خوش به حال كچل ها!! حتما بخونين

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوش به حال كچل ها!!

«موها زمان سکته را می*دانند،* چون تحقیقات نشان می*دهد موها می*توانند تاریخچه*ای از استرس*های شخص را در خود ذخیره کنند.»

من همیشه به کچل*ها حسادت می*کردم. بعد از خواندن این خبر، یک دلیل دیگر به دلایلم برای حسادت اضافه شد.

1- کچل*ها زودتر از همه متوجه شروع بارش باران می*شوند.

2- کچل*ها می*توانند با خیال راحت شیشه اتومبیل را پایین بکشند و از جریان هوا لذت ببرند.

3- آنها به راحتی می*توانند برای رفتن به مهمترین مهمانی*ها هم از موتورسیکلت استفاده کنند.

4- مودارها اگر عرق بکنند، باید بروند حمام و کلی موهایشان را با شامپو چنگ بزنند تا چربی و عرق از پوست سرشان پاک شود ولی کچل*ها با یک دستمال کاغذی مشکل را حل می*کنند.

5- کچل*ها غصه*هایشان کمتر است و مثل بقیه هر روز نگرانی ریزش موهایشان را ندارند.

6- و بالاخره اینکه کچل*ها استرس*هایشان ذخیره نمی*شود.​

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوش به حال كچل ها!!

«موها زمان سکته را می*دانند،* چون تحقیقات نشان می*دهد موها می*توانند تاریخچه*ای از استرس*های شخص را در خود ذخیره کنند.»

من همیشه به کچل*ها حسادت می*کردم. بعد از خواندن این خبر، یک دلیل دیگر به دلایلم برای حسادت اضافه شد.

1- کچل*ها زودتر از همه متوجه شروع بارش باران می*شوند.

2- کچل*ها می*توانند با خیال راحت شیشه اتومبیل را پایین بکشند و از جریان هوا لذت ببرند.

3- آنها به راحتی می*توانند برای رفتن به مهمترین مهمانی*ها هم از موتورسیکلت استفاده کنند.

4- مودارها اگر عرق بکنند، باید بروند حمام و کلی موهایشان را با شامپو چنگ بزنند تا چربی و عرق از پوست سرشان پاک شود ولی کچل*ها با یک دستمال کاغذی مشکل را حل می*کنند.

5- کچل*ها غصه*هایشان کمتر است و مثل بقیه هر روز نگرانی ریزش موهایشان را ندارند.

6- و بالاخره اینکه کچل*ها استرس*هایشان ذخیره نمی*شود.​

وحید بیا یه لطفی کن برو کچل کن خودت و فکر کنم تضمینی کچل کننا!!!!!!!!

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط ميتونم بهتون بگم
جفتتون گاز گاز
:cool:
البته شقايق علاوه بر اون سِز سِز ... خودش ميدونه چيه:D
مهدی دیگه داری پاتو از گیلیمت بیشتر داراز میگنی پاتو جمع کن تا خودم تر تیبتو ندادم

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ولی تکراری بود
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/216109-خوش-بحال-کچل-ها-(طنز)?highlight=

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
چيكار زن و بچه مردم داري تو:surprised:
برو بفكر زن و بچه خودت باش;)
مهدی جون دوس داری یکی بهت بگه (مهدی جیگر نامزدتو گاز گاز)

گیریم شقایق زن من نباشه متاهل که هست برو گاز گاز برا نامزد خودت نگه دار چرا شقایق مگه نامزد تو جیگر نداره اگه نداره که خیلی بی لیاقتی که نامزد بی جیگر گرفتی مهدی

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهدی جون دوس داری یکی بهت بگه (مهدی جیگر نامزدتو گاز گاز)

گیریم شقایق زن من نباشه متاهل که هست برو گاز گاز برا نامزد خودت نگه دار چرا شقایق مگه نامزد تو جیگر نداره اگه نداره که خیلی بی لیاقتی که نامزد بی جیگر گرفتی مهدی

مرسی وحید جون

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی وحید جون

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
میبینم که نزدیک بود دعوا بشه حالا کچل مچل این وسط چیکاره بودن معلوم نیست ؟

:razz:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیچراریییییییییییییییییییییی

مرسی آقا وحید!!!!

sh@di

عضو جدید
وحید خان فکر کنم یادت رفت بگی کچل ها تازه پولدار هم هستن .... ای بخشکی شانس