از این عکسا در کنار هم چی متوجه میشید؟(چرا خیلیا می ترسن فقط یک خط تو این تاپیک بنویسن؟)

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از تمام دوستان

ببخشید شما نظر دادید؟

اتفاقا جواب بلک بنر یکی از زیبا ترین جواب ها بود!
======

برای اون دسته از دوستان که به تست بودنش شک داشتن بگم که این ورژنی از تست گسلر هست که الان برای مشخص کردن درجه توانایی ها و ذهن افراد در کشور مورد استفاده قرار می گیره! البته خود تست شمل 7-8 تا تست میشه که این یکیش بود!منتها با ادیت شخصی من!

با تشکر...پس من یکی کلا از مخ تعطیلم!!!:D

mahdya

عضو جدید
میشه نقطه چین ها رو هم بنویسید

حقیقتش من منظورتون رو متوجه نشدم چون شناختی از کلام و فکر شما ندارم
ممنون از حصورتون

فکر میکنم شما بهتر از هر کسی منظورمو متوجه شدین.
اگه ام نشدین که دیگه مستقیم گفتنشم ارزشی نداره .
ولی طبق انتخاب عکسا اگه خودتون عکسارو انتخاب کردید مطمئنم منظورمو فهمیدین.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله من نظرمو قبلا دادم
اینو برای فاطمه گفتم اخه بد جوری تعجب کرده بود

نمیدونم چرا وقتی اینا رو نگا کردم یاد این حرف حضرت علی(ع) افتادم
آرام باش ، توکل کن ، تفکر کن ، سپس آستینها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده است

با تشکر...پس من یکی کلا از مخ تعطیلم!!!:d

نه! جالبی تست گسلر اینه که هیچ کسی رو تعطیل نمی دونه!

تفسیرش رو بعدا میگم!

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما روانشناسين ؟!؟
به نظر من تعداد عكسا خيلي زياد بود و انقدر بي ربط بود كه نميشه برا كلش چيزي در حد يه خط نوشت...
فقط نظرمو راجع به دو تا از عكساي سينمايي كه اينجا بود ميگم ... پرويز پرستويي از بازيگراي مورد علاقمه از اون فراستي و جيراني و برنامه هفتش هم متنفرم...

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما روانشناسين ؟!؟
به نظر من تعداد عكسا خيلي زياد بود و انقدر بي ربط بود كه نميشه برا كلش چيزي در حد يه خط نوشت...
فقط نظرمو راجع به دو تا از عكساي سينمايي كه اينجا بود ميگم ... پرويز پرستويي از بازيگراي مورد علاقمه از اون فراستي و جيراني و برنامه هفتش هم متنفرم...

خیر!
ممنون که لطف کردین و بالاخره نظرتون رو گفتید:gol:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
======

برای اون دسته از دوستان که به تست بودنش شک داشتن بگم که این ورژنی از تست گسلر هست که الان برای مشخص کردن درجه توانایی ها و ذهن افراد در کشور مورد استفاده قرار می گیره! البته خود تست شمل 7-8 تا تست میشه که این یکیش بود!منتها با ادیت شخصی من!
عجب! خیلی ادیتش کردینا!:)

ad_kh66

عضو جدید

خانوم دکتر: بکش دستت. دوربین داره میگیره
خانم بازیگر: ایییششششش...

گربه کفش دوست.... کیفور شد

وقتی معلم ورزش پوشیدن کفش ورزشی رو توی زنگ ورزش در همه مناطق اجباری میکنه بایدم ازین مدل کفشها ببینه!

این خانوم رفته خرید چشش به قیمتها افتاده

التماس دعا!

دارن نقشه میکشن حال کارگردان رو ایر رو بگیرن

اجازه، ما بریم د....یی ؟!

مامان کانال و عوض کن توروخدا!

افتخار ایران....

یه خواب راحت بعد از یه روز خسته کننده.

دندونامو ببین... 4تاش درومده

دعای بچه ها بی جواب نمی مونه. التماس دعا کوچولو....

روز معلم مبارک
روش مدیون کردن معلم

نذاری بیام بالا آبروتو میارم پایین!

تو فکر سوژه جدیده!

ad_kh66

عضو جدید
اوه. باید واسه همش یه جمله می نبشتیم؟ یا واسه هرکدوم یکی؟

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دردامون مشکلاتمون زیاده فقط باید ببینیم تو هر اتفاق و صحنه ای دارن فریاد میزنن ادا میکنیم مسلمونیم اما دستمونو دراز میکنیم واسه یه زن نامحرم.............بدو شرحه چی میشه گفت؟همه چی ریا همه چی تزویر اما هر چی سرمون بیاد از ماست که برماست گاهی پامونو میکنیم تو کفش یکی دیگه و دوست داریم همه چیو تجربه کنیم اما به عواقبش فکر نمیکنیم به خوب یا بد بودنش .....................اما به این فکر نمیکنیم که میشه چیزای خوبو تجربه کرد کمک کردن به بچه ای که کفشاش پارست و از درد سکوت میکنه ........دلامون کجا رفته فکرامون کجا رفته ؟به دنیای مادی اطرافمون که همه چی تبلیغه با یه ظاهر قشنگ فریب میخوریم............شاید گاهی دوست داشته باشیم جایی اون ادما باشیم پولدار به اندازه ی یه فوتبالیست .........ولی بعضی چیزا داشتنشون ارزشش بیشتره که هر از گاهی بخونیمش و اجازه بدیم روحمون لذت ببره چیزی که باعث میشه تفکر کنیم ........به ارامش برسیم........دعا کنیم خدار و برای به ارامش رسیدن واسطه کنیم...........

آخرین ویرایش:

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقرو بدبختی و پولداری و خدا و نگرانی!
خوب اینا ربطی بهم ندارن ولی چیزی بود که به ذهنم رسید.....البته یه ربطاییم میتونن داشته باشنا...:D

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دردامون مشکلاتمون زیاده فقط باید ببینیم تو هر اتفاق و صحنه ای دارن فریاد میزنن ادا میکنیم مسلمونیم اما دستمونو دراز میکنیم واسه یه زن نامحرم.............بدو شرحه چی میشه گفت؟همه چی ریا همه چی تزویر اما هر چی سرمون بیاد از ماست که برماست گاهی پامونو میکنیم تو کفش یکی دیگه و دوست داریم همه چیو تجربه کنیم اما به عواقبش فکر نمیکنیم به خوب یا بد بودنش .....................اما به این فکر نمیکنیم که میشه چیزای خوبو تجربه کرد کمک کردن به بچه ای که کفشاش پارست و از درد سکوت میکنه ........دلامون کجا رفته فکرامون کجا رفته ؟به دنیای مادی اطرافمون که همه چی تبلیغه با یه ظاهر قشنگ فریب میخوریم............شاید گاهی دوست داشته باشیم جایی اون ادما باشیم پولدار به اندازه ی یه فوتبالیست .........ولی بعضی چیزا داشتنشون ارزشش بیشتره که هر از گاهی بخونیمش و اجازه بدیم روحمون لذت ببره چیزی که باعث میشه تفکر کنیم ........به ارامش برسیم........دعا کنیم خدار و برای به ارامش رسیدن واسطه کنیم...........

ممنون که اومدین

ولی بعضی چیزا داشتنشون ارزشش بیشتره که هر از گاهی بخونیمش و اجازه بدیم روحمون لذت ببره چیزی که باعث میشه تفکر کنیم ........به ارامش برسیم........دعا کنیم خدار و برای به ارامش رسیدن واسطه کنیم

چه جالب

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقرو بدبختی و پولداری و خدا و نگرانی!
خوب اینا ربطی بهم ندارن ولی چیزی بود که به ذهنم رسید.....البته یه ربطاییم میتونن داشته باشنا...:D

ممنون که اومدین و کوتاه نوشتین

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز

خانوم دکتر: بکش دستت. دوربین داره میگیره
خانم بازیگر: ایییششششش...

گربه کفش دوست.... کیفور شد

وقتی معلم ورزش پوشیدن کفش ورزشی رو توی زنگ ورزش در همه مناطق اجباری میکنه بایدم ازین مدل کفشها ببینه!

این خانوم رفته خرید چشش به قیمتها افتاده

التماس دعا!

دارن نقشه میکشن حال کارگردان رو ایر رو بگیرن

اجازه، ما بریم د....یی ؟!

مامان کانال و عوض کن توروخدا!

افتخار ایران....

یه خواب راحت بعد از یه روز خسته کننده.

دندونامو ببین... 4تاش درومده

دعای بچه ها بی جواب نمی مونه. التماس دعا کوچولو....

روز معلم مبارک
روش مدیون کردن معلم

نذاری بیام بالا آبروتو میارم پایین!

تو فکر سوژه جدیده!

خیلی باحالی!!!کلی خندیدم تشکر نداشتم برات بزارم !!دمت گرم;)

Ʀ/\/ŏŁĐ₳

عضو جدید
نه!یه جور تست روانشناسی هست!
=====

بقیه ی دوستان همه ی عکسا رو با هم نگاه کنن بعد اولین خطی که به ذهنشون میاد (د ر رابطه با کل تصاویر یا تعدادی از تصاویر که تو خاطرشون مونده! )رو بنویسن ممنون:gol:

بعدش جوابشو میدی بهمون؟؟
نوشته ی من(نظرای دیگرانو نخوندم): توی دنیا همه جور هست و بعدای زیادی داره طرز فکر ها مسائل زیبایی ها سرگرمی.. چیزای جالب غم انگیز بستگی داره خودتو با کدومشون درگیر کنی و سرو کار داشته باشی

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش فقط دقیقا الان چه برداشتی از گفته هامون میشه؟

برداشت بدی نمیشه

کسی از بچه ها می تونه نوشته های دوستان رو تفسیر کنه ؟

چند نفر تفسیر خودشون رو بگن تا بعد منم تفسیر خودم رو بگم ! (تفسیر اصلی این تست البته خیلی سخت هست یه کارگروهی اومده بودن شیراز و طی چند جلسه به یه سریا یاد دادن! منم بلد نیستم فقط یه تکه ی کوچک تفسیرش رو به من گفتن که اتفاقا خیلی هم جالب هست بنظر خودم البته!)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بعدش جوابشو میدی بهمون؟؟
نوشته ی من(نظرای دیگرانو نخوندم): توی دنیا همه جور هست و بعدای زیادی داره طرز فکر ها مسائل زیبایی ها سرگرمی.. چیزای جالب غم انگیز بستگی داره خودتو با کدومشون درگیر کنی و سرو کار داشته باشی
اگر خدا بخواهد و.... بله
ممنون یکم تفسیر این جمله ی شما سخته ولی تفسیر میشه

شما خودتون اگر بخواین تفسیر کنین نظرات دوستان (با خواندن نظرات دیگران) چی تفسیر می کنید؟

mohsen_522

عضو جدید

عکس پشت سری خانم دستجردی هم از آقاهه تعجب کرده!

خدا بیامرزتش!

تلخ!

دالی!

دمش گرم!مسلمون یعنی همین

تلوزیون بی مصرف!

رفیقمون تو پرو با این پوستمونو میکنه!

کاش من میتونستم اینقد راحت بخابم!

بدون شرح

انتهای معصومیت!

من میگم :آقا بگیر ما خوندیم :)

یاد اون سال ها بخیر

خیلی وقته دیگه خودش نیست...عوض شده خیلی!

اگر می خواید بگید به هم ربط ندارن یا ... می تونید فقط یه عدشون رو در نظر بگیرید و یک خط راجع بهشون بنویسید

ممنون:gol:
ببخشید پاسخهای خوبی نبود

maryam_a

عضو جدید
به نظر من تو این تاپیک همه چی پیدا میشه :
عشق ، خنده ، اعتقاد ، فقر، آرامش، شوخی، موفقیت و پیروزی ، آدمای دوس داشتنی، غم ، طنز .....

مهندکس

عضو جدید

هرکی پاشو ازگلیمش درازتر کنه قلمش میکنن..البته قدیما..

همه کس همه چی ظاهرا خوبه ولی " انسان" و "جهان" درحال انقراضه..

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تفسیر عکس ها! (البته شاید از نظر شما درست نباشه!!!)

(
تعداد عکس هم یکم کم بود باید بیشتر می بود!)

تو این عکس به خاطر گستردگیشون! ذهنتون از مدار خارج میشه! و اون چیزی رو می بینه که دلش می خواد در رابطه با پیرامون و محیط اطراف خودش ببینه رو می بینه!(
در واقع اینجا اون یک خطی که دوستان نوشتن ربطی به عکس ها نداشت بلکه دید خودتون بود از دنیای اطرافتون و چیزی که در مورد دنیای اطرافتون فکر می کنید را گفتید!)

من شما رو در مقابل یک اینه گذاشته بودم و گفتم هر چه می بینید بگید! معمولا افراد خودشون رو می بینن! بعصیا هم ممکن هست آینه رو ببینن ولی همش تفسیر داره!

==========
شاید جالب ترین جواب همون خدا بود که به هر چیزی که نگاه می کنید خدا را می بینید

sarab_m

عضو جدید
اولین چیزی که به ذهنم اومد آدما بود

بعدشم نمی دونم چرا یهو یاد این افتادم _ هر کی خوابه خوش به حالش ، ما به بیداری دچاریم _ !!!!

Ʀ/\/ŏŁĐ₳

عضو جدید
اگر خدا بخواهد و.... بله
ممنون یکم تفسیر این جمله ی شما سخته ولی تفسیر میشه

شما خودتون اگر بخواین تفسیر کنین نظرات دوستان (با خواندن نظرات دیگران) چی تفسیر می کنید؟
اکثرا تا اونجایی خوندم به چند تا پارامتر توجه شده حالا به نحو و نوع و کلماته متفاوت: تضاد تنوع فقر زیبایی
دیدگاه ها و باور های متنوع موقعیت های مختلف و.... و بهترینش ک تاحالا دیدم چند نفر گفتن خدا