اعتراض باشگاه مهندسان ایران در پی اهانت به بنیانگذارانقلاب

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا مصوبین این کار باید مجازات بشن

اما گویا برخی از دوستان با منبع وحی در ارتباط هستند و اطلاعاتی دارند که دیگران ندارند که اینگونه صریح سخن میگن ، دانشجو فقط چشمی ندارد که ببیند و گوشی ندارد که بشنود بلکه عقلی نیز دارد که تجزیه و تحلیل کند
از دوستان خواهشمندم نظراتشون رو اینجا درباره این موضوع بگن
بحث تحلیلی در رابطه با توهین به عکس امام

Reza.R

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اقایون ولایت مدار ، هر کسی به امام توهین کرده متعلق به جنبش سبز نیست و متعلق به جنبش احمدیه
والسلام ، حالا اگه فهمیدید

پنجره

اخراجی موقت
پدران ما به گفتند آغاز نهضت اسلامي امام خميني ؛ از آنجا شروع شد كه رژيم مقبور شاهنشاهي در رو زنامه اطلاعات آن زمان به امام خميني توهين كرد تا موتور محركه انقلاب را از كار بايندازد وشعله اي آغازين نهضت را خاموش كند ولي مردم غيور قم تو دهن شاه زدند وانقلاب شروع شد
ودشمن امروز نيز مي خواهد مردم ايران را مجدداً تست كند كه آيا نسبت به نظام ورهبري ؛ سست وبي تفاوت شده است يا خير............تا ضربه دوم را بزند ولي ديديم كه تو دهني خورد
به دوستان حزب اللهي خبر خوش ميدهم كه :
اين دفعه وتا آخر ...............
نظام نصميم گرفته است كه :
ستون پنجم دشمن را بي ستون كند ودر محرم .........قال .........;)

Reza.R

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بهتره شما بچسبی به زندگی خودت چون از شما نظر نخواستن
مگه من به زندگی شما چسبیدم ؟ :biggrin: برو عمو جان ، منم نخواستم ازت که نظر منو بخونی ، در ضمن برای تو ننوشتم ;) به مخ نداشته ات فشار اومد نقطه گذاشتی ؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
آنان خواستار اسلام آمریکایی هستند!

آنان خواستار اسلام آمریکایی هستند!

قيام كردن بر خلاف حكومت اسلامى، جزايش جزاى بزرگى است. قيام بر ضد حكومت اسلامى در حكم كفر است، بالاتر از همه معاصى است، همان بود كه معاويه قيام مى‏كرد، حضرت امير قتلش را واجب مى‏ دانست

آن‌هایی که می‌گویند ما می‌خواهیم ملت را احیا کنیم، مقابل اسلام ایستاده‌اند

شما روشنفکر هستید و آزادی همه چیز، از جمله آزادی فحشا را می‌خواهید. یک نحو آزادی می‌خواهید که جوانان ما را فاسد کند.ما می‌خواهیم مملکت را حفظ کنیم و حفظ مملکت به آن آزادی که شما می‌گویید نیست. این آزادی مملکت را بر باد می دهد. این آزادی که شما می‌خواهید، آزادی دیکته شده است.

{نامه ی امام خمینی به موسوی:اگر اندك خدمت شما به انقلاب نبود شما را ضد انقلاب معرفی میكردم}{صحیفه ی نور جلد 21 ص124 نامه امام به موسوی}

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه من به زندگی شما چسبیدم ؟ :biggrin: برو عمو جان ، منم نخواستم ازت که نظر منو بخونی ، در ضمن برای تو ننوشتم ;) به مخ نداشته ات فشار اومد نقطه گذاشتی ؟؟

البته باید برای تو نقطه میزاشتم... اگه بتونی فکر کنی میفهمی چرا؟؟؟

ههههههههههههه
جالب بود
خوب شد ماهم یاد گرفتیم ازاین به بعد اینجوری مطلب میگیم
واقعا ممنونم
خیلی منابع معتبری هم داشت
مخصوصا مورده دومش
کلی میخنیدم
ههههههههه

1 http://www.khabaronline.ir/news-29459.aspx

2 http://obur.ir/index.php?newsid=1644

محض اطلاع شما:
http://khabaronline.ir/news-29691.aspx

قيام كردن بر خلاف حكومت اسلامى، جزايش جزاى بزرگى است. قيام بر ضد حكومت اسلامى در حكم كفر است، بالاتر از همه معاصى است، همان بود كه معاويه قيام مى‏كرد، حضرت امير قتلش را واجب مى‏ دانست

شما روشنفکر هستید و آزادی همه چیز، از جمله آزادی فحشا را می‌خواهید. یک نحو آزادی می‌خواهید که جوانان ما را فاسد کند.ما می‌خواهیم مملکت را حفظ کنیم و حفظ مملکت به آن آزادی که شما می‌گویید نیست. این آزادی مملکت را بر باد می دهد. این آزادی که شما می‌خواهید، آزادی دیکته شده است.

{نامه ی امام خمینی به موسوی:اگر اندك خدمت شما به انقلاب نبود شما را ضد انقلاب معرفی میكردم}{صحیفه ی نور جلد 21 ص124 نامه امام به موسوی}

آنان خواستار اسلام آمریکایی هستند؟
آیت الله خمینی این جمله رو دقیقا خطاب به چه کسانی گفتند پیرجوی عزیز؟
به هر حال شما به نظر میاد خیلی اطلاعات دقیقی در این مورد دارید که مشغول اظهار نظرید;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
آنان خواستار اسلام آمریکایی هستند؟
آیت الله خمینی این جمله رو دقیقا خطاب به چه کسانی گفتند پیرجوی عزیز؟
به هر حال شما به نظر میاد خیلی اطلاعات دقیقی در این مورد دارید که مشغول اظهار نظرید;)

خدا لعنت کنه اون کسی رو که بستر رو برای توهین به حضرت امام آمده کرد .

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده هم این کار زشت رو تقبیح میکنم..
هنوز موفق نشدم فیلمش رو ببینم ..
خالی از لطف نیست برای عده ای موضوعی رو ذکر کنم:
امروز رفتم انقلاب خرید ..
توی راه سوار یک سواری مسافرکش شدم..
بحث شروع شد..گفت فهمیدی به امام توهین کردن؟
گفتم راستش دقیقا موضوع برام روشن نیست..
گفت تا حالا تو هیچ چیز شرکت نداشتم ولی منبعد شرکت میکنم و اگر ببینم کسی بریزه توی خیابون تا سر حد مرگ میزنمش!
این عین صحبتهای یک مسافر کش بود..
اگر کسی در مقابل شما چوب میکشه ببینید چرا اینکارو کرده..دنبال دلیل برید..
وقتی به رهبر اون فرد و به دین و به امام اون فرد خواسته یا ناخواسته توهین میکنید انتظاری جز چوب از اون فرد نداشته باشید..
یکی با چوب پیش میره و یکی با قلم..
چوب کار اشتباهیست ولی متاسفانه خیلیا در جواب توهین به اعتقاداتشون و بغضی که دارن دست به چوب میبرن..

جواب قانع کننده ای بود
پس لطف کنید و در موردی که اطلاعات کافی ندارید اظهار نظر نکنید;)
اگر هم اطلاعات کافی دارید
خب
پاسخگو باشید;)

در ضمن
البته که من هم با شما موافقم پیرجوی عزیز
هرچند من کلا با لعنت کردن موافق نباشم، اما کاملا شما رو تایید می کنم
کسانی بستر رو اماده کردند که به دانشگاه حمله کردند، کسانی بستر رو آماده کردند که در دانشگاه اشک آور زدند، فلفل زدند و شیشه ها شکستند،
وگرنه فکر می کنم شما در این حد آگاهی دارید که در دانشگاه پاره کردن عکس هرروزه اتفاق نمیفته;)
سپاس از تذکر به جای شما

آخرین ویرایش:

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدایا به حق این اعیاد لعنتشون کن.......
دیگه به اینجام رسیده خدایا به حق آبروی حسین (ع ) و یارانش لعنتشون کن کسی که بستر توهین برای امام عزیز را آماده کرد

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ننگ و نفرین بر انهایی که به جوانان و فرهیختگان کشور تجاوز کرده و انان را کشتند ننگ بر انهایی که موجب بستر سازی برای توهین به خمینی شدند ننگ بر انهایی که فرزند امام خمینی را کشتند و نوه و خاندان او را کنار زدند.
سبز فقط سبز حسین رهبر فقط امام حسین
اخرش عقاید شمارو من نفهمیدم!!!!
جواب قانع کننده ای بود
پس لطف کنید و در موردی که اطلاعات کافی ندارید اظهار نظر نکنید;)
اگر هم اطلاعات کافی دارید
خب
پاسخگو باشید;)

در ضمن
البته که من هم با شما موافقم پیرجوی عزیز
هرچند من کلا با لعنت کردن موافق نباشم، اما کاملا شما رو تایید می کنم
کسانی بستر رو اماده کردند که به دانشگاه حمله کردند، کسانی بستر رو آماده کردند که در دانشگاه اشک آور زدند، فلفل زدند و شیشه ها شکستند،
وگرنه فکر می کنl شما در این حد آگاهی دارید که در دانشگاه پاره کردن عکس هرروزه اتفاق نمیفته;)
سپاس از تذکر به جای شما
البته یادمه گفته بودی خیلی معتقد به لعنت کردنی!!
تیکه ی حرفت رو بیارم کوروش جان؟!

آخرین ویرایش:

"جوجو"

اخراجی موقت

جلد بیست و یکم - صفحه 123 - حكم ابقاي آقاي ميرحسين موسوي در مقام نخست وزيري و مخالفت با استعفاي ايشان
حكم
زمان : 15 شهريور 1367 / 24 محرم 1409
مكان : تهران ، جماران
موضوع : مخالفت با استعفاي نخست وزير
مخاطب : موسوي ، ميرحسين "نخست وزير"
صفحه : 123

بسم الله الرحمن الرحيم
جناب آقاي موسوي ، نخست وزير محترم
نامه استعفاي شما باعث تعجب شد.
حق اين بود كه اگر تصميم بدين كار داشتيد، لااقل من و يا مسئولين رده بالاي نظام رادر جريان مي گذاشتيد.
در زماني كه مردم حزب الله براي ياري اسلام فرزندان خود را به قربانگاه مي برند چه وقت گله و استعفا است . شما در سنگر نخست وزيري ، در چهارچوب اسلام و قانون اساسي ، به خدمت خود ادامه دهيد. (1) در صورتي كه نسبت به بعضي از وزرا به توافق نمي رسيد، چون گذشته عمل مي شود. اين حق قانوني مجلس است كه به هر وزيري كه مايل بود راي دهد.
تعزيرات از اين پس در اختيار مجمع تشخيص مصلحت است ، كه اگر صلاح بداند به هر ميزان كه مايل باشد در اختيار دولت قرار خواهد داد.
1- آقاي ميرحسين موسوي كه يكي از كارگزاران امين و مورد علاقه و حمايت امام خميني در طول دوران تصدي پست نخست وزيري در حساسترين و دشوارترين مراحل تاريخ بعد از پيروزي انقلاب اسلامي بود، پس از دريافت نظرامام خميني طي نامه اي استعفاي خويش را پس گرفت . متن نامه ايشان بدين قرار است : "بسم الله الرحمن الرحيم .محضر مبارك مقام رهبري ، حضرت امام خميني - مدظله العالي - ضمن تقديم سلام و تحيات ، پيام پدرانه و هشداردهنده حضرتعالي را به گوش جان شنيدم . اينجانب عزت و مصلحت را در تبعيت از مقام معظم رهبري مي دانم واستعفاي خود را كه با انگيزه دلسوزي براي اسلام و انقلاب و مصلحت كشور تقديم نموده بودم ، پس مي گيرم . مسائل ومواردي كه چاره جويي آنها را به مصلحت كشور مي دانم ، حضورا عرض مي كنم و در هر حال مطيع امر رهبري به عنوان يك مريد و مقلد بوده و هستم . ميرحسين موسوي ، نخست وزير".

صفحه : 124
همه بايد به خدا پناه بريم ؛ و در مواقع عصبانيت دست به كارهايي نزنيم كه دشمنان اسلام از آن سوءاستفاده كنند.
مردم ما ازاينگونه مسائل در طول انقلاب زياد ديده اند، اين حركات هيچ تاثيري درخطوط اصيل و اساسي انقلاب اسلامي ايران نخواهد داشت .
از آنجا كه من به شما علاقه مندم ، ان شاءالله عندالملاقات مسائلي است كه گوشزدمي نمايم . والسلام .
15/6/67
روح الله الموسوي الخميني

بنده هم این کار زشت رو تقبیح میکنم..
هنوز موفق نشدم فیلمش رو ببینم ..
خالی از لطف نیست برای عده ای موضوعی رو ذکر کنم:
امروز رفتم انقلاب خرید ..
توی راه سوار یک سواری مسافرکش شدم..
بحث شروع شد..گفت فهمیدی به امام توهین کردن؟
گفتم راستش دقیقا موضوع برام روشن نیست..
گفت تا حالا تو هیچ چیز شرکت نداشتم ولی منبعد شرکت میکنم و اگر ببینم کسی بریزه توی خیابون تا سر حد مرگ میزنمش!
این عین صحبتهای یک مسافر کش بود..
اگر کسی در مقابل شما چوب میکشه ببینید چرا اینکارو کرده..دنبال دلیل برید..
وقتی به رهبر اون فرد و به دین و به امام اون فرد خواسته یا ناخواسته توهین میکنید انتظاری جز چوب از اون فرد نداشته باشید..
یکی با چوب پیش میره و یکی با قلم..
چوب کار اشتباهیست ولی متاسفانه خیلیا در جواب توهین به اعتقاداتشون و بغضی که دارن دست به چوب میبرن..
آرش گرامی
به راننده ی تاکسی که مقصدشون هم انقلاب بود می فرمودید همون انقلاب بزنن کنار و عکسهای ایت الله خمینی رو در دست دانشجویان سبزی که در مقابل سردر دانشگاه تجمع کرده بودند میدیدند

راستی
سپاس که انقدر سریع محاسبه کردید و فهمیدید چه کسانی توهین کردند و ...;)

اخرش عقاید شمارو من نفهمیدم!!!!

البته یادمه گفته بودی خیلی معتقد به لعنت کردنی!!
تیکه ی حرفت رو بیارم کوروش جان؟!
بیار آرش جان، دقیقا همون تیکه رو بیار
من دقیقا گفتم چی؟
گفتم " از اعماق وجودم خواهان لعنت فرستادن بر دروغگوام اما عقلم اجازه نمی ده که این کار رو انجام بدم" ;)

تو رو خدا اینجوری مچم رو نگیر:دی تو خیلی تیزی!

حالا میشه دقیقا بهم بگی من کی و کجا اعتقاد خودم به لعنت کردن رو افشا کردم که شما متوجه شدید؟

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلد بیست و یکم - صفحه 123 - حكم ابقاي آقاي ميرحسين موسوي در مقام نخست وزيري و مخالفت با استعفاي ايشان
حكم
زمان : 15 شهريور 1367 / 24 محرم 1409
مكان : تهران ، جماران
موضوع : مخالفت با استعفاي نخست وزير
مخاطب : موسوي ، ميرحسين "نخست وزير"
صفحه : 123

بسم الله الرحمن الرحيم
جناب آقاي موسوي ، نخست وزير محترم
نامه استعفاي شما باعث تعجب شد.
حق اين بود كه اگر تصميم بدين كار داشتيد، لااقل من و يا مسئولين رده بالاي نظام رادر جريان مي گذاشتيد.
در زماني كه مردم حزب الله براي ياري اسلام فرزندان خود را به قربانگاه مي برند چه وقت گله و استعفا است . شما در سنگر نخست وزيري ، در چهارچوب اسلام و قانون اساسي ، به خدمت خود ادامه دهيد. (1) در صورتي كه نسبت به بعضي از وزرا به توافق نمي رسيد، چون گذشته عمل مي شود. اين حق قانوني مجلس است كه به هر وزيري كه مايل بود راي دهد.
تعزيرات از اين پس در اختيار مجمع تشخيص مصلحت است ، كه اگر صلاح بداند به هر ميزان كه مايل باشد در اختيار دولت قرار خواهد داد.
1- آقاي ميرحسين موسوي كه يكي از كارگزاران امين و مورد علاقه و حمايت امام خميني در طول دوران تصدي پست نخست وزيري در حساسترين و دشوارترين مراحل تاريخ بعد از پيروزي انقلاب اسلامي بود، پس از دريافت نظرامام خميني طي نامه اي استعفاي خويش را پس گرفت . متن نامه ايشان بدين قرار است : "بسم الله الرحمن الرحيم .محضر مبارك مقام رهبري ، حضرت امام خميني - مدظله العالي - ضمن تقديم سلام و تحيات ، پيام پدرانه و هشداردهنده حضرتعالي را به گوش جان شنيدم . اينجانب عزت و مصلحت را در تبعيت از مقام معظم رهبري مي دانم واستعفاي خود را كه با انگيزه دلسوزي براي اسلام و انقلاب و مصلحت كشور تقديم نموده بودم ، پس مي گيرم . مسائل ومواردي كه چاره جويي آنها را به مصلحت كشور مي دانم ، حضورا عرض مي كنم و در هر حال مطيع امر رهبري به عنوان يك مريد و مقلد بوده و هستم . ميرحسين موسوي ، نخست وزير".

صفحه : 124
همه بايد به خدا پناه بريم ؛ و در مواقع عصبانيت دست به كارهايي نزنيم كه دشمنان اسلام از آن سوءاستفاده كنند.
مردم ما ازاينگونه مسائل در طول انقلاب زياد ديده اند، اين حركات هيچ تاثيري درخطوط اصيل و اساسي انقلاب اسلامي ايران نخواهد داشت .
از آنجا كه من به شما علاقه مندم ، ان شاءالله عندالملاقات مسائلي است كه گوشزدمي نمايم . والسلام .
15/6/67
روح الله الموسوي الخميني
انشالله بزودی تاپیکی میزنم و با حرفهای امام چنان سیلی به مخالفان امام و نظام میزنم که دست از این کپی برداری های بچه گانه بردارند!
در حال تحقیقات هستم..بزودی اینکارو میکنم..فعلا هی کپی کنید!
خدا به سایت تبیان شرف بده!

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیار آرش جان، دقیقا همون تیکه رو بیار
من دقیقا گفتم چی؟
گفتم " از اعماق وجودم خواهان لعنت فرستادن بر دروغگوام اما عقلم اجازه نمی ده که این کار رو انجام بدم" ;)

تو رو خدا اینجوری مچم رو نگیر:دی تو خیلی تیزی!

حالا میشه دقیقا بهم بگی من کی و کجا اعتقاد خودم به لعنت کردن رو افشا کردم که شما متوجه شدید؟
بلخره نفهمیدیم تو شان شما نبوده یا عقل شما اجازه نمیده..
احسنتم بر اون عقل متبرکه..!
احسنتم بر کسانی که با ***** سیگار توهین و لعنت میفرستند!!!!
اینا همش احسنته!
لعنت نیست..اشتباه نگیر!

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالله بزودی تاپیکی میزنم و با حرفهای امام چنان سیلی به مخالفان امام و نظام میزنم که دست از این کپی برداری های بچه گانه بردارند!
در حال تحقیقات هستم..بزودی اینکارو میکنم..فعلا هی کپی کنید!
خدا به سایت تبیان شرف بده!
داداش آرش همین الان میخواستم همینو بگم.........به خدا تو ذهنارو میخونی.........

"جوجو"

اخراجی موقت

در رابطه با اون آدرس صحیفه که گذاشتین
از شما انتظار نداشتم، جلد 21، صفحات 123 و 124 رو در صفحه 9 همین تاپیک می‌تونین ببینید
جوابگوی دیگر صحبت‌هاتون نیز هستم

و حال ما نیز خواهان برگرداندن حکومت اسلامی و قانون اساسی هستیم
گناهان کبیره، کشت و کشتار، استفاده از نام قران و معصومین همانگونه که یزیدیان و معاویه‌ها استفاده کردن، خفقان و امثالهم رو به خوبی ا.ن و خ.ر انجام دادند، حکمشان با خدا، مرگ نصیبشان باد

و چه زیبا با نام اسلام و تغییرات دلخواه، زندگی را بر مردم حرام کردند

شما آزادی رو معنا کنید، نظرتون درباره فحشا چیه ؟ منظورتون رواج ازدواج‌های موقت برای دبیرستانی‌ها، چند زنه بودن، ازدواج های ساعتی، صیغه‌خواندن‌های شخصی و ... هستش که همه رو تنها نام اسلام بر اون گذاشتن ؟ همینه منظورتون ؟
منظورتون از آزادی همونیه که طالبان الان مد نظر دارن ؟ همون رو می خواین ؟
میشه شما آزادی رو معنی کنید ؟

بالا