علت خودکشی دانشجو دانشگاه تهران

ehsan welder

عضو جدید
علت خودكشي دانشجوي دانشگاه تهران از زبان همكلاسي اش

عصرايران- درحالي كه برخي رسانه ها علت خودكشي يكي از دانشجويان كارشناسي ارشد دانشگاه تهران را مشكلات خانوادگي اعلام كرده بودند يكي از همكلاسي هاي او علت اصلي خودكشي او را بيكاري عنوان كرد.

وي در گفتگو با خبرنگار عصرايران اظهار داشت: آن مرحوم 4 سال قبل همسرش را عقد كرده بود اما در اين مدت به دليل داشتن مشكلات مالي و بيكاري نتوانسته بود زمينه برگزاري جشن عروسي خود را فراهم كند و فشار ناشي از اين موضوع باعث شد كه دست به خودكشي بزند.

وي تاكيد كرد: اين دانشجوي كارشناسي ارشد سنجش از دور دانشگاه تهران كه صبح ديروز خودكشي كرد متولد 1358 بود و از دانشجويان فعال، نمونه و با انگيزه دانشكده به شمار مي رفت و باور كردن مرگش براي دوستان و همكلاسي هاي او دشوار است.ما مي دانستيم كه او مشكل مالي دارد و براي تامين نيازهاي روزمره مجبور بود همزمان با تحصيل چند روز در هفته را به شيراز برود و كار لوله كشي انجام بدهد.

گفتني است يك دانشجوي كارشناسي ارشد رشته سنجش از دور وسيستم اطلاعات جغرافيايي دانشكده جغرافياي دانشگاه تهران در خوابگاه 16 آذر دانشگاه تهران ساعت 5/9 صبح دوشنبه با پرتاب خود از طبقه چهارم خوابگاه خودكشي كرد.
:mad::mad:

kad19612

عضو جدید
خدا رحمتش کنهو بیامرزدش
کارش اشتباه بود ولی بهش حقم میدم چون خودمم به جایی رسیدم که مرگ رو بهترین راه دیدم

امیر Amir

عضو جدید
علت خودكشي دانشجوي دانشگاه تهران از زبان همكلاسي اش

عصرايران- درحالي كه برخي رسانه ها علت خودكشي يكي از دانشجويان كارشناسي ارشد دانشگاه تهران را مشكلات خانوادگي اعلام كرده بودند يكي از همكلاسي هاي او علت اصلي خودكشي او را بيكاري عنوان كرد.

وي در گفتگو با خبرنگار عصرايران اظهار داشت: آن مرحوم 4 سال قبل همسرش را عقد كرده بود اما در اين مدت به دليل داشتن مشكلات مالي و بيكاري نتوانسته بود زمينه برگزاري جشن عروسي خود را فراهم كند و فشار ناشي از اين موضوع باعث شد كه دست به خودكشي بزند.

وي تاكيد كرد: اين دانشجوي كارشناسي ارشد سنجش از دور دانشگاه تهران كه صبح ديروز خودكشي كرد متولد 1358 بود و از دانشجويان فعال، نمونه و با انگيزه دانشكده به شمار مي رفت و باور كردن مرگش براي دوستان و همكلاسي هاي او دشوار است.ما مي دانستيم كه او مشكل مالي دارد و براي تامين نيازهاي روزمره مجبور بود همزمان با تحصيل چند روز در هفته را به شيراز برود و كار لوله كشي انجام بدهد.

گفتني است يك دانشجوي كارشناسي ارشد رشته سنجش از دور وسيستم اطلاعات جغرافيايي دانشكده جغرافياي دانشگاه تهران در خوابگاه 16 آذر دانشگاه تهران ساعت 5/9 صبح دوشنبه با پرتاب خود از طبقه چهارم خوابگاه خودكشي كرد.
:mad::mad:

برای ملت و کشور ایران متاسف هستم...اما میگن پشت سر مرده صحبت نکنید ولی من صحبت میکنم...

1)اولا وقتی کار نداری چرا زن میگیرید؟

2)دوما اگر با انگیزه بوده چرا خود کشی کرده؟

3)دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بیکار نمیمونه

4)مگه هر کسی توی مشکلات مالی گیر کرد باید برده خودشو بکشه....بابا ننه منم وضعشون خوب نبود ولی بابای من خودشو با زنو بچه نکشت...بلند فریاد زد....خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

5)من از زندگی کلی این بنده خدا خبر نداشتم و فقط نظرمو دادم سو تفاهم برای کسایی که الان میان متن منو نقل قول میکنند و سنگ مرده به سینه میزنند نشه ها:biggrin:

خدا همه مردگان و زندگان عالم و کاینات عالم را مورد آمرزش خود قرار بدهد

آمین

دوشس

عضو جدید
آخي......... طفلكي........... :cry:يكي اين جوري واسه يه جشن مونده و از شرمندگي همسرش خودشو مي كشه، اونوقت بعضي ها جشن هاي عروسي آنچناني مي گيرن و اسراف هايي مي كنن كه چشم فلك رو كور مي كنه...... كاش يه كم تو كارايي كه مي كنيم دقت كنيم.... :cool:

امیر Amir

عضو جدید
آخي......... طفلكي........... :cry:يكي اين جوري واسه يه جشن مونده و از شرمندگي همسرش خودشو مي كشه، اونوقت بعضي ها جشن هاي عروسي آنچناني مي گيرن و اسراف هايي مي كنن كه چشم فلك رو كور مي كنه...... كاش يه كم تو كارايي كه مي كنيم دقت كنيم.... :cool:
ای کاش...

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الانه که همه بیان بگن این یارو بنده خدا چه کرده بود و چه نکرده بود :) این از دست استاد نبود ؟ :(

امیر Amir

عضو جدید
اقا الان رادیو BBC وVOA داره مزخرفات میبافه به هم که اقا این Activist بوده..

این مخالف بوده....
این ال بوده بل بوده...

اون یارو ضیا اتابای هم الان داره یک قصه دیگه میگه...

کی به کیه..

بزار منم شایعه سازی بکنم

این اقا خود کشی کرد چونکه باباش بهش بستنی نداد بخوره...

pishoo

عضو جدید
آخی......... قابل توجه مسئولین. البته اشتباه کرد خودکشی کرد. چون مگه کسی توجه کرد.

seeemesooo

عضو جدید
يكي رو ميشناسم 35 سال پيش دانشجو بود تليت نوشابه ونون ماست ميخورد و هركاري حتي عملگي ميكرد هنوزم ازدواج نكرده هنوزم نون وماست ميخوره هنوزم خودكشي نكرده

امیر Amir

عضو جدید
خواهر من 10 سال تلاش کرد که الان 200 میلیون تومن خونه داره...

خیاطی کرد

توی ازمایشگاه کار کرد

کار کرد سختی کشید...

دایی من مهندس مکانیک پلی تکنیک

کار کرد
سختی کشید

الان کارخونه داره

پدر من با خواهرو مادرو بابای مریضش زندکی کرد
کار کرد
خرج اونهارو داد
خرجش زنشو داد
خودشو داد

الان هم همه زنده هستند

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای وای :( من بیکارم ... درس خوندم ، فردا میرم خودمو میکشم :) معروفم میشم .. اسم آزادی بخش و نجات ملی و فعال حقوق بشر هم روم میذارند .. میگی نه ، ببین :)

behnam_mech1987

عضو جدید
واقعا که

واقعا که

برای ملت و کشور ایران متاسف هستم...اما میگن پشت سر مرده صحبت نکنید ولی من صحبت میکنم...

1)اولا وقتی کار نداری چرا زن میگیرید؟

2)دوما اگر با انگیزه بوده چرا خود کشی کرده؟

3)دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بیکار نمیمونه

4)مگه هر کسی توی مشکلات مالی گیر کرد باید برده خودشو بکشه....بابا ننه منم وضعشون خوب نبود ولی بابای من خودشو با زنو بچه نکشت...بلند فریاد زد....خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

5)من از زندگی کلی این بنده خدا خبر نداشتم و فقط نظرمو دادم سو تفاهم برای کسایی که الان میان متن منو نقل قول میکنند و سنگ مرده به سینه میزنند نشه ها:biggrin:

خدا همه مردگان و زندگان عالم و کاینات عالم را مورد آمرزش خود قرار بدهد

آمین

آقا این بنده خدا خودشو از دست این زمونه نامرد راحت کرده حالا باز هم ول کنش نیستین!؟ همه بلدن حرفهای خوب بزنن! همه هم که مثل شما صبر ایوب ندارن! یا همت بلند ندارن! بابا به خدا گشنگی بد دردیه! وقتی خیلی هاتون شب که می خوابید به فکر گوشی موبایل و ماشین اون مدلی هستید که مثلا این و اونو کف بر کنید ؛خیلی ها هم از گشنگی اصلا خوابشون نمیبره!

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسان جان فقط میشه گفت متاسفم
علل و عوامل همه حرف و حدیث هستند ما باید راهکاری بیندیشیم که دیگه از این مسائل دردناک توی کشورمون نداشته باشیم
ولی چه فایده اونهایی که باید رسیدگی کنن خودشونو به خواب زدن