دانشگاه صنعت نفت

black Ros

عضو جدید
برو بچه هاي دانشكده نفت آبادان جمع شيد!!!

برو بچه هاي دانشكده نفت آبادان جمع شيد!!!

سلام
از اونجا كه نمي خوايم محيط اينجا هم مثل محيط دانشكده بي حال باشه از همه ي برو بچه هاي باحاله دانشكده (چه خانم هاي محترمه!!! و چه آقايون محترم!!!) بياين اينجا جمع شيد كه مي خوايم يه كاري بكنيم كه اساس خوش بگذره!!!!:)

black Ros

عضو جدید
القاب سطح دانشكده اي!!!!

القاب سطح دانشكده اي!!!!

سلام
دقت كرديد بيشتر افرادي كه توي دانشكده هستند و يه جورايي بيشتر از بقيه تو چشم هستن يه سرس القاب دارن كه جداي از درست يا غلط بودن\ زشت و يا زيبا بودنشون آدم رو به فكر وا ميدارن. شما ها تا حالا واسه كسي اسمي يا لقبي انتخاب كرديد!!؟؟
بيشتر به كدوم كراكترشون دقت كرديد كه واسشون اسم خاصي رو انتخاب كرديد؟
از دوستان مي خوام نظراشون رو درميون بذارن!
ممنون ;)

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوبيت نداره اين حرفا بين ال بشن.
دوستان بيايين بيشتر با هم آشنا بشيم.:gol:

t_radikal

عضو جدید
سلام
من دانشجوی رشته ی مهندسی نفت دانشکده ی نفت سبزوارم
چون این دانشکده تازه تاسیس شده امکانات زیادی در اختیار ما نمی ذاره
دوست دارم از طریق بقیه ی دوستایی که این رشته رو می خونن بیشتر با دانشگاشون آشنا شم
در ضمن اگه مرجع خوبی در مورد مقالات انگلیسی نفت و گاز می شناسید به من معرفی کنید
ممنون

t_radikal

عضو جدید
salam
omidvaraam haaletoon khoob bashe
manam naft mmikhoonam
va kheili doost daram tooye in zamine ke reshte morede alAgham hast kaar konam
age kasi hast va dooost dareh ba ham hamkaari konim
bye
سلام شما کدوم دانشگاه درس می خونید؟ و ترم چندم هستید
شما میتونید در زمینه ی مقالات لاتین مهندسی نفت کمکم کنید؟

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
salam salam manam ye sanate nafti hastam
dos daram bishtar ba bacheha ashna besham
felan bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
سلام دوست عزيز
اولا رسم باشگاه اينه كه بايد فارسي تايپ كنيد.
دوما شما كه دانشگاه نفتي هستين دانشكده خودتون رو هم معرفي كنيد ديگهههههههه.مي دونيد كه هر كدومش يه گوشه از دنيا افتاده.

mahastii

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اولا رسم باشگاه اينه كه بايد فارسي تايپ كنيد.
دوما شما كه دانشگاه نفتي هستين دانشكده خودتون رو هم معرفي كنيد ديگهههههههه.مي دونيد كه هر كدومش يه گوشه از دنيا افتاده.

سلام بابت فارسی ننوشتن عذر می خوام :smile: :smile:
در ضمن خیلی از دوستان دانشکده هاشون رو معرفی نکردن :mad: :mad: :mad::surprised::surprised:
در هر صورت من نفت می خونم اهواز ;) ;);)

خداحافظ :biggrin: :biggrin:

آخرین ویرایش:

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در ضمن خیلی از دوستان دانشکده هاشون رو معرفی نکردن :mad: :mad: :mad::surprised::surprised:

منم نفت آبادانم.
خيلي خوشحالم از آشناييتون.

black Ros

عضو جدید

سلام
اميدوارم حال همگي خوب باشه
بابا اينجا كه هنوز از رخوت در نيومده
بريد ببينيد بقيه جاها چيكار كردن
بييم يه كار كنيم همگي خودمون رو با اسم دانشكده معرفي كنيم تا بيشتر همه با هم آشنا بشيم. لطفا اينجا ديگه يكم فضا رو بهتر كنيد كه عوض دانشكده هامون كه زياد فضاي قشنگي نداره تو محيط مجازي يكم خوش بگذره. واسه همين هم من اول شروع ميكنم البته mahasti هم اين كار رو كرد اما با اجازه ي اين دوستمون ميخوايم از اول و با نظم بيشتر شروع كنيم:
ok????
من دانشكده نفت آبادانم

black Ros

عضو جدید
آقا مسعود سلام
شما هم دوباره معرفي كن كه ايشالله بقيه هم بعد از شما تشريف بيارن

black Ros

عضو جدید
سلام
قابل توجه بچه هاي صنعت نفت
يه سايت خوب براي مقالات نفتي بهتون پيشنهاد ميكنم
http://www.4shared.com/minifolder/10549007/afdfd55/sharing.html?firstFileToShow=100&woHeader=1
دوست عزيز ممنون از اينكه لينك گذاشتي
اگه مايلي خودت رو معرفي كن و بگو كدوم دانشكده هستي البته اگه صنعت نفتي هستيد

zizi.put

عضو جدید
سلام
اميدوارم حال همگي خوب باشه
بابا اينجا كه هنوز از رخوت در نيومده
بريد ببينيد بقيه جاها چيكار كردن
بييم يه كار كنيم همگي خودمون رو با اسم دانشكده معرفي كنيم تا بيشتر همه با هم آشنا بشيم. لطفا اينجا ديگه يكم فضا رو بهتر كنيد كه عوض دانشكده هامون كه زياد فضاي قشنگي نداره تو محيط مجازي يكم خوش بگذره. واسه همين هم من اول شروع ميكنم البته mahasti هم اين كار رو كرد اما با اجازه ي اين دوستمون ميخوايم از اول و با نظم بيشتر شروع كنيم:
ok????
من دانشكده نفت آبادانم
سلام منم امیدوارم حاله همگی خوب باشه
منم نفت اهوازم
تا بعد یا حق;)

black Ros

عضو جدید
امروز 16 آذر روز دانشجو هست
از اونجا كه چند روز تعطيلي پي در پي بوده و اساتيد دانشگاه صنعت نفت هم حال و حوصله اومدن نداشتن و بچه ها هم از اين اقدام استقبال كردن 16 آذر دانشگاه صنعت نفت علي الخصوص نفت آبادان خيلي بي شور و حال و بهتره اصلا بگم بدون هيجان خاصي بوده. از نفت اهواز و تهران چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahastii

عضو جدید
:biggrin:سلام
فکر کنم بچه ها جز پیست جایه دیگه ای نمی رن استفاده هاشون از اینترنت در حد دانلود حل تمرین باشه:mad::mad::surprised::surprised::D:D
یا حق ;)

تشكر

تشكر

mesle inke fazaye talare daneshgahemoon mesle fazaye khode daneshkade sardo bi rohe, hich kas inja faaliati nemikone?!!!:warn:

با سلام به تمام هم دانشگاهي هاي خودم چه آبادان چه اهواز يا تهران و محمود آباد!!! :biggrin:
من هم اومدم تا بلكه اينجا رو از ركود و يا سردي در بياوريم .البته من اعتقاد زيادي ندارم كه فضاي دانشكده و دانشگاه صنعت نفت همه اش سرد و بي روحه و يه كمي كم لطفي مي كنيم. :redface:

ان شاءالله همه هم دانشگاهي هايم موفق باشند. :gol::gol::gol::smile:

black Ros

عضو جدید
با سلام به تمام هم دانشگاهي هاي خودم چه آبادان چه اهواز يا تهران و محمود آباد!!! :biggrin:
من هم اومدم تا بلكه اينجا رو از ركود و يا سردي در بياوريم .البته من اعتقاد زيادي ندارم كه فضاي دانشكده و دانشگاه صنعت نفت همه اش سرد و بي روحه و يه كمي كم لطفي مي كنيم. :redface:

ان شاءالله همه هم دانشگاهي هايم موفق باشند. :gol::gol::gol::smile:
شما كه خوب از فضاي دانشگاه استفاده كرديد به ما هم ياد بديد!!!

Ingenious

عضو جدید
salam
omidvaraam haaletoon khoob bashe
manam naft mmikhoonam
va kheili doost daram tooye in zamine ke reshte morede alAgham hast kaar konam
age kasi hast va dooost dareh ba ham hamkaari konim
bye
سلام خدمت دوستان هم دانشگاهی منم تو دانشگاه نفت رشته گاز مایل به فعالیت و همکاری هستم. از نظر شما هم متشکرم.هر چند دانشگاه ما کم جمعیته اما پتانسیل های خوبی داره:heart:

ما در خدمتیم ;)

hemn_a

عضو جدید
بالاخره یه نفر بازرسی هم اومد!!!!!

بالاخره یه نفر بازرسی هم اومد!!!!!

سلام دوستان ،
منم 4 سال آبادان بودم، با اینکه خیلی اذیت شدم اما الان که درسم تموم شده دلم براش تنگ شده:cry::(. داشتم پیاماتون رو میخوندم و از سوال جواباتون خنده ام گرفت. فک کنم اکثرتون ورودی 85 به بعد باشین .
موفق باشین.

8857035

عضو جدید
سلام منم شيمي دانشگاه نفت مي خونم با اين كارتون موافقم فقط شماها هم بايد با ذوستاتون صحبت كنيد كه بيان تو اين گروه. ممنون