گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان!!!! من چند وقت پیش اتفاقی با کتابی جدید از انتشارات نص اشنا شدم که واقعا باهاش حال کردم خواستم معرفی کنم شاید به درد شما هم خورد!!!!:):):):):):):) درس و کنکور الکترونیک(ارشد)اینم لینک معرفی کتاب;) http://www.nasspub.com/component/vi...ory_id=50&flypage=shop.flypage&product_id=320 اگه کسی از دوستان نظری راجع به این گتاب داره خوشحال میشم بشنوم!!!من که خیلی خوشم اومده به نظرم بهترین مرجعه واسه کنکور:surprised::D:redface:

تعریفشو شنیدم اما با اومدن اسلام پناه محو شد

livewaves

کاربر فعال
سلام دوستان!!!!
من چند وقت پیش اتفاقی با کتابی جدید از انتشارات نص اشنا
شدم
که واقعا باهاش حال کردم خواستم معرفی کنم شاید به درد شما هم خورد!!!!:):):):):):):)
درس و کنکور الکترونیک(ارشد)
اینم لینک معرفی کتاب
;)
http://www.nasspub.com/component/vi...ory_id=50&flypage=shop.flypage&product_id=320

اگه کسی از دوستان نظری راجع به این گتاب داره خوشحال میشم بشنوم!!!من که خیلی خوشم اومده به نظرم بهترین مرجعه واسه کنکور
:surprised::D:redface:

به شما پیشنهاد می کنم که برای الکترونیک کتاب مهندس اسلام پناه از انتشارات راهیان ارشد را مطالعه کنید،البته اگر درصد بالایی مد نظرتون باشه.کتاب غنی ای هست و دانشجو از مفهوم درس الکترونیک خلاص میشه!

dadash masoud

عضو جدید
من هنوز شروع نکردم ولی کم کم دارم اماده میشم :cap:
دلم تنگ شده واسه درس خوندن مخصوصن واسه کنکور .بشینم یه صبح تا شب کنترل و بررسی بخونم.:rambo::book::w10:
ای جانم.....:w34::w36::D

livewaves

کاربر فعال
من هنوز شروع نکردم ولی کم کم دارم اماده میشم :cap:
دلم تنگ شده واسه درس خوندن مخصوصن واسه کنکور .بشینم یه صبح تا شب کنترل و بررسی بخونم.:rambo::book::w10:
ای جانم.....:w34::w36::D

همش یه درسی رو بخونید زده میشید،آرام آرام همه رو با هم پیش برید

dadash masoud

عضو جدید
من پارسال شش ماه پشت سرهم همین جوری خوندم (مثل یه هفته مدار) زده نشدم.:w01:
فقط اخرا خسته شده بودم که ربطی به روش خوندن نداشت . هرکسی تو ماه اخر روش فشار میاد.:smile:

erwin88

عضو جدید
من پارسال شش ماه پشت سرهم همین جوری خوندم (مثل یه هفته مدار) زده نشدم.:w01:
فقط اخرا خسته شده بودم که ربطی به روش خوندن نداشت . هرکسی تو ماه اخر روش فشار میاد.:smile:
عجبا حيرتا
عليكم سلامي
خوب برادر حالا شما تعريف بكن
منابعت چي بوده؟؟
آقا جان اين مدلي خوندي نتيجه هم گرفتي ؟؟برادر تخميني بگو درسا رو چيكار كردي؟
تا بچه ها از تجربه شما بهتر استفاده كنن

dadash masoud

عضو جدید
عجبا حيرتا
عليكم سلامي
خوب برادر حالا شما تعريف بكن
منابعت چي بوده؟؟
آقا جان اين مدلي خوندي نتيجه هم گرفتي ؟؟برادر تخميني بگو درسا رو چيكار كردي؟
تا بچه ها از تجربه شما بهتر استفاده كنن
1.مشاوره از کسی باید گرفت که اول موفق باشه و بعد شرایطش نزدیک به شما باشه. چون موفقیتی در کار نبود (البته از دید دیگران) پس بیخودی وقتتونو نمیگیرم
2.یه بار تو باشگاه گفتم دوباره میگم:
خیلی خوب خونده بودم.از 5تیر شروع کرده بودم.
2 هفته به کنکور به دلیل مشکلات شخصی متوجه شدم که نمیتونم فارغ التحصیل بشم. بعد از یک انفجار روحی 48 ساعته کنکورو بی خیال شدم . سر جلسه خیلی ریلکس بودم.
با این که مرور ماشینو اخرا گذاشتم و طبعا دیگه نخوندم و تمرکزم روی کنترل و بررسی بود و امسال هم با این دو تا درس بد جوری حال قدرتیا رو گرفتن سر انگشتی میانگینم 23 میشه.
این مدل که اسمشو گذاشتم سری نسبت مدل موازی یه حسن هایی داره این که بعد از یه هفته خوندن تسلط کامل روی درس پیدا میشه مثل کنترل.اگر کامل بخونی تاثیر جابجایی صفر و قطب یا اضافه کردن انها رو میتونی هم تو زمان هم تو فرکانس بررسی کنی . یه دید کلی پیدا میکنی.
ولی باید به دو نکته توجه کنی این که:با این روش باید زودتر شروع کرد و از لحاظ روانی سر پا باشی مثلا 4 ماه گذشته ولی هنوز 2تا درسو اصلا نگاه نکردی . اگه شل باشی قافیه رو باختی مخصوصن اگه کنکور ازمایشی شرکت کنی چون ممکنه یه درسی مثل ماشینو حتی صفر بزنی تو یه مرحله.
ولی هر چی جلو میری سرعتت نسبت به بقیه بیشتر میشه.
یه چیز خیلی مهم میخوام بگم:
اینها همه قصه بود. اونم قصه حسین کرد شبستری!!!
این و از من یادگار داشته باش روش در درجه چندمه اون چیزی که مهمه تلاشه. هر راهی که راحت تری و میتونی بیشتر انرژی بزاری اون بهترینه و این یک موضوع کاملن شخصیه . تو هر مرحله ای از زندگی!!!
ویه چیز دیگه که واسه کنکور از قبلی مهمتره اینه که باید خیلی زحمت بکشی. راه میان بر هم کم داره. اگر معدلت پایینه بدون نسبت به شاگرد اول رشته ات باید زحمتی که توی 6 ترم کشیده رو زیپ کنیو تو مدت درس خوندنت . اضافه کنی به زمانی که اون واسه کنکور میزاره.(اصلن منظورم تاثیر معدل تو رتبه نیس).گرفتی چی میگم.

ببخشید اگه تند رفتم یا حرمتی شکوندم.

موفق باشید...

sina_oonline

عضو جدید
بچه ها من رشته کارشناسیم کلن یه چیز بی ربط به برقه ..
غیر از ریاضی ها فقط سیگنال رو پاس کردیم.
الانم می خوام کنکور بیو الکتریک شرکت کنم
کسی می دونم داستان معدل موثر من چطور میشه؟ حساب می کنن معدلمو یعنی؟؟

بعد یه چیز دیگه برای این درسا منبع خوب که هم مثل رفرنس نباشه و هم مفهومی باشه برای کسی که اصلا این درسو پاس نکرده بتونه دید بده و هم به درد کنکور بخوره سراغ دارین؟

کنترل خطی
الکترونیک 1و 2
مدار های الکتریکی 1 و 2

مرسی

dadash masoud

عضو جدید

بعد یه چیز دیگه برای این درسا منبع خوب که هم مثل رفرنس نباشه و هم مفهومی باشه برای کسی که اصلا این درسو پاس نکرده بتونه دید بده و هم به درد کنکور بخوره سراغ دارین؟

کنترل خطی
الکترونیک 1و 2
مدار های الکتریکی 1 و 2

مرسی
کنترل الفی
مدار کاروزرگر

erwin88

عضو جدید
1.مشاوره از کسی باید گرفت که اول موفق باشه و بعد شرایطش نزدیک به شما باشه. چون موفقیتی در کار نبود (البته از دید دیگران) پس بیخودی وقتتونو نمیگیرم
2.یه بار تو باشگاه گفتم دوباره میگم:
خیلی خوب خونده بودم.از 5تیر شروع کرده بودم.
2 هفته به کنکور به دلیل مشکلات شخصی متوجه شدم که نمیتونم فارغ التحصیل بشم. بعد از یک انفجار روحی 48 ساعته کنکورو بی خیال شدم . سر جلسه خیلی ریلکس بودم.
با این که مرور ماشینو اخرا گذاشتم و طبعا دیگه نخوندم و تمرکزم روی کنترل و بررسی بود و امسال هم با این دو تا درس بد جوری حال قدرتیا رو گرفتن سر انگشتی میانگینم 23 میشه.
این مدل که اسمشو گذاشتم سری نسبت مدل موازی یه حسن هایی داره این که بعد از یه هفته خوندن تسلط کامل روی درس پیدا میشه مثل کنترل.اگر کامل بخونی تاثیر جابجایی صفر و قطب یا اضافه کردن انها رو میتونی هم تو زمان هم تو فرکانس بررسی کنی . یه دید کلی پیدا میکنی.
ولی باید به دو نکته توجه کنی این که:با این روش باید زودتر شروع کرد و از لحاظ روانی سر پا باشی مثلا 4 ماه گذشته ولی هنوز 2تا درسو اصلا نگاه نکردی . اگه شل باشی قافیه رو باختی مخصوصن اگه کنکور ازمایشی شرکت کنی چون ممکنه یه درسی مثل ماشینو حتی صفر بزنی تو یه مرحله.
ولی هر چی جلو میری سرعتت نسبت به بقیه بیشتر میشه.
یه چیز خیلی مهم میخوام بگم:
اینها همه قصه بود. اونم قصه حسین کرد شبستری!!!
این و از من یادگار داشته باش روش در درجه چندمه اون چیزی که مهمه تلاشه. هر راهی که راحت تری و میتونی بیشتر انرژی بزاری اون بهترینه و این یک موضوع کاملن شخصیه . تو هر مرحله ای از زندگی!!!
ویه چیز دیگه که واسه کنکور از قبلی مهمتره اینه که باید خیلی زحمت بکشی. راه میان بر هم کم داره. اگر معدلت پایینه بدون نسبت به شاگرد اول رشته ات باید زحمتی که توی 6 ترم کشیده رو زیپ کنیو تو مدت درس خوندنت . اضافه کنی به زمانی که اون واسه کنکور میزاره.(اصلن منظورم تاثیر معدل تو رتبه نیس).گرفتی چی میگم.

ببخشید اگه تند رفتم یا حرمتی شکوندم.

موفق باشید...
نه برادر.خواهش مي كنم:cool:
عجب برادر؟! منابعت هم بگو تا قصه كامل بشه
دادش مسعود منظور نداريم همه اينجا ميام از هم چيز يادبگير.خوب اين هم تجربه شما بوده
از خداوند براي شما طلب موفقيت دارم
شما اگر ناراحت شدي حلال بفرما .به واقع كه شايد من نبايد مستقيم مي پرسيدم ولي قبول كن تا آدم نپرسه از ديگران چيزي ياد نمي گيره
والسلام عليكم و رحمة خدا بركسي كه تجربيات خودش رو با صداقت در اختيار ديگران قرار ميده و واسطه خير مي شه:cool:

dadash masoud

عضو جدید
نه برادر.خواهش مي كنم:cool:
عجب برادر؟! منابعت هم بگو تا قصه كامل بشه
دادش مسعود منظور نداريم همه اينجا ميام از هم چيز يادبگير.خوب اين هم تجربه شما بوده
از خداوند براي شما طلب موفقيت دارم
شما اگر ناراحت شدي حلال بفرما .به واقع كه شايد من نبايد مستقيم مي پرسيدم ولي قبول كن تا آدم نپرسه از ديگران چيزي ياد نمي گيره
والسلام عليكم و رحمة خدا بركسي كه تجربيات خودش رو با صداقت در اختيار ديگران قرار ميده و واسطه خير مي شه:cool:

برای گفتن منابع مشکلی ندارم اما به این دلیل که بچه ها گمراه نشن میگم از رتبه های برتر بپرسین (تو تاپیک کنکور های قبلی هستند) بهتره چون من خودم از تجربه ی اونها استفاده کردم.
ولی یه نکته که باید بگم :
تمام تحقیقات لازمو انجام بدین تا قبل از نمایشگاه کتاب تهران. هم از لحاظ زمانی هم برای تهیه.بعد از اون تاریخ بیشتر وقت بزارین رو درس خوندن تا تهیه کتاب.
نمیدونم چرا حس رتبه ی برتری گرفتم :cool::)بابا من خودم هم کنکوری ام . :child:اگه اتفاق خاصی نیافته!!:w28:

alidodar1

عضو جدید

معدل موثر ضریبی بین 0.9 تا 1.2 داره که این ضریب بسته به سطح علمی دانشگاهت متفاوته!
اکثر دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد ضریب 0.9 دارن یعنی معدلت تو این عدد ضرب میشه و معدل موثرتو میکشه پایین!
دانشگاه های دولتی هم اکثرا ضریب 1 دارن یعنی همون معدلی که میزنی معدل موثرته...
البته دانشگاه آزادها فقط مهندسی تهران جنوب 1.1 داره و بقیش 1 هست (فکر کنم علوم تحقیقات هم 1.1 باشه)
دانشگاه علم و صنعت خواجع نصیر هم 1.1 هستن
شریف هم ضریب 1.2 دارن یعنی کسی که معدلش تو شریف 16 باشه معدل موثرش میشه 19.2!!!!!!!

آخرین ویرایش:

sina_oonline

عضو جدید
جالبه
بعد رشته انتخانی رشته اصلیم نیست مشکلی داره؟
من یه مهندسی تو دانشگاه خوندم می خوام یه مهندسی دیگه(برق) امتحان بدم

djbehrouz

عضو جدید

کنترل خطی
الکترونیک 1و 2
مدار های الکتریکی 1 و 2

مرسی
با سلام و احترام.
بله.
معدل هم مانند دروس ضریب دارد اما برای اکثر دانشگاه های دولتی ضریب بالاتر از یک مثلا 1.01 و برای سایر دانشگاه ها ضریب یک
معدل هم بر اساس میانگین معدل داوطلبان تراز می شود و به مجموعه نمره ها اضافه می شود.بعنوان مثال دانشگاه تهران با معدل 18 در 1.088938714499253 ضرب می شود و معدل موثر 19.60 می شود که بالاتر از میانگین معدل داوطلبان می باشد و بدون در نظر گرفتن نمره دروس ، تاثیر زیادی در رتبه کل خواهد داشت.

نحوه ی محاسبه ی معدل موثر:
معدل موثر = معدل کارشناسی یا میانگین معدل کاردانی و کارشناسی * ضریب دانشگاه

معمولا دانشگاه های دولتی که زیر نظر وزارت علوم هستند ، رتبه بندی میشن و هر یک ضرایبی بالاتر از یک دارند و این رتبه بندی در هر سال تغییر میکند و این باعث تغییر در ضرایب می شود!مثلا در لیست زیر ضرایب سالهای 89 و 90 برخی از دانشگاه ها را ذکر کردم

دانشگاه تهران 1.088938714499253
دانشگاه صنعتی خوجه نصیر الدین طوسی 1.035206499661476
دانشگاه بوعلی سینا-همدان 1.031804281345566
دانشگاه صنعتی شاهرود 1.026734104046243
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین 1.025265957446809
دانشگاه کاشان 1.025593008739076
دانشگاه صنعتی خوجه نصیر الدین طوسی 1.013716525146963
دانشگاه ارومیه 1.00811209439528
دانشگاه شاهد 1.005087620124364
دانشگاه شاهد 1
دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 1
دانشگاه سمنان 1
دانشگاه صنعتی جندی شاپور-دزفول 1

*دانشگاههای معروف مانند دانشگاه تهران صنعتی شریف و امیرکبیر معمولا ضرایب بالاتری نسبت به دانشگاه های دیگر دارند

*ضرایب دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور، آزاد، جامع علمی کاربری را یک در نظر می گیرند

Mr.Perfect

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
کسی از دوستان میگه بهم که ضریب دانشگاه سراسری یزد چنده بطور دقیق؟
بعد از کجا باید این ضرایب را ببینیم؟

djbehrouz

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
کسی از دوستان میگه بهم که ضریب دانشگاه سراسری یزد چنده بطور دقیق؟
بعد از کجا باید این ضرایب را ببینیم؟
سلام.برای پیدا کردن ضریب دانشگاهی باید کارنامه ای که دانشگاه و معدل اعلام شده و معدل موثر درج شده است را پیدا کنید و سپس با یک تقسیم ، ضریب دانشگاه بدست می آید که با توجه به رتبه بندی دانشگاه ها در هر سال متفاوت است.

ضریب معدل چند دانشگاه برای سال 91 :
دانشگاه شهید چمران اهواز: 1/039572192513369
دانشگاه تبریز: 1/045325779036827
دانشگاه آزاد اراک: 1

sina_oonline

عضو جدید
سلام.برای پیدا کردن ضریب دانشگاهی باید کارنامه ای که دانشگاه و معدل اعلام شده و معدل موثر درج شده است را پیدا کنید و سپس با یک تقسیم ، ضریب دانشگاه بدست می آید که با توجه به رتبه بندی دانشگاه ها در هر سال متفاوت است.

ببخشید آیا درست است که ضریب دانشگاه شریف 1.2 هست؟یعنی کسی با معدل 16.5 این دانشگاه معدل 20 خواهد داشت؟؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز

یعنی دانشگاه ارومیه با دانشگا آزاد اراک تقریبا یکیه!! ماله دانشگا ارومیه 1.008 ماله دانشگا آزاد اراک 1! واقعا متاسفم واسه خودم که توی همچین جایی درس میخونم.خودم میدونستم وضعش خرابه ولی نمیدونستم تا این حد!!

آخرین ویرایش:

Mr.Perfect

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
من یک سوالی داشتم من چند مدت قبل اومدم اینجا دیدم بچه ها برای کنترل میگن علوی بخونید...
من هم رفتم خریدم(این ترم هم کنترل دارم)
حالا بررسی کردم دیدم میگند تقوی یا کهن !؟
حالا علوی کی خونده؟چطوریاست؟برای یادگیری درس خوب هست(امتحان ترم چطور؟)

dadash masoud

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
من یک سوالی داشتم من چند مدت قبل اومدم اینجا دیدم بچه ها برای کنترل میگن علوی بخونید...
من هم رفتم خریدم(این ترم هم کنترل دارم)
حالا بررسی کردم دیدم میگند تقوی یا کهن !؟
حالا علوی کی خونده؟چطوریاست؟برای یادگیری درس خوب هست(امتحان ترم چطور؟)
هم تقوی خوندم هم الفی
برای پایان ترم شک نکن تقوی به درد نمیخوره.
واسه کنکور هم پیشنهاد میکنم الفی شماره یکت باشه.
اما در طول ترم یادت باشه یا همزمان با کلاس کتابو بخون یا از یک کتاب رفرنس خوب استفاده کن.چون در هر صورت این یک کتاب مخصوص کنکوره.

saeedgom

عضو جدید
داش مسعود احوال شریف. درسو شروع کردی برنامت برای کنکور 93 چیه؟ میخوای باهم پیش بریم.

omid-power

عضو جدید
سلام به همه بچه ها
عزیزانی که ازبیکاری خسته شدن:مثل اینکه وزارت دفاع استخدامی داره(قدرت نمیخواد.گفته باشم:یه زمانی می گفتن قدرت بخون!)
http://gozinesh.mod.ir
آقا احسان میدونم جاش اینجا نبود یه چند ساعتی صبر کن(حداقل تافرداصبح) بچه ها که دیدن پاک کنی.
باتشکر

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها
عزیزانی که ازبیکاری خسته شدن:مثل اینکه وزارت دفاع استخدامی داره(قدرت نمیخواد.گفته باشم:یه زمانی می گفتن قدرت بخون!)
http://gozinesh.mod.ir
آقا احسان میدونم جاش اینجا نبود یه چند ساعتی صبر کن(حداقل تافرداصبح) بچه ها که دیدن پاک کنی.
باتشکر

این بار پاک نمیشه.اخبار اسخدامی رو در لینک زیر قرار دهید تا همه مطلع بشوند
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/230069-خبرهای-استخدامی/page13

BalroG

عضو جدید
.: عید نوروز سال 92 هم گذشت :.

.: عید نوروز سال 92 هم گذشت :.

امیدوارم که همه دوستان، سیزده بدر مفرحی را پشت سر گذاشته باشند... عید امسال هم گذشت، شاید بعضیا، غیر از دوسه روز اول عید امسال، همچنان خود را برای کنکور آماده کرده باشند، بعضیا هم در ایام عید نوروز، فقط به فکر یک برنامه ریزی خوب برای بعد عید و یک استارت پرانرژی بوده باشند، ولی کسانی که تمام روزهای این عید را، خود را از بند درس و حتی برنامه ریزی برای مطالعه آینده، رها کرده بودند، باید کم کم افکار خود را به سوی درس و مشق خود برگردانند! به نظرمن، این دوستان، بهتر است که این دو روز باقیمانده تا شنبه را روی برنامه ریزی خود کار کنند و از شنبه استارت کار را بزنند! برنامه ریزی خود را با توجه به پتانسیل خود و درنظر گرفتن این که وقت خود کاملا آزاد است یا اینکه باید با برنامه این ترم دانشگاه خود به پیش بروید، انجام دهید...
ولی سایر دوستانی که از قبل استارت کار را زده اند (چه بسا از قبل عید نیز بطور جدی مطالعه خود را انجام داده اند)، بدانید و آگاه باشید که اگر در مطالعه و برنامه خود پایدار و باثبات باشید، از دیگر دوستان یک گام جلوتر هستید... پس این یک گامی که از دیگر دوستان خود جلوتر هستید را با سستی و اتلاف وقت دریغ نکنید!

امیدوارم همه دوستانی که با توکل به خدا و تلاش فراوان برای کنکور سال آینده آماده میشوند، بدون هیچ وقفه غیرمنتظره در روند کارشان، به هدف خود برسند...
:gol::gol:
:gol:

dadash masoud

عضو جدید
امیدوارم که همه دوستان، سیزده بدر مفرحی را پشت سر گذاشته باشند... عید امسال هم گذشت، شاید بعضیا، غیر از دوسه روز اول عید امسال، همچنان خود را برای کنکور آماده کرده باشند، بعضیا هم در ایام عید نوروز، فقط به فکر یک برنامه ریزی خوب برای بعد عید و یک استارت پرانرژی بوده باشند، ولی کسانی که تمام روزهای این عید را، خود را از بند درس و حتی برنامه ریزی برای مطالعه آینده، رها کرده بودند، باید کم کم افکار خود را به سوی درس و مشق خود برگردانند! به نظرمن، این دوستان، بهتر است که این دو روز باقیمانده تا شنبه را روی برنامه ریزی خود کار کنند و از شنبه استارت کار را بزنند! برنامه ریزی خود را با توجه به پتانسیل خود و درنظر گرفتن این که وقت خود کاملا آزاد است یا اینکه باید با برنامه این ترم دانشگاه خود به پیش بروید، انجام دهید...
ولی سایر دوستانی که از قبل استارت کار را زده اند (چه بسا از قبل عید نیز بطور جدی مطالعه خود را انجام داده اند)، بدانید و آگاه باشید که اگر در مطالعه و برنامه خود پایدار و باثبات باشید، از دیگر دوستان یک گام جلوتر هستید... پس این یک گامی که از دیگر دوستان خود جلوتر هستید را با سستی و اتلاف وقت دریغ نکنید!

امیدوارم همه دوستانی که با توکل به خدا و تلاش فراوان برای کنکور سال آینده آماده میشوند، بدون هیچ وقفه غیرمنتظره در روند کارشان، به هدف خود برسند...
:gol::gol:
:gol:
:eek::w22:
بی خیِِِِِِِِییییییال بابا !!دوره زمونه چه عوض شده ! کنکور سراسری که نیست.ارشده ها.
اینقدر زود شروع میکنید از درس زده میشیدهااااا.

Paydar91

کاربر ممتاز
بی خیِِِِِِِِییییییال بابا !!دوره زمونه چه عوض شده ! کنکور سراسری که نیست.ارشده ها.

دوست من به نظرم کسانی که از عید هم حتی شروع کردند وبار اولشون هست دیر هست ...بعدش شما میگی زوده !!!!!!
.
.
نه وقتی ادم به پایان فکر میکنه که خودش یه شروع جدیده خسته نمیشه.....

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه دوست عزیز اصلا اینطور نیست.کسی که پایش در برخی دروس ضعیفه باید از همین الان شروع کنه وگرنه آخر کار واسش مشکل پیش میاد.من از 26 اسفند شروع کردم نتونستم 1 بار کامل کتاب دکتر هدتنی رو مطالعه کنم!اتفاقا این کنکور نسبت به کارشناسی برنامه ریزی قویتری نیاز داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا