کجا دوس دارین کار کنین ؟

کجا دوس دارین کار کنین ؟

• مجموع رای دهندگان
    89

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . شما دوس دارین بیشتر تو کدوم محیط کار کنین . دلیلش رو هم اگه میشه توضیح بدید.

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه منظورتون با مدرک کارشناسیه که ایده آل ترین مکان همون کارخونست ولی اگه مدرک ارتقا پیدا کنه شرایط هم فرق میکنه........

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه منظورتون با مدرک کارشناسیه که ایده آل ترین مکان همون کارخونست ولی اگه مدرک ارتقا پیدا کنه شرایط هم فرق میکنه........

به طور کلی گفتم . یعنی اگه بخوای تو یه محیط مثه یونی کار کنی بالاخره باید مدرکو ببیری بالا دیگه . کلی گفتم کجا دوس داری.

منم کترخونه دوس دارم حتی با دکترا. البته کارگاهم خوبه.

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به طور کلی گفتم . یعنی اگه بخوای تو یه محیط مثه یونی کار کنی بالاخره باید مدرکو ببیری بالا دیگه . کلی گفتم کجا دوس داری.

منم کترخونه دوس دارم حتی با دکترا. البته کارگاهم خوبه.

منم در کل همون کارخونه رو ترجیح میدم........یعنی راستشو بخواید پتانسیل کارای پژوهشی و کارکردن تو همچین جایی رو ندارم.......

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم در کل همون کارخونه رو ترجیح میدم........یعنی راستشو بخواید پتانسیل کارای پژوهشی و کارکردن تو همچین جایی رو ندارم.......

کارخونه حالش بیشتره . یعنی اگه کارخونش خوف باشه . از نظر حقوق هم تو کارخونه راحت تر میشه پیشرفت کرد .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي عزيزم!!:w27:(كلي رفتم توفضا با اين حرفت!!!:thumbsup2:)

من که جدی گفتم . اصلا زیاده نگفتم

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها . شما دوس دارین بیشتر تو کدوم محیط کار کنین . دلیلش رو هم اگه میشه توضیح بدید.

من ميخوام اين جوري باشه:
1.دوست ندارم خيلي آقابالاسر داشت هباشم..
2.خيلي با ادماي زيادي سروكله نزنم.. چون وقتي از يكي بدم مياد تحملش سخت هبرام :)
3.محيط صرفا به خانما مربوط نباشه(با توجه به حس فمنيستي كه دارم اما بايد اين حرفو بزنم كه بعضي خانما حس حسادتشون داغون ميكنه ادمو)
4. ادمو خر فرض نكنن. بيگاير بكشن از ادم ...
5. براي شخصيت. كار ادم ارزش قائل باشن

خييل ايده اله ميدونم... پس حالاحالاها منتظر كاربايد بمونم

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
من ميخوام اين جوري باشه:
3.محيط صرفا به خانما مربوط نباشه(با توجه به حس فمنيستي كه دارم اما بايد اين حرفو بزنم كه بعضي خانما حس حسادتشون داغون ميكنه ادمو)

Agree With you

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو خونه هم میشه کار کرد؟ به قول یکی از استادامون که می گفت. من کارام رو تو خونه انجام میدادم. خیلی هم خوب بود. بعد یه مدت زنم برگشت بهم گفت: مرد پاشو برو سر کار، نشستی ور دل من. می گفت از اون به بعد یه جا اجاره کردم میرم می شینم اونجا. البته این بابا استاد بود فقط کارای پژوهشی اش رو تو خونه انجام میداد. نمی دونم کسی که جایی کار نکنه چطوری می تونه تو خونه مشغول باشه.
اما راجع به باقی گزینه ها. من اگر بتونم کارگاهی هرچند کوچیک داشته باشم یا باشیم اون جور کار رو بسیار ترجیح میدم. ولی تا اون موقع دوست دارم روی پروژه های مختلف کار کنم. مثل شرکت های بزرگ که جاهای مختلف کار می گیرند. محیط کارخونه خیلی بسته است البته به نظر من.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميخوام اين جوري باشه:

مخسی . آره با چن پاراگرافش موافقم % مخصوصا اون حسادته که خودم توی کار اموزی به خاطره اون موضوع اذیت شدم.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو خونه هم میشه کار کرد؟ به قول یکی از استادامون که می گفت. من کارام رو تو خونه انجام میدادم. خیلی هم خوب بود. بعد یه مدت زنم برگشت بهم گفت: مرد پاشو برو سر کار، نشستی ور دل من. می گفت از اون به بعد یه جا اجاره کردم میرم می شینم اونجا. البته این بابا استاد بود فقط کارای پژوهشی اش رو تو خونه انجام میداد. نمی دونم کسی که جایی کار نکنه چطوری می تونه تو خونه مشغول باشه.
اما راجع به باقی گزینه ها. من اگر بتونم کارگاهی هرچند کوچیک داشته باشم یا باشیم اون جور کار رو بسیار ترجیح میدم. ولی تا اون موقع دوست دارم روی پروژه های مختلف کار کنم. مثل شرکت های بزرگ که جاهای مختلف کار می گیرند. محیط کارخونه خیلی بسته است البته به نظر من.

تو خونه ام میشه . من که چن وقت پیش تو خونه تابلو رنگ روغن می کشیدم . درامد خوبی هم داشتم .

Neverhood

عضو جدید
من ميخوام اين جوري باشه:

دیگه چی ؟ ؟؟

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميخوام اين جوري باشه:

خسته نباشید..........
اگه مورد دیگه ای هم هست حتماً بگید ، تعارف نکنید.........

123002

عضو جدید
lن تو کارخونه چون ازکارهای جزیی وکار تو مکان های کوچیک متنفرم از محدودیت بیزارم البته دانشگاهم خوبه اما اونم حالو حوصله میخواد

بالا