتر احمدی نژاد هاله ی نور دید یا کردان دکترا داشت) راسی اسلام خریدن افراد رو مجاز میدونه(همون روستائیا رو خریدن) اسلام کشتن فرد بی سلاح رو مجاز میدونه همون.....
4-راسی میدونی من بزن و برقص رو کی دیدم وقتی دکتر احمدی نژاد رای اورد خدا میدونه تا حالا تو مجلس عروسی هم اونطور ندیده بودم نگو ندیدی که دیگه به خالی بند بودنت مطمئن میشم....
اها نکنه اونوقت مخالفت با دین نیست؟؟؟
5-بد حجابی و بی بند باری؟ دوست جان شما ساکن ایرانین؟ تو 4سال پیش بیرون رفتی؟ خدا خیرت بده مگه بد حجابی بدتر اینم میشه؟ تو این 4سال امار معتادین 33 برابر شد اینا خود دکترتون گفته این بی بندباری نی؟ پارتیایی که ایران هست تو بدترین کاواره ها نیست ازادی بیشتر این میخوایم چیکار؟
ببینم فیلم راهپیمایی مردمو علیه هتک حرمت به عاشورا که تلوزیون 100بار نشون داد دیدی؟ دخترایی رو که نشون دادن دیدی؟ ندیدی بگو عکسشو واست بذارم اینا بی بندباری نی؟یا چون دستشون عکس رهبر مجازه ها؟ اهااننننننننننن همون اونطوری حلال میشه اوکییییی
6-ببینم راه انداختن سینماها اینقدر زود و این همه فیلم طنز که ادم از خنده روده بر میشه هتک حرمت نی اهان چون با اجازه رهبر حلاللل گفتم هموووننننننننننننن
من بدحجابی و بی بند باری بیشتر این کجا گیر بیارم فقط جمهوری اسلامی ایران هه
نه دوست من ما اگه ارزومون همین بود که سالهاست بش رسیدیم
ببینم تا حالا فیلمای خارجی دیدی؟ چه راحت سیاست کشورشون رو مسخره میکنند/ اخبار خودمونا که دیدی که مثلا وزیر سابقش میاد میگه اوباما لایق نوبل نبود یا امثال این تلوزیونتون که زیاد نشون میده نگو ندیدی... تو کشور ما اینطوری هست؟ اره؟جز مناظره ها که اونم یه سیاست دیگه بود تا حالا دیدی؟/؟
راسی دوست من یه سوال خیلی فکرمو مشغول کرده مگه تو مناظره ها موسوی بخاطر همکاری هاشمی محکوم نشد؟ مگه نه اینکه گفتن دزده؟ اره هست من توام میدونیم اما چرا بعد رای اوردن دکتر دیگه حرفی ازش زده نشد ؟ دیگه دزد نی؟ببینم چرا دیگه نمیان محکومش کنند؟ بابا اگه دزد و نامرد که مثل رفتار امام حسین با یزید باید طردشون کرد نه اینکه تو نمازا و راهپیمایی دوش به دوش دکتر راه بره....اهان چون دکتر رای اورد دیگه دزد بودن اون مهم نیست
عاشق عدالتتونم
واقعا من محکوم شدن راست میگی بودن اسم رهبر هر حرومی و حلال میکنه ورژن جدید اسلام رسید
تو بردی

جوجوبا

عضو جدید
تا منظور شما از حرمت شکنی چی باشد ؟ اگه شما فکر میکنید که عده ای برای هفتم منتظری و با اعلام قبلی برای عزاداری عاشورا از امام حسین تا آزادی آمده باشند بعد عده ای دیگر با چوب و چماق و تفنگ و چاقو حمله نمایند و این گروه اولی با مقاومت در مقابل گروه مهاجم و فراری دادن انها نباید از فراری دادن یزید زمان که به بی دفعیان و بیگناهان حمله می برد شادی نمایند و سوت بزنند تا گروه مهاجم بیشتر عقب رانده گردد؟ یا بایستند و کتک بخورند و کشته گردند ؟ جواب بدید لطفا ؟
دوم اینکه این حرمت شکنی را کی شروع کرد ؟ مگه نه این است که وزارت ارشاد و صدا و سیما با وزارت اطلاعات کارناوال شادی عصر عاشورا را در سال 76 راه انداختند !! پس حرمت ها انموقه کجا رفت ؟ چرا رگهای غیرت به جوش نیامد ؟ چون کار خود حکومت بود ؟؟ چرا شب تاسوعا به بیت امام حمله می کنند و حرمتی شکیته نمی گردد؟ لطفا جواب بدید
مرسییییییییییی
nimaparham

tigerman_h

عضو جدید
نماینده ام؟ دوست عزیز شما یا خودت به خریت زدی یا دوست داری که ....
صندوق سیار خابگاه ها اراش رو تو دانشگاه میزنند (ایشالا دانشجویی دیگه؟) نماینده بنده که هیچ ما به شورای نگهبان نامه نوشتیم اما... مملکت در اوج عدالت نتونس کاری بکنه جز اینکه حراست دانشگاه اخطار داد که تمومش کنید حالا نهایتا ا50تا رای چی میشد؟ خدا میدونه چند تا امثال ایت 50 تا رای...
2- هه مطمئنی مناظره ها رو دیدی ؟ از این حرفت معلوم شد ندیدی چون در مناظره اقایان موسوی و رضایی هر دو برداشتن سهمیه هاجز سهمیه جانباز و شهید رو الزام دونستند
3-جدا ؟ یعنی اسلام دروغ گویی رو مجاز دونستن؟ عجب ب ب (همون دکتر احمدی نژاد هاله ی نور دید یا کردان دکترا داشت) راسی اسلام خریدن افراد رو مجاز میدونه(همون روستائیا رو خریدن) اسلام کشتن فرد بی سلاح رو مجاز میدونه همون.....
4-راسی میدونی من بزن و برقص رو کی دیدم وقتی دکتر احمدی نژاد رای اورد خدا میدونه تا حالا تو مجلس عروسی هم اونطور ندیده بودم نگو ندیدی که دیگه به خالی بند بودنت مطمئن میشم....
اها نکنه اونوقت مخالفت با دین نیست؟؟؟
5-بد حجابی و بی بند باری؟ دوست جان شما ساکن ایرانین؟ تو 4سال پیش بیرون رفتی؟ خدا خیرت بده مگه بد حجابی بدتر اینم میشه؟ تو این 4سال امار معتادین 33 برابر شد اینا خود دکترتون گفته این بی بندباری نی؟ پارتیایی که ایران هست تو بدترین کاواره ها نیست ازادی بیشتر این میخوایم چیکار؟
ببینم فیلم راهپیمایی مردمو علیه هتک حرمت به عاشورا که تلوزیون 100بار نشون داد دیدی؟ دخترایی رو که نشون دادن دیدی؟ ندیدی بگو عکسشو واست بذارم اینا بی بندباری نی؟یا چون دستشون عکس رهبر مجازه ها؟ اهااننننننننننن همون اونطوری حلال میشه اوکییییی
6-ببینم راه انداختن سینماها اینقدر زود و این همه فیلم طنز که ادم از خنده روده بر میشه هتک حرمت نی اهان چون با اجازه رهبر حلاللل گفتم هموووننننننننننننن
من بدحجابی و بی بند باری بیشتر این کجا گیر بیارم فقط جمهوری اسلامی ایران هه
نه دوست من ما اگه ارزومون همین بود که سالهاست بش رسیدیم
ببینم تا حالا فیلمای خارجی دیدی؟ چه راحت سیاست کشورشون رو مسخره میکنند/ اخبار خودمونا که دیدی که مثلا وزیر سابقش میاد میگه اوباما لایق نوبل نبود یا امثال این تلوزیونتون که زیاد نشون میده نگو ندیدی... تو کشور ما اینطوری هست؟ اره؟جز مناظره ها که اونم یه سیاست دیگه بود تا حالا دیدی؟/؟
راسی دوست من یه سوال خیلی فکرمو مشغول کرده مگه تو مناظره ها موسوی بخاطر همکاری هاشمی محکوم نشد؟ مگه نه اینکه گفتن دزده؟ اره هست من توام میدونیم اما چرا بعد رای اوردن دکتر دیگه حرفی ازش زده نشد ؟ دیگه دزد نی؟ببینم چرا دیگه نمیان محکومش کنند؟ بابا اگه دزد و نامرد که مثل رفتار امام حسین با یزید باید طردشون کرد نه اینکه تو نمازا و راهپیمایی دوش به دوش دکتر راه بره....اهان چون دکتر رای اورد دیگه دزد بودن اون مهم نیست
عاشق عدالتتونم
واقعا من محکوم شدن راست میگی بودن اسم رهبر هر حرومی و حلال میکنه ورژن جدید اسلام رسید
تو بردی
کجان دوستات که ببینن چقدر بی‏تربیت و بی‏ادبی؟
حرف تو دهن من میذاری؟ من گفتم «اگه اون میشد عوضش میکرد؟؟» نپرسیدم میخواست عوض کنه یا نه. قوه مقننه داریم! اینم شده نقل اون 50 تومنه! این شعار نبود؟ این خریدن نبود؟
من با لزوم رفع مشکلات اشتغال و از این دست مسائل، کاملاً موافقم. اما تو دسته معترضین، به جای ارائه راه حل برای رفع مشکلات، تحرکات خلاف دین و اخلاق و عرف جامعه رو میبینم.
هیچکس از شما تا حالا نگفته دقیقاً به چی معترضید؟ و چی میخواید؟ دلایلتون و استراتژیتون برای رسیدن به هدف چیه؟؟

یا موضعت رو دقیقاً مشخص کن و بگو با سیاست‏ها مخالفی یا اصل دین، یا برو پی کارِت بی‏تربیت!!!!!
;)