ازدواج اینترنتی رو قبول دارین؟؟؟؟؟؟؟

ازدواج اینترنتی رو قبول دارین؟؟؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    48

m_roshan

عضو جدید
سلام
بچه ها من متاهل هستم
نمیدونم باور میکنین یا نه من و همسرم از طریق اینترنت با هم آشنا شدیم و ازدواج کردیم
میدونم ممکنه بعضی ها باورشون نشه ولی راسته
از اول شاید تو نت به هم دروغ میگفتیم ولی وقتی کم کم اعتمادمون به هم جلب شد همه چیز خود به خود درست شد
الان خیلی خیلی خوشبختمممممممممم:smile::smile::smile:

دوست دارم نظرتون راجب ازدواج اینترنتی بدونم
ممنون

kaveh.gp

عضو جدید
سلام
بچه ها من متاهل هستم
نمیدونم باور میکنین یا نه من و همسرم از طریق اینترنت با هم آشنا شدیم و ازدواج کردیم
میدونم ممکنه بعضی ها باورشون نشه ولی راسته
از اول شاید تو نت به هم دروغ میگفتیم ولی وقتی کم کم اعتمادمون به هم جلب شد همه چیز خود به خود درست شد
الان خیلی خیلی خوشبختمممممممممم:smile::smile::smile:

دوست دارم نظرتون راجب ازدواج اینترنتی بدونم
ممنون
به نظر من که موردی نداره internet هم می تونه یه روش برای آشنا شدن 2 نفر باشه . از اونجا به بعد که پای ازدواج وسط میاد دیگه مهم نیست که چه جوری باهم آشنا شدن مهم اینه که هم همدیگرو خوب شناخته باشن هم خانواده های طرفشونو و در هر صورت به تفاهم رسیده باشن .
با آرزوی سلامتی و سعادت، امیدوارم در کنار هم زندگی خوبی داشته باشین .:gol::heart::heart::gol:
همیشه پر انرژی و سبز باشید.

m_roshan

عضو جدید
به نظر من که موردی نداره internet هم می تونه یه روش برای آشنا شدن 2 نفر باشه . از اونجا به بعد که پای ازدواج وسط میاد دیگه مهم نیست که چه جوری باهم آشنا شدن مهم اینه که هم همدیگرو خوب شناخته باشن هم خانواده های طرفشونو و در هر صورت به تفاهم رسیده باشن .
با آرزوی سلامتی و سعادت، امیدوارم در کنار هم زندگی خوبی داشته باشین .:gol::heart::heart::gol:
همیشه پر انرژی و سبز باشید.
آره دقیقا همینه دوست عزیز

raheleh-bano

عضو جدید
من چند تا از دوستام با همسراشون توی نت آشنا شدن .خیلی خوشبختن .البته نه اینکه مشکل ندارن چون هر زن و شوهری مشکل دارن ولی خیلی بچه های فهمیده ای هستند. به من ثابت شده خوبه.;);)
نظر من اینه که خوبه تو نت آشنا بشن. از بیرون و مهمونی بهتره:smile:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیشه جواب داد که آره موافقم یا نه مخالفم.

باید تو شرایطش باشی و همونطور که خودتون گفتین ممکنه با دروغگویی شروع بشه اما بلاخره اون اعتماده بوجود بیاد.این خودش یه شرایط خاص بوده.
نحوه ی آشنا شدن مهم نیست.صادق بودن در حین آشنا شدن مهمه.

شاید نشه با قاطعیت گفت که راه خوبیه اما راه بدی هم نیست.

امیدوارم همیشه خوشبخت باشین.:gol:

m_roshan

عضو جدید
من چند تا از دوستام با همسراشون توی نت آشنا شدن .خیلی خوشبختن .البته نه اینکه مشکل ندارن چون هر زن و شوهری مشکل دارن ولی خیلی بچه های فهمیده ای هستند. به من ثابت شده خوبه.;);)
نظر من اینه که خوبه تو نت آشنا بشن. از بیرون و مهمونی بهتره:smile:
آره اون مشکلاتو که همه تو زندگی مشترک دارن

m_roshan

عضو جدید
نمیشه جواب داد که آره موافقم یا نه مخالفم.

باید تو شرایطش باشی و همونطور که خودتون گفتین ممکنه با دروغگویی شروع بشه اما بلاخره اون اعتماده بوجود بیاد.این خودش یه شرایط خاص بوده.
نحوه ی آشنا شدن مهم نیست.صادق بودن در حین آشنا شدن مهمه.

شاید نشه با قاطعیت گفت که راه خوبیه اما راه بدی هم نیست.

امیدوارم همیشه خوشبخت باشین.:gol:
ممنون دوست عزیز

raheleh-bano

عضو جدید
من احساس میکنم بچه های نت کمتر دنبال اذیت کردنن.
بیرون خیلی اضاع آشنائیها بد . ولی تو یاهو مسنجر خیلی کثیف شده الانم.

_arash

عضو جدید
چیزی که زیباست و همیشه باید توی یه زندگی مشترک باشه، صداقت، پاکی، عشق و دوست داشتن و ... هستش

مهم نیست آدما کجا با هم آشنا شدن، مهم اینه که آدما چطور باشن، اون دو نفر چطور شخصیتایی داشته باشن و برای رسیدن به همدیگه، برای زندگی با هم و ... چه کارایی انجام بدن

زمانی که طرفین سعی کنن برای همدیگه بهترین باشن، دیگه مهم نیست کجا آشنا شدن

کسی که ازدواج می‌کنه قرار نیست حتمن توی فامیلشون باشه و ...

همین اتفاقات زندگی هستن که زندگی رو می‌سازن، به اتفاقات احترام بزاریم، و البته به خودمون

m_roshan

عضو جدید
دوست دارم اون عزیزانی هم که مخالف هستن نظرشون رو بگن

nomber_van

عضو جدید
جالبه
من فکر نکنم اینجور باشه ولی گزینه موافق رو زدم

من الان 2 سالی میشه تو یاهوو هستم و چندتا دوست هم پیدا کردم ولی کسی که میاد تو یاهو میتونه با همه دوست بشه و با همه ارتباط (Wen Voic Axe) داشته باشه که این واسه من نفرت انگیز ترین چیزه...
نمیدونم چرا اینحوری هستم ولی خیلی به دوستام شک دارم و همین که احساس کنم با یکی دیگه هستن دورشونو خط میزنم و میرم سراغ یکی دیگه :|

خیلی از این عادتم بدم میاد ولی نمیدونم چیکار کنم که درست بشه :(((((

raheleh-bano

عضو جدید
چیزی که زیباست و همیشه باید توی یه زندگی مشترک باشه، صداقت، پاکی، عشق و دوست داشتن و ... هستش

مهم نیست آدما کجا با هم آشنا شدن، مهم اینه که آدما چطور باشن، اون دو نفر چطور شخصیتایی داشته باشن و برای رسیدن به همدیگه، برای زندگی با هم و ... چه کارایی انجام بدن

زمانی که طرفین سعی کنن برای همدیگه بهترین باشن، دیگه مهم نیست کجا آشنا شدن

کسی که ازدواج می‌کنه قرار نیست حتمن توی فامیلشون باشه و ...

همین اتفاقات زندگی هستن که زندگی رو می‌سازن، به اتفاقات احترام بزاریم، و البته به خودمون
من با شما موافقم .من از دید دخترانم میگم جای آشنا شدن بی تاثیر هم نیست.مثلا دوردور کردن همه آدمها به یک چشم دیده میشن شاید بعضی هاشون تازه اومده باشن و .....
ولی نت کمتر پیش می یاد آدم زود قضاوت کنه .و چیزی که آدمارو از هم داره دور میکنه قضاوتهای سطحیه .تو هر زمینه ای:smile:

nomber_van

عضو جدید
گاهی اوقات فکر میکنم که برم با یه روان شناس صحبت کنم ولی روم نمیشه

شما راه حلی ندارین ؟ :(
واسه همین خیلی تو ارتباطم با جنس مخالف (برای آشنایی) مشکل دارم و مدام گیر میدم :( واسه همین هیچکدوم باهام نمیمونن یا خودم جدا میشم :(

raheleh-bano

عضو جدید
جالبه

من الان 2 سالی میشه تو یاهوو هستم و چندتا دوست هم پیدا کردم ولی کسی که میاد تو یاهو میتونه با همه دوست بشه و با همه ارتباط (Wen Voic Axe) داشته باشه که این واسه من نفرت انگیز ترین چیزه...
نمیدونم چرا اینحوری هستم ولی خیلی به دوستام شک دارم و همین که احساس کنم با یکی دیگه هستن دورشونو خط میزنم و میرم سراغ یکی دیگه :|

عزیزم همه آدمها از این کار بدشون می یاد.طبیعیه :smile:
یاهو خیلی بد شده .چون دیگه خواسته های بعضی از اونا تغییر کرده.

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس می کنم که می تونه دروغ توش زیاد باشه ولی آدم بخواد دروغ بگه همه جا می تونه این کارو بکنه....خوب اینم یه جورشه دیگه اگه صداقت باشه اشکالی هم نداره ولی کلا در این مورد احساس خوبی ندارم..............

m_roshan

عضو جدید
گاهی اوقات فکر میکنم که برم با یه روان شناس صحبت کنم ولی روم نمیشه

شما راه حلی ندارین ؟ :(
واسه همین خیلی تو ارتباطم با جنس مخالف (برای آشنایی) مشکل دارم و مدام گیر میدم :( واسه همین هیچکدوم باهام نمیمونن یا خودم جدا میشم :(
سلام دوست عزیز من بهت حق میدم که به کسی اعتماد نداشته باشی و باید آدم شناس باشی و از همه جهات مطما باشی بعد بخوای مسئله رو جدی کنی و همیشه سعی کن خوش بینیت رو نسبت به بدبینی بالاتر ببر و به کار خودت اطمینان داشته باش متاسفانه واژه چت بد در رفته و تصور دیگه ای در موردش میشه خیلی ها هستن که تو چت پاک هستن خیلی زیادن نباید همه رو به یه چشم دید

m_roshan

عضو جدید
احساس می کنم که می تونه دروغ توش زیاد باشه ولی آدم بخواد دروغ بگه همه جا می تونه این کارو بکنه....خوب اینم یه جورشه دیگه اگه صداقت باشه اشکالی هم نداره ولی کلا در این مورد احساس خوبی ندارم..............
کاملا حق داری دوست عزیز

nomber_van

عضو جدید
عزیزم همه آدمها از این کار بدشون می یاد.طبیعیه :smile:
یاهو خیلی بد شده .چون دیگه خواسته های بعضی از اونا تغییر کرده.
دوست عزیز مشکل من اینه که خیلی شک دارم به همه...
تا چیزی رو نبینم باور نمیکنم
مثلا اگه با یکی اشنا بشم میخوام 24 ساعت باش در تماس باشم جالب اینه که انتظار دارم اونم همچین احساسی داشته باشه ! :(
واسه همینه که دیگه نمیتونم به هیچ دختری اعتماد داشته باشم

البته از این حرفام منظوری ندارم چون دیدم جو اینجا یکم رک هست گفتم

AMIR-ALI

عضو جدید
منم تا حدودی درگیرشم
با اینکه اعتماد کامل دارم ولی بی اعتمادم
نمیدونم متوجه شدید چی میگم یا نه

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نوع ازدواج در صورتی منجر به موفقیت میشه که دوره ی آشنایی طولانی بشه و بعد از رسمی شدن هم دوره نامزدی طولانی باشه که اگه اولاش یه دروغایی گفته شده یا حرفایی زده شده که باعث شده طرفین تفکر غلطی در مورد همدیگه داشته باشن این مدت طولانی همه ی تفکرات اشتباه رو از بین ببره و شناخت کافی و صحیح ایجاد کنه

به امید خوشبختی:gol:

_arash

عضو جدید
جالبه

خوشم اومد حداقل کمی رو راست بودین با خودتون
تعارف نکنین با خودتون، این نشد اون یکی،این یکی با یکی حتما حرف زده، شما ناراحت نباش، برو با یکی دیگه، اصلا و ابدا خودت رو ناراحت نکن، به این هم فکر نکن تا الان با چندتا دختر بودی ( جنسیت شما رو پسر دیدم )
این کاره درستیه ؟ شما با کلی آدم بودین، از هرکی خوشتون نیومد میرین سراغ یکی دیگه، فردا رو چیکار می‌کنین ؟ شما به خودتون اعتماد ندارین، با رفتارتون اون رو کم ارزش کردین

ما همونگونه که هستیم دوستانمون رو می‌بینیم، این یکی از خصلت‌های خیلی خوبه آدمیه ;)

من با شما موافقم .من از دید دخترانم میگم جای آشنا شدن بی تاثیر هم نیست.مثلا دوردور کردن همه آدمها به یک چشم دیده میشن شاید بعضی هاشون تازه اومده باشن و .....
ولی نت کمتر پیش می یاد آدم زود قضاوت کنه .و چیزی که آدمارو از هم داره دور میکنه قضاوتهای سطحیه .تو هر زمینه ای:smile:

همین، جای آشنا شدن مهم نیست، آدم می‌تونه در یک زمان با چند نفر صحبت کنه، شاید زمینه کاریش این باشه
برا مثال، منه پسر، فرض کنیم به دلیل شغلم باید در روز با چند دختر و پسر مکالمه داشته باشم، نگاهم و رفتارم و .... خیلی مهمه، چه کسی توی زندگی آدما باشه چه نباشه
چون به هر حال در آینده شخصی وارد زندگی آدمی میشه که باید بهش وفادار بود و اون رو عاشقونه دوست داشت

در هر زمانی هستیم، سعی نکنیم به کسی که دوستش داریم یا دوستش خواهیم داشت، خیانیت کنیم
زندگی در کنار خانواده و در اجتماع تمرینیست برا شروع کردن یه خانواده، برا ازدواج، و بهتره اون رو بسازیم

این رو هم قبول دارم، آدم همونگونه که باشه، یه شخص هم تراز با خودش وارد زندگیش میشه

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
answare

answare

m_Roshan جان به نظر من خودتو درگیر این چیزا نکن. هر کسی نسبت به رابطش با جنس مخالف یه عقایدی داره. نذار حرفای بقیه روت تاثیر بذاره و نسبت به همسرت بد بین شی.

تو شریک زندگیتو از هر جایی که پیدا کنی مال همین. الان خیلیا می گن دروغ توش زیاده اگه با من رابطه داشته با یکی دیگه هم بوده. مطمئن باش اینا چه بخوای چه نخوای روت تاثیر می ذاره و کم کم این فکرا دیوونت می کنه.

کنار همسرت زندگیتو بکن. همین که همدیگرو دوست دارین کافیه. امیدوارم خوشبخت باشید و همیشه همدیگرو دوست داشته باشید.

raheleh-bano

عضو جدید
m_Roshan جان به نظر من خودتو درگیر این چیزا نکن. هر کسی نسبت به رابطش با جنس مخالف یه عقایدی داره. نذار حرفای بقیه روت تاثیر بذاره و نسبت به همسرت بد بین شی.

تو شریک زندگیتو از هر جایی که پیدا کنی مال همین. الان خیلیا می گن دروغ توش زیاده اگه با من رابطه داشته با یکی دیگه هم بوده. مطمئن باش اینا چه بخوای چه نخوای روت تاثیر می ذاره و کم کم این فکرا دیوونت می کنه.

کنار همسرت زندگیتو بکن. همین که همدیگرو دوست دارین کافیه. امیدوارم خوشبخت باشید و همیشه همدیگرو دوست داشته باشید.
ماها هیچ کدوممون همچین منظوری نداشتیم .خوشبختی سهمی از زندگی آدم حالا هر جا که وارد زندگیمون بشه.نظر های ما 100% نیست که اینجا خوبه از رو تجربه بقیه و اطرافیانمون نظر دادیم
عزیزم امیدوارم همه کناره همسراشون خوشبخت باشن.:smile:

nomber_van

عضو جدید
خوشم اومد حداقل کمی رو راست بودین با خودتون
تعارف نکنین با خودتون، این نشد اون یکی،این یکی با یکی حتما حرف زده، شما ناراحت نباش، برو با یکی دیگه، اصلا و ابدا خودت رو ناراحت نکن، به این هم فکر نکن تا الان با چندتا دختر بودی ( جنسیت شما رو پسر دیدم )
این کاره درستیه ؟ شما با کلی آدم بودین، از هرکی خوشتون نیومد میرین سراغ یکی دیگه، فردا رو چیکار می‌کنین ؟ شما به خودتون اعتماد ندارین، با رفتارتون اون رو کم ارزش کردین

ما همونگونه که هستیم دوستانمون رو می‌بینیم، این یکی از خصلت‌های خیلی خوبه آدمیه ;)
:(جالب بود

adrineh

عضو جدید
من قبول دارم
چون قبل از ظاهر اخلاق مدنظر قرار میگیره که یه حسن بالاییه
میگی نه از 118 بپرس