روز عاشورا به روايت تصوير (طنز تصويري)

sariii

کاربر بیش فعال
آره باید هم سبزهائی که اغتشاش می کنن و به اموال و ناموس مردن صدمه میزنن رو هم باید از تو خیابون ها جمع کرد

عزیزم مردم الکی اغتشاشگر نشدن!همونطور که زمان انقلاب کاراشون معنی داشت الانم داره..........:warn:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره باید هم سبزهائی که اغتشاش می کنن و به اموال و ناموس مردن صدمه میزنن رو هم باید از تو خیابون ها جمع کرد

واقعا" برادر من باعث تاسف كه اينقدر ظالمانه فكر مي كنيد...مگر با كشتن جوانان ميشه مملكت را اداره كرد؟:eek::eek:

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين ما نيستيم كه صدمه ميزنيم...:mad::mad:رفتار و اعمال خودتون باعث اين اعتراض شده..مردم ميفهمند همه چيزو...در ضمن دليل نميشه كه جووناي مردم رو بي گناه بكشيد و زخمي كنيد:cry::cry::cry:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين ما نيستيم كه صدمه ميزنيم...:mad::mad:رفتار و اعمال خودتون باعث اين اعتراض شده..مردم ميفهمند همه چيزو...در ضمن دليل نميشه كه جووناي مردم رو بي گناه بكشيد و زخمي كنيد:cry::cry::cry:

:( احسنت...اي كاش آبجي اينا حرف من وتو را درك مي كردن...:gol:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجای واکسن آنفولانزای خوکی باید واکسن هار وارد کنن سگای ر..... دیگه خیلی هار شدن خیلییییییییی:surprised:

ققنوس ایران

عضو جدید
مخالفین قبل از انقلاب اشوبگر بعد از انقلاب اغتشاشگر

چرا هیچ وقت تحمل عقیده مخالف رو نداریم
خدایا به من تحمل عقیده مخالف رو عطا کن:w13: