دهكده اي بسيار زيبا در هلند بدون هيچ گذرگاه جاده اي !

Elham.M

عضو جدید
دهكده اي بسيار زيبا در هلند بدون هيچ گذرگاه جاده اي !

Giethoorn نام دهکده اي در هلند است كه به ونيز هلند مشهور شده.
دهکده‌اي که در بخش قديمي آن هيچ جاده‌اي وجود ندارد و در بخش جديد نيز
فقط جاده باريکي براي تردد دوچرخه ساخته شده.

sara1984

عضو جدید
مرسي الهام جون.خيلي عكسهاي قشنگي بود.:D
آرزومه يه همچين جايي زندگي كنم.:heart:

*mahdi_joker*

عضو جدید
من دوست ندارم همچین جایی زندگی کنم.از تکنولوژی خوشم میاد اما ارزومه 10 سال اخر عمرم رو همچین جایی با خیال راحت بگذرونم.البته همیشه دوست داشتم همچین جایی زندگی کنم اما اون موقع فقط واسه خودم زندگی کردم.

reza08

کاربر فعال
من دوست ندارم همچین جایی زندگی کنم.از تکنولوژی خوشم میاد اما ارزومه 10 سال اخر عمرم رو همچین جایی با خیال راحت بگذرونم.البته همیشه دوست داشتم همچین جایی زندگی کنم اما اون موقع فقط واسه خودم زندگی کردم.
اولا مگه می دونی چند سال زنده ای که ده ساله آخرش رو بخای اونجا زندگی کنی:biggrin::biggrin:
دوما امیدوارم برای خودت زندگی نکردن باعث پیشرفت علم بشه نه پسرفت:razz:
سوما می تونی کاری کنی که بعد از مرگ همیشه اونجا برا خودت زندگی کنی:D:D

*mahdi_joker*

عضو جدید
اولا مگه می دونی چند سال زنده ای که ده ساله آخرش رو بخای اونجا زندگی کنی:biggrin::biggrin:
دوما امیدوارم برای خودت زندگی نکردن باعث پیشرفت علم بشه نه پسرفت:razz:
سوما می تونی کاری کنی که بعد از مرگ همیشه اونجا برا خودت زندگی کنی:D:D
سلام عزیز.
در مورد نکته اول باید عرض کنم که نکته بین هستین اما من گفتم دوست دارم.نگفتم میکنم.دوست دارم سالهاس اخر عمرم همچین جایی باشه.
در مورد بقیه موارد هم اینکه فقط نظر شخصی بود.من نگفتم کسی با من بیاد.من دوست دارم اینجوری زندگی کنم.شما میتونی300 سال بری تو در و دشت و حالشو ببری.من دخالت نمیکنم.
در مورد دومی هم باهاتون موافقم.انشاالله بتونیم به بشریت خدمت کنیم که این خودش بزرگترین عمل صالح هستش.
در مورد سومی هم اینکه زهی خیال باطل داداش من.من اگه خدایی نکرده جهنمی شدم که هیچ.اما اگه بهشتی شدم انشا الله . عمرا به اینجور جاها رضایت نمیدم.اینها تو دنیا هم بوده.من خیلی خیلی زیاد پر توقع هستم تو روابطم با خدای خودم