چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

• اصلا اينو دوست ندارم خيلي ناراحت وگاهي عصباني ميشم

رای: 81 60.9%
  • دوست دارم و نگاه ديگران منو خوشحال ميكنه

رای: 14 10.5%
  • در برابرش بي تفاوتم

رای: 38 28.6%

• مجموع رای دهندگان
    133

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو پروفایلت چی داری؟؟:huh:
خوب پیانیست اسم پیرم نیست..
پیانیست می تونه دختر با شه می تونه هم پسر باشه..:surprised:
پس اصلا" اسم نیست...:confused:
رسما" زیر سوال بردمت..:D

خوب بزار باشه آواتارت و..
فقط اول هر پستت بگو من پسرم سوت تفاوت نشه:D

:surprised:
بروي چشم (من پسرم) :biggrin:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بي تفاوتم آخه اگه منم نيگا نيگا كنم كه اون بعد از نيگا نيگا ميچسبه به چشمك وادامه ماجرا....
نسبت به آقايون چشم جشرون بي تفاوت بودن بهترين راهه !!!!!!!!!
مهرشاد(ع)

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا وقتي يه تاپيك ميزنيم دخترا نظر بدن پسرا ميپرن ميان تو هان؟؟
يا برعكس خيلي فضوليم تو كار هم نه؟؟؟؟
بسازين خودتونا پسرا اه اه اه

نازی دلبر

عضو جدید
سلام
2،3 روز پيش تو مترو يه دختر با مادرش كنار من (داخل قطار) نشسته بودن و متاسفانه مثل هميشه نگاه همه آقايون به دختر خانوم بود كه انصافا بعضي از نگاه ها جالب نبودن! اونجا چند لحظه رفتم تو اين فكر كه واقعا خانومها چه احساسي در مورد اين نگاه ها دارن و تصميم گرفتم اين تاپيك رو بزنم پس خانوماي عزيز لطفا صادقانه نظرتونو بگين:
" وقتي تو يه همچين موقعيتي قرار ميگيرين كه نگاه يك يا چند مرد به شما خيره شده چه احساس بهتون دست ميده؟؟؟"

توجه
- دوستان لطفا از بحث منحرف نشين و به شوخي نكشونين
- اينكه چرا آقايون نگاه ميكنن موضوع بحث اين تاپيك نيست!

ممنون
این اقا گفته باصداقت حرف بزنیم نه جان من خانوما واقعا لذت نمی برین وقتی پسرا نگاتون می کنن البته مونده به پسر که چه ریختی باشه خوشگل باشه با کلاس باشه یا یه پسر لپ قرمزی دهاتی ؟؟؟؟؟؟؟؟ نگاه با نگاه فرق میکنه
در ضمن منم دخترم بعضی موقع ها از نگاه های پسرای جالب خوشم میاد ولی نه در حد چشم چرانی مطمعنا شما هم خوشتون میاد. دیدیم دخترایی که وقتی پسری بهشون زل میزنن اونقدر می خندند وبا صدای بلند بلند حرف می زنن که بیشتر به چشم بیان
اگه قرار بود به چشم نیان پس چرا انقدر قرطی بازی در می آوردن؟!!!(درضمن این سخن شریفه که فرمودم شامل همه دختر خانومها نمیشه)

آرینا

عضو جدید
من بعضی خیابون هارو به خاطر همین نگاها نمی رم. آخه چقدر ما باید عذاب بکشیم از دست این پسرا؟؟؟؟!!!:w06:
تازه دیدین بعضی وقتها اینقدر بهت زل می زنن به آدم که اعتماد به نفسش میاد پایین که نکنه یه جای تریپش مشکلی داره...
ولی من اکثر مواقع عصبانی میشم. هر چند میدونم بی فایده است!:w11:

mahan 2

عضو جدید

ازکی تا حالا؟ما که خانمیم نمی دونستیم شما از کجا فهمیدی کلک؟
مورد توجه بودن فرق داره،خانمها دوست دارن مورد توجه باشن اما نه از طرف سبزی فروش وقصاب وبقال محله،ازطرف کسایی که براشون مهمن.نه 4 تا پسر علاف.اونایی هم که دوست دارن از طرف همه پسرا مورد توجه واقع بشن مشکل دارن،شامل همه دخترا نیست. لباس پوشیدنه هر کس هم به شخصیت فرد مربوط میشه.
1 سوال: نظرشما راجع به خودتون چیه؟

.

با عرض معذرت از اقا پیانیست.مورد توجه برا خانم ها زیادم غیر عادی نیست.علت:تیپ دختر 7 ساله ها (مثل .... لباس می پوشن).این یه چیزی مثل میدونم بنظرم .... نیاز. نمیدونم شاید ولی یه همچین چیزی.من هم اگریه دختر خوشکل ببینم شاید ناخداگاه نگاهش کرد. وفتی خوشکل شدی نگاهت میکنه شاید ؟؟؟ شاید.... شایدم ....یا شایدم همین جوری. منظورت چیه( نظرشما راجع به خودتون چیه؟). من سعی میکنم نگاه نکنم اگر هم اره حداقل زل نمزنم.

آرینا

عضو جدید
با عرض معذرت از اقا پیانیست.مورد توجه برا خانم ها زیادم غیر عادی نیست.علت:تیپ دختر 7 ساله ها (مثل .... لباس می پوشن).این یه چیزی مثل میدونم بنظرم .... نیاز. نمیدونم شاید ولی یه همچین چیزی.من هم اگریه دختر خوشکل ببینم شاید ناخداگاه نگاهش کرد. وفتی خوشکل شدی نگاهت میکنه شاید ؟؟؟ شاید.... شایدم ....یا شایدم همین جوری. منظورت چیه( نظرشما راجع به خودتون چیه؟). من سعی میکنم نگاه نکنم اگر هم اره حداقل زل نمزنم.
کاش همیشه اینطوری بود که به دختر خوشگلا نگاه می کردن...:w07:

sahar_mo

عضو جدید
سلام
حقیقتش منم مسیرو یه جوریه که هر روز با مترو میرم همیشه سعی میکنم بیام قسمت بانوان اماااااا امان از روزی که من برسم ببینم قطار وایستاده و اگه برم قسمت مردونه میرسم سوار بشم اماااااا هر دفعه سوار شدم صد بار به خودم گفتم من غلط بکنم بازم بیام قسمت مردونه دقیقا به دلیل نگاه ها
من ادمی نیستم که تیپی بزنم که بخوام توجه ادما رو به خودم جلب کنم اما اقایونن دیگه بخوای نخوای نگاه رو میکنن
حقیقتش خیلییییییی معذب میشم و اگه راه فراری باشه سعی میکنم پشت ادمای دیگه قایم بشم تا اون اقایی که نگاه بدی داره نتونه منو ببینه:D

مهوش فرح بخش

عضو جدید
مردا از دیدن لذت میبرن دخترا از شنیدن .. نمیشه محکوم کرد که چرا نگاه میکنن ! . خیلی از نگاه ها هم از سره هوس نیست و بهتره ما که دختریم در موردش زیاد قضاوت نکنیم .
البته خوب ادم حیییز هم کم نیست ولی بازم میگم به نظر من نگاه کردن حتما دلیل بر حیز بودن نیست .....

naser-gh

عضو جدید
سلام
حقیقتش منم مسیرو یه جوریه که هر روز با مترو میرم همیشه سعی میکنم بیام قسمت بانوان اماااااا امان از روزی که من برسم ببینم قطار وایستاده و اگه برم قسمت مردونه میرسم سوار بشم اماااااا هر دفعه سوار شدم صد بار به خودم گفتم من غلط بکنم بازم بیام قسمت مردونه دقیقا به دلیل نگاه ها
من ادمی نیستم که تیپی بزنم که بخوام توجه ادما رو به خودم جلب کنم اما اقایونن دیگه بخوای نخوای نگاه رو میکنن
حقیقتش خیلییییییی معذب میشم و اگه راه فراری باشه سعی میکنم پشت ادمای دیگه قایم بشم تا اون اقایی که نگاه بدی داره نتونه منو ببینه:D

من چر از این کارا نمی کنم؟ :w20::w20::w20:
:surprised::surprised:

sahar_mo

عضو جدید
من نگفتم همه اینطورین اما قبول کنین که خیلی از اقایون اینطورین به هر حال این تجربه من بود ;)

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اهل چشم چراني نيستم و خدائيش از اونهائي كه اين كارو ميكنند بدم مياد .

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه جوری سعی می کنم تو زاویه دیدش نباشم
حس مزخرفیه!

لی لی جون

عضو جدید
پیشنهاد می کنم این قضیه از دو طرف بررسی بشه

شخصاً بارها بارها و بارها این نگاهرو از طرف خانمها حتی در دانشگاه حس می کنم نه در مترو که هر مدل آدمی عبور می کنه !
به نظر من برای اینکه به یک نتیجه ی مطلوب پیرامون بحث مطرح شده برسیم راهی به جز بررسی دو جانبه ی موضوع نداریم . . .
:w10:

لا مصب اگه قیافت مثله این عکس آواتورت مایکل باشه خودم نگات میکنم ...4چشمی .....:surprised::surprised:

Taghdir

عضو جدید
اصلا نمیدونم باید چی بگم چون واقعا بعضی از نگاه ها
تمام شخصیت آدم و زیر سوال میبره با این حرکت....

mona2

عضو جدید
سلام.خسته نباشین
والا من که وقتی بهم نگاه می کنن خیلی اعصابم به هم می ریزه.اصلا دوس ندارم به خصوص بعضی نگاهها رو که به قولی آدمو درسته قورت می دن!

evergreen85

عضو جدید
کاملا بستگی به این داره که اون نگاه چه جوری باشه.همه نگاه ها که بد نیست تازه بعضیاش کلی به آدم اعتماد به نفس میده:w02:
ولی وای که اگه اون نگاه آدمو اذیت کنه.ولی خوب من خودم معمولا سعی میکنم (فقط سعی میکنم )بی تفاوت باشم:w05: