رپ!

رپ!

• مجموع رای دهندگان
    53
  • نظرسنجی بسته .

فاطمه محبی

عضو جدید
معلومه که نه.یه مشت بچه سوسول جمع شدن دور هم گند زدن به هنر موسیقی.من خودم از این آتوآشغالا گوش نمیدم تو ماشین بچه سوسولای فامیل شنیدم.خلاصه حالم بهم خورد اساسی:w00:

بسیجی.ریشو

عضو جدید
واقعا مسخره هست... نمی دونم چرا جوانان این مملکت به این روز افتادند... مگه نمی دونید موسیقی حرامه... مگه امام نگفت... همتون میرید جهنم... اونجا جواب امام رو چی میدید ؟

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مزخرفه...
جالب اینجاس که تو خود آمریکا هم که مهد رپ میشه حسابش کرد فقط 5% یه جورایی گوش میکنن.
البته 5% از جمعیت آمریکا زیاده اما اکثرا به موسیقی دهه ی 70 و 80 علاقه ی بیشتری دارن...
البت بعضیا گوش میکنن دیگه.دوس دارن حتما...عیبی که نداره.

ما که سنتی می گوشیم.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اکثرا مزخرفات تحویل می دن
البته هستن کسانی که مسائل اجتماعی هم می خونن ولی کمه تعدادشون
تا وقتی جاودان صدای ایران، :gol:معین:gol: هست چرا رپ؟؟؟؟

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفای زشت خیلی میزنن اما من هیچ کس رو دوس دارم...

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اکثرا مزخرفات تحویل می دن
البته هستن کسانی که مسائل اجتماعی هم می خونن ولی کمه تعدادشون
تا وقتی جاودان صدای ایران، :gol:معین:gol: هست چرا رپ؟؟؟؟

به نظر من ستار بهتر میخونه.البت معین آهنگای ماندگار زیادی داره ولی از سال 80 به اینور که من اصلا نمی پسندم.
مسلما داریوش یه چیز دیگه اس.
ولی خب شجریان رو عشقه.
:gol:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نظر من ستار بهتر میخونه.البت معین آهنگای ماندگار زیادی داره ولی از سال 80 به اینور که من اصلا نمی پسندم.
مسلما داریوش یه چیز دیگه اس.
ولی خب شجریان رو عشقه.:gol:

آرمسترانگ من!!!
بالاخره ستار خوبه یا داریوش یا شجریان؟؟؟
شوخی کردم

من معین رو بهترین می دونم، آهنگ هایی داره که هیچ خواننده ای مانندشو نداره
معین این چند ساله هم آهنگ خوب داشته ولی قبول دارم یه جوریه بعضی آهنگاش

راستی VIVA ITALIA

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آرمسترانگ من!!!
بالاخره ستار خوبه یا داریوش یا شجریان؟؟؟
شوخی کردم

من معین رو بهترین می دونم، آهنگ هایی داره که هیچ خواننده ای مانندشو نداره
معین این چند ساله هم آهنگ خوب داشته ولی قبول دارم یه جوریه بعضی آهنگاش

راستی VIVA ITALIA

من اگه بخوام 24 ساعت موزیک گوش کنم 4 ساعت داریوش و ستار گوش میکنم 20 ساعت شجر.:)

ولی مطمئن باش که معین بهترین نیست.ولی آهنگ خوب زیاد داره.
آخرین البوم خوبی که داد پرواز بود.همین.بهترین البومش هم معما هست.البت اینا نظر منه.

VIVA AZZURRI:heart:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید...
مث اینکه یکم خشن بود ابراز احساساتم :redface:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا ارزش گوش دادن ندارن
فقط هیچ کس 4تا حرف واسه گفتن داره.
بقیه صرفا برای اینکه خونده باشن میخونن!!!

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
قبول دارم . شاید زیاد دلنشین و عاطفی نباشه . ولی بعضیاشون درباره دردهای اجتماعی واقعا محشر خوندن. مثل هیچکس و یاس

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگي به خواننده ش داره خب !
اما در كل بد نيست , بعضي وقتها خوبه گوش دادنش . :w16:

Saman007Spy

عضو جدید
سلام .

رپ چه ربطي با روحيه ي ما ايرانيا داره ؟

هر كسي ميتونه از رپ خوشش بياد ، يا بدش بياد ! اينم يه سبك موسيقيه .
اوني كه ميگه رپ بده ، ميتونه پاپ گوش بده .

من هم به شخصه از شيش و هشت هايي كه روزي 100 تاش مياد توي اينترنت و يه مشت بچه ميخونن و كل محتواش چرنده اصلا خوشم نمياد .
اما رپ هاي اجتماعي رو اگه كسي قبول نداشته باشه و بگه كه بده ، بايد به اصولش شك كرد !!

رپ هيچكس در نوع خودش نظير نداره...مخصوصا آهنگ اخيرش با اون سبك فوق العادش !
سلطان قميشي هم ميگفت كسي كه توي ايران اصولي رپ ميكنه همين هيچكسه و نه هيچ كس ديگه !

در ضمن ، فحش دادن و اينا هم جزء رپه ، توي رپ هاي خارج هم مشاهده ميشه . در كل كسي كه مگه توي رپ فحش ميدن و بده و من دوس ندارم و اينا ، خوب نبايد گوش بده . روحيش سازگار نيست ديگه .

در كل رپ توي ايران خوب شكل نگرفت . الان همه فك ميكنن ساسي مانكن و امثال اون دارن رپ ميكنن ! نه خير اون رپ نيست...

سبك شاهين نجفي رو هم دوس دارم . همينطور برخي آهنگ هاي ياس ، چون استعداد ياس بي نظيره.

همين ديگه

بسیجی.ریشو

عضو جدید
موسیقی یعنی اونی که از دهه ی 60 تا 90 میخوندن... الان دیگه همه چیز آبکی شده... نه تنها ایرانی هاش... غربی هاش هم همینطور...

ACDC رو عشق است ...

MAHSA3+*

عضو جدید
به نظر من هنر وبه خصوص موسیقی اونقدر انعطاف پذیر هست که بتونه با فرهنگ یه ملت خودشو همراه کنه...

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما توی ایران رپ خون خوب داریم و رپ خون بد هم داریم مثل همه کارها..

توی ایران رپ خونها خوب کم نیستند. هیچکس کاراش بد نیست ولی چند نفری هستند که بهتر از هیچکسند.

مثلا کسی اینجا اهنگهای بهرام رو گوش داده؟؟ اهنگ اینجا ایرانه رو گوش بدید. فوق العاده است.
یا کارهای یاس محشره.
کار اخر هیچکس به اسم یه روز خوب میاد واقعا بمبه.
این شیشو هشتهایی که مثلا توش رپ هم هست فقط واسه قر دادن خوبه و ارزش نداره.
من کلا کارهای این چند رپری که نام بردم رو گوش میدم. عالیند.

البته الان که استاد نامجو خلا موسیقی ذهنمو پر کرده.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تقریبا همه ی پست هارو تا اینجا خوندم جز کازیموتو چون میدونم چی میگه و قبولش دارم.

کسایی که نسبت به رپ احساس تنفر کردن نمیدونم از رپ چی میدونن!

اگه منظورتون از موسیقی رپ و رپرها دارو دسته ی ساسی مانکن و تتلو و یه چند تای دیگه است که واسه تلف کردن وقت و هزینه میخونن باید بگم اون اصلا رپ نیست. موسیقی رپ درونمایه اعتراض گونه ای نسبت به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی داره و در واقع با یک ریتم تند و معمولا عصبی و با لحن اعتراض مانندی به این مسائل میپردازه که گوش دادنش باید قلب هر شنونده ای رو به درد بیاره. این موسیقی الهام گرفته از عقده های اجتماع که روی هم جمع شده و به یکباره فوران میکنه و با لحن تند به اعتراض میپردازه و از دردهای اجتماع سخن به میان میاره. موسیقی رپ ساخته میشه تا انسانو تکون بده و متوجه موقعیتش بکنه. در هر زمینه ای از غرق شدن تدریجی جلوگیری میکنه. در این راستا به نظر من شاهین نجفی، یاس و تا حدودی هیچکس کارشون خوبه. به کسایی که میگن از رپ حالشون بهم میخوره پیشنهاد میکنم یه بارم شده چند تا آهنگ خصوصا از شاهین نجفی و یاس دانلود کنن گوش بدن بعد تو نظرسنجی شرکت کنن!

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
من تقریبا همه ی پست هارو تا اینجا خوندم جز کازیموتو چون میدونم چی میگه و قبولش دارم.

کسایی که نسبت به رپ احساس تنفر کردن نمیدونم از رپ چی میدونن!

اگه منظورتون از موسیقی رپ و رپرها دارو دسته ی ساسی مانکن و تتلو و یه چند تای دیگه است که واسه تلف کردن وقت و هزینه میخونن باید بگم اون اصلا رپ نیست. موسیقی رپ درونمایه اعتراض گونه ای نسبت به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی داره و در واقع با یک ریتم تند و معمولا عصبی و با لحن اعتراض مانندی به این مسائل میپردازه که گوش دادنش باید قلب هر شنونده ای رو به درد بیاره. این موسیقی الهام گرفته از عقده های اجتماع که روی هم جمع شده و به یکباره فوران میکنه و با لحن تند به اعتراض میپردازه و از دردهای اجتماع سخن به میان میاره. موسیقی رپ ساخته میشه تا انسانو تکون بده و متوجه موقعیتش بکنه. در هر زمینه ای از غرق شدن تدریجی جلوگیری میکنه. در این راستا به نظر من شاهین نجفی، یاس و تا حدودی هیچکس کارشون خوبه. به کسایی که میگن از رپ حالشون بهم میخوره پیشنهاد میکنم یه بارم شده چند تا آهنگ خصوصا از شاهین نجفی و یاس دانلود کنن گوش بدن بعد تو نظرسنجی شرکت کنن!

تعریفتون کاملا جامع و کامل بود. منم نظرم همینه. ممنون