راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

mohsen karaj

عضو جدید
سلام بر همه من خیلی وقته عضو اینجا هستم ولی نمیدونم چرا دیگه با نام کاربریم وارد نمیشه مجبور شدم یه نام جدید درست کنم نمیدونم اون قسمت سایتون مشکل پیدا کرده یا باید با این اسم جدیدم بیام:eek:

fjalili

عضو جدید
سلام بر همه من خیلی وقته عضو اینجا هستم ولی نمیدونم چرا دیگه با نام کاربریم وارد نمیشه مجبور شدم یه نام جدید درست کنم نمیدونم اون قسمت سایتون مشکل پیدا کرده یا باید با این اسم جدیدم بیام:eek:

دوست عزیز،

احتمالاً پسوردتون و یا نامتون را اشتباه تایپ میکنید، ممکنه فارسی و انگلیسی را اشتباه کنید، به هر حال هنگام ورود، بهتره که بگین پسوردتون را یادتون رفته و بعدش ایمیل ازتون پرسیده میشود و نام کاربری و پسورد جدیدتون براتون به همان ایمیل ارسال میشود ...

پر انرژی باشید.

mostafa ahmadi67

عضو جدید
پسوورد جزوات

پسوورد جزوات

سلام من یه سری جزوات مهندسی برق رو ازینجا دانلود کردم ولی هیچ کدوم رو باز نمیکنه یا پسوورد میخواد لطفا کمکم کنید
ایمیل من:mostafa.ahmadi.h67@gmail.com

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این ستاره های زیر اسم کاربری یعنی چه ؟

مدتیه اینجا میپلکی
من دیگه جوابت رو نمیدم
are you kidding me ?

سلام من یه سری جزوات مهندسی برق رو ازینجا دانلود کردم ولی هیچ کدوم رو باز نمیکنه یا پسوورد میخواد لطفا کمکم کنید
ایمیل من:mostafa.ahmadi.h67@gmail.com

هیچ مقاله و ... به میل فرستاده نمیشه
لطفن به همونجا که دانلود کردین مراجعه کنید و همونجا درخواست پسورد کنید

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال:

وقتی آلبوم تو پروفایلم میسازم، قادر به قرار دادن عکس نیستم، یعنی گزینه‌ای به اسم آپلود نمیاد بعد از ساختن اسم آلبوم
باید چیکار کنم ؟

fjalili

عضو جدید
سوال:

وقتی آلبوم تو پروفایلم میسازم، قادر به قرار دادن عکس نیستم، یعنی گزینه‌ای به اسم آپلود نمیاد بعد از ساختن اسم آلبوم
باید چیکار کنم ؟

دوست عزیز،

بعد از اینکه آلبوم ساختی، با کلیک برو توی آلبوم ، بالاش و پائینش یک نوشته ای هست به نام Upload Pictures ، از آنجا عمل کن..

و یا اینکه اگر شماره آلبومت را میدونی، (با رفتن روش و نگاه کردن لینکش) با دستور زیر عمل کن
مثلاً اگر شماره آلبومت 127 باشه:
http://www.www.www.iran-eng.ir/album.php?do=addpictures&albumid=127

پر انرژِی باشید.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز،

بعد از اینکه آلبوم ساختی، با کلیک برو توی آلبوم ، بالاش و پائینش یک نوشته ای هست به نام Upload Pictures ، از آنجا عمل کن..

و یا اینکه اگر شماره آلبومت را میدونی، (با رفتن روش و نگاه کردن لینکش) با دستور زیر عمل کن
مثلاً اگر شماره آلبومت 127 باشه:
http://www.www.www.iran-eng.ir/album.php?do=addpictures&albumid=127

پر انرژِی باشید.

ممنون عزیزم
ولی مشکل اینه که این گزینه نیست

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میخوام لینکای توی امضام رنگش خاکستری باشه اما نمیشه ...

:gol:

معمار کویر

عضو جدید
با سلام من تازه واردم نمی دونم چه جوری باید کار کنم :confused: یه سوال از درس تاسیسات الکتریکی و مکانیکی رشته معماری دارم شار حرارتی دیوارهای یه منزل مسکونی چه جوری حساب میشه:que:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

سلام
به قسمت امضا که رفتین، بعد از اینکه لینکا رو قرار دادین، متن نوشته شده رو بگیرین، حال اون بالا رنگ مورد نظر رو انتخاب کنین
خودم چند روز پیش امتحان کردم شد

با سلام من تازه واردم نمی دونم چه جوری باید کار کنم :confused: یه سوال از درس تاسیسات الکتریکی و مکانیکی رشته معماری دارم شار حرارتی دیوارهای یه منزل مسکونی چه جوری حساب میشه:que:

سلام
ورودتون رو تبریک میگم
اینجا رو مطالعه کنید
*** ویژه کاربران تازه وارد ***

حال برای رفتن به قسمت مهندسی معماری روی لینک زیر کلیک کنید
مهندسی معماری

موفق باشین

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من یه سوال دارم:

یه قسمتی توی صفحه اصلی باشگاه اون پایین هست که کاربرای برتر و ارسال کننده های برتر رو نشون میده، من حواسم نبود زدم Turn Off اِش کردم حالا دیگه کلا رفته و هیچ گزینه ای هم نیست که بزنم که برگرده!!

چیکار باید بکنم که برگرده؟

پیشاپیش ممنونم :gol:

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من یه سوال دارم:

یه قسمتی توی صفحه اصلی باشگاه اون پایین هست که کاربرای برتر و ارسال کننده های برتر رو نشون میده، من حواسم نبود زدم Turn Off اِش کردم حالا دیگه کلا رفته و هیچ گزینه ای هم نیست که بزنم که برگرده!!

حالا از کجا خاموشش کردی!!
من که چنین گزینه ای رو پیدا نکردم...:w20:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
من یه سوال دارم:

در قسمت status باشگاه، همون بالا که نوشته تنظیمات شخصی، رهنمای سایت و ...
برو به قسمت لینک‌های سریع
روش کلیک کن
حال توی گزینه‌هایی که باز میشه، گزینه Enable Top Statistics رو بزن، درست میشه

حالا از کجا خاموشش کردی!!
من که چنین گزینه ای رو پیدا نکردم...:w20:

همون پایین که رفتی اینا رو دیدی
سمت راست، کنار نوشته آمار برترین‌ها، یه فلش به سمت پایین کوشوولوو هست، روش کلیک کنی گزینه turn off رو میبینی

شد 4500 تومن :w11:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
در قسمت status باشگاه، همون بالا که نوشته تنظیمات شخصی، رهنمای سایت و ...
برو به قسمت لینک‌های سریع
روش کلیک کن
حال توی گزینه‌هایی که باز میشه، گزینه Enable Top Statistics رو بزن، درست میشه

همون پایین که رفتی اینا رو دیدی
سمت راست، کنار نوشته آمار برترین‌ها، یه فلش به سمت پایین کوشوولوو هست، روش کلیک کنی گزینه turn off رو میبینی

شد 4500 تومن :w11:

سلام جاوید
دستت درد نکنه
درست شد

کارت درسته مهندس:w11:
یادم باشه با اون نام کاربریم (Admin) یه حکم برات بزنم بشی مدیر راهنمای سایت:surprised::D

فقط ببخشین تشکر نداشتم!:cry::wallbash:
این تشکر نداشتنم شده بلای جون ما:w00:

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به قسمت امضا که رفتین، بعد از اینکه لینکا رو قرار دادین، متن نوشته شده رو بگیرین، حال اون بالا رنگ مورد نظر رو انتخاب کنین
خودم چند روز پیش امتحان کردم شد

مرسی ولی من اینکار رو صد بار کردم! اما نشد ...

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام

سلام:gol:
ببین کلا هر نوشته ای رو که می خوای به صورت لینک درش بیاری ولی جوری که رنگش عوض نشه اول جملتو بنویس یه صورت ساده و تمام تغییرات مثل اندازه فونت و رنگ و اینا رو روش انجام بدهووقتی شد همونی که خودت می خوای بعد انتخابش کن و لینک مورد نظر رو بهش اضاف کن
این جوری به هر رنگی که بخوای در میاد ولی اگه اول لینک رو انتخاب کنی بعد بخوای تغیییرش بدی رنگش عوض میشه
مثل لینکای امضای من که اول سورمه ای کردم بعد لینک تاپیکارو بهشون دادم
انجام بده ببین میشه یا نه:w16:

vafaei_sasan

عضو جدید
وقتي ميخواهم يك كتاب دانلود كنم دوباره اسم كاربري ورمز را در خواست ميكند كه با وارد كردن آن دوباره اين اتفاق ميافتد مشكل از كجاست ؟

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي ميخواهم يك كتاب دانلود كنم دوباره اسم كاربري ورمز را در خواست ميكند كه با وارد كردن آن دوباره اين اتفاق ميافتد مشكل از كجاست ؟
موقعی که می خواید وارد باشگاه بشید،کنار نام کاربریتون یه گزینه هست به نام ذخیره .اگر اونو بزنید فکر کنم مشکلتون حل بشه!!
البته تا وقتی که دکمه خروجو نزده باشید...

تسنیم_ط

عضو جدید
می خواهم از یکی از به بچه های باشگاه که به من اهانت کرده شکایت کنم چی کار باید بکنم?

سـعید

مدیر بازنشسته
می خواهم از یکی از به بچه های باشگاه که به من اهانت کرده شکایت کنم چی کار باید بکنم?
در پستی که به شما اهانت شده با زدن گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif موضوع رو به مدیران باشگاه اطلاع بدین..

بالا