کافی شاپ با گارسون های برهنه در آمریکا

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درحالی که آمریکا در بحران اقتصادی به سر می برد و بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها در وضعیت اقتصادی خوبی قرار ندارند، اما یک شخص مبتکر راه جالبی برای جذب مشتری پیدا کرده است.
به گزارش روزنامه سلام سایت هفت تیر ۷tir.com به نقل از سی ان ان، “دونالد کرابتری” در شهر “واسالبورو” یک کافی شاپ “Grand view” با خدمت کاران برهنه افتتاح کرده است. حاصل ابتکار دونالد در شهری با جمعیت کمتر از ۴۵۰۰ نفر “واسالبورو” این بوده است که کافی شاپ وی همیشه مملو از مشتری است.

“پاول” برادر “دونالد” اوضاع کسب و کار را فوق العاده توصیف می کند؛ او می گوید: “من فقط در این جا ازدحام مردم را می بینم.”
“دونالد” وقتی پیشنهاد باز کردن کافی شاپی با این شرایط را داد با مخالفت های زیادی رو به رو شد. به طوری که در زمان باز کردن این کافی شاپ خیلی از اهالی شهر خشمگین شدند. اما یک چیز وی را در انجام این کار مصمم کرد و آن هم سود سرشار این کار بود.
او می گوید: “من می دانم مردم چی می خواهند، آنها عاشق برهنگی اند، همین طور عاشق قهوه. پس من یک کافی شاپی راه می اندازم که هر دو تا را با هم داشته باشه!”
زمانی که دونالد برای استخدام پیش خدمت با شرایط رستورانش آگهی داد سیلی از تقاضا ها روبرو شد؛ بیش از ۱۵۰نفر درخواست استخدام داده بودند.
“دونالد” از بین آنها ۱۰ زن و ۵ مرد را انتخاب کرد.
او در این باره می گوید: ”فقط ظاهر برای ما مهم نبود بلکه خوش اخلاق بودن و رفتار دوستانه برای ما مهم بود.”

بیشتر افرادی که تقاضای کار داده بودند، کسانی بودند که از کارهای قبلی شان اخراج شده بودند.
“الویس تامپسون” یکی از پیش خدمت های رستوران می گوید: “من قبلا در یک رستوران آشپز بودم، اما صاحب رستوران دیگر توانایی دادن دستمزد کارگر ها را نداشت پس همه ما از کار بیکار شدیم. اما الان اینجا کار خوبی دارم و برایم مهم نیست اگر بعضی مواقع مشتری ها پیشنهادهای عجیب غریب بدهند.”
“گینی لابری” یکی دیگر از پیشخدمت ها می گوید: “من قبلا برای پیدا کردن کار به چند رستوران سر زدم اما هیچ کدام مرا به خاطر کم تجربگی قبول نکردند. اما الان که در این رستوران کار می کنم خیلی هیجان زده ام چون حداقل واسه خودم یک کار دارم!”
اگر چه این کافی شاپ کمتر از یک هفته است که باز شده اما الان وضعیت مالی خیلی خوب به هم زده است؛ یک بار یک پیش خدمت زن برای آوردن یک قهوه ۱۰۰ دلار از یک مشتری انعام گرفت.

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی گارسون ها کاملا برهنه بودن یا اینکه قسمتی از بدنشون پوشیده بود؟؟

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
parandi2;1477436[QUOTE گفت:
]“الویس تامپسون” یکی از پیش خدمت های رستوران می گوید: “من قبلا در یک رستوران آشپز بودم، اما صاحب رستوران دیگر توانایی دادن دستمزد کارگر ها را نداشت پس همه ما از کار بیکار شدیم. اما الان اینجا کار خوبی دارم و برایم مهم نیست اگر بعضی مواقع مشتری ها پیشنهادهای عجیب غریب بدهند.”
:surprised::eek::surprised:

“گینی لابری” یکی دیگر از پیشخدمت ها می گوید: “من قبلا برای پیدا کردن کار به چند رستوران سر زدم اما هیچ کدام مرا به خاطر کم تجربگی قبول نکردند. اما الان که در این رستوران کار می کنم خیلی هیجان زده ام چون حداقل واسه خودم یک کار دارم!”
[/QUOTE]غش نکنی یه وقت:surprised:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا زن برهنه یه چیزی،مردای برهنه که بین صندلیا باید دور دوفرمونه بزنن:eek::eek::biggrin:

zhilamo

عضو جدید
فکر کن یکی با دوستش یا عشقش میره یه چیزی بخوره یهو یه مردبرهنه با نیم متر...... میاد میگه آقا چی میل دارید؟!
اینم شد کوفت؟