موسسه آموزش عالی صدرا تهران

ptmehdi

عضو جدید
انتقالی

انتقالی

سلام من تو تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر امسال قبول شدم . چندتا سوال:
1. دانشگاه صدرا ایا رشته من رو داره؟
2. دانشگاتون چطوری از نظر استاد و کادر آموزشی؟
3.من می خواستم انتقالی بگیرم می خوام بدون شرایط انتقالی تو دانشگاه شما چطوری؟
4.راستی من علامه جعفری رفسنجان قبول شدم؟ اصلا کسی هست بهم بگه که اوضاع تو این دانشگاه از چه قرار هست؟;):)
5.راستی دانشگاه شما بهتر یا علم و فرهنگ تهران؟
ممنون می شم اگه دقیق به سوالاتم پاسخ بدین ........انتقالی من برای ترم دوم یعنی مهرماه هست چون ترم اول رو انتقالی نمی دن؟

آخرین ویرایش:

assar

عضو جدید
سلام من تو تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر امسال قبول شدم . چندتا سوال:
1. دانشگاه صدرا ایا رشته من رو داره؟
2. دانشگاتون چطوری از نظر استاد و کادر آموزشی؟
3.من می خواستم انتقالی بگیرم می خوام بدون شرایط انتقالی تو دانشگاه شما چطوری؟
4.راستی من علامه جعفری رفسنجان قبول شدم؟ اصلا کسی هست بهم بگه که اوضاع تو این دانشگاه از چه قرار هست؟;):)
5.راستی دانشگاه شما بهتر یا علم و فرهنگ تهران؟
ممنون می شم اگه دقیق به سوالاتم پاسخ بدین ........انتقالی من برای ترم دوم یعنی مهرماه هست چون ترم اول رو انتقالی نمی دن؟
salam.
man az daneshjooiane sadra am.100% elm o farhang az sadra behtare.asatideshun moshtareke,amma sadra dar o peikare hessabi nadare

m.gh

عضو جدید
سلام
ببخشيد ميخواستم بدونم شرايط موافقت با انتقال به صدرا چيه؟
ممنون

pegasus aromazi

عضو جدید
salam.
man az daneshjooiane sadra am.100% elm o farhang az sadra behtare.asatideshun moshtareke,amma sadra dar o peikare hessabi nadare

راست میگه.خدایی این ترم ترکوندن.یعنی عمرانی ها خیلی شلوغ کردن.صبوری رفته،یوسفی شاکیه.خلاصه جو خیلی مزخرف است!

MaaRyaaM

عضو جدید
سلام
ببخشید تو صدرا واسه دوره های کاردانی چه رتبه ای میخواد ؟؟

NEGINNN

کاربر بیش فعال
ma vala injoori ke mishnavim az 7000 to daneshgahe ma hast ta 20 hezaro khordeiee

NEGINNN

کاربر بیش فعال
مؤسسه آموزش عالی صدرالمتألهین (صدرا) یکی از دانشگاه‌های غیر انتفایی ایران می‌باشد که از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می‌پذیرد. این موسسه در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده و در غرب شهر تهران در استان تهران واقع است.
درباره موسسه

این مرکز مجوز خود را در سال ۱۳۷۳ برای برگزاری دوره‌های تحصیلات تکمیلی از شورای عالی انقلاب فرهنگی دریافت کرد و در سال ۱۳۸۰ با موافقت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری شروع به پذیرش دانشجو نمود. این موسسه هم اکنون دارای سه دانشکده با ۱۲ رشته تحصیلی می‌باشد. دانشکده فنی با ۹ رشته ، دانشکده علوم انسانی با دو رشته و دانشکده علوم پایه با یک رشته تحصیلی مشغول فعالیت هستند .در این موسسه دو مرکز تحقیقات " مطالعات و تحقیقات اسلامی " و " مطالعات و تحقیقات زلزله " در دست پیگیری و راه اندازی می‌باشند.
دانشکده‌ها

• دانشکده فنی شامل گروه‌های :
    • عمران :
      • کارشناسی ارشد مهندسی عمران - زلزله
      • مهندسی عمران
      • کارشناسی ناپیوسته عمران
      • کاردانی فنی عمران - کارهای عمومی ساختمان
    • کامپیوتر :
      • کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر- نرم افزار
      • کاردانی علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر
    • برق :
      • کارشناسی ناپیوسته عملی کاربردی مهندسی برق - شبکه‌های انتقال و توزیع
      • کاردانی فنی برق - قدرت
      • کاردانی فنی برق - الکترونیک
      • کاردانی علمی کاربردی مخابرات - ارتباط داده‌ها
  • دانشکده علوم پایه شامل گروه‌ :
    • آمار
      • کاردانی آمار
  • دانشکده علوم انسانی شامل گروه‌های :
    • فلسفه اسلامی
      • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی - فلسفه و کلام اسلامی
      • کارشناسی و کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی - فلسفه و حکمت اسلامی
    • علوم قرآن و حدیث
      • کارشناسی علوم قرآن و حدیث
منبع

• وبگاه مؤسسه آموزش عالی صدرالمتألهین [۱]

NEGINNN

کاربر بیش فعال
مؤسسه آموزش عالی صدرالمتألهین (صدرا)تأسیس۱۳۸۰رئیس رضا اکبريان معاون دانشجویی رضا مافي شيرازی معاون پژوهشی محمود احمدی
کاردانی عمران، کامپیوتر، برق، آمارکارشناسی عمران، کامپیوتر، برق، الهیات و معارف اسلامی، علوم قرآن و حدیث کارشناسی ارشدعمران(زلزله)، الهیات و معارف اسلامی مکان‎ ایران، تهران
نام مستعارصدرا
وب‌گاهhttp://www.sadra.ac.ir

NEGINNN

کاربر بیش فعال
سلام به همه ی صدرایی ها ............
کاردانی عمرانو صدرا گرفتم و امروز کوثر قزوین عمران-عمران قبول شدم
دانشجوی صدرا که بودیم همش مینالیدم اما الان که نگاه میکنم میبینم دانشگاه خوبی بود هر چی کمی و کاستی بود تقصیر خودمون بود
اینم یکی از ویژگی ادماست که تا چیزیو دارن قدرشو نمیدونن وقتی دیگه ندارن.............
موفق باشین...........

NEGINNN

کاربر بیش فعال
موسسه آموزش عالي صدرالمتألهين ( صدرا ) با هدف برگزاري دوره هاي آموزش عالي در سطح داخلي و بين المللي و تربيت دانشجوياني فرهيخته و زبده و همچنين تحقيقات در بالاترين سطوح علمي ، مجوز خود را در سال 1373 براي برگزاري دوره هاي تحصيلات تكميلي از شوراي عالي انقلاب فرهنگي دريافت و در سال 1380 با موافقت وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري شروع به پذيرش دانشجو نمود . اين موسسه هم اكنون داراي سه دانشكده با 18 رشته تحصيلي مي باشد . دانشكده فني با 10 رشته ، دانشكده علوم انساني با 6 رشته و دانشكده علوم پايه با 2 رشته تحصيلي مشغول فعاليت هستند . در اين موسسه دو مركز تحقيقات " مطالعات و تحقيقات اسلامي " و " مطالعات و تحقيقات زلزله " در دست پيگيري و راه اندازي مي باشند . :gol:

NEGINNN

کاربر بیش فعال
آدرس و كروكي موسسه آموزش عالي صدرالمتألهين ( صدرا )
ساختمان شماره1
انتهاي اتوبان نيايش ، فلكه دوم شهران ، خيابان آبشناسان ، خيابان كوهسار ، بالاتر از مخابرات ، كوچه مدرسه شماره تماس : 49 - 44320647 شماره فكس : 44320651
  • <LI dir=rtl> ساختمان اداري موسسه ، محل كليه ثبت نامها
  • محل تشكيل كلاسهاي رشته هاي آمار و كامپيوتر در مقاطع كارداني و كارشناسي
ساختمان شماره 2
خيابان جنت آباد جنوبي ، بالاتر از تقاطع همت ، خيابان نسترن اول ، پلاك 35
تلفن تماس : 6 - 44602695 ، 44603262
  • محل تشكيل كلاسهاي رشته هاي گروه برق و دانشکده علوم انساني (فلسفه، قرآن و حديث)
ساختمان شماره 3
  • خیابان اشرفی اصفهانی - بلوار حصارک ( سیمون بولیوار ) - خیابان مخابرات - کوچه سهند 1 پلاک 13 شماره تماس : 4 - 44840163 شماره فکس : 44810511
صندوق پستي : تهران 314-14875
كد تلفنهاي داخلي در سيستم تلفن گويا - ساختمان شماره 1
نام واحد
كد تلفن گويا
فارغ التحصیلی
1
آموزش
2
سایت
3
کتابخانه
4
مالی
5
مديران گروه و اعضاي هيأت علمي
6

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی صدرایی ها ............
کاردانی عمرانو صدرا گرفتم و امروز کوثر قزوین عمران-عمران قبول شدم
دانشجوی صدرا که بودیم همش مینالیدم اما الان که نگاه میکنم میبینم دانشگاه خوبی بود هر چی کمی و کاستی بود تقصیر خودمون بود
اینم یکی از ویژگی ادماست که تا چیزیو دارن قدرشو نمیدونن وقتی دیگه ندارن.............
موفق باشین...........
سلام به دوست عزيز و رفيق هميشه همراهم.

بله
درست مي گي.
تا وقتي تو صدرا بوديم همه ازش مي ناليديم و حالا كه يه جا ديگه قبول شديم از الان به فكر انتقالي به صدرا هستيم.

دانشگاه خوبي بود.
با همه خوبي ها و بدي هاش تجربه هاي زيادي بدست آورديم و علممون هم بالا رفت.
خدا رو شكر...
خيلي ها بودن كه موقعيت ما رو نداشتن.
خدا رو شكر مي كنم بخاطر تمام نعمتاش و ازش مي خوام نعمت تحصيل علم رو نصيب همه بكنه.

سلام به بچه های گل "صدرا"
سلام صدرايي عزيز.
ما كه رفتيم.
مواظب صدرا باش....

sahar_engineer

عضو جدید
سلام به دوست عزيز و رفيق هميشه همراهم.

بله
درست مي گي.
تا وقتي تو صدرا بوديم همه ازش مي ناليديم و حالا كه يه جا ديگه قبول شديم از الان به فكر انتقالي به صدرا هستيم.

دانشگاه خوبي بود.
با همه خوبي ها و بدي هاش تجربه هاي زيادي بدست آورديم و علممون هم بالا رفت.
خدا رو شكر...
خيلي ها بودن كه موقعيت ما رو نداشتن.
خدا رو شكر مي كنم بخاطر تمام نعمتاش و ازش مي خوام نعمت تحصيل علم رو نصيب همه بكنه.

سلام صدرايي عزيز.
ما كه رفتيم.
مواظب صدرا باش....

اخی دوستم دادی از صدرا میری
نیستی ببینی امسال شما عمرانیا رو اوردن پیش بچه های گله کامپیوتر:heart:;)جات خالی :cry:
نترس مواظبش هستیم:)

از بچه های اینجا کسی هست که هنوز تو صدرا باشه:D؟
نبود؟
هیشکی نیست؟

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخی دوستم دادی از صدرا میری
نیستی ببینی امسال شما عمرانیا رو اوردن پیش بچه های گله کامپیوتر:heart:;)جات خالی :cry:
نترس مواظبش هستیم:)

از بچه های اینجا کسی هست که هنوز تو صدرا باشه:D؟
نبود؟
هیشکی نیست؟
سلام سحر جان
آره ديگه ما رفتيم!
اينجا كه هستيم بد نيست! اما به پاي صدرا نمي رسه!
دلم براش تنگ شده
باورت ميشه؟
با اينكه روزاي آخر آرزو مي كرديم كاش زودتر از شرش خلاص شيم.

خيلي قدرشو بدون.:cry:
قدر دوستايي كه داري رو بدون.:cry::cry:
قدر تك تك لحظه ها تو بدون.:cry:

موفق باشي.:cry:

NEGINNN

کاربر بیش فعال
سلام فاطمه دلم دوبار تنگید اومدم سری بزنم نه واسه صدراااااااااااااا
واسه دوستام ممممممممممم
کاش هنوز با هم بودیم و غیبت این و اون و میکردیم و تو میگفتی غیبت نکنید..................
کاش بودید و میرفتیم جیک جیک مستووون
باشما خاطره هایی دارم که هیچوقت هیچوقت جای خالیتون تو دانشگاه جدیدم پر نمیشه http://www.iran-eng.../images/smilies/cry.giffile:///C:/Users/nami/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png

بالا